Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-15, 20:28   #1
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89

Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)


Witam,
Nie myślałam, że się odważę zamieścić ten wątek ale co mi tam

Z natury jestem myszatą blondynką- szarobure włosy nigdy nie dodawały mi uroku a, że byłam (i jestem :P) typem laski w glanach i słuchającej metalu w wieku 16 lat zafarbowałam włosy na czarno. I tak nosiłam 10 lat Ale, że życie ucieka zaczęłam kombinować i tak oto stałam się blondi Może i bym była teraz zadowolona ale wydałam krocie na dojście do jako takiego blondu a on jak jest ciepły odcień tak jest (na zdjęciu wygląda ładnie). Do tego jakość włosia nie zachwyca bo zapuszczam z bardzo krótkich (ponieważ z długością też szalałam- od takich do pasa do ścinanych maszynką ) i są nierówne.

Zawsze marzył mi się rudy choć na trochę. Ale nie mam pojęcia czy to będzie dobry krok. Waham się, bo ponoć rudy ciężko wywabić z włosa a już mam doświadczenia po czerni i generalnie włos do ścięcia no a tego chcę uniknąć.

Jak myślicie czy będę dobrze wyglądała w rudych? Chodzi mi o takie naturalne odcienie- nie żadne pomarańczowe, czerwone itp. Coś takiego jak na załączonym zdjęciu.
Jako ciekawostkę załączam też siebie w czarnych- tu fota jakieś 8 lat temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (50,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja teraz.jpg (65,6 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja czarna mloda.jpg (117,5 KB, 345 załadowań)
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 20:30   #2
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Aha, mając na uwadze słowa mojej przyjaciółki, że "rude to tylko chude ładne" (bez urazy) dodam, że mam jakieś 5 kg mniej obecnie niż na tym blond zdjęciu i wciąż zrzucam
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 20:37   #3
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Moim zdaniem nie. Nie dla Ciebie są ostre kolory, albo dodawają CI lat /jak ta czerń/ albo dodają Ci banalności /jak blond/. Farbnij na coś delikatnego, stnowanego np. jasny szatyn czy ciemny blond
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:21   #4
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Ja uważam, że blond jest niezły, ale warto byłoby go stonować do chłodniejszej tonacji płukanką z gencjany Rudy też byłby ok dla Ciebie - możesz spróbować szamponetką, a jeśli Ci się spodoba to polecam Ci naturalną hennę, np. khadi.
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:28   #5
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Wszystkie płukanki wychodzą zawsze kolorowe na końcówkach włosów bo jeszcze mam pozostałości tych dekoloryzowanych z czarnych. Nawet fryzjerzy mówią - nic tylko powolutku ścinać... Co do henny to już kiedyś patrzyłam ale dla mnie za dziki ten rudy wychodzi
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:42   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

ten obecny odcień nie jest wcale taki ciepły. jest normalny, taki "słoneczny blond"
na pewno nie rozjaśniaj juz mocniej, a jesli myslisz o czymś innym to możesz mieć jeszcze jasny brąz. czerni nie rób nigdy więcej. co do rudego... to jest dopiero banalny kolor, obecnie z 50% dziewczyn na wizażu chce farbować się na rudy.
wybierając farbę kierujmy się rozsądkiem i typem kolorystycznym, a nie czy to jest banalny czy odjazdowy kolor.
jestes chłodnym typem urody, uważałabym z robieniem sobie totalnie ciepłego koloru, bo będzie sie zwyczajnie odcinał .
mi sie w blondzie podobasz. wyglądasz bardzo kobieco!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:54   #7
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Właśnie ten blond na żywo ma niestety żółtawe barwy i jest nierówny ale tego nie widać na zdjęciu. Wygląda trochę niechlujnie. W czerni wyglądałam dobrze- zapewniam To zdjęcie to jedyne które mam na tym kompie ale fakt, niekorzystne. Wszyscy jednak zawsze mówili, że połączenie mojej bladej facjaty i tych czarnych włosów jest mega. To chyba 100% głosów było i wielkie prośby o powrót do czerni do dnia dzisiejszego od znajomych

Rudy stał się banalny i właśnie to mnie boli bo ja o nim marzę od wielu lat (ale zawsze się bałam tej czerni ściągać) a tylko to mnie powstrzymuje, że taki popularny. Nienawidzę kopiować i być jak większość. Trochę już widać tendencję zanikową w tych rudych na szczęście :P

Kurcze nie wiem sama. Czasem mi się marzy zapuścić swoje myszaki ale to chyba nierealne chodząc do pracy (odrosty...) Jak raz wpadłam na taki pomysł i poprosiłam mojego fryzjera żeby mi zafarbował włosy na odcień podobny do moich naturalnych żeby się nie rzucało to mi powiedział, że nie występuje taki kolor w żadnej palecie Ale ten rudy... Boję się, że będąc zaraz stara będę żałować że tego nie zrobiłam więc pewnie i tak się skuszę
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 22:02   #8
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

A jeszcze miałam takie jak na załączonym zdjęciu hihi szaleństwo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (50,2 KB, 138 załadowań)
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 22:09   #9
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

czarmy to nie byl kolor dla Ciebie..ale do rudego tez mam watpliwosci-przydaloby sie wiecej zdjec ale raczej odradzam,

jakies platynowe refleksy by mi tu bardziej pasowaly(na zdjeciu kolor wyglada nieco zbyt jednolicie), moze zapusc troche wlosy?

poza tym rudy to ''trudny'' kolor-i do uzyskania na juz farbowanych wlosach i w pielegnacji bo szybko sie wyplukuje, a z rozjasnianych to w ogole

zdjecie ktore zalaczylas jest za☠☠☠iste ale wiesz zdjecie to jedno ale nie zawsze tak pieknie wychodzi w rzeczywistosci
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 10:23   #10
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Masz taki typ urody, że dobrze Ci zarówno w tych ciemnych włosach- jak i jasnych. Myślę, że w Twoim przypadku lat dodały Ci bardziej kilogramy niż kolor włosów. W blond wyglądasz bardzo łagodnie, w czarnych jesteś dziewczyną z charakterem. A myślałaś o truskawkowym blondzie? (i wbrew pozorom nie jest to czerwona głowa" Wrzuć sobie hasło w google.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 11:09   #11
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Hmm przyjrzałam się bardziej temu truskawkowemu blondowi choć wcześniej już o nim słyszałam. Te bardziej nacycone w rude mi się podobają bo te mniej już tak sobie Tylko ciekawe czy by fryzjer podołał

Co do dodatkowych kg to owszem bardzo mi dodają lat bo niedość że jestem typem jabłka- wszystko w balonowaty brzuch, to jeszcze buzia mi się robi jak księżyć w pełni i oczka jak u świnki- takie małe

Zapuszczam mozolnie te włosy i tak sobie myślę, że na wiosnę coś z tym rudym jednak będzie bo nie wytrzymam Póki co dzięki za opinie i czekam na więcej sugestii Siedzę cały dzień w pracy to będę zaglądać
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 12:45   #12
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

a co sądzisz o bardzo jasnym bardzo chłodnym blondzie, wręcz platynie? takim jaki ma np. Małgorzata Foremniak czy Kożuchowska? bo w tych kolorach Cię widzę. rudy w Twoim przypadku jest ryzykowny, może się gryźć z karnacją. jestem ciekawa na co się zdecydujesz
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 14:03   #13
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Blond Kożuchowskiej to blond który próbuję uzyskać u wszystkich fryzjerów! Niestety każdy twierdzi, że na moich włosach się najwyraźniej nie da, nie wychodzi taki nigdy Mam teraz nawet takiego zaprzyjaźnionego fryzjera, który stał się moim kumplem i wiem sama czego on też nie cudował. Nawet porozumiewał sie ze mną specjalnie z przedstawicielami i ściągnął specjalnie dla mnie jakiś nowy na rynku środek wywabiajacy ciepły odcień z włosa. Wszystko na nic. Dlatego powoli rezygnuję z blondu nie wcale dlatego, że tak bardzo mi sie znudził. Po prostu nie chcę ciągle mieć takiego odcienia jaki mam a zawsze wychodzi podobny a ja już nie mam siły na łudzenie się, że kiedyś będzie piękny
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 16:46   #14
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Ty masz taki typ urody, że w każdym z tych kolorów wyglądasz dobrze. Pewnie zostanę zlinczowana, ale bardzo fajnie w tych ciemnych krótkich Zrób sobie rudy, będzie ładnie (tylko pamiętaj, że to wymagający kolor- przede wszystkim dobry fryzjer, bo samemu ciężko o wymarzony odcień, każdy centymetr, pół odrostu wygląda fatalnie i jest mega kontrast, także ciągłe farbowanie, trzeba mieć dobre kosmetyki pomagające zachować kolor, rudości jak na złość same z siebie się szybko wypłukują... ale potem przy innych odcieniach ciężko jest się pozbyć tego przebłysku).
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 22:22   #15
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

też uważam ze wyglądasz dobrze i w jasnych i ciemnych włosach. chociaż wolę cię w ciemnych, bo w blondzie wyglądasz jak już ktoś wspomniał bardzo banalnie, w ogóle bym na ciebie nie zwróciła uwagi na ulicy.

ale generalnie uważam, ze jeśli marzy ci się rudy, to go zrób i tyle spełnisz swoją zachciankę, a wielu rudych dziewczyn wbrew pozorom nie widuję tak często więc będziesz się moim zdaniem wyróżniać
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 05:02   #16
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Przekonałaś mnie faktem, że mogę być niezauważalna przez ten blond Niech tylko wiosna przyjdzie w takim razie i zrzucę jeszcze kilka kg to zrobię sobie metamorfozę konkretną Dzięki dziewczyny
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:46   #17
caroline1994
Raczkowanie
 
Avatar caroline1994
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

To ja pozwolę sobie dodać pytanie od siebie, ponieważ też dotyczy dylematu jeśli chodzi o kolor włosów. Miałam trochę przygód z farbowaniem włosów, jestem (a właściwie byłam) szatynką, ale w tym kolorze wyglądałam nijako za namową fryzjerki zdecydowałam się na "czekoladowy brąz" i był to strzał w 10! cudo po prostu tymczasem od farbowania minęły 3 miesiące, kolorek już się wypłukał i pojawiły się odrosty (ok. 2 cm, strasznie wolno rosną mi włosy, nad czym ubolewam i z czym walczę). W tym miesiącu jednak miałam tyle wydatków, że nie mogę sobie pozwolić na farbowanie u fryzjera. Zależy mi bardzo na czekoladowym brązie, ale po 1) nie wiem z jakiej firmy wybrać farbę a pod 2) boję się, czy nie wyjdą mi z tego czarne włosy...
Co o tym sądzicie? Co radzicie? Bardzo proszę o opinie
caroline1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 11:26   #18
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

A może komuś by się chciało zrobić symulację koloru rudego (ale nie wpadającego w czerwony) na moim zdjęciu? Bo już czuję, że lada dzień chwytam za telefon i się umawiam ale....
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 11:29   #19
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Załączam jeszcze inne zdjęcie. Niestety kurde nie mam żadnych fajnych zdjęć bo na każdym wychodzę fatalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030235.jpg (45,8 KB, 83 załadowań)
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 12:46   #20
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Cytat:
Napisane przez Atreyka Pokaż wiadomość
A jeszcze miałam takie jak na załączonym zdjęciu hihi szaleństwo
Cześć Atreyka,

Tak jak kocham blondy w każdym wydaniu, tak u Ciebie dosłownie zachwyciłam się tylko krótkimi ciemnymi
Cudnie w nich wyglądałaś!!!
Przepraszam, może popsułam ci trochę plany rudo - blondowe, ale naprawdę fajnie ci w tych ciemnych krótkich włoskach. Bardzo naturalnie
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 17:48   #21
Ana19930530
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

http://collectorofinspirations.blogspot.com/ zapraszam !
Ana19930530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 22:19   #22
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Wiesz, to jedno z nielicznych naprawdę dobrych zdjęć gdzie to wygląda fajnie Super była ta zmiana na krótkie czarne ale ogólnie wyglądałam jak facet a potem jeszcze przytyłam więc sama rozumiesz Długie bardziej mi chyba jednak pasują.
Wciąż czekam na rude z fotoszopa, no ej!!
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 09:44   #23
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Myślę, że spokojny rudy do Twojego typu urody jak najbardziej.
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:08   #24
karolinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Próbowałam znaleźć stronę, na której zmieniałam kolor włosów, ale to było tak dawno, że nie pamiętam adresu, a w googlach nie mogę znaleźć Blond bardzo ładnie
karolinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 22:16   #25
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Coś tam mi się udało spłodzić.... I jak? Chyba nie będzie źle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red hair.jpg (35,0 KB, 53 załadowań)
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 16:23   #26
xpandax
Raczkowanie
 
Avatar xpandax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Ładnie, ale w blondzie Ci prześlicznie.
__________________
Blog o bieganiu, psach, diecie i wszystkim co do głowy wpadnie!
https://www.facebook.com/LABrunnerr
xpandax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:18   #27
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

Cytat:
Napisane przez Atreyka Pokaż wiadomość
Załączam jeszcze inne zdjęcie. Niestety kurde nie mam żadnych fajnych zdjęć bo na każdym wychodzę fatalnie
Czarne Cię postarzają i rysy twarzy "giną" przy tak ciemnych włosach.

Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz na tym drugim zdjęciu z blondem i odcień jest ok, nie za jasny, nie wygląda żółto, tylko słonecznie, naturalnie.
Jeśli chcesz kombinować, to możesz wypróbować różne odcienie i poziomy blondu, tu masz coś ok. 10-9 poziomu, a ton ciemniejszy, 8, to też blond W rudych Cię nie widzę, ale może rudawy blond? Złote blondy często tak wychodzą.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:40   #28
Control181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

W blondzie najlepiej.Taki kolor pomładza,rozswietla rozwesela cerę i łagodzi rysy.,W czarnych wogole nie było do tarzy,strasznie nienaturalnie.
Control181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:12   #29
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)

A widzisz, większość znajomych mi truje "wróć do czarnych bo wyglądałaś tak wyraziście a teraz tak nijak w tym blondzie" A może to kwestia tego, że kolor musi pasować nie do urody a hmm... do charakteru?
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 20:12:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.