Makijaż peremanentny brwii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 11:52   #1
jvon
Przyczajenie
 
Avatar jvon
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17

Makijaż peremanentny brwii


Witam.

Pięć dni temu miałam wykonywany zabieg permanentny brwi metodą włoskową. Wtedy i jeszcze kilka dni temu zapowiadało się, że wszystko wyszło ok... natomiast od wczoraj strupki, które się wytworzyły zaczęły odpadać i dopiero wtedy mogłam ujrzeć efekt. Niestety barwnik, który został wprowadzony chyba według mnie nie przyjął się
W niektórych miejscach coś tam widoczne jest, jednakże nie wszędzie :/
Boję się, że nawet po ostatecznej korekcie, która czeka mnie dopiero 25 czerwca, nic nie da :/
Tak w ogóle, to nie wiem, jak wytrzymam do końca miesiąca z takimi brwiami .. Może powinnam się skonsultować z kosmetyczką, która ten zabieg wykonywała i gdy tylko jest możliwość poprawienia ich, jeżeli jest taka możliwość ? Jak Wy uważacie ?
jvon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:40   #2
Miss Rose Lips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Makijaż peremanentny brwii

Cytat:
Napisane przez jvon Pokaż wiadomość
Witam.

Pięć dni temu miałam wykonywany zabieg permanentny brwi metodą włoskową. Wtedy i jeszcze kilka dni temu zapowiadało się, że wszystko wyszło ok... natomiast od wczoraj strupki, które się wytworzyły zaczęły odpadać i dopiero wtedy mogłam ujrzeć efekt. Niestety barwnik, który został wprowadzony chyba według mnie nie przyjął się
W niektórych miejscach coś tam widoczne jest, jednakże nie wszędzie :/
Boję się, że nawet po ostatecznej korekcie, która czeka mnie dopiero 25 czerwca, nic nie da :/
Tak w ogóle, to nie wiem, jak wytrzymam do końca miesiąca z takimi brwiami .. Może powinnam się skonsultować z kosmetyczką, która ten zabieg wykonywała i gdy tylko jest możliwość poprawienia ich, jeżeli jest taka możliwość ? Jak Wy uważacie ?
2 maja sama miałam robiony metodą włoskową. Byłam przerażona tak jak Ty cały tydzień. Wydawało mi się, że pod strupkami nic nie ma. Dopiero jak zeszła większa część strupków zobaczyłam, że nie było się czego bać, efekt był super. Dwa dni temu byłam na poprawce, znowu mam strupki ale tym razem o efekt finalny się nie martwię
Poczekaj aż zejdą strupki całkiem. Poprawić brwi można dopiero jak się całkowicie wygoją, sama byłam świadkiem jak dziewczyna poprawiała brwi po dwóch tygodniach i ma straszne blizny na brwiach, taką zgrubiałą skórę. To dopiero okropnie wygląda. Trzeba wytrzymać
__________________
Zadrutowana
08.04.2013 góra
24.06.2013 dół
aparat samoligaturujący QuicKlear.

Ślub 13.09.2014 r.
Miss Rose Lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 22:37   #3
kosmetickasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaż peremanentny brwii

nie przejmuj się, je śli efekt po wygojeniu będzie na prawdę za słaby poproś kosmetycznę zeby zrobiła włoski gęściej
kosmetickasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 07:10   #4
candicedolly
Raczkowanie
 
Avatar candicedolly
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: Makijaż peremanentny brwii

Moim zdaniem powinnaś iść jak najszybciej do kosmetyczki, to jest twarz, a brwi są jej ramą jak to się mówi. Leć jak najszybciej.
__________________
Cel musi być odległy, porywający, wielki i konkretny.
candicedolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 11:21   #5
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Makijaż peremanentny brwii

Robiłam brwi tą metodą i mimo poprawki praktycznie nic mi się nie przyjęło
Robiła to doświadczona osoba, także pod tym kątem nie mam zastrzeżeń.

Po prostu ta metoda jest prymitywna i ma to do siebie, że jest mocno traumatyzująca dla skóry. Powstają rany cięte i w nie wprowadza się barwnik. W procesie gojenia osocze wypycha ten barwnik do góry i dlatego często się on nie przyjmuje. Wynika to z fizjologii procesu gojenia.

Dlatego mimo wszystko bardziej polecam tradycyjny makijaż pernamentny. Ja mam rzucony delikatny cień na całej powierzchni brwi i jestem bardzo zadowolona. Tutaj nawet nie musiałabym robić poprawki, bo wszystko mi się przyjęło za pierwszym razem.

No i jeśli nie chcesz mieć blizn, to odradzam wszelkie poprawki zanim wszystko się nie wygoi.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-09 12:21:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.