Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny koloryt ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 01:14   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552

Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny koloryt ?


Czy istnieje jakies mydlo do mycia ,po ktorym skora nabiera ladnego zdrowego kolorytu ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 09:27   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny kolory

Stestowałam mydeł od diabła i ciut więc się powymądrzam Zadaniem mydła nie jest poprawa kolorytu skóry, ale... jednym z moich ulubieńców jest Dudu z Shealife mydło, ktore wyciąga ze skory wszelkie zanieczyszczenia i pilinguje. Efekt skora się rozjaśnia. Słyszłam o mydełku REN, niestety go nie uzywałam, ale reakcje na blogach zadawalające niestety nie do nabycia ani na allegro ani na ebayu. Teraz przerzucam się na japońska pielęgnację i zgodnie z tym co poleca dziewczyna z bloga skin&tonic używam w pielęgnacji tylko specyfików do mycia twarzy o pH poniżej 6,0. Skóra ma się dobrze
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 22:34   #3
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny kolory

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Stestowałam mydeł od diabła i ciut więc się powymądrzam Zadaniem mydła nie jest poprawa kolorytu skóry, ale... jednym z moich ulubieńców jest Dudu z Shealife mydło, ktore wyciąga ze skory wszelkie zanieczyszczenia i pilinguje. Efekt skora się rozjaśnia. Słyszłam o mydełku REN, niestety go nie uzywałam, ale reakcje na blogach zadawalające niestety nie do nabycia ani na allegro ani na ebayu. Teraz przerzucam się na japońska pielęgnację i zgodnie z tym co poleca dziewczyna z bloga skin&tonic używam w pielęgnacji tylko specyfików do mycia twarzy o pH poniżej 6,0. Skóra ma się dobrze
Stososowalam mydlo dudu osun 3 miesiace -codziennie ,niby na poczatku fajnie a pozniej bardzoo podraznil skore ,jakby atopowa skore zrobil...

a ktore naturalne specyfiki japonskie polecisz ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 01:21   #4
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny kolory

Osun to coś zupełnie innego i dla innej skory-ja nawet nie próbowałam, jestem słowianką z delikatną skórą wrażliwą na słoneczko, więc zupełnie odmienny typ urodowy. Z japońskich na dzisiaj na pewno Benton jest składowo prosty, ale z tych do mycia to japońskich nie stosuję, jest OCM mam facelle z niskim pH, mam Babydream, nie opłaca mi się ściagać z daleka Przy skorze dobrze działa witamina C, najlepiej żeby była stabilna, w kroplach i wciemnym opakowaniu, wtedy jest szansa, że witamina się nie utleni.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 16:13   #5
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny kolory

miałam 2 arganowe, które poprawiały koloryt. Kupione na all, ale dawno już ich nie widziałam.
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 11:28   #6
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny kolory

Mydło 7 ziół HB, nie wiem czy ci to coś mówi, ale jak dla mnie jest znakomite. Oczywiście naturalne - nie chodzi tyle o zmianę koloru skóry ;-) Bardziej o jej wygląd, dotyk, jakość - po prostu z czasem kondycja skóry jest dużo lepsza ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:37   #7
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Czy istnieje mydlo naturalne ktore po umycia sprawia ze skora ma ladny kolory

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Mydło 7 ziół HB, nie wiem czy ci to coś mówi, ale jak dla mnie jest znakomite. Oczywiście naturalne - nie chodzi tyle o zmianę koloru skóry ;-) Bardziej o jej wygląd, dotyk, jakość - po prostu z czasem kondycja skóry jest dużo lepsza ;-)
co to HB ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 21:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.