nijaka,bez wyrazu- co zmienic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-27, 17:04   #1
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109

nijaka,bez wyrazu- co zmienic?


Cześć!
Postanowiłam,że napiszę tutaj,bo czasem opinia osób,które mnie nie znają może dużo pomóc. Poza tym ludzie z mojego otoczenia są za bardzo przyzwyczajeni do mojego wyglądu i nikt nie potrafi mi dobrze doradzić.
Na początek informacje o moim wyglądzie:
1. Włosy- jako dziecko miałam mało włosów,cienkie i proste,kolor taki żółty blond, w 3 gimnazjum zaczęły się kręcić takie spiralki i nie od skory głowy, wyglądałam jak taki aniołek,tutaj niestety jest tragicznie,bo one mi wypadają od 1 liceum,kiedy to zrobiłam sobie trwałą, nie wiem dlaczego, bo i tak miałam wtedy kręcone włosy. W związku z tym ścięłam je tak,że z tylu były jakby wystrzyżone-wystopniowane i grzywka z jednej strony (zdjęcie na dole) i pomalowałam na jasny rudy- kolor niezbyt mi pasował,ścięcie- nawet nawet..Brałam różne leki na wypadające włosy,wcierki,nawet skierowano mnie do ginekologa,wszystkie badania były w normie...Potem gdy włosy mi urosły i wróciły do naturalnego koloru, znów je pomalowałam..na ciemnomiedziany rudy i faktycznie kolor podobał się wielu osobom,ale ja mam słabość do blondu.
2. Cera- nie miałam trądziku, raczej nie zdarzają mi się krosty (raz na rok może..),ale mam piegi (nos i pod oczami). Mam jasną karnację, ‘czerwienię się’
3. Kolor oczu- szaro-niebieski,zaś oprawa jasna, zawsze miałam białe niemal brwi i rzęsy,ale od gimnazjum maluje je henną, bo inaczej wyglądałabym jak jakiś albinos
4. Usta mają rozmyty kontur i ciężko mi dobrać pomadkę. Każda, którą kupiłam mi nie pasowała.
5. Twarz- wg mnie podłużna
W zasadzie chciałabym odnaleźć odpowiedni dla siebie blond…a może powinnam zmienić fryzurę? Sama nie wiem,czuję się taka bez wyrazu, nie wiem jak powinnam sie malować. Zwykle ludzie dają mi 13-16 lat. Poradźcie, jaki kolor włosów powinnam mieć, co zmienić ? Będę wdzięczna za każdą poradę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0261.jpg (102,2 KB, 338 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140506_2.jpg (57,6 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8173.jpg (87,5 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8190.jpg (70,2 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140915.jpg (40,7 KB, 336 załadowań)
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 15:16   #2
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

Żaden z tych kolorów ci nie pasuje. Zdecydowanie wróciłabym do naturalnego. Nie katuj ich tym rozjaśnianiem, bo ci nie służy i wygląda mdło. Powiedziałabym, że grzywka by nie zaszkodziła, ale masz mało włosów. Najlepiej naturalne plus długość do linii ramion.
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 16:15   #3
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

Popieram poprzedniczkę, wróć do naturalnych. A co do fryzury to mi się najbardziej podobasz w krótkich włosach Nietuzinkowo, inaczej, fajnie Troszkę dłuższy zostawiłabym tylko przód, tak do linii żuchwy a tył dalej krótko wycięty tylko że jakośtak z łagodniejszą linią niż miałaś i bez tego "ogonka" ;p
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 18:08   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

LOL nie na tych zdjęciach nie widać, rozmyte, zrobione w zlym swietle.
najpiew zrob porządne foty.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 05:24   #5
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

Ostatnie zdjęcie, kolor, długość włosów i nie musisz nic zmieniać bo jest idealnie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 14:42   #6
Lilka37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 37
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

Popieram, na ostatnim zdjęciu wyglądasz najlepiej. Dodałabym jeszcze grzywkę
Lilka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 19:59   #7
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

Ostatnie zdjecie, nie jesteś rozmyta, jesteś śliczna
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 07:29   #8
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 109
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

dziękuję chociaż wg mnie wyszłam prawie jak samara morgan, no ale nieważne..za zdjęcia przepraszam,że są tak kiepskiej jakości, wstawię jakieś normalne jak znajdę...powiem tak, lubię blondy,ale nie ten,który mam naturalny i kiedyś przymierzyłam czarną perukę i było lepiej niz w blondzie
iska149 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:11   #9
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: nijaka,bez wyrazu- co zmienic?

Wróć do naturalek. Pamiętaj, nie masz w wyborze kierować się jakością fotki Imo na ostatnim zdjęciu najgorzej, najsztuczniej i najsmutniej.
Wróciłabym do naturalnych, zajełabym się ich pielegnacją i skupiłabym się na makijażu i ciuchach

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

*w wyborze koloru
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 12:11:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.