pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-13, 08:50   #61
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
odświeżam wątek

interesuje mnie czy lepszy jest podgrzewacz z bazą, czy taki z kabelkiem też jest ok??

trochę przeraża mnie myśl, że miałabym przykładać do ciała coś podłączonego do prądu
W sumie to nie mam porównania, bo mam tylko taki podgrzewacz z bazą i jest ekstra wygodny, wszędzie nim "dojedziesz" nie ma problemu z owijającym się kabelkiem, tym że "wpadnie" w świeżo nałożony wosk (albo zbyt krótkim, co Cię mocno ogranicza). Na bazę jak odkładam to nie muszę mocno wciskać go, tylko po prostu stawiam a on się dogrzewa w czasie gdy zrywam paski czy oglądam gdzie ewentualnie trzeba malą poprawkę zrobić. Ale tak jak mówię nie miałam takiego z kabelkiem i tylko mogę sobie wyobrażać że może on przeszkadzać, ale też nie musi Może któraś okabelkowana dziewczyna coś napisze
Ja z wyboru jestem baaardzo zadowolona i w sumie nie brałam w ogóle pod uwagę kupna podgrzewacza bez bazy.
Poza tym wydaje mi się, że ten kabelek możesz odłączyć od samego urządzenia, jak się nagrzeje wosk, tylko nie wiem na jak długi czas zostaje on ciepły i nadający się do depilacji w takim przypadku.
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:31   #62
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

no tak, można odłączyć ten kabelek, ale co, potem znowu podłączać i tak w kółko??

dziewczyny, która ma podgrzewacz wosku bez bazy?? przyznawać się
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:44   #63
maaadziuuulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem zestawu do wosku ... Czy mogłybyście podpowiedzieć co nie co na temat tych oto wosków :

http://www.allepaznokcie.pl/12274--p...-mleczko-.html
http://allegro.pl/zestawy-do-depilac...661377392.html

Chyba że możecie polecić coś innego
z drugiej zaś strony zastanawiam się nad wypowiedzią Kathji że ma rację , gdyż podgrzewacze z kabelkiem mogłyby być faktycznie dość uciążliwe.... z bazą świetnie dojdzie się do każdej partii tylko wada jest taka że szybko stygnie .. Robiłam znajomej depilację takim woskiem która ma salon kosmetyczny..Ona miała fajny podgrzewacz i aż 3 bazy więc bez problemu gdy jeden wosk ostygł można było wziąć drugi a pierwszy podgrzać ale taki kosz zestawu będzie sporo większy a mi zależy na takim w domowym użytkowaniu. Moja znajoma twierdzi że mogę sobie zamówić z kabelkiem i przetestować i że wosk nie będzie stygł bo będzie cały czas podłączony ale jak pomyślę o tym że będzie mi ten kabel przeszkadzał i wił się jak wąż po skórze i przyklejał do wosku to troszkę mnie odpycha ta myśl i zastanawiam sie nad woskiem z bazą... Zawsze są jakieś plusy i minusy ...niestety...
Dzieki z góry i serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez maaadziuuulka21
Czas edycji: 2012-10-21 o 22:07
maaadziuuulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 14:54   #64
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

dla mnie oba te zestawy są podobne

hmm w sumie masz rację, że bez bazy szybko ostygnie, ale przecież nie nakładasz wosku na całą nogę od razu, tylko nakładasz trochę, odkładasz podgrzewacz, przyklejasz pasek, odrywasz i tak w kółko
bo ten wijący się kabelek to jednak odstrasza

może ktoś ma jeszcze doświadczenia z podgrzewaczem z bazą??
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 20:51   #65
maaadziuuulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

tak , tak wiem że nie na całą nogę robiłam już komuś woskowanie ale na nodze czasem zostają takie małe zlepki wosku które sie też usuwa ale jak pomyśle o tym kablu że może być za krótki i będę musiałą prosić kogoś żeby mi sie przekręcał ciągle , natoniast wosk z bazą jest fajny ale naprawdę dość szybko stygnie. Myslę że jeśli ktoś nie ma wprawy to będzie zły ze będzie musiał często przerywać zabieg i podgrzewać wosk ( szkoda czasu ) . Taki zabieg na nogi ( łydki, uda ) to powinien zajmować ok 20 min. Więc osobą mniej wprawionym może lepiej proponuje zestaw z kabelkiem albo chociaż z dwoma bazami. Ja nie jestem aż tak bardzo wprawiona i na szczęście tak jak pisałam wyzej miałam okazje wykonywać taki zabieg zestawem z 3 bazami, korzystałam z 2 ( jedna stygła to brałam drugą ) . A jak wosk ostygnie to jest bardzo to nieprzyjemny ból bo zaczyna strasznie ciągnąć się, przyklejać do ciała i ciężko rozprowadzać więc lepiej mieć zaplecze w 2 bazach..
Sama zastanawiam się nad wyborem z kabelkiem lub bez... Dziewczyny może któraś jeszcze coś podpowie.. Czekamy z joanwi na Wasze doświadczenia z woskiem

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

a co do moich wosków to wybierając pomiędzy moimi 2 to bym chyba wybrała ten z alle paznokcie
http://www.allepaznokcie.pl/12274--p...-mleczko-.html
tylko teraz dylemacik czy jednak nie lepszy z bazą... a moze polecicie z bazą jakieś fajne albo podgrzewacz z 2 bazami..wiem że mogę poszukać w necie ale zawsze lepiej jak dowiemy się od osób które mogły coś osobiście wypróbować niż od opisu producenta który jest zawsze pozytywny .. Dzięki z góry

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Kathja a jaki Ty masz zestaw do wosku z bazą ? Jakiej firmy ?
maaadziuuulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:26   #66
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

czekamy, czekamy

Kathja no właśnie, a tobie szybko stygnie ten podgrzewacz??
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 14:33   #67
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Kurcze miałam subskrypcję włączoną wątku i albo skasowałam powiadomienie albo w ogóle nie przyszło. Dopiero teraz, przeglądając forum, zauważyłam, że są nowe posty.

Madziulka, z jakiej firmy podgrzewacza korzystałaś?
Szczerze mówiąc to mocno się zdziwiłam, jak czytałam to co napisałaś i wyobraź sobie jak duże zrobiłam oczy, bo u mnie w ogóle nie ma problemu z tym, że wosk w podgrzewaczu stygnie w trakcie i nie nadaje się do kontynuowania depilacji.
Mogę Ci nawet powiedzieć, że moja pierwsza depilacja zajęła mi.. yy... ze 2 godziny () i nie było żadnego problemu, wosk był ciągle tak samo płynny.

Myślę, że mogłaś korzystać z zestawu słabej jakości, a może inaczej - o małej mocy?

Chyba, że chodzi o to, że w ogóle nie odstawiałaś na bazę podgrzewacza, tylko nie wiem, na podłogę czy stolik? Wtedy faktycznie po jakimś czasie wystygnie i trzeba będzie od nowa go nagrzewać, ale to wg mnie jest normalne

Ja, tak jak pisałam wcześniej: nakładam wosk, odstawiam podgrzewacz na bazę, przyklejam pasek, zrywam i znowu, nakładam wosk, odstawiam podgrzewacz, przyklejam i zrywam itd. Wosk jest ciągle tak samo płynny .

Jeśli chodzi o okabelkowane podgrzewacze to musi się wypowiedzieć ktoś to miał z takimi do czynienia, może ostatecznie nie przeszkadza to tak jak sobie wyobrażamy (a przynajmniej jak ja sobie to wyobrażam ) bo jednak te na kablu są zdecydowanie tańsze
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 13:32   #68
maaadziuuulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Witam DROGIE PANIE )
Kathja, ja też za pierwszym razem wykonywałam depilację woskiem tak z 1.5 godz a drugim tazem już ok. godzinki ale przy tym gadka szmatka ( tak sobie tłumaczę ) i pewnie przez to , hi hi hi a co do metody robienia zabiegu to masz rację bo ja nie odstawiałam do podgrzewacza tylko nakładałam i trzymałam go w ręku albo ja albo moja znajoma i naklejałam pasek , itd aż do momentu kiedy zaczął nardzo mocno ciągnąć i niedobrze się nakładać jak snikers i zmieniałam na drugi a ten pierwszy odstawiałam na podgrzewaczu do nagrzania . Pewnie gdybym to robiła szybko, zdecydowanie to mogłabym tylko zrobić to tym jednym ale widocznie za bardzo się grzebałam i stygł .. Ale masz rację że pewnie gdybym za każdym razem go odstawiałą na podgrzewacz to cały czas by był dobrze nagrzany, ale własna wygoda wzięła górę.. Co do kabelka to mam mieszane uczucia , ale może faktycznie nie byłoby tak źle .. Jak będę następnym razem u znajomej to sprawdzę jaki ma zestaw do wosku , ale myślę że raczej taki z wyższej półki bo w salonie kosmetycznym i wiem że zawsze wszelkie produkty czy urządzenia sprowadza dobrej jakośći..poprostu pewnie moja wina że nie odstawiałam za każdym razem na miejsce ale ten podgrzewacz mojej znajomej jest troszkę spory gdyż posiada 3 bazy i niestety niewygodnie było go położyć na fotelu kosmetycznym, a raczej strach przed tym że spadnie..
Kathjo a napisałabyś jaki masz zestaw w swoim posiadaniu ??
Pozdrawiam Was serdecznie
PS: przepraszam za literówy

Edytowane przez maaadziuuulka21
Czas edycji: 2012-10-28 o 13:35
maaadziuuulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:41   #69
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez maaadziuuulka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem zestawu do wosku ... Czy mogłybyście podpowiedzieć co nie co na temat tych oto wosków :

http://www.allepaznokcie.pl/12274--p...-mleczko-.html
http://allegro.pl/zestawy-do-depilac...661377392.html

Chyba że możecie polecić coś innego
z drugiej zaś strony zastanawiam się nad wypowiedzią Kathji że ma rację , gdyż podgrzewacze z kabelkiem mogłyby być faktycznie dość uciążliwe.... z bazą świetnie dojdzie się do każdej partii tylko wada jest taka że szybko stygnie .. Robiłam znajomej depilację takim woskiem która ma salon kosmetyczny..Ona miała fajny podgrzewacz i aż 3 bazy więc bez problemu gdy jeden wosk ostygł można było wziąć drugi a pierwszy podgrzać ale taki kosz zestawu będzie sporo większy a mi zależy na takim w domowym użytkowaniu. Moja znajoma twierdzi że mogę sobie zamówić z kabelkiem i przetestować i że wosk nie będzie stygł bo będzie cały czas podłączony ale jak pomyślę o tym że będzie mi ten kabel przeszkadzał i wił się jak wąż po skórze i przyklejał do wosku to troszkę mnie odpycha ta myśl i zastanawiam sie nad woskiem z bazą... Zawsze są jakieś plusy i minusy ...niestety...
Dzieki z góry i serdecznie pozdrawiam
Mam identyczny podgrzewacz i mialam te woski - kupilam na Allegro we wrzesniu.

Jestem bardzo zadowolona
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:16   #70
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Mam zestaw firmy sonobella.

I już wiemy gdzie leży problem, nic dziwnego że jak 1,5h nie odstawiałaś na bazę to Ci wosk wystygł :p :p

A polecicie jakieś dobre woski? Jak kupowałam swój zestaw (sonobella) to się trochę bałam, że załączone woski będą słabe w nim i wzięłam taki z małą ich ilością, ale okazało się że są ok, a potem jak kupiłam następne - polecany erbel aloesowy i miodowy, to byłam zawiedziona nimi. Chcę teraz kupić jakieś inne, poleci ktoś coś sprawdzonego i dobrego?
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:54   #71
maaadziuuulka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Mam zestaw firmy sonobella.

I już wiemy gdzie leży problem, nic dziwnego że jak 1,5h nie odstawiałaś na bazę to Ci wosk wystygł :p :p

A polecicie jakieś dobre woski? Jak kupowałam swój zestaw (sonobella) to się trochę bałam, że załączone woski będą słabe w nim i wzięłam taki z małą ich ilością, ale okazało się że są ok, a potem jak kupiłam następne - polecany erbel aloesowy i miodowy, to byłam zawiedziona nimi. Chcę teraz kupić jakieś inne, poleci ktoś coś sprawdzonego i dobrego?

Kathja , ja przez 1.5 godz wykonywałam całe woskowanie i w tym czsie uzywałam 2 wosków na przemian , ze 30 min jeden ( który trzymałam w ręku ) , po czym robił się jak snikers i odstawiałam na podgrzewacz i brałam kolejny...
Ale masz racje, gdybym odstawiała go po każdym nałożenie na ciałko to pewnie mogłabym uzywać tylko 1 przez cały zabieg.
Dzięki za odpowiedz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Mam identyczny podgrzewacz i mialam te woski - kupilam na Allegro we wrzesniu.

Jestem bardzo zadowolona
Dzięki za podpowiedz będę zamawiała na początku listopada już na sto procent zastanawiam sie nad tym zestawem o którym piszę Kathja .
Teraz mam mały dylemacik czy się okabelkować czy nie
Blackdaisy , czyli twierdzisz , że kabelek nie jest taki zły... ??
Nasze wyobrażenie o wijącym się kabelku po ciele jest błędne .. ??
maaadziuuulka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 10:50   #72
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Dzięki za podpowiedz będę zamawiała na początku listopada już na sto procent zastanawiam sie nad tym zestawem o którym piszę Kathja .
Teraz mam mały dylemacik czy się okabelkować czy nie
Blackdaisy , czyli twierdzisz , że kabelek nie jest taki zły... ??
Nasze wyobrażenie o wijącym się kabelku po ciele jest błędne .. ?? [/QUOTE]

Kabelek mi nie przeszkadza, jest dlugi wiec nie ogranicza ruchow i zdecydowanie nie wije sie po ciele
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 08:57   #73
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Kathja dziękuję za odpowiedź

to już wiem, że podgrzewacz tylko z bazą jak coś
na gwiazdkę zrobię sobie prezent
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:51   #74
luizar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Dziewczyny! Chciałam kupic jakiś podgrzewacz Mamie jako prezent, przeglądam allegro od 2 godzin, ale zupełnie sie na tym nie znam... możecie polecic coś wartego uwagi?
pozdrawiam!
luizar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 17:16   #75
magnumek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Hej Dziewczyny,
Próbowałem założyć nowy wątek ale coś się nie chce pojawić, dlatego napiszę tutaj.
Chciałbym kupić dziewczynie pod choinkę cały zestaw do depilacji woskiem, chciałbym kupić coś porządnego co w przyszłości będzie mogła używać w salonie. Najmocniejszy podgrzewacz w przystępniej cenie jaki znalazłem to Arcocere 180W. Wszystko kupię w sklepie Allepaznokcie. Prosiłbym o pomoc, ponieważ się na tym kompletnie nie znam. Falezy mi na czasie, już jutro coś bym chciał zamówić.

Co sadzicie o tym podgrzewaczu:
http://www.allepaznokcie.pl/12568-po...a-puszke-.html
i tym wosku
http://www.allepaznokcie.pl/14787-ar...iem-800ml.html

Do tego dokupię cały zestaw, czyli:
- szpatułki drewniane 100 szt
- lotion przed depilacją 150ml
- olejek po depilacji 150ml
- paski fizelinowe 100 m
- paski fizelinowe 100 szt (nie wiem czy lepsze są na sztuki czy na metry więc wezmę dwa)
magnumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 20:56   #76
Anuus
Raczkowanie
 
Avatar Anuus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto-Gdynia
Wiadomości: 44
GG do Anuus
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Dziewczyny zbliża się lato i znowu problem wosku się pojawil
Ja mam taki problem - kupilam podgrzewacz paski i wosk. Wszysto robie zgodnie z instrukcją i paski nie przyklejają mi się do wosku na nodze i to jest MASAKRA!!!!! Pozniej pol godziny staram sie go zerwac
wosk wyrywa włoski pięknie ale nie odrywa sie od skóry.
czy mam zły wosk???
czy cos jest nie tak?
Blagam o pomoc
Anuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 05:13   #77
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez inecita Pokaż wiadomość
Drogie specjalistki, co o tym sądzicie?
Nigdy nie miałam w domu wosku, zawsze uzywałam depilatora. Czy to dobre oferty? Czy sobie poradzę? Co byście wybrały?

http://www.allegro.pl/item96323056_p...w_gratis_.html

http://www.allegro.pl/item96323680_p...w_gratis_.html

http://www.allegro.pl/item97333316_z...onalistki.html

Bardzo proszę o pomoc, zupełnie się na tym nie znam, ale nie mam czasu latac do kosmetyczki co 2 tygodnie muszę wziąc sprawy w swoje ręce tylko co wybrac. A jesli nie na allegro to gdzie?
Pozdrawiam
Ja stosuję plastry woskowe i powiem Ci, że jestem zadowolona. Depilacja może i troszke boli ale ten moment można wytrzymać. Za opakowanie plastrów daję 10 zł. i wystarcza mi na dwa zabiegi, a depiluję nogi, pachy i bikini. Więc opłacalne, a kosmetyczka bierze o wiele więcej. Po depilacji plastrami smaruję się oliwką dziecięcą. Depiluję się wieczorem by rano nie było czerwoynych śladów.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 07:35   #78
Anuus
Raczkowanie
 
Avatar Anuus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto-Gdynia
Wiadomości: 44
GG do Anuus
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Up Up

czy jest jakies rozwiązanie na to żeby wosk się odklejał z paskiem? może to wosk jest nie najlepszy
kupiłam zestaw http://allegro.pl/zestaw-podgrzewacz...147676326.html

Anuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 09:22   #79
NAtasha44
Raczkowanie
 
Avatar NAtasha44
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 202
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez Anuus Pokaż wiadomość
Up Up

czy jest jakies rozwiązanie na to żeby wosk się odklejał z paskiem? może to wosk jest nie najlepszy
kupiłam zestaw http://allegro.pl/zestaw-podgrzewacz...147676326.html

Mam dokładnie ten sam podgrzewacz ( tylko kupiony u innego użytkownika) i dokładnie ten sam problem. Będę szukać innych wosków.

Może któraś z was ma jakieś sprawdzone woski z allegro?
NAtasha44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 12:27   #80
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Mi nawet służą te: http://allegro.pl/wosk-do-depilacji-...316621295.html
Cena jakaś wyższa niż jak ostatnio kupowałam, ale bywa Miałam 3 różne opakowania, zostało mi jedno i jak skończę to będę dokupywać te właśnie, miałam też inne i te są na razie najlepsze te z zestawu sonobella też były w porządku, najsłabsze z wypróbowanych (3!) były woski erbel. Ale nigdy nie miałam tak żeby wosk nie zszedł z paskiem
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 23:53   #81
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Mi nawet służą te: http://allegro.pl/wosk-do-depilacji-...316621295.html
Cena jakaś wyższa niż jak ostatnio kupowałam, ale bywa Miałam 3 różne opakowania, zostało mi jedno i jak skończę to będę dokupywać te właśnie, miałam też inne i te są na razie najlepsze te z zestawu sonobella też były w porządku, najsłabsze z wypróbowanych (3!) były woski erbel. Ale nigdy nie miałam tak żeby wosk nie zszedł z paskiem
Czy te woski Depilflax 110 g mieszczą się do Sonobelli przeznaczonej na woski 100g?
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:34   #82
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Czy te woski Depilflax 110 g mieszczą się do Sonobelli przeznaczonej na woski 100g?


przyłączam się do pytania. chcę kupić podgrzewacz sonobella soft (taki bezprzewodowy ;-) ) i zastanawiam się jakie woski kupować...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 15:35   #83
Lubiemisie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Hej!
Ja z kolei chciałam zadać pytanie, na temat który tutaj nie wiem czemu nie byl poruszony. Jaka rolę odgrywa moc podgrzewacza? Jedne maja nawet 95W. Chciałam się skusić na podwójny http://www.fryzomania.pl/podgrzewacz...skiem-duo.html
ale jego moc to zaledwie 2x13W. Ktoś go posiada, może polecic?
Lubiemisie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 17:47   #84
sylvia818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Fakt jest to o wiele bardziej wygodny sposób na depilację i długo nie masz problemu, warto zainwestować w pogrzewacz (możesz kupić już nawet za 40zł) i wosk (100ml już od 7zł) np firmy Xanitalia polecam, wypróbowałam sama na sobie i opłaca się
__________________
<ciach_reklama>
sylvia818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 14:21   #85
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez Lubiemisie Pokaż wiadomość
Hej!
Ja z kolei chciałam zadać pytanie, na temat który tutaj nie wiem czemu nie byl poruszony. Jaka rolę odgrywa moc podgrzewacza? Jedne maja nawet 95W. Chciałam się skusić na podwójny http://www.fryzomania.pl/podgrzewacz...skiem-duo.html
ale jego moc to zaledwie 2x13W. Ktoś go posiada, może polecic?
Ja mam regulowany 60- 95 w i taki polecam. 60 wystarczy by dobrze rozgrzać wosk.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 18:05   #86
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

ja używam wosku i podgrzewacza zakupionego razem z pasami w allepaznokcie i jestem bardzo zadowolona, podgrzewacz używam juz 2 rok i jest z nim wszystko ok, woski zazwyczaj kupuje zwykle nie jakieś owocowe zapachowe bo w moim przypadku sie po prostu nie sprawdzają.
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:23   #87
ladynaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Dziewczyny potrzebuję rady, chce sobie kupić podgrzewacz, miałam veet easy wax - fajny ale za drogi w użyciu.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji ile ten veet miał mocy.

Moje pytanie: jaką moc powinien mieć podgrzewacz? Wystarczy 65W czy brać 95W?
ladynaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 10:47   #88
editha90
Raczkowanie
 
Avatar editha90
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 45
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Cytat:
Napisane przez katka86h Pokaż wiadomość
ja używam wosku i podgrzewacza zakupionego razem z pasami w allepaznokcie i jestem bardzo zadowolona, podgrzewacz używam juz 2 rok i jest z nim wszystko ok, woski zazwyczaj kupuje zwykle nie jakieś owocowe zapachowe bo w moim przypadku sie po prostu nie sprawdzają.
Kupowałaś może taki zestaw? http://allegro.pl/zestaw-do-depilacj...425167549.html

Sama się nad nim zastanawiam, ale obawiam się, że jest za tanio! Może któraś mi poradzić? Czy ten zestaw jest ok, czy może jednak poszukać czegoś innego, droższego?

I jeszcze się zastanawiam - jaka jest różnica między tym zwykłym woskiem, a woskiem żelowym? Który lepszy? I czy oba będą nadawać się do jednego podgrzewacza?
editha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 12:36   #89
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: pytanie do kosmetyczek - czy warto kupic WOSK i podgrzewacz?

Na youtube nissiax83 nagrała fajne filmiki nt. wosku w rolce. Im wyższa moc podgrzewacza, tym szybciej wosk będzie rozgrzany. Marka tak naprawdę nie gra roli, każdy opiera się na tym samym, ma po prostu nam pogrzewać wosk. Ja mam z Sonobella, 95w o ile się nie mylę i jest w porządku.
Wosk Sonobella średnio mi podchodzi, czaję się na Erbel, bo są polecane. Podobno lepiej sprawdzają się te przeźroczyste woski niż kremowe, nie wiem, używam tylko przeźroczystych.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 13:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.