zabieg z kwasami u kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-21, 14:50   #1
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723

zabieg z kwasami u kosmetyczki


hej. mam takie pytanie.
Chciałabym sobie pod koniec kwietnia zrobić zabieg z kwasami.
Wiem ze przed tym zbaiegiem trzeba specjalnie przygotwac skórę do zabiegu specjalnymi kosmetykami kupionymi u kosmetyczki.
Ja wczesniej miałam już doczynienia z kwasami. Najpierw acne-derm, potem skinoren a teraz glyco-A.
Czy musiałabym kupowac te specjalne kosmetyki? Wydaje mi się ze moja skóra jest już przygotowana, a jeszcze przed zabiegie będe przez 4 tygodni używać glico-a co drugi dzien. Czy to wystarczy i będe mogła sobie zrobić taki zabieg i nic mi sie nie stanie?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:07   #2
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Ja miałam robioną kuracje kwasami i nie musialam sie do tego w ogóle przygotowywać, najpierw miałam oczyszczanie i 2 tyg później 1sze kwasy. I żyje
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:35   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
hej. mam takie pytanie.
Chciałabym sobie pod koniec kwietnia zrobić zabieg z kwasami.
Wiem ze przed tym zbaiegiem trzeba specjalnie przygotwac skórę do zabiegu specjalnymi kosmetykami kupionymi u kosmetyczki.
Ja wczesniej miałam już doczynienia z kwasami. Najpierw acne-derm, potem skinoren a teraz glyco-A.
Czy musiałabym kupowac te specjalne kosmetyki? Wydaje mi się ze moja skóra jest już przygotowana, a jeszcze przed zabiegie będe przez 4 tygodni używać glico-a co drugi dzien. Czy to wystarczy i będe mogła sobie zrobić taki zabieg i nic mi sie nie stanie?
Zalezy jakie stezenie bedziesz miala robione i jaki kwas.
Jezeli stosowalas juz wczesniej kwasy, to uwazam, ze nie trzeba juz wiekszego przygotowania.
Jezeli bedziesz je robila w kwietniu, to nie zapomnij o kremie z blokerem, gdyz slonce bedzie juz mocniejsze

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:08   #4
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Tylko wacham sie jeszcze przed tym bo...zwyczajnie się boje. Przecież to jest kwas, jak np.poparzy mi buzie? To wtedy dopiero będe wyglądała tragicznie i już wtedy to nie będzie się dało nic z tym zrobić.
Czy duże jest ryzyko że coś pójdzie nie tak i zostaną mi blizny? Czy możliwe jest że mogę sie tym poparzyć?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:14   #5
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Kosmetyczka dobierze ci stężenie kwasu odpowiednie dla buzi, jakby się coś miało dziać to od razu ci ściągnie z buzi (uczulenie). POpażenie? Nie słyszałam o czymś takim To nie jest w końcu kwas solny tylko kwasy owocowe i to rocieńczone. POparzyłaś się kiedyś kwaskiem cytrynowym?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:48   #6
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

ja jeszcze niewiem jakie kwasy będe miała robione. o ile wogóle. niewiem czy sie zgodzi teraz mi zrobic z powodu słonca itp.
Więc niewiem czy to będa kwasy owocowe. no chyba że wszytskie kwasy sa owocowe (nie znam się )
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:49   #7
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

I ponawiam pytanie :
Tylko wacham sie jeszcze przed tym bo...zwyczajnie się boje. Przecież to jest kwas, jak np.poparzy mi buzie? To wtedy dopiero będe wyglądała tragicznie i już wtedy to nie będzie się dało nic z tym zrobić.
Czy duże jest ryzyko że coś pójdzie nie tak i zostaną mi blizny? Czy możliwe jest że mogę sie tym poparzyć?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 18:35   #8
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Oj nie traktuj tego tak dramatycznie
Z tego co ja wiem to używane są kwasy glikolowy i migdałowy w kosmetyce.
Nie ma co popadać w paranoje, aspiryna to też w sumie kwas a gardla nie wypala więc bez obaw Nastaw się tylko na leciutkie szczypanie i potem po zabiegu będzie Ci powoli schodzić skóra z twarzy-trzeba sobie pomagać peelingami, no i pewnie nastąpi wysyp krostek które siedzą pod skórą w ilości 3x większej niż normalnie
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 19:33   #9
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Dziękuje za odpowiedz. może ktoś jeszcze się wypowie
A ten wysyp to gwarantowany? Chyba bym sie załamała jak by mi na całą buzie wysypało...ale teraz używam kremu z kwasami glyco-a i niemam żadnego wysypu.
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:10   #10
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

No wysyp jest jak Ci coś pod skórą zalega, po to w końcu sie robi oczyszczanie czy złuszczanie, chyba że zalezy Ci tylko na spłyceniu porów, rozjaśnieniu, ujednoliceniu skóry

Ok, już sie nie odzywam

cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 23:27   #11
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Kwasow wykozystywanych w kosmetyce jest wiecej niz 2 moze byc jeszcze salicylowy, pirogronowy, TCA (tylko dermatolodzy robia albo lekarze chirurdzy, najmocniejszy kwas!)...
Jest mozliwosc poparzenia jesli kwasy bylyby za dlugo na twarzy, dlatego kosmetyczka po nalozeniu obserwuje twarz gdyz nie kazda tak samo reaguje. Gdy zaczyna sie czerwienic/rumienic naklada sie neutralizator.
Jesli boisz sie, ze kosmetyczka nie zrobi ci kwasu, bo jest slonce, powiedz, ze podpiszesz oswiadczenie - ze bedziesz uzywala filtrow i ze robisz to na wlasna odpowiedzialnosc tylko wtedy naprawde musisz uzywac blokerow.

Poza tym: nawet jesli doszloby do poparzenia (w co watpie bo musialabys trafic na straaaaszna kosmetyczke), to nie bedzie to poparzenie jak po TCA blizny itd... skora wygoilaby sie

Tak wiec nie boj zaby!
Moge tylko wiedzec, czemu chcesz isc dopiero pod koniec kwietnia a nie teraz??

Aha...jesli zrobisz kwas migdalowy (najlagodnieszy, ale rowniez b.dobry), to nie ma przeszkod do wystawiania sie na slonce, opalania itd. trzeba tylko odczekac kilka dni i mozna chodzic na basen, solarium itd...

Wysyp nie jest gwarantowany, choc b.czesto wystepuje - skora sie oczyszcza, tak wiec to normalny objaw.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 09:42   #12
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Wsumie nie pod koniec kwietnia ale tak od połowy. Jestem teraz w klasie maturalnej i nie moge opuszczac szkoły, a pewnie po tym zabiegu musiałabym zostac pare dni w domu. Ale juz od 15 kwietnia mam spokój ze szkołą i wtedy mogłabym sobie zrobić.
Wydaje mi się ze ona zrobi mi kwasy Aha i Bha. A co z tym przygotowaniem skóry przed zabiegiem?
Jeżeli nie będzie zadnego przygotowania to nic mi sie nie stanie? Tzn ja wczesniej już miałm doczynienia z kwasami tak jak wczesniej pisałam w kremach. teraz moge używac kremu glyco-a ale co 3 dzien bo bardzo mi sie skóra łuszczy po nim a musze jakoś wychodzic do ludzi :P
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:18   #13
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:57   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Wsumie nie pod koniec kwietnia ale tak od połowy. Jestem teraz w klasie maturalnej i nie moge opuszczac szkoły, a pewnie po tym zabiegu musiałabym zostac pare dni w domu. Ale juz od 15 kwietnia mam spokój ze szkołą i wtedy mogłabym sobie zrobić.
Wydaje mi się ze ona zrobi mi kwasy Aha i Bha. A co z tym przygotowaniem skóry przed zabiegiem?
Jeżeli nie będzie zadnego przygotowania to nic mi sie nie stanie? Tzn ja wczesniej już miałm doczynienia z kwasami tak jak wczesniej pisałam w kremach. teraz moge używac kremu glyco-a ale co 3 dzien bo bardzo mi sie skóra łuszczy po nim a musze jakoś wychodzic do ludzi :P
wiec jezeli po kremach z kwasami skora bardzo ci sie luszczy, to przygotuj sie na to, ze kwasie w gabinecie bedzie sie luszczyla bardziej - jednak po jakims czasie przejdzie. Nie boj sie, nie bedziesz wygladac jak potwor zeby z domu nie moc wychodzic
Mysle, ze nie potrzebujesz wiekszego przygotowania przed kwasami niz to, ktore mialas skoro masz takie watpliwosci, to zadzwon do kosmetyczki i zapytaj ja.

Raczej watpie zebyms za 1 razem miala robione kwasy AHA i BHA... chyba ze to bedzieclajna mieszanka tych kwasow (bo i takie sa).
Kwasy AHA to:
- kw.glikolowy
- kw.mlekowy
- kw.migdałowy
- kw.jabłkowy
- kw.cytrynowy
- kw.winowy
Kasy BHA:
- kw.salicylowy

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:24   #15
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Dziękuje za odpowiedzi
To jeszcze tak na koniec-czyli generalnie małe jest prawdopodobieństwo zeby coś mi się stało? jakies poparzenie czy jakieś blizny by mi zostały?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:57   #16
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi
To jeszcze tak na koniec-czyli generalnie małe jest prawdopodobieństwo zeby coś mi się stało? jakies poparzenie czy jakieś blizny by mi zostały?
jezeli wbralas sobie DOBRY salon a nie byle jaki, to jest bardzo male prawdopodobienstwo zeby cos ci sie stalo

pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:13   #17
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Słyszałam, że bardzo często dochodzi do wysypu różnych krostek po kwasach. One przyspieszają dojrzewanie krostek i innych zanieczyszczeń, dlatego często początkowo występuje nawet chwilowe pogorszenie skóry - tak tłumaczyła mi kosmetyczka. Dlatego najlepiej brać kilka zabiegów.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:22   #18
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Byłam dzisiaj u kosmetyczki. Pytałam sie o te zabiegi i moze mi zrobić.
Tylko musze kupic specjalne kosmetyki które będe używac przed zabiegiem. Powiedziała ze będzie mi potrzeba jakieś 8, 9 zabiegów.
Tylko jedna sprawa. Spytałam co to będą za kwasy to odpowiedziała ze neoglis bardzo dobre.
Podała mi firmę ale nie powiedziała jakie to będą kwasy...takie dziwne odnisłam wrażenie.
I powiedziała ze zawsze to będzie 35 % a tylko zwiększać się bedzie czas trzymania tego na twarzy. kosmetyki te kosztują ok 200 zł a jeden zabieg 65 zl.
Co o tym myslicie>? dzwine odnisłam wrazenie pytając sie jakie to będa kwasy. Najpierw odpowiedziała ze takie specjalistyczne a jak zapytałam jeszcze raz konkretniej to ze neoglis.
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:50   #19
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u kosmetyczki. Pytałam sie o te zabiegi i moze mi zrobić.
Tylko musze kupic specjalne kosmetyki które będe używac przed zabiegiem. Powiedziała ze będzie mi potrzeba jakieś 8, 9 zabiegów.
Tylko jedna sprawa. Spytałam co to będą za kwasy to odpowiedziała ze neoglis bardzo dobre.
Podała mi firmę ale nie powiedziała jakie to będą kwasy...takie dziwne odnisłam wrażenie.
I powiedziała ze zawsze to będzie 35 % a tylko zwiększać się bedzie czas trzymania tego na twarzy. kosmetyki te kosztują ok 200 zł a jeden zabieg 65 zl.
Co o tym myslicie>? dzwine odnisłam wrazenie pytając sie jakie to będa kwasy. Najpierw odpowiedziała ze takie specjalistyczne a jak zapytałam jeszcze raz konkretniej to ze neoglis.
Jesli naprawde to beda Neoglis, to sa to rzeczywiscie b.dobre kwasy moze bedzie ci robila glikolowy i mgdalowy na zmiane? skoro nie wymienila jakie konkternie kwasy - a ptalas ja o podanie konkretnych kwasow czy sytalas jakie kwasy ci bedzie robic?
Nie masz sie co bac uwazam

Aha...ona kazala ci kupic kosmetyki za 200zl?? chyba oszalala!!!

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 17:00   #20
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

też mysle ze oszalała. Ale co moge zrobić...bez tego raczej nie zrobi mi zadnych zabiegów.
Jutro ide do niej, bedzie oglądac mi buzie to jeszcze z nia pogadam o tych kosemtykach.
dziekuje za odpowiedzi teraz już jestem pewna ze chce tego i nie obawiam się
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 12:03   #21
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Jestem już po 2 zabiegach. No i własnie mam mały problem. W 2 miejscach na twarzy używałam zelu od dermatologa na stany zapalne bo tam jeszcze miałam je. Uzyłam tego zelu rano a popołudniu we wtorek poszłam na zabieg. I w tych 2 miejscach zrobiło mi się takie dziwne. Skóra jest brązowa, wygląda jak po oparzeniu. Kosmetyczka mówi ze to mozliwe ze to od tego leku. Mówi ze moze mi sie zrobic strupek ale zebym sie nie marwtiła to zejdzie.
Ale ja sie martwie, jak mi zostanie ślad? to naprawde za ładnie nie wygląda...?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:59   #22
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Jestem już po 2 zabiegach. No i własnie mam mały problem. W 2 miejscach na twarzy używałam zelu od dermatologa na stany zapalne bo tam jeszcze miałam je. Uzyłam tego zelu rano a popołudniu we wtorek poszłam na zabieg. I w tych 2 miejscach zrobiło mi się takie dziwne. Skóra jest brązowa, wygląda jak po oparzeniu. Kosmetyczka mówi ze to mozliwe ze to od tego leku. Mówi ze moze mi sie zrobic strupek ale zebym sie nie marwtiła to zejdzie.
Ale ja sie martwie, jak mi zostanie ślad? to naprawde za ładnie nie wygląda...?
A czy po kwasach smarowalas muzie filtrami? co za wiera ten zel od dermatologa? jakies retinoidy moze??
Czy powiedzialas kosmetyczce przed zabiegiem ze uzywasz punktowo takiego zelu od dermatologa??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:25   #23
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

tak ona o tym wie ze używam. Sama mi nawet mówi zebym na te stany zapalne używała. To jest żel duac. Więc chyba zawiera retinoidy...? Krem z filtrem używam kiedy trzeba.

Ten na dole koło drody, ta więskz plamka faktycznie pomału mi schodzi. Tzn skóra mi w tym miescju schodzi i ten tak jakby strupek też. Ale ta druga plamka koło oka nie. Jak było tak jest.
Czyli generalnie to się zrobiło przez ten żel?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:33   #24
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
tak ona o tym wie ze używam. Sama mi nawet mówi zebym na te stany zapalne używała. To jest żel duac. Więc chyba zawiera retinoidy...? Krem z filtrem używam kiedy trzeba.

Ten na dole koło drody, ta więskz plamka faktycznie pomału mi schodzi. Tzn skóra mi w tym miescju schodzi i ten tak jakby strupek też. Ale ta druga plamka koło oka nie. Jak było tak jest.
Czyli generalnie to się zrobiło przez ten żel?
wiesz nie jestemw stanie odpowiedziec ci ze 100% pewnoscia, bo tego nie widze. Mysle ze polaczenie retinoidow i kwasow moglo spowodowac przyciemnienie skory w tamtych miejscach.
Odczekaj jeszcze jakis czas, moze to zniknie...jednak jesli bardzo sie martwisz to idz do dermatologa albo przynajmniej do niego zadzwon i zapytaj

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:19   #25
srelemorele
Przyczajenie
 
Avatar srelemorele
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

witam,
chciałabym się zapytać ile kosztuje taki zabieg z kwasami? Można taki zabieg zrobić nie na twarzy, tylko na np. ramionach? Bo właśnie ostatnio tam mi się wysypało wiele wyprysków Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
srelemorele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 12:26   #26
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez srelemorele Pokaż wiadomość
witam,
chciałabym się zapytać ile kosztuje taki zabieg z kwasami? Można taki zabieg zrobić nie na twarzy, tylko na np. ramionach? Bo właśnie ostatnio tam mi się wysypało wiele wyprysków Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
to zalezy od gabinetu... mniejsze salony robia raczej slabe kwasy (takie ampulki 3w1- kwas+aktywator+neutraliza tor -, one sa o wieeeele slabsze niz normalne czyste kwasy). Jednak taki zabieg nie jest tani ok.100zl
Teraz nie warto robic kwasy, bo slonce jest juz dosc mocne a nalezy go unikac przy takiej kuracji. Jednak jesli chcesz je zrobic TYLKO na zakrtytch czesciach ciala a nie na twarzy, to mozesz.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:19   #27
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

ja mam pytanie dotyczące tego zabiegu, czy można przyjść na niego kiedy chodziło się na solarium i skóra jest jeszcze opalona? czy musze poczekać aż zejdzie opalenizna?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:40   #28
Krzysztofff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: zabieg z kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Teraz nie warto robic kwasy, bo slonce jest juz dosc mocne a nalezy go unikac przy takiej kuracji. Jednak jesli chcesz je zrobic TYLKO na zakrtytch czesciach ciala a nie na twarzy, to mozesz.
pozdrawiam
Hej

Niestety nieświadomy groźby kwasów, dałem sobie dzisiaj nałożyć kwas pirogronowy na skórę na czole (bruzdki i takie tam). Wobec tego mam pytanie - jak długo należy unikać słońca? I przy kremach z filtrem 50 normalne spacery w ciągu dnia sa możliwe?
Krzysztofff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.