Oszukana :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 12:26   #1
shift08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28

Oszukana przez kosmetyczke !


Ostatni poszlam do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy. Nie mialam az tak duzo wypryskow, Pare sie pojawilo na policzkach i brodzie. Za oczyszczenie wziela 130 zł. Stwierdzilam ze troche drogo ale w koncu bede miala gladka cere. Na drugo dzien patrze ze tylko jeden policzek jest swietnie gladki ( z czego bylam bardzo zadowolona) ale drugi jest troche zanieczyszczony. Ide do niej a ona ze na tamtym policzku bardzo gleboko siedza i nie miala jak je usunac i przepisala mi jakas masc ( ok 20zł). a nastepne kazala mi przyjsc za tydzien na kwasy. Poszlam na kwasy a kosmetyczka kazala zaplacic 150zł. Czy to nie jest troche drogo? 130+150=280 zł plus jeszcze masci ktore mi przepisala. Czuje sie troche oszukana bo po tych kwasach nie czuje zadnej roznicy Moja cera jest teraz 100 razy lepsza mam tam jeszcze pare wypryskow ale zdecydowanie jest gladsza ale uwazam ze te kwasy nic mi nie pomogly a zaplacilam za nie 150. Czy kosmetyczka nie wziela za duzo? moja mam uwaza ze zdecydowanie za drogo sobie zazyczyla. Myslalam ze po tych kwasach bede miala w koncu idelanie gladka cere. Nie sadzicie ze kosmetyczka drogo buhnela?
shift08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 13:24   #2
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Oszukana :(

wiesz teoretycznie to powinnaś zrobic sobie całą serię kwasów bo takie zabiegi robi się seriami i dopiero wtedy widac efekty... nie wiem ile kostują dokładnie kwasy, ale ja na moim osiedlu sie pytalam i kosztowal jeden zabieg 50zł i trzeba ich wziąć było kilka i to byl jakis podstawowy kwas, ale w jakims wypasionym zakłądzie myślę że tyle licza za zabiegi..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:59   #3
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Oszukana :(

wszystko zalezy co to za kwas i jakie miasto - moim zdaniem cena normalna - w Warszawie zabiegi kwasami to koszt 150-300zl.

a kosmetyczka moim zdaniem rozsadna, nie czyscila czegos co siedzi gleboko bo tak to tylko mozna wieksza krzywde zrobic

i tak jak mowi tancerka, kwasy pomagaja tak na prawde dopiero po calej serii...to niestety nie jest tania przyjemnosc :-/

"Moja cera jest teraz 100 razy lepsza mam tam jeszcze pare wypryskow ale zdecydowanie jest gladsza ale uwazam ze te kwasy nic mi nie pomogly a zaplacilam za nie 150"

tego powiem szczerze nie rozumiem? jest 100 razy lepsza ale i tak uwazasz, ze nic nie pomogly?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:08   #4
shift08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Dot.: Oszukana :(

Juz Ci tlumacze. Pewnie ze jest lepsza niz przed wizyta u kosmetyczki Po oczyszczeniu zostaly jeszcze kilka "wyprysków" ale musze naprawde stwierdzic ze jest lepsza. Kosmetyczka doradzila mi jeszcze kwasy za ktore wziela 150 zł ale po tych kwasach nie czuje roznicy. Myslalam ze po kwasach cera bedzie idelanie gladka ale tak nie jest. Nie wiedzialam ze wezmie 150 zł zdecydowanie drogo. Myslalam ze mnie oszukala po czytajac nie kotre watki takie kwasy kosztuja 50 zł.
shift08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:14   #5
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Oszukana :(

A nie zapytalas sie jej przed zabiegiem ile to bedzie kosztowalo? Jesli nie to moim zdaniem to tylko i wylacznie Twoja wina, a nie jej.

Czy jak w restauracji cos zamiawiasz nie patrzac na cene, a pozniej przychodzi do placenia to tez czujesz sie oszukana, ze za drogo?

Nie ma czegos takiego jak "kwasy" ogolnie - to wszystko zalezy od rodzaju i stezenia. Kwasow jest przynajmniej kilkanascie rodzajow... i czesc z nich potrafi kosztowac i 400zl.

" Myslalam ze po kwasach cera bedzie idelanie gladka ale tak nie jest." - a ona Ci powiedziala, ze bedzie idealnie gladka? Bo jesli nie to nie mozna jej nic zarzucic...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 02:19   #6
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Oszukana :(

moim zdanie, nikt cie nie oszukal. To ze nie odrazu widac poprawe, to normalne, tak jak mowia dziewczyny, czasem trzeba wziac cala serie zabiegow, zeby bylo widac naprawde dobre efekty. A cena tez byla normalna.
Nie mozesz liczyc na to ze po jednym czy dwoch zabiegach bedziesz miala idealna cere, czasem niestety tak jest.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 07:54   #7
shift08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Dot.: Oszukana :(

dzieki dziewczyny poprostu chcialam znac wasze zdanie. Wiem ze takie "przyjemnosci" sa drogie. Ale wiecie dla przyszlej studentki to wszystko jest drogie
shift08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 08:01   #8
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Oszukana :(

Zapewniam cie, ze dla studentki (nie przyszlej) tez

Tak czy inaczej nauczka na przyszlosc - pytac dokladnie o ceny przed wykonaniem zabiegu, a nie sugerowac sie tym, ze gdzies na wizazu ktos pisal, ze tyle, a tyle placil ;
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 08:34   #9
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Oszukana :(

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
moim zdanie, nikt cie nie oszukal. To ze nie odrazu widac poprawe, to normalne, tak jak mowia dziewczyny, czasem trzeba wziac cala serie zabiegow, zeby bylo widac naprawde dobre efekty. A cena tez byla normalna.
Nie mozesz liczyc na to ze po jednym czy dwoch zabiegach bedziesz miala idealna cere, czasem niestety tak jest.
Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Zapewniam cie, ze dla studentki (nie przyszlej) tez

Tak czy inaczej nauczka na przyszlosc - pytac dokladnie o ceny przed wykonaniem zabiegu, a nie sugerowac sie tym, ze gdzies na wizazu ktos pisal, ze tyle, a tyle placil ;
Uważam podobnie. Powinnaś wypytać dokładnie o cenę, jakie stężenie kwasu, jaki kwas. A jak nie pytałaś, to nie możesz mieć do niej pretensji, że drogo policzyła.
Za oczyszczanie chyba trochę dużo policzyła, ale każdy gabinet ma swoje ceny i najlepiej o nie wcześniej pytać,a jak nam nie odpowiadają to iść do innego gabinetu.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 12:13   #10
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Oszukana :(

za oczyszczanie też nie drogo policzyla.. w moim niedużym miescie kosztuje 110zł za full serwis tzn z maseczkami i innymi duperelami... uważam że oszukana nie jesteś.. a co do kwasow i dzialania któego nie widzsz to wiadomo że kosmetyczka nie jest cudotwórcą i nie zerwie ci starej cery a po zabiegu nie da nowej.. jak ja chodzilam na oxybrazję- te rodzaj złuszczania- to musialam wziąć 7 zabiegów po 100 zł a efekt dopiero zauwazylam po 4-tym. za to jaki!!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 17:05   #11
shift08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 28
Dot.: Oszukana :(

Dzieki Teraz to wiem musze byc cierpliwa Tancerka tak przepraszam ze zadaje pytanie nie zwiazane z tematem Ale wiesz moze jakie sa najlepsze depilatory? Chodzi mi o sposb depliacji pensta czy dyskiem? Czym sie rozni? Tylko prosze nie pisz WYSZUKIWARKA
shift08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 10:09   #12
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Oszukana :(

nie mam pojęcia.. sama kupiłam z pęsetami ale tak mi doradzono w sklepie.. nie wiem szczerze mówiąc jak te dyski sie sprawują bo nigdy nie używałam takiego.. mam z pęsetami i ja jestem zadowolona choć często go nie używam bo boli!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.