Pytania do eksperta Vichy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 13:10   #1
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55

Pytania do eksperta Vichy


Witam

Wraz z redakcją Wizaż.pl zorganizowaliśmy wspólną akcję, w której ja - ekspert Vichy - będę odpowiadać na Wasze pytania.

Serdecznie zapraszam do zadawania pytań, bardzo chętnie Wam pomogę i podpowiem
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-12-03 o 14:02
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:17   #2
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Jakie składniki w kosmetykach są szkodliwe dla cery naczynkowej?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:18   #3
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Cytat:
Napisane przez Vichy La Pro Pokaż wiadomość
Witam

Wraz z redakcją Wizaż.pl zorganizowaliśmy wspólną akcję, w której ja - ekspert L'Oreal Vichy - będę odpowiadać na Wasze pytania.

Serdecznie zapraszam do zadawania pytań, bardzo chętnie Wam pomogę i podpowiem
świetnie!

witamy Panią Vichy

mam taki pytanie, któr nurtuje mnie od 2 lat czy gdu dana osobą używa od lat zwykłych kosmetyków do pielęgancji twarzy, nagle przerzuci się na krem vichy, który ma wiele aktywnych składników, czy możliwa jest u tej osoby reakcja alergiczna skóry? Czy kosmetyk może być za silny?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:19   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Dodam jeszcze od siebie, że ekspert Vichy będzie odpowiadał na Wasze pytania przez okres 4 tygodni
Serdecznie witamy na naszym forum
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:20   #5
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

ja chciałam zadać pytanie.
na każdym kroku bombardują nas reklamy spłycające zmarszczki,wygładzające owal twarzy.
jednak one nic nie dają-moja ocena w praktyce.
dodam,że masa ekspertów mówi głośno,że te kremy nie mają takiej mocy,żeby uzupełnic zmarszczki.zresztą,gdy to robiły,nie było by botoksu.
jakie zadanie maja te kremy?

i drugie pytanie.
jak działają kapsułki do wsmarowywania w skórę głowy waszej firmy ,ktore wzmacniają włosy?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:23   #6
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Pytanie techniczne dlaczego ekspert łączony Loreal i Vichy ?

A teraz na temat, po pierwsze to jestem wielką fanką marki Vichy i jak dotychczas żaden produkt mnie nie zawiódł. Wiadomo, jest bogata oferta więc wszystkiego nie przetestowałam jeszcze, chciałam spytać o serię Neovadiol -czy to rzeczywiście jest tak, że jest ona dla kobiet po 55 roku życia ?

Ja jestem po 30 , stosuję teraz LiftActiv Pro i zakupiłam Myokine. Czy to dobry wybór ? Który powinnam stopsować stale a który jako kurację ?
I kolejne pytanie, dlaczego tak jest, że mając cerę mieszaną moja cera wybiera kremy Vichy do cery suchej, tzn. bardziej jej służą, można to jakoś wyjaśnić ?

Pozdrawiam

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2008-12-03 o 13:28
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:37   #7
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Moje pytanie:

Dlaczego moja skóra w okresie jesienno-zimowym strasznie swędzi, jest to skóra całego ciała. Do tej pory stosowałam rożne mleczka, balsamy a nawet oliwki i niestety od kilku lat już nie umiem sobie z tym poradzić.
Pije odpowiednią ilość płynów.
Czy może mieć to związek z braniem gorącego prysznica?

I kolejne: jak zapobiegać zmarszczkom mimicznym, jeszcze ich nie mam a moja skóra/mieszana jest tłusta...jestem przed 25 r.ż.

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-12-03 o 14:21
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 13:50   #8
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Ja mam pytanie-jaką serię kosmetyków Vichy poleciłaby Pani mojej mamie?Ma 51 lat, cerę lekko naczynkową, potrzebującą sporo nawilżenia, ale jednocześnie troche wrażliwą?Moją mamę często szczypią oczy od kremów, kiedyś używała jakiegoś kremu z Vichy i bardzo chwaliła, niestety nie pamiętam już nazwy.

Pozdrawiam.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:02   #9
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Witam,
mam cerę skłonną do alergii, suchą.
Chciałam się zapytać jak powinna wyglądać pielęgnacja mojej skóry.
Kiedy używam standardowych żeli do mycia twarzy, moja skóra zaczyna być czerwona, piecze.
Dermatolog proponował mi różnych kosmetyków. niestety ich przedział cenowy był od 80zł wzwyż. i od razu ostrzegł, że nie wszystkie będą dobre. sama miałam je na sobie i sowim portfelu testować.

Dlatego prosiłabym o Pani poradę. Którymi produktami najlepiej pielęgnować skórę młodą (21lat) i wrażliwą.
Z góry dziękuję za pomoc.
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:06   #10
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Również mam pytanie
Od pół roku stosowałam krem z kwasami, który miał pomóc mojej trądzikowej cerze, niestety stan skóry zamiast poprawiać, pogarszał się. Odstawiłam ten krem i rzeczywiście jest już lepiej, jednak mam wrażenie, że moja cera nadal nie potrafi sama raz a dobrze się oczyścić. Jakie kosmetyki mogłyby jej w tym pomóc?
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:07   #11
Vichy La Pro
Ekspert Vichy
 
Avatar Vichy La Pro
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 55
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Cześć dziewczyny!

Temat jak widzę ciekawi was, co bardzo mnie cieszy
Zajmuję się głównie cerą dojrzałą, jako specjalistka od nowej serii Vichy La Pro.
Chcę odpowiedzieć na wasze pytania dokładnie, dlatego proszę o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiam
__________________
Chętnie odpowiem na Twoje pytania
Vichy La Pro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 14:16   #12
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Witam
Przez jakiś czas stosowałam i bardzo lubiłam krem nutrilogie II - mam bardzo suchą skórę, najczęściej okropnie ściągniętą i krem bardzo mi odpowiadał. Niestety na mojej twarzy zaczęły pojawiać się duże podskórne "gulki", po zaprzestaniu stosowania kremu ustąpiły. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Chciałam się dowiedzieć czy mogła to być reakcja alergiczna na krem? Teraz używam od dłuższego czasu krem garnier odżywienie i komfort ale chętnie wróciłabym do tego kremu vichy - czy jest możliwe że po jakimś czasie skóra inaczej zareaguje na krem?
Mam jeszcze pytanie , czy jest w ofercie vichy jakiś krem przeciwzmarszczkowy/odżywczy do bardzo suchej skóry?
Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:17   #13
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Mam pytanie o kosmetyki Vichy ogólnie - otóż wszystkie (słownie wszystkie) kremy Państwa firmy, które przetestowałam na swojej twarzy (lub ciele w przypadku balsamów) w postaci próbek, miniaturek czy (niestety) pełnowymiarowych opakowań tuż po nałożeniu rolowały się na mojej (oczyszczonej uprzednio) skórze. Dosłownie robiły się kłaczki i całość kosmetyku łuszczyła się w przeciągu kilku chwil, co oczywiście wyglądało nieestatycznie i w żaden sposób nie pielęgnowało skóry. Identycznie ma moja mama. Od czego to zależy - od rodzaju skóry, pH, jakiś innych czynników? Bo zastanawia mnie to niesamowicie, po prostu nie mam szans na wypróbowanie dzialania kosmetyków Vichy, bo się rolują i łuszczą. Może jakoś można temu zaradzić?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:23   #14
gusia1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Witam.
Mam 32 lata. Od roku stosuje kremy LiftActiv Pro zarówno ten na dzien jak i na noc. Jestem z nich zadowolona, ale czy dobrze wybralam? Czy moja skora nie jest za stara lub za mloda na tego typu krem. Co Pani by mi polecila jako expert? Klopotow z cera nie mam zadnych, nie jest wrazliwa. Wczesniej stosowalam zwykle kremy drogeryjne i tez moja cera dobrze je znosila.

Edytowane przez gusia1111
Czas edycji: 2008-12-03 o 14:24 Powód: blad
gusia1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:24   #15
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Pytania do eksperta Vichy

Drogie Wizażanki, doszło do małego nieporozumienia w sprawie forum dla eksperta. Ekspert Vichy będzie odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące TYLKO nowej serii La Pro.
Wszystkie pytania, które padły do tej pory zostaną wysłane do ekspertów współpracujących z Vichy i na pewno żadna z Was nie pozostanie bez odpowiedzi.
Za zamieszanie bardzo przepraszamy, ale chcemy dołożyć wszelkich starań aby wypowiedzi ekspertów były w 100% procentach rzetelne i wiarygodne

Wątek na razie zamykam i oto link do aktywnego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...32#post9952432
Bardzo przepraszam za zamieszanie.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-12-04 o 06:23
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.