Jak uzyskać śliczna opalenizne?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 19:37   #1
isabel88
Raczkowanie
 
Avatar isabel88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cze-wa
Wiadomości: 31
Question

Jak uzyskać śliczna opalenizne?!


Witam was dziewczynkijestem tu nowa ale jak kazda kobitka chcemy miec ladna opalona skore..Hmm nie wiem jaki jest najlepszy patent ale jak narazie nasze możliwosci to:
-solarium
-samoopalacz
-balsam brazujacy
-na słoneczku(czekajac az nadejdzie lato)
no chyba ze znacie jeszcze inne


Osobiscie najbardziej pasuje mi ta ostatania opcja czyli na sloneczku bo to chyba najbardziej "naturalny"sposob aby nie zniszczyc sobie skory(a na tym nam chyba zalezy co nie)No ale jak tu czekac do lata skoro i tak w naszym kraju roznie bywa z tym sloncem(pogoda zmienna)

Czekam na wasze propozycje
__________________
" Miłość jest iskrą,która zamienia się w płomień aby zaistnieć jako pożar i zostać zgaszonym przez pierwszą spadającą kroplę deszczu.."
isabel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:49   #2
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

balsam brazujacy sam w sobie nic nie daje, lekko przedluza opalenizne. solarium czesto opala na pomaranczowo (zwlaszcza blondynki) lub czerwono (rude) samoopalacze sa dobre, jesli wybierzesz ten dobrej firmy i sprawdzony, polecam ci Kolastyne. kiedy juz uzyskasz posmarujesz sie samoopalaczem (najlepiej rób to wieczorem) przez nastepne 2 dni smaruj sie kremem brązującym (najlepiej tym z serii Sopot) i trzeciego dnia znow posmaruj sie samoopalaczem. pij tez duzo soku z marchewek, kubusi itp. i jedz duzo produktow zawierajacych beta karoten. poszukaj w drogeriach takich kremow (?) które zabarwiaja skore np. na zloto, brazowo i pozniej zmywaja sie zwykla woda, zadnej konkretnej firmy ci nie polece, wiem tylko ze sarah connor uzywa czegos takiego. oprocz tego zapraszam cie na watek o sniadej cerze. mam nadzieje ze pomoglam, buziaki
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:01   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

- My, mądre Wizażanki, dbające o urodę ale i o zdrowie przedewszystkim, solariom mówimy NIE.
- obecny wybór samoopalaczy jest ogromny więc każda znajdzie coś dla siebie sposób na uzyskanie opalenizny dobry.
- balsamy brązujące raczej podkreślają opaleniznę i przedłużają jej kolor
- na słoneczku jak najbardziej ale trzeba pamiętać o dobrym kremie z filtrem
Nie wspomniałaś o jeszcze jednej, nowej metodzie - Air Brush Tanning. Myślę, że jest to zabieg warty uwagi
Picie soków marchwiowych też oczywiście wskazane ale z umiarem efektem ubocznym może być, np. żółty kolor skóry po wewnetrznej stronie dłoni.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:05   #4
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

mam takie pytanie, moze nie na temat, co to jest ta moc dotkniecia, pod avatarkiem?
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:09   #5
isabel88
Raczkowanie
 
Avatar isabel88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cze-wa
Wiadomości: 31
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

hehe a wiesz ze ja tez przezd chwilka sie nad tym zastanawialamto chyba o to chodzi ze ktos klika na twoj avatarek zeby zobaczyc szczegoly o Tobie no wiesz to co sie wpisuje(np.zawod,zaintere sowania)
__________________
" Miłość jest iskrą,która zamienia się w płomień aby zaistnieć jako pożar i zostać zgaszonym przez pierwszą spadającą kroplę deszczu.."
isabel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:16   #6
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Co do mocy dotknięcia, to polecam drugi post Złosia w tym wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=100704

A co do opalenizny, to jako osoba świadoma skutków działania słońca zdecydowanie odradzam solarium i opalanie na słoneczku. Słońce powoduje przede wszystkim fotostarzenie skóry i oczywiście choroby skórne, w tym raka.

Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:19   #7
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Opalanie natryskowe albo samoopalacze (wybór jest ogromny)
Ja sama chodze na solarium bo jestem uzależniona już, ale chodzę już coraz rzadziej. Oczywiscie słoneczko naturalne opala najładniej, ale na nie musimy troche poczekac
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 20:24   #8
isabel88
Raczkowanie
 
Avatar isabel88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cze-wa
Wiadomości: 31
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Jeeej dziewczyny wielkie dzieki moj watek dopiero co zostal zamieszczony a tu tyle odpowiedzi prosze o wiecej
__________________
" Miłość jest iskrą,która zamienia się w płomień aby zaistnieć jako pożar i zostać zgaszonym przez pierwszą spadającą kroplę deszczu.."
isabel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:35   #9
sylwiasek_sos
Raczkowanie
 
Avatar sylwiasek_sos
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 37
GG do sylwiasek_sos Send a message via Skype™ to sylwiasek_sos
Thumbs up Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

dziex dziewczyny bardzo mi pomogło w opalaniu to co powidziałyscie dziexxx wielkie buziaczki dla was
sylwiasek_sos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 21:04   #10
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Pytania związane z zagadnieniami opalania zadajemy na forum 'Pytania do kosmetyczki'.

Przenoszę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 00:22   #11
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Cytat:
Napisane przez chocolatka
A co do opalenizny, to jako osoba świadoma skutków działania słońca zdecydowanie odradzam solarium i opalanie na słoneczku. Słońce powoduje przede wszystkim fotostarzenie skóry i oczywiście choroby skórne, w tym raka.

Pozdrawiam ciepło
Popieram Chocolatkę w 100%
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 13:01   #12
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

proponuję solarium. Opalasz się kilka razy aż uzyskasz oczekiwany efekt. Lepiej pomału a regularnie, żeby nie wyglądać jak marchewka. Później wystarczy raz w tyg. dla podtrzymania efektu. Wbrew ogólnie przyjętym regułom, w solarium są wyselekcjonowane szkodliwe promienie, w naturalnym słońcu nie ma takiej możłiwośc. Smaży nas wszysko i to dobre i to złe. Ponad to - korzystanie z solarium ocywiście w granicach rozsądku wspomaga tworzenie w naszym organiźnie witaminy D, podobnie jak na naturalnym słoneczku. Naprawdę polecam korzystanie z solarium /z głową oczywiscie/. Delikatna opalienizna jak najbardziej na czasie.I nie trzeba leżeć plackiem godzinami na słońcu szczególnie jeśli ktoś nie lubi. Sama korzystam regularnie i dobrze i z tym. Skóra jest ładniejsza i samopoczucie tez. Bo promienie słoneczne i te sztuczne i naturalne powodują wydzielanie tzw hormonu szczęścia.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:34   #13
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Jezeli chronisz skórę przed starzeniem to solarium odpada,pozostaja balsamy bronzujące oraz samoopalacze chyba że zalezy tobie na wiekszym efekcie to zdecydowanie samoopalacz .Wystarczy trochę uzywać na buzię ale bez przesady trochę na rece i nogi i można po jakimś czasie pochwalić się delikatna oalenizną bez narażania skóry.a słoneczko zostaje kiedy juz w naprawdę zrobi sie ciepło
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:44   #14
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Wsumie tez polecam solarium chociaz nie jest ono najzdrowsze. < a cow dzisiejszych czasach jest zdrowe ? :P> Jakis czas uzywalam balsamu brazujacego Johnson's Holiday Skin, uzyskalam efekt delikatnej opalenizny chociaz nie za bardzo rownomiernej, dlonie mialam pomaranczowe wiec juz go nie uzywam, stoi sobie grzecznie na poleczce. Wracajac do solarium, rzadko na nie chodze, mialam teraz dluuuga przerwe, ostatni raz bylam w zeszlym roku jakos w maju, niedawno znow zaczelam chodzic, dzis bylam dopiero 4 raz ale jestem zadowolona, nawet bardzo. Trafilam na b.dobre studio. Fakt niedlugo lato ale troche opalonego cialka juz teraz nikomu nie zaszkodzi. Co najwyzej mi, za pare lat beda efekty. Ale jak widac uzalezniona nie jestem, czasem sporadycznie zajze
shacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:50   #15
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Ja obsataje za opalaniem na słoneczku i balsamami brązujacymi, ale mam pytanko jak przyspieszyć opalanie na słoneczku?? Czy te przyspieszacze z firmy Dax Cosmetix naprawde sa skuteczne, słyszałam ze by przyspieszyć opalanie powinno sie polewać woda to prawda i czy to zdrowe?? Jak macie jakies inne propozycje to piszcie piszcie....
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:57   #16
janett28
Raczkowanie
 
Avatar janett28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
GG do janett28 Send a message via Skype™ to janett28
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

A co to za bardzo dobre studio solarium ? Mozesz podac nazwe lub ne telefonu i gdzie sie znajduje?
janett28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:06   #17
isabel88
Raczkowanie
 
Avatar isabel88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cze-wa
Wiadomości: 31
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Dziekuje za przeniesienie watku o ja niezdara
__________________
" Miłość jest iskrą,która zamienia się w płomień aby zaistnieć jako pożar i zostać zgaszonym przez pierwszą spadającą kroplę deszczu.."
isabel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:56   #18
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Niby samoopalacze są zdrowsze iw ogle lepsze od solarium ale... no właśnie, jest jedno ale po zakończeniu samoopalacza, gdy wyszło słoneczko moja buzia, szyja i dekolt (czyli dokładnie te miejsca które smarowałam samoopalaczem) nie chciały się opalić teraz to już przeszłość i wszystko opala mi się tak jak trzeba ale do samoopalaczy już nie wrócę w życiu już wolę solarium
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:50   #19
karolayna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do karolayna
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Jestem zwolenniczką opalania natryskowego metodą Air Brush. Jest to coś podobnego do samoopalacza jednak po pierwsze nie śmierdzi a po drugie jest równomiernie rozprowadzane. Trzyma się też dłużej. Rozprowadzane jest za pomocą pistoletu, który "zrasza" skórę. Efekt jest super! Ja chodzę dwa-trzy razy na miesiąc na solarium i poprawiam opaleniznę właśnie za pomocą opalania natryskowego. Później nie muszę w ogóle używać podkładu, bo skóra jest śliczna i nawilżona. Naprawdę polecam
karolayna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 13:06   #20
Emi279
Raczkowanie
 
Avatar Emi279
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Góry- w zasięgu 4 ciekawych szczytów :)
Wiadomości: 201
GG do Emi279
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

zGADZA SIĘ, SERIA SOPOT JEST SUUPER NAPRAWDĘ WARTO!
Emi279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:49   #21
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Cytat:
Napisane przez jola26
Wbrew ogólnie przyjętym regułom, w solarium są wyselekcjonowane szkodliwe promienie, w naturalnym słońcu nie ma takiej możłiwośc. Smaży nas wszysko i to dobre i to złe.
Jola26 Skąd masz takie wiadomości?

Polecam lekturę tego artykułu: http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_uva_uvb_cz2.php
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:33   #22
Wictoria
Przyczajenie
 
Avatar Wictoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 18
Smile Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Hej dziewczynki!Ze szczerego serca polecam samoopalacz firmy Dax Cosmetics (ok. 16 zł). Posmarowałam się dwa razy, poszłam do szkoły i zostałam zasypana pytaniami typu: "Co to za cudo i gdzie to kupiłam?" Polecam również Bielendę. Broń Boże nie kupujcie z firmy Tilia, ponieważ wybitnie niszczy cerę Ja popełniłam kiedyś ten błąd i wiele rozmaitych maseczek i kremów pielegnacyjnych musiałam nałożyć na twarz, aby odzyskać jej zdrowy i estetyczny wygląd. Pozdrawiam!
Wictoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:31   #23
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

Samoopalaczyk Daxa w piance jest super, jednak do czasu - u mnie po pewnym czasie stosowania go przestaje dzialać W ogóle w samoopalaczach denerwuje mnie nierówna opalenizna, schodzenie samoopalacza, nie potrafię sobie sama posmarować np. pleców i potem z tyłu bywam biała (znaczy bielasza niż z przody, hihii, bo nie mam jasnej karnacji,ale porównując do przodu - to jestem biala ). Dlatego też chadzam na solarium - przynajmniej nie mam obawy, że bede nierówno opalona Raz w tyg. na 10- 15 minutek mi wystarcza

Co do wyselekcjonowania promieni w solarium - też o tym gdzieś czytałam i nie wiem, czy to nie byly "Wysokie obcasy" ,ale pewna nie jestem. Dokladnie tak bylo napisane
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 10:28   #24
ssweetid8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Question Dot.: Jak uzyskać śliczna opalenizne?!

hey ;] chciałabym uzyskać ładną opaleniznę tylko w jaki sposób jest zima więc na dwór nie pójdę...a solarium odpada ! jakie są jeszcze sposoby na ładna opaleniznę ? słyszałam o jakiś bronzerach w sztyfcie al czy są one trwałe ? samoopalacze jaki najlepszy ?
ssweetid8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.