Beta karoten - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 11:27   #211
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Beta karoten

Cytat:
Napisane przez Bezpruderyjna91 Pokaż wiadomość
dziewczyny myslę,że to wszystko zalezy od genów jak i kiedy nasza skóra nabierze kolorytu,na każdą te tabletki i soki zadziałają inaczej ja jestem trupioblada kiedys zafundowałm sobie półroczną kurację kubusie+beta karoten i kompletnie nic mnie nie ruszyło.
Ja mam tak samo! piję te soki dla zdrowia, ale nigdy nie zauważyłam żadnego efektu "brązującego" a nie jestem jakoś szczególnie blada i na słońcu nawet trochę się opalam
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:20   #212
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Beta karoten

Oglądałam kiedyś program o beta karotenie, że aby się wytrącił pigment w skórze trzeba go używac przez minimum 3 tygodnie i nie przestawać by podtrzymać efekt. No to jadłam ponad miesiąc i nic, a nawet gorzej, bo słońce nie chciało mnie złapać! Byłam w górach mój chłopak się strzaskał a ja wróciłam z resztą opalenizny po solarium...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:45   #213
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Beta karoten

ja jade do Polski i mam zamiar kupic sobie tabletki naturkaps z beta karotenem 2 razy dziennie wyjdzie 12 mg wiec w sam raz.opakowanie 90 tabletek kosztuje okolo 8zl wiec tanio.ciekawe jak bedzie z efektami.nigdy nie uzywalam tego typu suplementow ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:06   #214
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Beta karoten

Efekt kolorystyczny? Żaden. Ew. może wystąpić zażółcenie skóry, ale to prędzej po marchewce a nie kapsułkach. Jeśli chodzi o kolor to tylko tabletki (nie pamiętam w tej chwili nazwy) stosuje je się głownie przed solarium, ale na słońce oczywiście też działa i różne przyśpieszacze, bez tego niestety... Zwlaszcza jak ma się jasną karnację. Beta karoten nic nie pomoże...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:22   #215
ewelina15001900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Beta karoten

Słuchajcie mam problem mam bardzo jasną karnację i ciężko mi jest się opalać najtrudniej nogi .
Nie denerwowało by mnie to gdyby nie te spojrzenia tych ludzi.
Nie mogę chodzić na solarium,samoopalacze na mnie nie działają ani soki
Czy polecacie coś
Pozdrawiam Ewelina
ewelina15001900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 22:02   #216
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Beta karoten

Spróbuj z marchewką, ale możesz być żółta... na mnie np, beta karoten nie działa, na innych ponoć tak, jak nie opalanie to niestety bladość pozostaje... cudów nie ma.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:56   #217
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Beta karoten

Po przeczytaniu różnych artykułów po prostu musiałam zakupić beta karoten i wybór padł na solastyne forte,która w starej wersji zawiera,aż 15mg beta karotenu i chyba największą z możliwych.Ogólnie ma za zadanie przyciemnić skórę,łatwiej ma się opalać i przedłużać opaleniznę. Brałam 2 tabletki dziennie do tego sok z Kubusia przez 6 miesięcy i efektów żadnych,a jak pojechałam na wakacje,to dostałam uczulenie na słońce i teraz zawsze tak jest,więc na rajską plażę nie ruszam się bez wapna. Jednak to nie zniechęciło mnie do brania tabletek.Biorę je już 2 lata z przerwą na około 2,5 miesiąca i efektów brak. Jedyne co mi się raz stało,to,że łokcie miałam pomarańczowe i nic więcej Gdy nie zwiększonę zapotrzebowanie na wit. A przy nadczynności tarczycy,to bym ich nie brała,ale mają dobry skład,który pomaga przy moich dolegliwościach,a dodam,że jestem typową bladziuchą, niestety z bardzo cienką skórą pod oczami,więc czasami potrafie wyglądać przerażająco
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 09:10   #218
igraszka85
Przyczajenie
 
Avatar igraszka85
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 18
Dot.: Beta karoten

mam ten sam problem, ale już się pogodziłam ze swoją jasną karnacją poza tym nie mogę się opalać, ponieważ mam popękane naczynka na udach ;( latem, żeby wzmocnić skórę używam mydła marchewkowego z beta-karotenem widziałam, że mają je w Mydlarni u Franciszka. Skóra po kąpieli jest bardzo delikatna i nabiera ładnego koloru
__________________
“Time spent with cats is never wasted.” Sigmund Freud
igraszka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 19:16   #219
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Beta karoten

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Spróbuj z marchewką, ale możesz być żółta... na mnie np, beta karoten nie działa, na innych ponoć tak, jak nie opalanie to niestety bladość pozostaje... cudów nie ma.
A w marchewce to niby co innego, jak nie betakaroten? Generalnie betakaroten znaleźć można we wszystkich żółtych, pomarańczowych i czerwonych warzywach, ale też w olejach roślinnych np. rzepakowym. Warto włączyć je do diety by poprawić koloryt skóry.
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:49   #220
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Beta karoten

Ja tam nie zauważyłam aby moja skóra była po tym bardziej brązowa.Za to polecam chusteczki brązujące
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 16:44   #221
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Beta karoten

Cytat:
Napisane przez natalor Pokaż wiadomość
Ja tam nie zauważyłam aby moja skóra była po tym bardziej brązowa.Za to polecam chusteczki brązujące
Bo sam betakaroten cię nie opali, a jedynie sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej podatna na przyswajanie i utrzymywanie się opalenizny. Pomaga też osobom, których cera ma szaro-siny kolor, bo nadaje zdrowego wyglądu. Od nadmiaru betakarotenu można się co najwyżej pomarańczowym zrobić, ale to tylko w przypadkach radykalnego przeholowania Przy normalnej diecie, w której jemy marchewki, olej rzepakowy czy inne wymienione przeze mnie wyżej składniki raczej to nie grozi
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 21:28   #222
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Beta karoten

Zamiast łykać tabletki najlepiej jest wcinać marchewkę. Codziennie 2-3 duże marchewy i efekt murowany Najlepiej drobno zetrzeć marchewkę bo po pewnym czasie od chrupania bolą szczęki Ta kuracja ma jeszcze jeden WIELKI plus- poprawia przemianę materii
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 14:23   #223
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Beta karoten

Ja testuje teraz beta karoten Solgar , zobaczymy czy rzeczywiście jest taki dobry
Od samych tabletek koloryt skóry raczej się nie zmienia , ale ja zawsze biorę 1-2 miesiące przed ekspozycją na słońce , i później rzeczywiście opalam się dużo szybciej , a i opalenizna trzyma się dużo lepiej . Bardzo polecam.

Kiedyś piłam codziennie Kubusia i miałam bardzo ładny koloryt , jednak teraz już zrezygnowałam , bo jednak soki mają za dużo cukru , co raczej gryzie się z moja dietą . A takie jednodniowe soki marchewkowe , nie ma ich nigdzie blisko mojego domu bym mogła je codziennie kupować . Chyba muszę kupić sokowirówkę

Unikam teraz solarium jak ognia ,staram się używać wysokich filtrów , wszystko ze strachu przed plamami i zmarszczkami , dlatego zaczęłam się smarować balsamem brązującym Liren do ciemnej karnacji , taki sposób też bardzo polecam

Na czas opalania na plaży najlepszy jest olejek marchewkowy , czyni cuda !
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 15:23   #224
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Beta karoten

od kilku dni jem 2 marchewki dziennie. mam nadzieje, ze beda jakies efekty
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.