Przekłuwanie uszu - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-05, 17:34   #1
FauxCrystal
Raczkowanie
 
Avatar FauxCrystal
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 92
Question

Przekłuwanie uszu - problem


Uszy przekułam jeszcze w podstawówce (dokładniej to kosmetyczka pistoletem ). Jednakże po jakimś czasie za uchem u okolicy kolczyka pojawiła mi się mała grudka - mniej więcej 3 mm średnicy. Poszłam wtedy z mamą do dermatologa - ten kazał obserwować. Efektem było tylko to że ściągnęłam kolczyki, dziurki mi się zrosły a to "coś' zostało w niezmienionej formie. I tak jest do dziś.

W związku z tym chciałabym zapytać czy możliwe (a może właśnie odradzane?) jest u mnie ponowne przekłucie uszu? Kosmetyczka powiedziała mi że to "cosik" to prawdopodobnie bliznowiec, ale powiedziała że mogłaby zrobić dziurki trochę bliżej twarzy. Poczytałam trochę o tym i poważnie zastanawiam się czy przekłucie uszu nie zaszkodzi mi? Nie chciałabym aby ten bliznowiec(?) powiększył się lub wyskoczył drugi...

Poradźcie...
FauxCrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:01   #2
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Cytat:
kosmetyczka pistoletem
i wszystko jasne. zrob w normalny sposob i nie bedziesz miala takich problemow. kolejny (chyba miliardowy juz) argument przeciwko paniom bawiacym sie w strzelnice
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:12   #3
FauxCrystal
Raczkowanie
 
Avatar FauxCrystal
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 92
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Moim zdaniem nie to stanowi problem. Zabieg został wykonany profesjonalnie, sterylnymi narzędziami. Nie sądzę aby przekłuwanie igłą dało inne (tym bardziej lepsze) efekty. Oczywiście mogę się mylić...

FauxCrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:23   #4
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Cytat:
sterylnymi narzędziami
pistolet i sterylnosc? trudno mi w to uwierzyc, chyba, ze podasz jakies argumenty
Cytat:
Nie sądzę aby przekłuwanie igłą dało inne (tym bardziej lepsze) efekty
daje NORMALNE efekty czyli dobrze zagojone uszy bez zakazenia zoltaczka, hivem i innymi syfami. przy pistolecie tkanki zostaja rozerwane z ogromna sila tepa koncowka 'kolczyka', wtedy moga powstac rzeczy typu bliznowce, ziarniny. oczywiscie nawet najlepsze przeklucie to ryzyko powiklan, ale profesjonalne zmniejsza je do minimum.

'profesjonalnie' to co to znaczy? wziela pistolet, przystawila i hop, ewentualnie rekawiczki jako rarytas i efektowny element pozorujacy fachowosc
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:31   #5
6/9
Raczkowanie
 
Avatar 6/9
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 82
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

też mam takie coś na uchu i moje pytanie, czy to sie da w ogole jakoś usunąć? byłam z tym u dermatologa i dał mi jakąś fantastyczną maść, ktora nic nie pomogła.
__________________
...and in the night we'll whish this never ends...
6/9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:52   #6
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

.
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 18:57   #7
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

no napisalam i sie nie wyslalo :/

jak utworzyla sie blizna, to moze byc trudno.

jesli jest jeszcze w fazie ziarnny - wloknowacenia tkanki - mozna probowac walczyc. paleczki lapisowe, przyklanie spirytusu. podobno wit C pomaga

i jeszcze co do pisoletow, dobre artykuly:
http://www.bmezine.com/news/pubring/20050131.html
http://www.bmezine.com/news/pubring/20030509.html
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 16:23   #8
FauxCrystal
Raczkowanie
 
Avatar FauxCrystal
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 92
Unhappy Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Teraz przyznaję, że widzę tą sprawę z innej strony. Jednak w moim mieście (mieścinie?) nie ma salonu piercingu (?), a wszystkie kosmetyczki przekłuwają pistoletami. Nie ma też mowy o tym abym sama albo jakaś moja znajoma przekuła mi uszy - nie wierzę w tego typu domowe zabiegi. A naprawdę zależy mi na przekłuciu uszu.

Czy sądzicie więc, że warto zaryzykować jeszcze raz pistolet? Myślałam, że może gdybym kupiła i stosowała jakiś środek do pielęgnacji uszu po przekłuciu (czytałam że można takie coś dostać w aptekach) to nie powinno być żadnych komplikacji. Myślę tu szczególnie o tej mojej "grudce". Nie chciałabym żeby znowu mi się coś takiego pojawiło tym bardziej że poczytałam coś o bliznowcach i nie chciałabym mieć np. czegoś takiego na uchu

FauxCrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:35   #9
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

to super, ze juz wiesz co i jak

a gdzie mieszkasz, moze ktos z osob klujacych prywatnie (100% profesjonalnie) akurat jest/bedzie w poblizu
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:03   #10
FauxCrystal
Raczkowanie
 
Avatar FauxCrystal
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 92
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

podkarpacie (tak, tak - dalekie bieszczady )

Edytowane przez FauxCrystal
Czas edycji: 2007-06-06 o 23:43
FauxCrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:36   #11
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

faktycznie trudno cos znalezc, moze ktos inny zna kogos stamtad.

bo szukalam i najblizej w przemyslu znalazlam. w rzeszowie bezproblemowo, ale to daleeko chyba ze w najblizszym czasie wybierasz sie w te okolice. moze zapytaj na gronie 'piercing', tam jest duzo prywatnych
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 23:59   #12
Shizuma
Przyczajenie
 
Avatar Shizuma
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Witam ^^

Cytat:
Napisane przez FauxCrystal Pokaż wiadomość
W związku z tym chciałabym zapytać czy możliwe (a może właśnie odradzane?) jest u mnie ponowne przekłucie uszu?
Jest to możliwe, jednak musisz najpierw pozbyć się tego bliznowca, który już masz. Robi się to poprzez zabieg chirurgiczny. Jeśli chodzi o ponowne przebicie, to nie idź lepiej już do kosmetyczki. Przebijanie pistoletem polega na rozrywaniu skóry tępym kolczykiem (kolczyki w pistoletach są tępe), co powoduje spuchnięcie i to duże i bardzo długo sie goi. Ah, i takie przebijanie nie jest sterylne (jak już ktoś tu wyżej napisał). Kolczyków do pistoletu nie da (no i oczywiście nie robi się tego) wysterylizować.

Tak nawiasem, to przebijam kolczyki, ale raczej Ci nie pomogę, gdyż jestem z Dolnegoślaska

pozdrawiam i w razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem
__________________
Et maintenant nous sommes tout seuls..
Shizuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 00:19   #13
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

no cóż.. ja dorzucę swoje "nie" dla przebijania pistoletem. sama pierwsze 3 dziurki w uszach przebijałam pistoletem u kosmetyczki, pozostałe 4 [razem siedem :P] przekłuwałam już sama w domu najgrubszą igłą [0,9, do kupienia w aptece za grosze]. i jak wrażenia? po pistolecie faktycznie długo się goi - rozerwane tkanki. po igle - po tygodniu wszystko było zarośnięte i żadnego paprania, po pistolecie - jeszcze z miesiąc po przekłuciu nie było idealnie.
na szczęście ominęły mnie jakiekolwiek powikłania. ale z całego serca polecam samodzielne przekłuwanie, albo z pomocą koleżanki/mamy/siostry, kogoś z pewną ręką i wyczuciem [sama przekłuwałam uszy dwóm osobom poza sobą i nikt nie narzekał ].
salon piercingu też jak najbardziej - niestety to jest droga impreza, jak ja szukałam takowego salonu to cena jaką mi proponowano - 100 PLN za jedną dziurkę. fakt, że profesjonalna usługa musi swoje kosztować, ale..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 12:56   #14
Jagódkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagódkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 189
Question Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Ja miałam przebijane pistoletem jakieś 10 jak nie więcej lat temu,ale nie zrobił mi się bliznowiec,a uszy okropnie ropiały,próbowałam i nosić złote kolczyki i srebrne,ale musiałam zdjąć.Dziurki zarosły.Teraz bardzo chciałabym przebić od nowa,ale tym razem igłą.Jednak mam wątpliwości,że znowu będę musiała zdjąć.
Co byście mi doradziły?
Ryzykować,czy nie?
A może któraś z Was tak miała?

Przepraszam,że wcinam się tak komuś w wątek
Pozdrawiam!
Jagódkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 10:24   #15
Natala13
Przyczajenie
 
Avatar Natala13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Question

Czesc kochaniutkie kilka lat temu przeklulam uszy kosmetyczka jedno ok drugie krzywo mi prezklula jedna dziurka zarosla a ta dobra nie wiec poszlam 3 dni temu do kosmy zrobiła mi pistoletem w tym samym miejscu gdzie tamta nie zarosla i wiadomo ze stali hirurgicznej mam kolczyki mam je nosic do 7 grudnia krecic i prezmywac spirytusem
Wiecie ta ktora nie zarosla nie boli a druga ciutek przy kreceniu ale jednego sie boje czy jak nimi krece to zatyczki mi spadaja?
czy mozliwe ze,,wkręty`` spadaja u nich zatyczki jak sie nimi kreca??
Czy trezba pociagnac??bo boje sie zeby mi nie wypadly:confused :
Odpiszcie jesli mozecie

Ej słuchajcie mnie prezkluwanie pistoletem jest bardzoooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooo dobre ale wiem czemu nikt z was nie mial z tym przyjemnych doswiadczen a tuż dlatego,poniewaz
-trezba wybrac dobry salon
-najlepiej polecaony
-zdezynfekowac uszy
-prezkluwac ostrym kolczykiem
-pistoletem z zasadą prezkluwania rownomiernego



A najważniejsze dziewczyny kolczyki trezba kupi w aptece ze stali hirurgicznej z TPFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Wtedy goi wam sie w 2 tygodnie nie ropieja nic zero komplikacji!!!!!!!!!
Pozdrawiam i napiszcie gdzie i jak przemywac uszy?!
Buziaczki

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-11-10 o 14:10 Powód: post pod postem
Natala13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:09   #16
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

nie przemywa się spirytusem
głupot też się nie powinno pisać, szczególnie dwóch pod sobą
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 14:11   #17
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Pewnie zrobiła ci się ziarnina - zaloguj się na forum - choby polskie forum o modyfikacjach ciała i znajdziesz tam czym to wyleczyc.

A jeśli nie masz opcji pójścia do salonu - poczekaj na wizytę w innym mieście, w którym takowy jest. Warto poczekac nawet do wakacji i nie miec problemów. Kolczyk z pistoletu rozszarpuje skórę a igła jest ostra, mniej bolesna, nie szarpie skóry tylko ją przebija i jest sterylna. Przebicie uszu u kosmetyczki jest porównywalnym grzechem co koloryzacja włosów w solarium - gdyby to było możliwe po prostu nie kupuje się chleba w mięsnym a zakład kosmetyczny nie zna się na przebiciach ciała.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:17   #18
Natala13
Przyczajenie
 
Avatar Natala13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Racja głupot sie nie pisze!A mam prawo pisca jdno pod soba!![/SIZE][/FONT]
A tak pozatym wlasnie zawsze najszybciej sie goją po spirytusie nie do picia tylko salecynowym!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Zawsze kazdy moj zanjomy tym przemywa i po 2 tyg.sa zagojone!
A do tych którzy sa bardziej wyksztalceni i mi dobzre doradza to chce spytac w którym miejscu przemywa sie uszy??

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-11-10 o 19:33
Natala13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:30   #19
miraaabelkaaa11221133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

siemka
wedlug mnie lepsze jest przekluwanie igla bo mialam nia zrobioną 3 dziurę i po 2tyg. sie zagoila
ale pierwsze 2 dziurki mialam robione pistoletem goily sie dlugo ale nic mi sie nie dzialo z uszami
POZDRO
miraaabelkaaa11221133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 19:33   #20
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

nie nie najlepiej, nie masz prawa, taki jest regulamin forum
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:40   #21
miraaabelkaaa11221133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

siemka
według mnie lepsze jest przekuwanie igła bo miałam nią zrobioną 3 dziurę i po 2tyg. się zagoiła
ale pierwsze 2 dziurki miałam robione pistoletem goiły się długo ale nic mi się nie działo z uszami
POZDRO
miraaabelkaaa11221133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:50   #22
Natala13
Przyczajenie
 
Avatar Natala13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Post Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

:P Oj ja sie nie bede klucic to forum nie jestet po tym wiem co jest w regulaminie bo musialam sie z nim zapoznac,pozatym tutaj wyrazamy swoje opinie na temat danych sytuacji i obietktow dlatego mowie co mi pomagalo co jets jak najbardziej wskazane na tego typu forum.
A konzcac ta niezmiernie niemoralna klutnie pragne wspomnac iż czestym wywżeciem bliznowców sa wraz za mocno zacisniete purchawki(innymi słowy zakrętki)od kolczyków.Zdarzyla mi sie podobna sytuacja podzcas wakacji w Turcji ale przeszło z uoływem określonej ilości czasu mianowicie po 4 miesiacach.
Padło tutaj pytanie czy należy wyciska ropę uszną.
Oczywiscie to najprostszy sposób kumulowania sie tkanek nieprzyspieszonego zarastania dziurek w uszach dlatego też uszy ropieją to nic nadzwyczajnego.
Najlepiej umytymi rekoma w mydle przeciw alergoicznym lub w zalozonych rekawicach aluminiowych lekko nasączonym wacikiem(moze byc on nasaczony spirytusem salecynowym bądz woda utleniona)wicisnac lekko nadmiar komórwek(w tym przypadku ropy).
Pozdrawiam wszystkich.Natalia:rolley es:
Natala13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:02   #23
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

tego, aż się czytać nie da
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:17   #24
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
tego, aż się czytać nie da



No nie da się, nie da...

Ale cóż, nie wdawajmy się w "niemoralna klutnie"
__________________


Edytowane przez cytrynowo_piaskowa
Czas edycji: 2008-11-10 o 23:18
cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 08:56   #25
Natala13
Przyczajenie
 
Avatar Natala13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Boze dzownijestescie to ze ktos nie pisze byle jak to znaczy tylko o nim!!!!!!!
Bez sensu po co jest to forum gdzie nie mozna wypowiadac swoich opinii i pisac(jako jedyna doswiadcziona osoba co widac)!
Napisałam do moderatora forum.
Ta sprawa zostanie blokowana do uzytku codziennego na rzecz pisania postów wykraczajacych poza temat forum miedzy innymi wasze uwagi o tym czy ktos jest madry czy nie.
Natala13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:16   #26
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Cytat:
Napisane przez Natala13 Pokaż wiadomość
Boze dzownijestescie to ze ktos nie pisze byle jak to znaczy tylko o nim!!!!!!!
Bez sensu po co jest to forum gdzie nie mozna wypowiadac swoich opinii i pisac
możesz wyrażać swoją opinie ale nie piszcząc czcionką nie wiadomo jak dużą i robią rażące błędy ortograficzne
Cytat:
Napisane przez Natala13 Pokaż wiadomość
(jako jedyna doswiadcziona osoba co widac)!

Cytat:
Napisane przez Natala13 Pokaż wiadomość
Napisałam do moderatora forum.
Ta sprawa zostanie blokowana do uzytku codziennego na rzecz pisania postów wykraczajacych poza temat forum miedzy innymi wasze uwagi o tym czy ktos jest madry czy nie.
chyba powinnam zacząć się bać
co do tematu, mały ekspercie Natalio13 spirytusem się nie przemywa przekłuć bo wysusza on naskórek i jest większe prawdopodobieństwo migracji. używamy do tego środka Octenisept i soli fizjologicznej ew. roztworu soli morskiej
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:29   #27
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Natalio, jak zaczęłam czytać twojego pierwszego posta to miałam szczerą chęć Ci pomóc i doradzić, ale niestety po kilku zdaniach przestałam rozumieć co ty próbujesz nam tu przekazać, a ja i pewnie wiele innych osób tutaj, zbyt cenię swój czas by przekopywać się przez twoje literówki, byki i zlepki słów, o braku logiki i gramatyki zdania nie wspominając.
jeśli chcesz otrzymać jakąś pomoc czy poradę, wykaż się szacunkiem dla innych użytkowników - szacunkiem poprzez dbałość o to co i jak piszesz.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:31   #28
Natala13
Przyczajenie
 
Avatar Natala13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
możesz wyrażać swoją opinie ale nie piszcząc czcionką nie wiadomo jak dużą i robią rażące błędy ortograficzne



chyba powinnam zacząć się bać
co do tematu, mały ekspercie Natalio13 spirytusem się nie przemywa przekłuć bo wysusza on naskórek i jest większe prawdopodobieństwo migracji. używamy do tego środka Octenisept i soli fizjologicznej ew. roztworu soli morskiej
A ja powiem tyle ze mam 6 z ortografii takze bez wymadrzania sie i bardzo dziwne ze wyszscy piszecie ze przemywacie jakimis gówienkami i nwam o boz eboze ropieja mi uszy o jezu jezu!i dobrze bo spirytus salecynowy do tego sluzy nawet na etykiecie jest napisane yakze przed pisaniem glupot najlepiej zapoznac sie z danym produktem!:po midor:
Natala13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:33   #29
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

Cytat:
Napisane przez Natala13 Pokaż wiadomość
Boze dzownijestescie to ze ktos nie pisze byle jak to znaczy tylko o nim!!!!!!!
Bez sensu po co jest to forum gdzie nie mozna wypowiadac swoich opinii i pisac(jako jedyna doswiadcziona osoba co widac)!
Napisałam do moderatora forum.
Ta sprawa zostanie blokowana do uzytku codziennego na rzecz pisania postów wykraczajacych poza temat forum miedzy innymi wasze uwagi o tym czy ktos jest madry czy nie.
Myślę, że każda z nas pisząc na forum stara się choć trochę, by jej wypowiedź była jasna, czytelna i przystępna, na tyle, by nie trzeba było jej odszyfrowywać.

Nic trudnego w tym, aby po napisaniu, a przed wysłaniem, przeczytać to co sie napisało i skorygowac ewentualne niejasności.

Odnośnie Twoich wypowiedzi (pomijając ich treść)-bardzo ciężko cokolwiek z nich wynieść, bo są nieczytelne i chaotyczne.
__________________


Edytowane przez cytrynowo_piaskowa
Czas edycji: 2008-11-11 o 11:35
cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:55   #30
Natala13
Przyczajenie
 
Avatar Natala13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Przekłuwanie uszu - problem

ok proponuje abysmy zaczeli od nowa ja ze swojej strony obiecuje iz bede pisac wyrazniej.
Ale nprosze takze aby z innej strony nie padały prowokazje na mnie!
A wiec chcialam spytac w którym miejscu nalezy przemywac dziurki w uszach.
Natala13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.