Depilacja bikini - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 22:14   #61
eeedytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja bikini.

Głupio na pewno nie będzie..., teraz to normalne ze 16 latki przychodza do kosmetyczki. Obawiam sie ze moze to byc zabieg dla Ciebie dosc bolesny i moze podrażnić twoją skórę. Więc przed pierwszym razem odradzałabym taki zabieg bo nie wiesz jak zareaguje skora. Okolice bikini sa bardzo delikatne, szczegolnie u tak mlodej osoby. Dobrze sie zastanow zanim sie wybierzesz na taki zabieg... bo kobiety naprawdę różnie reaguja, pozdrawiam
eeedytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:59   #62
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Depilacja bikini.

Bedac na praktykach w salonie kosmetycznym akurat trafila sie klientka ktora przyszla na depilacje "nie tylko bikini". Mialam oczywiscie pomoc przy tym zabiegu, ale grzecznie odmowilam , gdyz po 1. bylam zestresowana pierwszym dniem , po 2. nie odwazylabym sie nawet spojrzec a co mowa cos zrobic, u siebie w salonie rowniez nie zrobilabym takiego zabiegu. Powiem tak, dziewczyna lezala na fotelu, reka zakryła twarz i zwijala sie z bólu, krzyczec nie krzyczala, ale po mimice twarzy widac bylo jej odczucia. Po zabiegu stweirdzila ze nastepny razem umowi sie na laser, hehe A ze wzgledu na trudnosc dostepu do wszystkich miejsc i nie rownomiernie rosnacych wloskow nie udalo sie pozbyc wszystkiego- gdzie niegdzie troszke zostalo. Ja szczerze odradzam wosk, laser jestr drogi i nie zawsze zreszta przynosi zamierzone efekty, veeta balabym sie uzyc iz sobie podraznie cos, poniewaz jest to chemiczny preparat z zawartoscia jakis skladnikow "ostrych" skoro tak dziala na wloski, ja zawsze przy kazdek kapieli uzywam maszynki, jestem juz tak wprawiona ze wykapanie się calej , depilacja bikini, nóg i paszek zajmuje mi max. 20 minut i to bardzo dokladna jestem a robię to co 3 dni
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:05   #63
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Depilacja bikini.

Ja też odradzam wosk. Osobiście do depilacji używam płynu do higieny intymnej, z którego robię tam pianę i potem golę wszystko maszynką, ale z włosem. Idealnie wszytko usuwa, jak coś ominę to jeszcze raz spieniam płyn i gole tym razem pod włos. Nie mam podrażnień, żadnych krostek i zawsze jest gładko :P
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:14   #64
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Depilacja bikini.

Tak jak ja, tylko na zel do mycia zwykły lub żel do mycia mojego synka gdyz jest delikatniejszy, ale polecam specjalny do higieny tak jak Vision
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:19   #65
Natalia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja bikini.

No właśnie ja też do tej pory używałam maszynki i żelu do intymnej co i tak bardzo zmniejszyło podrażnienia, a i tak pod włos jechałam. Może zorientuje się jak to jest 'z włosem' choć wolałabym coś bardziej trwałego jednak...
Natalia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:23   #66
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Depilacja bikini.

Wydaje mi sie ze z wlosem moze byc niedokladnie, to moze sprobuj tego veeta tylko ostroznie
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:33   #67
mijaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 124
Dot.: Depilacja bikini.

Witaj
Kosmetyczka do legitymacji na pewno Ci nie spojrzy, więc nie masz się czego bać.
Jak wspomniałaś Twoja skóra jest wrażliwa więc odradzałabym depilację woskiem, może to wywołać duże podrażnienie, a co za tym idzie wysypka czerwonych krostek. Ja osobiście golę się maszynką na żel do okolic intymnych lub żel pod prysznic ale nie robię tego w gorącej wodzie lecz raczej w chłodnej z tego względu, że ciepła bądź gorąca woda podrażnia skórę po depilacji na koniec krem nie dokońca wtarty w skórę powinien załagodzić golone miejsce :p
mijaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.