pomóżcie mi ,bo już sama nie wiem...;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 11:20   #1
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292

pomóżcie mi ,bo już sama nie wiem...;(


W tym roku wychodzę z gimnazjum.Jeśli mnie przyjmą to chciałabym isc do liceum ogólnokształcącego do klasy prozdrowotnej.Jeżeli ktoś wie coś na ten temat,to niech napisze.Interesuje mnie również czy jest tam dużo zajęc wychownia fizycznego ? Nie jestem zbyt sprawna ,dlatego pytam.A i jeszcze jedno.Na jakie studia będę mogła isc po tej szkole i gdzie będę mogła pracowac ? Z góry dzięki
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:30   #2
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: pomóżcie mi ,bo już sama nie wiem...;(

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
W tym roku wychodzę z gimnazjum.Jeśli mnie przyjmą to chciałabym isc do liceum ogólnokształcącego do klasy prozdrowotnej.Jeżeli ktoś wie coś na ten temat,to niech napisze.Interesuje mnie również czy jest tam dużo zajęc wychownia fizycznego ? Nie jestem zbyt sprawna ,dlatego pytam.A i jeszcze jedno.Na jakie studia będę mogła isc po tej szkole i gdzie będę mogła pracowac ? Z góry dzięki

To wszystko zależy od danej szkoły, jak ona to sobie urządzi.
Są szkoły gdzie np. jest bardzo wiele profili kształcenia, a tak naprawdę różni je niewiele- np.klasy sportowe i biologiczne, różne aptekarskie, prozdrowotne itp. itd. mogą mieć rozszerzoną biologię i chemię, a różnić może je jedynie jakiś jeden przedmiot w stylu np. edukacja prozdrowotna.
Tak samo z klasami humanistycznymi- klasa europejska i klasa dziennikarska- wszystkie mają rozszerzony polski, historię i wos, ale jedna ma jeden dodatkowy przedmiot dotyczący dziennikarstwa a drugi wiedzę o europie czy coś takiego.


Pracować gdzieś to będziesz mogła (w takiej dziedzinie jak twój profil) dopiero po studiach lub szkole pomaturalnej
Na jakie studia będziesz mogła iść to już będzie zależało od tego jakie przedmioty będziesz zdawać na maturze- czyli kierunki na które rekrutują na podstawie wyników z chemii, biologii, może fizyki czy matematyki. Bo chyba chodząc do takiej klasy nie będziesz zdawać historii czy wosu, choć tak też można i takie przypadki nie są rzadkie
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:59   #3
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: pomóżcie mi ,bo już sama nie wiem...;(

Dzięki Laura Bardzo mi pomogłaś ) PzDr; >
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.