Pytanie do p.Beaty-nie mam pojęcia co to może być - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 09:04   #1
aluhaa
Raczkowanie
 
Avatar aluhaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 190

Pytanie do p.Beaty-nie mam pojęcia co to może być


Otóż na dekolcie od dłuższego czasu mam takie dziwne białe kropki, przez które nie mogę założyć żadnej bluzki z dekoltem bo wyglądają strasznie. Byłam z tym u dermatologa, który stwierdził, że są to blizny, jednak to niemożliwe żeby to były blizny, bo one tak nie wyglądają. I teraz nie wiem co to jest i jak się tego pozbyć, zamieszczam zdjęcie.
__________________

Edytowane przez aluhaa
Czas edycji: 2009-04-27 o 07:58
aluhaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 09:32   #2
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Pytanie do p.Beaty-nie mam pojęcia co to może być

Hm, tam widać jakieś czerwone podrażnienie? Jeśli sa to tylko białe małe plamki, to możliwe, że są to blizny po wyciskaniu krostek. Białe plamki mogą również sugerować problemy z tarczycą, z tego co pamiętam. (Ale mogę gadać głupoty, może ktoś bardziej zorientowany mnie poprawi) Zasięgnij konsultacji innego dermatologa, ew. poproś lekarza rodzinnego o skierowanie na badania krwi.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:28   #3
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pytanie do p.Beaty-nie mam pojęcia co to może być

za ciekawie to nie wyglada. Od kiedy to masz? Czy to swedzi? Widze, ze skora jest zaczerwiniona...caly czas taka jest czy moze np drapalas sie? Jesli sa to same biale krosti to moga to byc zanieczyszczenia podskorne-takie krostki jak na twarzy, ale nie widze dokladnie na zdjeciu..no i to zaczerwienienie. Najpierw napisz od kiedy to masz. Moze to jest jakis tradzik...albo jesli masz to stosunkowo od niedawna-okolo 1-1.5 miesiaca to moze to byc uczulenie na pylki. Ja mam uczulenie na pylki wierzby i cala skore wlasnie dekoltu mam zaczerwieniona i w drobniutkich krostkach. No i swedzi.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Moze sprobuj pic wapno-jest dobre na alergie-podobno odczula Jesli to alergia to moze pomoc...tak mysle, ze moze stosujesz jakies kremy, zele pod prysznic i to one Cie podrazniaja?

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-04-26 o 10:24
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:39   #4
aluhaa
Raczkowanie
 
Avatar aluhaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 190
Dot.: Pytanie do p.Beaty-nie mam pojęcia co to może być

Mam to już trochę czasu ok. 2 lat. Na pewno nie jest to uczulenie, ani żadne blizny. To podrażnienie być moze jest spowodowane żelem 'clindacne' ,który mi przepisała dermatolog.Mama myśli, że są to może prosaki, ale i tak w każdym razie nie wiem co z tym można zrobić.
__________________
aluhaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:44   #5
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pytanie do p.Beaty-nie mam pojęcia co to może być

to w takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak zmiana dermatologa. Ja nie ufam dermatologom. Znam kilku fatalnych. Moja kolezanka miala rowniez straszne doswiadczenia-raz miala jakas zmiane na twarzy (dosc duza)-spowodowana przez podraznienia i kosmetyki-a dermatolog powiedzial ze to tradzik i dal jej mydlo siarkowe! kiedy ona miala podrazniona skore..a jej siostra miala problemy z paznokciami a on jej przepisal taki srodek ze jej zeszly wszystkie paznokcie. Takze trzeba miec ograniczone zaufanie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.