Jaki krem dla 24-latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 22:32   #1
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659

Jaki krem dla 24-latki?


Mam mały problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu używam ciągle tych samych kremów od 18roku życia, a chyba raczej powinnam już inaczej dbać o cerę...jakie kremy polecacie? zawsze używałam matujących, ale nie mam już takich problemów jak w wieku 18 lat. Pora na zmiany, chyba najwyższy czas...
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 23:17   #2
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jaki krem dla 24-latki?

Ja uzywam Nivea soft jestem szalenie zadowolona, bo uzywalam wielu kremow do twarzy w tym bardzo drogich, jak np. z Lancome, ale jednak Nive Soft wygrywa swietnie nawilza, nie przetluszcza, nie powoduje pojawiania sie wypryskow pamietaj zeby kazdy krem do twarzy nakladac tuz po wyjsciu z kapieli, bo skora traci wtedy nawiecej wilgoci! ja odkad zaczelam tak robic pozbylam sie niepotrzebnych krostek ktore pojawialy sie dlatego bo przesuszalam skore... Mozesz oprocz tego jakis krem pod oczy stosowac - moze juz byc nawet jakis ujedrniajacy (garnier ma taka linie zielona dla osob juz od 25 roku zycia) w szczegolnosci jezeli sie lubisz opalac badz jestes palaczka.

Pozdrawiam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:40   #3
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Jaki krem dla 24-latki?

Ja mam 22 lata, używam zamiennie:
- L'Oreal Happyderm -bardzo dobry krem, lekko rzadka konsystencja, wspaniale pachnie, ładnie nawilża, nie podrażnia

-AA Help, Krem Nawilżający-rewelacyjny nawilżacz, dla alergików, w higienicznej tubce.
-Garnier, NutriDermist-odżywczy.

Najbardziej lubię ten krem z AA, można go kupic w aptekach, Rossmannie, wiekszych drogeriach. Ma jedna wade-jest mało wydajny, ale to co robi ze skórą wynagradza wszystko. Dodam, ze ja nie mam wiekszych problemów z twarza, wyprysków, itp, ale mam wrazliwa cere, a te trzy mnie nie podraznily.
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:42   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jaki krem dla 24-latki?

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Mam mały problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu używam ciągle tych samych kremów od 18roku życia, a chyba raczej powinnam już inaczej dbać o cerę...jakie kremy polecacie? zawsze używałam matujących, ale nie mam już takich problemów jak w wieku 18 lat. Pora na zmiany, chyba najwyższy czas...
Kremu nie dobiera się do wieku, ale do stanu cery.
Jeśli nie masz żadnych większych problemów z cerą, w dzień powinnaś używać kremu nawilżającego z wysokim filtrem, a na noc zamiennie preparaty z kwasami, z witaminą C, kremy odżywcze itp. Do mycia potrzebujesz delikatnego żelu, prostego w składzie toniku, od czasu do czasu maseczki oczyszczającej (np. z białą glinką).

Przede wszystkim powinnaś darować sobie stosowanie popularnych, reklamowanych kremów (pod żadnym pozorem Garnier, L'Oreal, Olay itp.).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 23:24   #5
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Jaki krem dla 24-latki?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Kremu nie dobiera się do wieku, ale do stanu cery.
Jeśli nie masz żadnych większych problemów z cerą, w dzień powinnaś używać kremu nawilżającego z wysokim filtrem, a na noc zamiennie preparaty z kwasami, z witaminą C, kremy odżywcze itp. Do mycia potrzebujesz delikatnego żelu, prostego w składzie toniku, od czasu do czasu maseczki oczyszczającej (np. z białą glinką).

Przede wszystkim powinnaś darować sobie stosowanie popularnych, reklamowanych kremów (pod żadnym pozorem Garnier, L'Oreal, Olay itp.).
Dlaczego?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 02:29   #6
kubusia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 37
GG do kubusia86
Dot.: Jaki krem dla 24-latki?

ja mam 23lata i ten sam problem. uzywam kremu nivea na dzien i garnier zielonej serii na noc, toniku i kremu pod oczy demmika. mam niestey problemy hormonalne i moja buzia nie wyglada za ciekawie:/ moze powinnam zmienic kremiki???
kubusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.