Nijaka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 00:33   #1
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Witam Kochane,tak jak w tytule pewne nieprzyjemnie zmiany i sytuacje w zyciu sklonily mnie do umieszczenia tu zdjecia i poproszenia Was o pomoc.Zdjecia niesa aktualne,maja rok ale niezmienilam sie,ukazja stan mojej cery,naczynka i tradzik w strefie T;/Za dwa tyg.wybieram sie do fryziera ale niemam jakiegos pomyslu.Moze stwierdzic ze zaniedbalam sie i nieczuje sie z tym dobrze;/Prosze o jakiekolwiek porady dotyczace kolorow odpowiedniech dla mnie i wszelkich zmian.Z gory dziekuje

drugie zdj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ol.jpg (28,4 KB, 809 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu[1].JPG (28,4 KB, 508 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:35 Powód: post pod postem
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 09:59   #2
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Dziewczyny bardzo prosze o jakiekolwiek porady,tak jak juz pisalam wybieram sie do fryziera.Mam poldlugie wlosy,od kilku lat wygladaja tak samo.To samo dotyczy makijazu tylko brazyTe zaczerwienia skory sprawiaja ze kazdy kolor jakos dziwnie wyglada
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:09   #3
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: zmiany w zyciu;[

Na makijazu i fryzurze sie nie znam, ale co do naczynek i tradziku moge doradzic Ci stosowanie kosmetyków Garnier. Chodzi mi tutaj o żel do mycia twarzy, krem, maseczka. Mialam ten sam problem i to mi pomoglo nie jakies kremy, mascie.
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:12   #4
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: zmiany w zyciu;[

Na Twoim miejscu postawiłabym na lekką, wycieniowaną grzywkę. Może odwazniejszy kolor wlosów? W blondzie Ci ładnie, ale z brakiem makijażu "rozmywasz się".
A co z makijażem? Nie widze, czy masz go na zdjęciu, a z pewnością powinnaś podkreślić oczy
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:28   #5
gatitka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: zmiany w zyciu;[

hej ja bym pomyslal moze o jakims kolorku tak aby bardziej podkreslic buzie moze cos braz + odrobina jakies ciemnej czerwieni ale tylo odrobina ja bym napewno co mysla z kolorkie):P a reszta o moze mocne cieniowanie ale najlepiej to wybierz sie do dobrego frzyjera i poprosl tak tak zrobilam i jest supper:PP
gatitka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:38   #6
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

dziekuje za odzew Kosmetykow Garnier powiem szczerze nieuzywalam,z obawy na naczynka,czy one sa bardzo mocne??Uzywam tylko maseczek na naczynka,poniewaz wszystkie kremy zapychaja moje skore;/Na zdjeciach niemam makijazu,ale tak jak juz pisalam przewaznie uzywam kolorow delikatnych tj.blazy,beze...Kolor cery sprawia ze caly czas mam wrazenie ze w kolorowym makijazu oczy wygladam jak Rusalka;/Co do wlosow,myslalam o balejazu,lubie kolor blond chcialabym go jeszcze ozywic.Tylko niemam pomyslu na odpowiedni odcien.Mysle ze taki popelaty koloe moglby byc zajasny.Ogolnie kolor skory i tradzik wpedzaja mnie w kompleksy
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:11   #7
gatitka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: zmiany w zyciu;[

bez przesady kompleksy???? ni ema po co:P balejaz tak to moze byc calkiem calkiem fajne rozwiazanie ale moze balejaz 2 kolorowy ja napewno dalej bym obsatawiala aby dodac cos ciemniejszego do tego blondu chociaz troszke!!!
gatitka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 14:20   #8
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

trudno mi dbac o cere,z jednej strony tradzik,a z drugiej badzo wrazliwe naczynkaZastanawialam sie nad takim kolorkiem kawa z mlekiem,z wieksza iloscia lekaNiemam narazie zdjec ale jak znajde to pokaze oco mi chodzi.Dziewczyny a jak myslicie czy wycieniowac wloski.
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:12   #9
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

dziewczyny macie jeszcze jakies pomysly,rady...
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:20   #10
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: zmiany w zyciu;[

Nie, nie sa mocne tez mam naczynka i wlasnie to one je jakby "wybielily". Nie zginely calkowice, ale sa jasnejsze, mniej widoczne
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:02   #11
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

to moze rzeczyweiscie sprobuje,a jaka serie garniera polecasz tzn.do jakiej cery??mialam pameitam kiedys mleczko do demakijazu rozowe;]
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 21:05   #12
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: zmiany w zyciu;[

Ja na problemy z cerą polecam ...dermatologa, szczególnie jak masz cerę naczynkową.Moja przyjaciółka też miała taki problem i dermatolog bardzo jej pomogła.
W ogóle to jesteś ładną dziewczyną ,i myślę ,że jasne włoski bardzo Ci pasują.Na początek spróbuj z karmelkowymi pasemkami, i ja się sobie spodobasz ,to farbuj,dziewczyny miały racje podkreślaj mocniej oczy, i może policzki jakimś różem rozświetlającym .To Ci doda blasku
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:06   #13
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: zmiany w zyciu;[

Garnier czysta skóra
No tak najlepszy bylby dermatolog tylko, ze np mi nie pomogl. Zapisal jakis droga masc, ktora i tak nic nie poprawila
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 22:50   #14
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Do dermaologa chodze raz w miesiacy,ale raz jest lepiej raz gorzej.Bralam ostatnio tetracykline,uzywalam juz sporo masci,tylko mnie caly czas niepokoja te naczynkaBoje sie gdyz te masci sa mocneDziewczyny a macie moze jakies fotki fryzur
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 13:50   #15
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Kochane macie jeszcze jakies pomysly.Rozmyslam dodanie do jasnego balejazu troche ciemniejszych kolorow TAKIEGO capuczino;]Czy o dobry pomysl??I moj wieczny problem,czy pasuja mi rzeczywiscie mocno podkreslone oczy.Uzywam przewaznie tylko kredki brazowej i tuszu.
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 15:56   #16
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: zmiany w zyciu;[

Hmmm nie znam sie, ale mzoe taka fryzurka by Ci pasowala
A co do oczu to moze pomaluj sobie tak mocno i zobaczysz czy pauje Ci http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4251750 o ta mi chodzilo
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 16:36   #17
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
mysle ze balejaz to dobry pomysl jasniejszy blond i moze jakis rudawy??albo zloty blond...dobry fryzjer powinien Ci pomoc
co do samej fryzury ja bym skrocila do ramion na prosto a przy buzi wycieniowala(moze znajde jakies fotki)a i grzywka krotsza zdecydowanie, na cale czolko , albo wycienowana po skosie...
co do tradziku hmmm to problem z ktorym tez walczylam i niestey nadal moja cera nie jest idealna. ale ostatnio zakupilam krem Soraya care&control tani a fajny. a! i wazne przez pare lat walki nauczylam sie jednego nie mozna przesuszac twarzy np cala seria antybakteryjna bo wtedy jest jeszcze gorzej i nie wyciskaj wazny jest dobry krem nawilzajacy i moze pomoze Ci peeling enzymatyczny.
a jezeli dermatolog nie pomaga, idz do innego
co do makijazu : na zakrycie krostek i naczynek fajny jest dermablend vichy w malych ilosciach, bardzo wydajny, albo jakis inny kryjacy podklad.
roz w kamieniu nie jestem pewna ale chyba pasowalby Ci kolor brzoskwiniowy
cienie moga byc w brazach ale baw sie makijazem najwyzej sie zmyje ;p
tuszuj rzesy zeby podkreslic piekne oczy
jakbym miala jakis pomysl dam znac

pare fryzurek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg fryzury1316.jpeg (47,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzury143.jpeg (70,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzury1480.jpeg (43,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzury880.jpeg (46,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzury886.jpeg (47,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg fryzury983.jpeg (27,3 KB, 7 załadowań)
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...





Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:35 Powód: post pod postem
loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:35   #18
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

dzikeuje dziewczynyCo do fryzury to chyba rzeczywiscie wycieniowane przy buzi.Zgrzywka mam zawsze problem,pewniem fryzier stylista,podobno jeden z leprzych stwierdzil ze najleprza dla mnie to dluga grzywka na bok...Wiec zaczelam zapuszczac ale niestety po 3 misiacach zrezygnowalam i poszlam podciac.Nic przez nia niewidzilam,caly czas odgarnialam do tylu,co sprawialo ze wygladala na tlusta...Ahhh...wkoncu jest teraz taka na skos.Makijaz,tu wlasnie tak jak pisalam problem,sama iewiem juz czy cieple czy raczej zimnie klory. Jeszcze raz dziekuje za rady.Jesli ktos mam jakies popysly to bardzo prosze;]
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:04   #19
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Wink Dot.: zmiany w zyciu;[

No to może ja coś doradzę myślę ,że włosy mogłąbyś zafarbować na jakiś ciepły jasny kolorek, jasny brąz, ciemny blond coś koło tego . skróciłabym je też ta troche dłużej niż do ramion.
A co do makijażu to podkreślaj oczy któe masz bardzo ładne, pasują ci odcienie beżu, brazu, ciemnego złota, brudny róż, kremowe, szare, śliwkowe... próbuj a sam się przekonasz wktórych czujesz się najlepiej
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 19:02   #20
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Dziekuje za poradepoprobuje z tymi kolorami;]Co do wlosow to ja wlasciwie chcialabym troszke jasniejsze niz mam,lubie blond i niechcialabym go zmieniac na jakis ciemny kolor.Dlatego tez pomysalam o balejazu takim2-3 kolorow.Rozne odcienie blondu.Tylko niewiem czy dobrze kiedys zrozumielam,ale niekazdy odcien blondu pasuje to twarzy tzn.Do opalonej buzki inny,do zaczerwienionej innyi itd.Mam racje??
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:46   #21
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: zmiany w zyciu;[

faktycznie poprobuj z balejazem to optycznie powiekszy ci fryzure, bedziesz miala wiecej wlosow. ja bym poszla bardziej w ciemne blondy i jasne rudosci. jedno co moge polecic to na pewno skonsultuj sie z jakims dobrym fryzjerem, a moze zdecydujesz sie na cos niestandardowego?? skoro zmiany w zyciu, to czemu nie na calego??
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 23:22   #22
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
rudosci sie troche obawiama moze niepotrzebnie;M yslalam nad takim kolorkiem jak ma capuczino;]Wlasnie przegladam watki i rozmyslam o skroeniu wlosow niezbyt duzo ale o wycienioniu przy buzi i wyrownaniu z tylu.Ogladam watek o Victorii co myslicie o takiej fryzurce.Dodam ze mam grzywke wycieniowna na skos ale jednoczesnie zaslania wiekszosc czola,

;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vicky2[1].jpg (43,1 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:36 Powód: post pod postem
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:24   #23
Zeta Zeta
Przyczajenie
 
Avatar Zeta Zeta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: zmiany w zyciu;[

Cytat:
Napisane przez loana Pokaż wiadomość
mysle ze balejaz to dobry pomysl jasniejszy blond i moze jakis rudawy??albo zloty blond...dobry fryzjer powinien Ci pomoc
co do samej fryzury ja bym skrocila do ramion na prosto a przy buzi wycieniowala(moze znajde jakies fotki)a i grzywka krotsza zdecydowanie, na cale czolko , albo wycienowana po skosie...
Balejaż raczej nie, ale jak spojrzałam na Twoje zdjęcie pomyślałam sobie - rudy i krócej. Ja wiem, że zmiana z blond na rudy jest dosc radykalna, tak więc na poczatek obcięłabym włosy na Twoim miejscu do ramion, z grzywką wycieniowaną po skosie (jakoś ładniej mi to gra w wyobraźni, tylko trzebaby troche zapuścic włosy, bo trochę ciężko coś zrobic z krótkimi włosami jak na zdjęciu pierwszym : D ) i spróbowała jakąs nieszkodliwą szamponetką na 6 myc, w kolorze miedzi (broń borze wiśnia czy oberżyna) takim cieplejszym.

IR1988 - Garnier czysta skóra zawiera w większosci prodktów z linii po pierwsze silne detergenty, po drugie alkohol, a po trzecie pilingi inne niż enzymatyczne (Jezus Maria... oni zalecają to codziennie stosowac ) stosowane z czasem raczej eskalują problem naczynek...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200750

polecam do przeczytania kiedy znajdziesz czas .

pozdro : )
Zeta Zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:51   #24
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

A Co Myslicie O Takich Fryzurkach,prostych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coifprintete06_pt[1].jpg (4,0 KB, 1562 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura[1].JPG (3,5 KB, 1561 załadowań)
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:51   #25
aniam_06
Raczkowanie
 
Avatar aniam_06
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
GG do aniam_06
Dot.: zmiany w zyciu;[

Co do cery to na pewno polecam dermatologa, jak nie ten to inny, ja byłam u pieciu...a problemy z cera mam właściwie od 11 roku życia... teraz mam 21 i dopiero zaczyna się poprawiać. A garnier nie polecam, ja tymi kosmetykami + wodą chlorowaną w akademiku za.łatwiłam sobie cerę i mam bardzo wrażliwą. Ale powoli widzę poprawę. Musisz trafić na odpowiedniego lekarza. Aha i spróbuj drożdży w tabletkach, mi pomagały. Niestety z cerą trzeba próbować . To co jednemu pasuj, drugiemu wcale nie musi...
aniam_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:51   #26
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Dziekuje za pomoc,drozdzy w tabletkach sprobuje,w sobote wracam do polski i zakupieCo do dermatologow to ja mysle za trafilam na dobrego ale on interesuje sie tylko tradzikiem a mnie niepokoja te zaczerwienienia.Zaraz zadzwonie i umowie sie do prywatnego gabinetu tez podobno dorego dermatologa w moim miescie.A co myslicie o fryzurze
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 19:03   #27
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Kochane jestem juz po wizycie u fryzjera i kosmetyczki.Nie mam narazie aparatu ale napewno wkleje zdjecie.Mam skrocone wloski wyrownane,delikatnie wycienowane niedokonca podoba mi sie grzywka ale byla ani nie za dluga ani nie za krotka wiec ciezko bylo cos z nia zrobic.Ale pisze tu przedewszystkim aby podzielic sie z Wami tym c uslyszalam dzis u pani kosmetyczki.Otoz ja caly czas twierdze ze moja cera jest mieszana,i ulega lawtemu podraznieniu,mam rowniez skolnnosc do rozszerzonych naczynek i zreszta moje policzki bez przerwy sa zaczerwienione.Na dlecach i dekoldzie rowniez pojawia sie tradzik.Wiec maszeruje dzis do tej kosmetyczki z nadzieja ze doradzi mi pielegncie i co,ona wyskakuje mi z oczyszczaniem cery,plecow i dekoldu pytam czy za pomoca jakies maski ona ze nie poprostu wyciskanie,niezgodzilam sie niewiem czy dobrze zrobilam ale mysle zemam za cienka skore zeby jak tak torturowac.Kazala kupic serie do cery tradzikowej a mowie ze wikszosc<wszystkie>mnie za mocna wysuszaja ona ze tak wlasnie ma byc trzeba wysuszyc tradzik i ze dobrze by bylo zebym chodzila na soraium...
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:42   #28
gatitka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: zmiany w zyciu;[

czekamy na fotki:e hem:
gatitka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 13:46   #29
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: zmiany w zyciu;[

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
A Co Myslicie O Takich Fryzurkach,prostych
Ta pierwsza fryzurka jest cudna.Myśle,ze pasowałaby dla Ciebie
Myslałas o balejażu?
Mozna do blonu dodac troszke pasemek brązowych
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 22:52   #30
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: zmiany w zyciu;[

Czesc dziewczyn,niechcialam zakladac nowego watku wiec napisze tu.Jesli chodzi o zmiany w wygladzie to idzie to wszystko w leprza stronedzieki wizazowi,coraz wiecej sie ucze,tylko moja systematycznoscJutro wybieram sie do fryziera narazie chce podcia wloski.grzywke troszke zaposcila ale czuje potrzebe zmienienia czegosczalaczam fotki,oco mnie wiecej mi chodzi,moze nie tak krotko poniewaz moja praca wymaga zwiazanych wlosow.prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee32[1].jpg (3,7 KB, 927 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jenny_003[1].jpg (28,6 KB, 17 załadowań)
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.