Najlepszy Korektor w sztywcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 20:36   #1
Czeszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 46

Najlepszy Korektor w sztywcie


Witam szukam dobrego jakościowo korektoru na wypryski, ale tak do 15 złotych.
Miałam z Miss Sporty czy coś, ale nie jestem z niego zadowolona trudno sie rozmazywał.
Bardzo jestem zadowolona z korektora dwustronnego z Orflame z lini Tea Tree ale niestety teraz jest aż za 22zł a promocja prawdopodobnie będzie za pare miesiecy a ja korektora potrzebuje natychmiast bo mnie kompletnie obsypało.
Czekam na wasze propozycje. Jakiego wy używałyście I czy polecacie?
Czeszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 08:37   #2
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

to może spróbuj korektora essence :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23356
jest naprawdę fajny a niedrogi, zwłaszcza w promocji. a jak Cie wysypuje to zrób sobie tonik z olejku pichtowego i petroleum d-5 ( wyjdzie Cie to jakieś 10-12 zł w aptece) a zobaczysz jak wszystko Ci ładnie i szybko poznika.odkryłam to cudo dzięki wizażowi, a borykałam sie z tradzikiem od ładnych 10 lat i ten specyfik sprawił, ze po kilku dniach moglam wyjść pierwszy raz bez podkładu. dziewczyny zachwalają, więc i TY sprobuj!! korektor stanie sie zbedny!! więc zamiast do drogerii ruszaj do apteki
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 08:54   #3
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

Ja tez bym Ci polecila ten Essence. Sama go uzywam juz od dlugiego czasu i kupilam nawet drugie opakowanie. Choc MIss Sporty tez sie u mnie sprawdzal.

BRAVIA mozesz podac jakies szczegóły odnośnie tego toniku? Jak sie go robi i co trzeba kupić? Jeśli było to już opisane w innym wątku to prosze o link
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:26   #4
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

kup petroleum d-5 (okolo 5 zl) jest to tak jakby najczystsza i nietłusta postac nafty kosmetycznej. Kup także olejek pichtowy (okolo 8 zl za 10 ml)i zrób taką mieszankę: 40 ml nafty wymieszaj z 10 ml olejku. Najlepiej ta mieszanke zrob w tej buteleczce z nafty,a reszte nafty gdzies przelej. aha, jesli masz skóre skłonną do pryszczy itp stosuj mieszankę którą opisałam wyżej, jeśli jednak twoja skóra jest sucha , zamiast petroleum kup zwykłą naftę kosmetyczną. Wydaje mi się, że proporcje, ktore podalam są prawidłowe, jednak w zależności od twoich potrzeb możesz roztwor zrobic mniej lub bardziej stężony (dodasz mniej lub wiecej nafty).


oto link o olejku pichtowym, jego wlasciwosciach, oraz wiele przepisow na specyfiki wlasnie z tego olejku:
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:51   #5
mrufka53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

A ja polecam gorąco korektor antybakteryjny w sztyfcie z Bell Jak dla mnie najlepszy jakiego dotąd używałam, no i tano do 8 zł. Zresztą same opinie na KWC chyba wystarczą
mrufka53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:08   #6
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

Cytat:
Napisane przez nataliii1425 Pokaż wiadomość
kup petroleum d-5 (okolo 5 zl) jest to tak jakby najczystsza i nietłusta postac nafty kosmetycznej. Kup także olejek pichtowy (okolo 8 zl za 10 ml)i zrób taką mieszankę: 40 ml nafty wymieszaj z 10 ml olejku. Najlepiej ta mieszanke zrob w tej buteleczce z nafty,a reszte nafty gdzies przelej. aha, jesli masz skóre skłonną do pryszczy itp stosuj mieszankę którą opisałam wyżej, jeśli jednak twoja skóra jest sucha , zamiast petroleum kup zwykłą naftę kosmetyczną. Wydaje mi się, że proporcje, ktore podalam są prawidłowe, jednak w zależności od twoich potrzeb możesz roztwor zrobic mniej lub bardziej stężony (dodasz mniej lub wiecej nafty).


oto link o olejku pichtowym, jego wlasciwosciach, oraz wiele przepisow na specyfiki wlasnie z tego olejku:
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm
Dziekuje Ci slicznie Jak tylko bede w miescie to pobiegne do apteki po skladniki Rozumiem, ze stosuje to jak zwykly tonik tak? Czyli przecieram twarz 2 razy dziennie bez zmywania?



żeby nie było offa to jeśli miss sporty był dla Ciebie za gęsty to może spróbuj manhattanu, jest bardziej rzadki:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28469

Ja używałam tych i sobie bardzo chwalę:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3160
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21693 no ale kazdy ma inne upodobania.

Mialam juz tyle korektorów antybakteryjnych z nizszej polki, ze moglabym byc specjalista
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:56   #7
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

ja też robilam tonik w takich wlasnie proporcjach i jest rewelacyjny. petroleum d-5 to najczystsza postac nafty kosmetycznej, więc na pewno nie zaszkodzi. nawet mój narzeczony podkrada mi ten tonik jak mu cos wyskoczy, choć zapach poczatkowo go zrazał
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 12:24   #8
Shinodka89
Przyczajenie
 
Avatar Shinodka89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

.

Edytowane przez Shinodka89
Czas edycji: 2015-04-12 o 18:37
Shinodka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 21:02   #9
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

Jak długo można przechowywać taki tonik i jak często w ciągu dnia można go stosować??
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 16:21   #10
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Najlepszy Korektor w sztywcie

Wszystko o toniku pichtowym było wałkowane w temacie o zaskórnikach, podała go tam bodajże daisydee
Też mam ten korektor z miss sporty, i tak jak napisałam na KWC, nadaje się tylko do maskowania istnych wulkanów na twarzy
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.