Garnier a Garnier? Pytanie o krem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 17:27   #1
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761

Garnier a Garnier? Pytanie o krem.


Witajcie Wizażanki mam mały problem z kremem garnier i liczę na to że pomożecie mi go rozwiązać
Od dłuższego czasu używam kremów garnier nutritionist na dzień i na noc, jestem z nich bardzo zadowolona. Parę dni temu dostałam od koleżanki zestaw na noc i na dzień garniera, w takich samych zielonych szklanych pojemniczkach jak używany przeze mnie nutritionist, z takimi samymi białymi wieczkami, jednakże jest mała różnica - krem nie nazywa się nutritionist tylko youthful radiance jak jest między nimi różnica? czy ten youthful radiance to nie jest przypadkiem to samo co nutritionist tylko w starszej wersji? a jeżeli w starszej to o dużo? może już tą wersję wycofano ze sprzedaży? Pomóżcie kochane rozwiać wątpliwości, wolę się najpierw dowiedzieć co mam zanim użyję tego na twarz.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 19:19   #2
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Garnier a Garnier? Pytanie o krem.

A może po prostu porównaj sobie skład?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 20:54   #3
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Garnier a Garnier? Pytanie o krem.

Właśnie jestem trochę skołowana jeżeli chodzi o skład - nutritionist zawiera w sobie lipopeptydy z orzecha laskowego, kwasy omega 3+6, magnez i cynk, zaś youtful radiance - kofeinę i antyutleniacze z winogron (nie mam niestety kartonika po youthful radiance, koleżanka dała mi kremy w samych słoiczkach więc skład wyszukany na internecie) . Czyli niby dwa różne kremy, ale ten sam wygląd. Na jakiejś angielskiej stronce wyczytałam też że niby youthful radiance jest nową nazwą dla nutritionist, ale jak mają różny skład to jak mogą być tym samym kremem??
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:55   #4
goo_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 69
Dot.: Garnier a Garnier? Pytanie o krem.

z tego co ja się orientuję to garnier wprowadził nowy produkt w serii nutritionist i jest to własnie youthful radiance. to podobne kremy wg składu dlatego też wyglądają tak samo
goo_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:57   #5
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Garnier a Garnier? Pytanie o krem.

Cytat:
Napisane przez goo_girl Pokaż wiadomość
z tego co ja się orientuję to garnier wprowadził nowy produkt w serii nutritionist i jest to własnie youthful radiance. to podobne kremy wg składu dlatego też wyglądają tak samo
Pięknie dziękuję za odpowiedź w takim razie nie muszę się za bardzo martwić i śmiało mogę zacząć używać
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.