Metamorfoza brzyduli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 16:47   #1
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60

Metamorfoza brzyduli


Czesc dziewczyny!

Ogromna prosba do was: chce zmienic swoj wyglad. Wlosy, makijaz, kolor. Prosze o pomoc, bo odkad pamietam nosze dlugie wlosy, ktore sa proste, sztywne i niepodatne na skrecenie. Do tego duzy nos i male oczy: swietna kombinacja (moj kompleks). Boje sie zmian, a nieliczne wizyty u fryzjerki- jezeli nie podcinanie koncowek- to konczyly sie roznczarowaniem. Farbowac wlosow to nigdy nie farbowalam, wiec jestem otwarta i licze na WAS! POMOCY
Podaje szczegoly:

Wzrost: 167, waga: 56
Kolor oczu: szaro zielono niebiesko niewiadomo jaki
Kolor wlosow: jasny braz/ciemny blond (taki jak na zdjeciu)
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:01   #2
BeataaaB
Rozeznanie
 
Avatar BeataaaB
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 642
GG do BeataaaB
Dot.: Metamorfoza brzyduli

mysle, ze prosta grzywka i braz-gleboki braz
grzywka do brwi-nada charakteru

http://toonsntunes.files.wordpress.c...furtado_25.jpg cos jak to tylko kolor nie tak ciemny, tylko brazik
__________________
Czekam...
świat zazieleni się na śmierć

WYMIANA - rozmiary 40-44, M- XXL (ciuchy,torebki etc.)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436900

BeataaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:27   #3
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Cytat:
Napisane przez BeataaaB Pokaż wiadomość
mysle, ze prosta grzywka i braz-gleboki braz
grzywka do brwi-nada charakteru

http://toonsntunes.files.wordpress.c...furtado_25.jpg cos jak to tylko kolor nie tak ciemny, tylko brazik
Hej BeataaaB dzieki za odpowiedz.
Nie myslalam nigdy o grzywce. A, czy moj duzy nos nie bedzie bardziej 'wyeksponowany'? Nie zalaczylam zdjecia z profilu (dosyc duzy i dlugi nos).
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:00   #4
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Po pierwsze to: jakiej brzydli?! Nikogo tutaj takiego nie widzę

Po drugie to bym na Twoim miejscu pomyślała nad niezbyt gęstą grzyweczką na bok, taką delikatną Włoski możesz troszkę postopniować i już będzie jakaś zmiana
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 22:15   #5
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Jestem podobnego zdania co BeataaaB. Grzywka bardzo by Ci pasowała. Masz wysokie czoło, grzywka taka jak na zdjęciu sprawiłaby że Twoja buźka nie była tak "wyciągnięta", a wysmukła i zgrabna z charakterem właśnie. Masz delikatną urodę którą warto podkreślić.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 00:16   #6
elfroksana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Metamorfoza brzyduli

generalnie na 1 rzut wydajesz sie byc tragiczna lecz moim dogłębnym okiem widze w tobie ukryte piekno.ja widze ze jestes piekna tylko to piekno jest jeszcze za kurtyną.pierwszą rzeczą jaka powinnaś zmienić to postrzeganie samej siebie .nie zwracaj uwagi na to inni o tobie myślą zawsze znajdą się gorsi i zawsze znajdą się lepsi.po wstepnym opisie wydajesz siebie postrzegac jaka taką "nijaką"sama zmiana zewnetrzna nie zmieni tego wizerunku ,w srodku musisz czuc sie sexy tryskac radoscia siła.co do wygladu ,moim zdanie w takich włosach wygladasz nijako.mogą być długie ale trzeba by wycieniowac zeby od nasady ci sie podniosły i nie dawaly wrazenia płaskiej bezpłciowej głowy ,grzywka jak najbardziej zaciekawilaby twoją twarz,ale taka na bok i najlepiej natapirowana zeby byla swietnie ulozona.dobrze byloby ci w kolorze ciemnej miedzi-kasztanie.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

jakbyś przefarbowała włosy na kasztanowo-miedzianą czerwień to twoja twarz zyskałaby na pozytywnym wyglądzie.w blondzie tez cie widze.raczej w balejazu.Co do makijażu polecam korygującą baze pod makijaż biotherm która koryguje wszelkie niedoskonałosci w zaleznosci od tego jaki defekt skóry chcemy skorygowac taką baze wybieramy.musisz dobrac sobie podkład do twojego typu cery ,i koniecznie podkreslac oczy!!!!!!!masz bardzo ładne a bez podkreslania oczu ani rusz!!!!!delikatnie podkreslaj usta.ubierz sie kobieco i ruszaj w swiat seksownym krokiem ja jutro pokaze moje metamorfozy :P:P

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

na 1 rzut oka najwazniejsze jest jednak fryzura,radziłabym ci odwiedzic dobra fryzerke ktora powinna ci "przepiórkować" włosy. kup kosmetyki do układania które"podnoszą" włosy od nasady,zwiekszaja objetosc
__________________
<<I am beautiful no matter what the others say>>

"nikt, nigdy krzywdy wiekszej nie zrobi tobie niz ty sam sobie, gdyz to co cie spotyka jest jedynie skutkiem twych myśli"
elfroksana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 03:43   #7
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Metamorfoza brzyduli

według mnie grzywka nie będzie Ci pasować (niby gdzie ona ma wysokie czoło? )
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 07:25   #8
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Na pewno zrób coś z włosami, w takim kolorku wyglądasz szaro, przeciętnie. Nie bój się zaszaleć Tak jak dziewczyny niżej doradzam ci ładny żywy brąz, doda ci uroku.
A grzywka niekoniecznie, nie masz wcale dużego czoła. Choć dodałaby ci charakterku.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:06   #9
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Cytat:
Napisane przez elfroksana Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

jakbyś przefarbowała włosy na kasztanowo-miedzianą czerwień to twoja twarz zyskałaby na pozytywnym wyglądzie.w blondzie tez cie widze.raczej w balejazu.
(...)
musisz dobrac sobie podkład do twojego typu cery ,i koniecznie podkreslac oczy!!!!!!!masz bardzo ładne a bez podkreslania oczu ani rusz!!!!!delikatnie podkreslaj usta.ubierz sie kobieco i ruszaj w swiat seksownym krokiem ja jutro pokaze moje metamorfozy :P:P

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------
Elfroksana: co do podkreslenia oczu to sam tusz wystarczy, czy... ?

Drogie dziewczyny!

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Dzieki wam jestem przekonana, ze musze odwiedzic fryzjera. Piszecie o cieniowaniu wlosow. Cieniowanie na calej dlugosci z tylu, czy naokolo twarzy takze?

Jezeli chodzi o kolor: jestem za, lecz o koloryzacji nie mam zielonego pojecia. Myslicie, ze warto wybrac sie do fryzjera z tym (mieszkam w UK i nigdy u fryzjera tutaj nie bylam, ale wiem, ze jest kosztowny), czy w domu uda mi sie samej tego dokonac. Jeszcze jedno: czytalam o hennie, ze nie niszczy wlosow itp itd. Myslicie, ze henna to dobry pomysl, czy nie bardzo? Raz zafarbowalam wlosy farba garniera blond-malo bylo co widac, a wloski farbowane troche zniszczone mi pozostaly.


Jeszczed raz wielkie dzieki! Nie liczylam na tyle odpowiedzi i mam nadzieje, ze pomozecie mi z moimi pytaniami i niezdecydowaniem...
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:28   #10
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Jakiej brzyduli, dziewczyno

Jak się uśmiechasz wyglądasz pieknie

Zmiany, które trochę Cię ożywią moim zdaniem nie muszą być drastyczne - nie wiem jakiej długości masz teraz włosy, ale widziałabym Cię w fryzurze za brodę/do ramion, z przedziałkiem na boku - włosy proste, bez grzywki Kolor - brąz, trudno mi doradzić odcień, ale może czekoladowy?

Makijaż - nie wiem czy bierzesz go w ogóle pod uwagę? Jesli tak to spróbuj kreską (pędzelek, kałamarz, czy zwykła kredka) unieść lekko zewnętrzne kąciki górnych powiek i generalnie w tym miescu wycieniowac oczy ciemniejszym cieniem - odsunie je to optycznie od siebie, a jeśli nałożysz cień odpowiednio wysoko - zniweluje efekt opadająych kącików. Wytuszuj rzęsy - masz piekne oczy, cudownie będą wyglądały w ciemnej oprawie

Cerę masz ładną, więc moze tylko lekki matujący i wyrównujący koloryt puderek, ew. odrobina rózu. Spróbuj zaprzyjaźnić się z brązerem - za jego pomocą można naprawdę swietnie wyrzeźbić twarz
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:38   #11
pauluniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 155
GG do pauluniaa
Dot.: Metamorfoza brzyduli

wycieniuj włosy i przyciemnij,podkresl lepiej oczy,policzki...
pauluniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 09:43   #12
Neferet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Moim zdaniem dobrze wygladałabyś w propozycji BeataaaB.Tylko grzywka trochę mniej masywna.
__________________
I'm such a hot mess.
Neferet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 20:52   #13
elfroksana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Metamorfoza brzyduli

droga zmienniczko chetnie bym cie zaprosiła do siebie ale skoro az w uk mieszkasz...jak bedziesz wpadac do polski to chetnie cie wymaluje i doradze fryza.co do uk zwaz na to ze fryzjer moze nie byc kosztowny, napewno pełno polek jest tam które prywatnie zafarbuja ci włosy i zcieniują.na internecie sie oglaszają.Według mnie grzywka by ci sie przydała napewno.zostaw długie włosy bo długie wlosy sa sexy tylko kwestia ich zcieniowania bo ni kazdemu pasuja takie proste kłaki niewycieniowane bo czasem to wyglada obleśnie.wycieniuj je ala megan fox dołaczając do tego grzywke która idzie delikatnie na ukos zcieniowana i przedziałek nie moze byc na srodku tylko bardziej z boku. co do oczu sam tusz... hmmm to za mało .. kreska chociaz by sie przydała.....za chwile dodam swoje metamorfozy zobaczysz jak fryzura i makijaz zmienia acha i zapomnialam pamietaj o tym zeby czuc sie ladną.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

acha wejdz sobie na str www.taaz.com
tam najpierw musisz sie zalogowac potem mozesz robic ze swoja t5warza rozne triki tam jest kilkadziesiat fryzur swietnie mozna dopasowac tyllo najpierw musisz obczaic o co biega w tym programie
__________________
<<I am beautiful no matter what the others say>>

"nikt, nigdy krzywdy wiekszej nie zrobi tobie niz ty sam sobie, gdyz to co cie spotyka jest jedynie skutkiem twych myśli"
elfroksana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:23   #14
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Cytat:
Napisane przez elfroksana Pokaż wiadomość
acha wejdz sobie na str www.taaz.com
tam najpierw musisz sie zalogowac potem mozesz robic ze swoja t5warza rozne triki tam jest kilkadziesiat fryzur swietnie mozna dopasowac tyllo najpierw musisz obczaic o co biega w tym programie
Elfroksana: super strona! Zaraz powklejam fotki z rozna fryzurka. Ostatnia fotka jest z makijazem, wiec wiadomo, ze bedzie lepsza niz pozostale. Reszta to kombinacja roznych fryzurek i kolorow. Co wy na to? Niestety nie dopasowalam fryzurek dlugich z pocieniowanymi wlosami-jakos tak nie bylo takich, albo sama nie wiem jak takie maja wygladac.
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:29   #15
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Kochana przepatrz filmiki na Youtubie, tak jest sporo świetnych porad odnośnie makijażu oczu i jak kamuflować mankamenty urody

dziewczyny na pewno coś podpowiedzą
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:37   #16
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Behemotkot, dzieki makijazem napewno sie zajme-ale musi troche poczekac. Tak jakos musze sie rozprawic z moja fryzurka, co najbardziej mnie doluje.

Zalaczam jeszcze jedno zdjecie, mysle, ze kolorek jest nawet nawet, co wy na to?
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 14:50   #17
Vivienna
Raczkowanie
 
Avatar Vivienna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 60
Dot.: Metamorfoza brzyduli

Hej dziewczyny sorry, ze zarzucam was fotkami: dodaje przerobki z makijazem. Prosze powiedzcie mi co o tym sadzicie?
Vivienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 16:59   #18
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Metamorfoza brzyduli

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1267023037 !!!
Fryzura i makijaż super! Masz ładną cerę, więc nie musisz się mocno tapetować. Wystarczy jakiś lekki podkład/puder i róż. Podkreślaj oczy, na co dzień wystarczy tusz, ewentualnie jakiś kolorek. Poeksperymentuj w jakim się dobrze czujesz. A co do nosa...kobieto ja to wiele bym dała żeby mieć taki Jeśli chodzi o miano 'brzyduli' to ze mną nie masz szans, naprawdę Trochę więcej pewności siebie
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.