merz special-mogą zapychac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 21:08   #1
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603

merz special-mogą zapychac?


witam
nie wiem gdzie mogłam zapytać,ale nie wiem co mi się dzieje z cerą,jestem załamana
a więc mam 35 lat,biorę w/w drażetki i mam twarz całą w syfach-jedną są małe,inne to już bomby
poprzedni m-c brałam ineeav na włosy,ale z braku kasy kupiłam właśnie merz special. Przy inneav moja cera wyglądała zdecydowanie lepiej, a teraz istny koszmar-muszę dodać,że nic nie zmieniłam w pielęgnacji, makijażu,tylko te nieszczęsne tabletki
proszę o jakąś poradę--przestać je brac?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:29   #2
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: merz special-mogą zapychac?

Zamienilabym na inne.
Bralam min. Merz Special i w porownaniu z innymi lekami na wypadajace wlosy byla to strata czasu.
Paznokcie i skora bez zmian, czy je bralam czy nie.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:47   #3
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: merz special-mogą zapychac?

a co polecasz?
żałuje,że nie kupiłam tego innew
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:49   #4
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: merz special-mogą zapychac?

Przeciez tabletki zapchac nie moga. Nie nakladasz ich na twarz .
Czesto dzieje sie tak, ze po roznych specyfikach cera sie oczyszcza, czyli wypycha caly nagromadzony wewnatrz "balagan" na powierzchnie.
Merz Special w skladzie maja drozdze, wiec mozna przyjac, ze to one sa odpowiedzialne za to, co sie dzieje. Nie sa to jednak duze dawki, wiec trudno jednoznacznie stwierdzic, czy to na pewno wina drozdzy.

btw: nie polecam lykania tego typu tabletek. Jak przestaniesz je jesc cera zapewne sie pogorszy. Nie bedziesz ich przeciez brala do konca zycia. Moim zdaniem zadne tabletki nie zastapia dobrej pielegnacji.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-09 o 10:19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:23   #5
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: merz special-mogą zapychac?

wiem,wiem,że źle napisałam,że "zapychają" chodziło mi szybko o jakąś opinię, czy innym dziewczynom też pogorszył się stan cery przy ich zażywaniu
a co do tego,że po odstawieniu tych czy innych suplementów diety stan włosów od razu się znów pogarsza, to ja się absolutnie nie zgadzam, co więcej-ich zażywanie doradziła mi dermatolog
a i z własnego doświadczenia wiem,że tak się nie dzieje
ze wzg. na problemy z moją cerą nie raz brałam różne tabletki czy zioła i poprawa była
aha-wierz mi ja bardzo dbam o moje włosy i uwagi typu"zadne tabletki nie zastapia dobrej pielegnacji" w tym wypadku mijają się z celem
a na przyszłość -ja nie prosiłam o rady,tylko zadałam pytanie-czy przy braniu merz spaecial kogoś wysyfiło?
pozdr. i nie zrozum mnie źle - basia

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2010-11-21 o 20:38
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:59   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: merz special-mogą zapychac?

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
wiem,wiem,że źle napisałam,że "zapychają" chodziło mi szybko o jakąś opinię, czy innym dziewczynom też pogorszył się stan cery przy ich zażywaniu
a co do tego,że po odstawieniu tych czy innych suplementów diety stan włosów od razu się znów pogarsza, to ja się absolutnie nie zgadzam, co więcej-ich zażywanie doradziła mi dermatolog
a i z własnego doświadczenia wiem,że tak się nie dzieje
ze wzg. na problemy z moją cerą nie raz brałam różne tabletki czy zioła i poprawa była
aha-wierz mi ja bardzo dbam o moje włosy i uwagi typu"zadne tabletki nie zastapia dobrej pielegnacji" w tym wypadku mijają się z celem
a na przyszłość -ja nie prosiłam o rady,tylko zadałam pytanie-czy przy braniu merz spaecial kogoś wysyfiło?
pozdr. i nie zrozum mnie źle - basia
Piszac o pielegnacji mialam na mysli buzie. Piszac "tego typu tabletek" odnosilam sie ogolnie do wynalazkow tej "rangi". Bralam Inneov na cellulit i po odstawieniu wszystko wrocilo. Bralam Inneov na wlosy i po odstawieniu wypadanie sie nasililo. Moze to tylko na mnie Vichy tak dziala . Jesli chodzi o suplementy na wlosy to na pewno to bardzo dobra rzecz. Wybacz, nieprecyzyjnie sie wyrazilam.
Wracajac do meritum to jak juz mowilam obstawiam drozdze. JEsli widzisz poprawe kondycji swoich wlosow lub chcesz tabletki brac dalej to nie odstawiaj ich. "Zasyfienie" powinno minac.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-09 o 10:19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:55   #7
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: merz special-mogą zapychac?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23378132]Piszac o pielegnacji mialam na mysli buzie. Piszac "tego typu tabletek" odnosilam sie ogolnie do wynalazkow tej "rangi". Bralam Inneov na cellulit i po odstawieniu wszystko wrocilo. Bralam Inneov na wlosy i po odstawieniu wypadanie sie nasililo. Moze to tylko na mnie Vichy tak dziala . Jesli chodzi o suplementy na wlosy to napewno to bardzo dobra rzecz. Wybacz, nieprecyzyjnie sie wyrazilam.
Wracajac do meritum to jak juz mowilam obstawiam drozdze. JEsli widzisz poprawe kondycji swoich wlosow lub chcesz tabletki brac dalej to nie odstawiaj ich. "Zasyfienie" powinno minac.[/QUOTE]



dobrze,że się dogadałysmy
ja nawet nie wiedziałam ,że ten merz ma w składzie drożdze
po 2 dniach przerwy znów zacznę je łykać, ja już je parę lat temu brałam i wszystko było ok. brałam je wtedy właśnie na cerę.A jeśli chodzi o wypadanie włosów to pamiętam,że mój szwagier brał je przy łysieniu plackowatym,więc teoretycznie powinny działać.
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 23:43   #8
heremenegilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: merz special-mogą zapychac?

Hej!
Od około tygodnia łykam merz special. Wcześniej łykałam przez niecały miesiąc Zincas - to w ramach walki z łysieniem plackowatym. Przy cynku moja cera mieszana zaczęła być mniej uciążliwa, tzn. tam gdzie zwykle się przetłuszczała, sebum zrobiło się mniej i pory jakby mniejsze. Ale włosów i tak coraz mniej więc sięgnęłam po coś bogatszego - właśnie Merz S. I nie wiem czy dobrze zrobiłam - skóra na całym ciele w ciągu tych kilku dni stała się sucha, ale nie łuszcząca się, lecz jakby zsypana mąką ziemniaczaną - taka dziwna w dotyku. Na twarzy pojawiły mi się nowe zmarszczki i żadne kremy nie pomagają - po kilku minutach od aplikacji skóra znów jest taka... "mąkowa" I do tego całe łopatki i dekolt mam w krostach - większych i mniejszych - i czerwonych plamkach. Skóra swędzi mnie okropnie, zwłaszcza rano. Od dzisiejszego poranka plamy, czerwone i swędzące mam i na twarzy. Nie wiem czy to efekt tabletek, czy uczulenie na Nuxe, do którego w tych dniach wróciłam. Ale kremem ni smaruję całego ciała i gdy używałam go kilka miesięcy wcześniej moja skóra nieźle go tolerowała.
Zastanawiam się nad odstawieniem tego suplementu, ale sama nie wiem. Może lepiej poczekać
heremenegilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 10:21   #9
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: merz special-mogą zapychac?

Cytat:
Napisane przez heremenegilda Pokaż wiadomość
Hej!
Od około tygodnia łykam merz special. Wcześniej łykałam przez niecały miesiąc Zincas - to w ramach walki z łysieniem plackowatym. Przy cynku moja cera mieszana zaczęła być mniej uciążliwa, tzn. tam gdzie zwykle się przetłuszczała, sebum zrobiło się mniej i pory jakby mniejsze. Ale włosów i tak coraz mniej więc sięgnęłam po coś bogatszego - właśnie Merz S. I nie wiem czy dobrze zrobiłam - skóra na całym ciele w ciągu tych kilku dni stała się sucha, ale nie łuszcząca się, lecz jakby zsypana mąką ziemniaczaną - taka dziwna w dotyku. Na twarzy pojawiły mi się nowe zmarszczki i żadne kremy nie pomagają - po kilku minutach od aplikacji skóra znów jest taka... "mąkowa" I do tego całe łopatki i dekolt mam w krostach - większych i mniejszych - i czerwonych plamkach. Skóra swędzi mnie okropnie, zwłaszcza rano. Od dzisiejszego poranka plamy, czerwone i swędzące mam i na twarzy. Nie wiem czy to efekt tabletek, czy uczulenie na Nuxe, do którego w tych dniach wróciłam. Ale kremem ni smaruję całego ciała i gdy używałam go kilka miesięcy wcześniej moja skóra nieźle go tolerowała.
Zastanawiam się nad odstawieniem tego suplementu, ale sama nie wiem. Może lepiej poczekać
Brzmi jak uczulenie. Przeczytaj dokladnie sklad Merz Special. Jesli nie ma nic, co sie uczula to zapewne bedzie to jakies smarowidlo.
Pij Calcium a smarowidlo odstaw .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.