Proszę o małą poradę ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 21:32   #1
guskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4

Proszę o małą poradę ;)


hej
od dawna przeglądam to forum i szukam w nim porad , jednak dopiero teraz odważyłam się napisać
A więc tak jak w tytule miłe panie.. proszę o pomoc w... doborze fryzury
Za dwa tygodnie mam swoją studniówkę i chciała bym zrobić jakąś mała rewolucje na która się nie mogę odważyć od uu.... bardzo dawna..
W załączniku przedstawiam to co obecnie znajduje się na mojej głowie..
Włosy są bardzo ciężki i grube, bardzo się przetłuszczają co jest moją największą zmorą Twarz hmm.. chyba widać dość grubaśna [niestety],broda wystająca :/ i co tu poradzić? chciała bym wyglądać troszkę starzej a zarazem lekko i młodzieńczo... Niestety nie zostałam obdarowana wzrostem i posiadam go aż 155 cm (wiek 19 lat i wiecznie brana za 15 latke:/) i również nie należę do najszczuplejszych ..
Co byście mi poradziły? czy da się coś zawojować? Dziś miałam nawet myśli i wizję ścięcia kudełków na takie hmm.. do szyi? mocno ścieniowane,grzywka.. ale sama nie wiem;/
Może doradziły byście coś drogie panie?
a jeśli mogę to proszę o jakieś przykładowe zdjęcie żebym mogła udać się z czymś do fryzjera
Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (16,8 KB, 152 załadowań)
guskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 10:50   #2
silkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

czy mogłabyś wrzucic troszkę inne zdjecie, bo nie wiadomo z tego zdjecia jaki masz dokładnie kształt twarzy
silkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:54   #3
guskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

Proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (20,1 KB, 145 załadowań)
guskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 17:59   #4
enedule
Przyczajenie
 
Avatar enedule
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

Masz śliczne oczy. Ja osobiście widziałabym Cię w krótkiej, prostej fryzurce, jednak za linię brody ( marzę o takiej, jednak mam zbyt pyzatą twarz :-( ), żeby nie przykuwała ona uwagi. No i wydaje mi się, że lepiej byłoby Ci w gęstej grzywce na bok,a co do kolorku, to może troszkę cieplejszy odcień brązu. Pozdrawiam
__________________

enedule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:30   #5
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

Jesteś wobec siebie zbyt krytyczna, gdzie Ty widzisz grubą twarz?.Ja jestem za tym, żebyś zapuściła włosy, szczególnie jeśli piszesz że są grube, będą wielką Twoją ozdobą, poza tym długie włosy wyszczuplają buzie.A na przetłuszczające się włosy jest jedna rada, codzienne mycie. Teraz masz dziwną grzywkę, nie podoba mi się za bardzo.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 00:43   #6
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

zrezygnuj z grzywki, pozatym jest super
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 01:21   #7
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Jesteś wobec siebie zbyt krytyczna, gdzie Ty widzisz grubą twarz?.Ja jestem za tym, żebyś zapuściła włosy, szczególnie jeśli piszesz że są grube, będą wielką Twoją ozdobą, poza tym długie włosy wyszczuplają buzie.A na przetłuszczające się włosy jest jedna rada, codzienne mycie. Teraz masz dziwną grzywkę, nie podoba mi się za bardzo.
Z tym codziennym myciem trzeba uważać, bo paradoksalnie mogą jeszcze bardziej się przetłuszczać. Może warto rozejrzeć się za specjalnymi kosmetykami do nadmiernie przetłuszczających się włosów

Co do zapuszczania to ja tu nie pomogę,bo sama mialam podobny dylemat - jestem Twojego wzrostu i ostatnio obcięłam włosy na krótko , tzn. zrobiłam sobie boba i uwazam,ze jednak lepiej niz w dlugich. Tzn. chodzi mi o to,że podobno długie włosy ciągną w dół sylwetkę, co jest niekorzystne, jeśli ktoś jest niskiego wzrostu. No,ale niewiem,to też zależy pewnie od osoby.
Ja Cię widzę właśnie w krótszej - tzn. takiej do brody, postrzępionej fryzurze.

---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

I proszę nie załamuj mnie z tą twarzą- masz ładną twarz, gdzie tam grubą?

---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Tutaj masz obszerny wątek dot. przetłuszczających się włosów:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4144

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 09:39   #8
guskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

Co do grzywki drogie panie to teraz mam ją bardzo długą i na bok.. tak jak jest na zdjęciu pierwszym to drugie zdjęcie wrzuciłam żeby pokazać kształt twarzy
Czyli w sumie z tego co widzę zdania podzielone ?
hmm.. powiem Wam.. że męczą mnie już tydzień te włosy..:/
patrzę, oglądam.. i ehh... wszystkie fryzury wieczorowe na jedno kopyto nawet jeśli bym je zostawiła i coś chciała z nimi zrobię na studniówkę;/
guskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:48   #9
olka1232
Rozeznanie
 
Avatar olka1232
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: --
Wiadomości: 795
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

A ja bym Ci radziła obciąć włosy do linii brody/połowy szyi, fajnie wycieniować i tak jak któraś dziewczyna wspomniała zdecydować się na cieplejszy brąz. Ogólnie postawić na "wyraźniejszą" fryzurkę, bo teraz masz włosy takie jak bardzo wiele dziewczyn
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajcie go sobie zabrać.



olka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 11:59   #10
guskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

a jeszcze takie pytano.. ciepły brąz..hmm. kiedyś bardzo chciałam taki kolorek i próbowałam go osiągnąć jednak nigdy nie wychodziło:/ może polecicie jakąś sprawdzoną farbę która rozjaśni i ociepli mój obecny kolorek?
guskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 11:49   #11
duskiee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Luton UK
Wiadomości: 127
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

tez uwazam ze powinnas zrezygnowac z grzywki a reszte zostawic tak jak jest
a co do farby, moze sproboj rozjasnic naturalnymi sposobami, zebys nie wygladala sztucznie ? np. jest taki kremik z loreal (w nazwie coś z sun nie pamietam dokladnie) ktory po czestym stosowaniu, i wychodzeniu w nim na slonce daje naturalne refleksy pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

a na studniowke zrób wloski na boczek super . pozdrawiam!
duskiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 13:18   #12
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

Masz kwadratową szeroką żuchwę i dość wydatny podbródek (jak Jennifer Aniston na 1 zdjęciu poniżej - zaznaczyłam czerwoną kreską). Będzie Ci ładnie w takich fryzurach jak na kolejnych zdjęciach. Zauważ, że takie fryzury ukrywają za szeroką żuchwę a twarz wydaje się bardziej owalna i podłużna. Cechy wspólne tych wszystkich fryzur to cieniowanie dopiero za linią żuchwy, przedziałek mniej więcej na środku i puszczone luźno na policzki włosy. Wszystko to zakrywa zbyt szeroką żuchwę i sprawia, że twarz ma ładniejszy-przyjemniejszy kształt.
Tak więc powinnaś na początek zapuścić grzywkę.

Co do Twojego wzrostu to trzeba polubić wysokie obcasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a0.jpg (22,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (33,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (30,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (20,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (18,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (17,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (12,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a7.jpg (21,7 KB, 2 załadowań)
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 12:18   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę o małą poradę ;)

-masz bardzo fajne oczy! zlikwidowałabym na twoim miejscu grzywkę, bo tylko robi "bałagan" i mam wrażenie, że jest źle obcięta i źle się układa (Zwłaszcza na drugim zdjęciu)
- wydaje mi się, że twój naturalny kolor jest jaśniejszy i raczej powinnaś mieć coś jaśniejszego niż obecnie, unikaj też farb z czerwonym pigmentem, jest mało twarzowy.
-jeśli włosy przetłuszczają się tak bardzo to poszukaj przyczyny dlaczego- być może masz jakiś stan zapalny skóry, odstaw sklepowe szampony pełne silikonów, przez które się te włosy tak przetłuszczają i kup coś w aptece o łagodniejszym składzie (na przetłuszczające włosy dobry jest selsun blue, catzy, polytar liquid), na co dzień możesz spróbować szamponu dla dzieci babydream.
-nie narzekaj na to ze masz grube włosy, bo to akurat atut i kazda by takie chciała.
-wzrost to też nie katastrofa- możesz sobie założyć każde szpilki jakie Ci się zamarzą i nie będziesz wielka przy tym jak żyrafa.
-co do samej fryzury nie obcinałabym włosów na twoi miejscu, bo tylko niepotrzebnie poszerzą optycznie twarz. radziłabym raczej mieć dłuzsze, albo upięte
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.