Potrzebna zamiana na 'nowej drodze życia' ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 23:20   #1
201605040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67

Potrzebna zamiana na 'nowej drodze życia' ;)


Witam
Długo już męczę się z tym, że mam ochotę na zmiany, ale się boję tego co wyjdzie i czy nie będzie to kompletna klapa. Obawiam się najmniejszej zmiany przez co od kilku lat wyglądam dokładnie tak samo. Wczoraj zdecydowałam, że do środy wybiorę się do fryzjera! Ale nie wiem co ze sobą zrobić, bo nie chciałabym kolejny raz wyjść tylko z podciętymi końcówkami, a potem żałować, że trzeba było zaszaleć.

I stąd prosiłabym o pomoc i dobre rady. Bardzo zależałoby mi na doradzeniu w kwestii włosów. Przez cały rok, z wyjątkiem kilku dni, mam je rozpuszczone. Są one niby proste, ale... Kręci się szczególnie grzywka i włosy tuż przy twarzy. Zależałoby mi żeby zostały dłuższe, bo przede mną studniówka i marzą mi się fale od mojej fryzjerki I nie wiem co zrobić z grzywką. Pozbyć się czy zostawić? Odstawiłam prostownicę więc przy nowych włosach też chciałabym się tego trzymać.

A teraz sprawa makijażu. Zawsze nakładam podkład, do tego tusz, matujący puder i czasami róż. Kupiłam eyeliner jakiś czas temu i wciąż namiętnie uczę się robić równe kreski. Prosiłabym o rady w sprawie kolorów jakie by pasowały, co zmienić. Jaki odcień pomadki, cieni? Nie mam piegów. Mam piwne oczy. Włosy takie jak na zdjęciach, taki nijaki brąz (chociaż zdarzają się opinie, że to zdechły rudy (?)).

18 lat. Idę do III klasy LO. Rozpoczęłam kolejny etap w życiu - zmieniłam nazwisko (co nie jest spowodowane ślubem) i chciałabym zmienić się od zewnątrz, żebym była kojarzona z nową mną, a nie starą, której w pewien sposób się wstydziłam.

Dziękuję z góry na pomoc.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-06 o 09:39 Powód: zdjecia z twarzą
201605040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:47   #2
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Potrzebna zamiana na 'nowej drodze życia' ;)

Mówisz, że chcesz sie drastycznie zmienic, to tylko propozycja, ale ciekawie by wygladal na Tobie bardzo ciemny brąz ewentualnie wzmocnienie Twojego naturalnego "zdechlego rudego"pozostajac bardziej w palecie brązów. Czy masz jakies refleksy innych odcieni na swoich naturalnych włosach?
Dla Ciebie bym chyba grzywki nie polecala. Moze bardziej upiecia wlosow do gory, np kok w artystyczny nielad (zdjecie 2) bez grzywki na bok lub rozpuszczane włosy, ale falowane jak na pierwszym zdjeciu w załączniku. Jesli Twoje naturalne sie falują lekko to tym leppiej


Mogłabys wstawic zdjecie gdzie widac twarz z przodu w naturalnym swietle i spietymi wlosami?

Jak na razie moje propozycje cięć w reszcie zalaczników.
Ostatnie zdjecie szczególnie z ciecia i kolorów włosów możliwe, że podpasowałoby Tobie, moze nieco dluzsze, ale chodzi mi o idee pocieniowania ich przy twarzy zostawiajac czolo bardziej odloniete. Ekspertem nie jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paltrow-wavy-hair.jpg (15,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12-french-bun-hair-how-to_sm.jpg (30,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg japanese-anime-haircuts4.jpg (26,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lace-sleeves-3a.jpg (29,4 KB, 25 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:43   #3
201605040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67
Dot.: Potrzebna zamiana na 'nowej drodze życia' ;)

dodaję zdjęcie za spiętymi włosami. musiałam pomóc sobie komórką i dodatkowo zdjęcie musiałam zmniejszyć, więc jakość jest taka jaka jest... mam nadzieję, że będą jeszcze jakieś propozycje zmian

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-06 o 09:40 Powód: zdjecie
201605040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:16   #4
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Potrzebna zamiana na 'nowej drodze życia' ;)

Cytat:
Napisane przez maadz_ Pokaż wiadomość
dodaję zdjęcie za spiętymi włosami. musiałam pomóc sobie komórką i dodatkowo zdjęcie musiałam zmniejszyć, więc jakość jest taka jaka jest... mam nadzieję, że będą jeszcze jakieś propozycje zmian

A nie myslalas o bardzo mocnym cieniowaniu na górze zostajac przy takiej samej dlugosci wlosow?
Dodałoby to objetosci i jakiegos wyrazu i Tobie i włosom.
Co do koloru, to brązy, ciemne kolory.
Podaje nizej propozycje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (13,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img79387.items.86329.jpg (10,6 KB, 10 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:29   #5
201605040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67
Dot.: Potrzebna zamiana na 'nowej drodze życia' ;)

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
A nie myslalas o bardzo mocnym cieniowaniu na górze zostajac przy takiej samej dlugosci wlosow
Wcześniej o tym myślałam, no ale zdecydowałam się na cieniowanie tylko dołu. Wezmę to teraz pod uwagę bardzo poważnie A co z tą grzywką? Zostawić i skrócic czy zapuścić?
201605040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:50   #6
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Potrzebna zamiana na 'nowej drodze życia' ;)

Moze, taka jak na drugiej fotce z ostatniego mojego wpisu Po prostu zostaw taka jaka masz teraz i moze nieco ja odswierzyć lekkim przycieciem
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.