Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 11:19   #1
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Question

Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?


Witam wizazystki. Tak jak w temacie, poszukuję tego termoaktywnego serum z Kolastyny. Niestety, albo trafiam na jakieś słabo wyposażone drogerie albo ten produkt na prawdę jest trudny do zdobycia
Bardzo proszę o pomoc i wskazanie miejsca, w którym moge kupić to cudo
Dodam, że jestem z Krakowa.

PS. Gdyby ktoraś z was tego uzywała bardzo proszę przy okazji o opinie na temat tego produktu, lub w razie czego wskazanie lepszego.

Z gory DZIĘKUJE za pomoc !

http://i.pinger.pl/pgr152/c32f2ef4000b094d4f7f1aa3/ klik zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09799.jpg (26,7 KB, 7 załadowań)
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 06:46   #2
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

Nawet nie zawracaj sobie tym głowy. Stosowałam - męczące.
Najpierw nakładanie, później żmudne wmasowywanie, okręcanie folią spożywczą, a na koniec po miesiącu... ZERO EFEKTÓW.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:34   #3
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

Cytat:
Napisane przez Pola1974 Pokaż wiadomość
Nawet nie zawracaj sobie tym głowy. Stosowałam - męczące.
Najpierw nakładanie, później żmudne wmasowywanie, okręcanie folią spożywczą, a na koniec po miesiącu... ZERO EFEKTÓW.
serio???:O ja właśnie czytałam dość dużo opini, że to jest bardzo dobre serum itd ale niestety nie mogłam go znaleść więc kupiłam z Lirene STOP Cellulit zobaczymy czy coś pomoże... mniej więcej ćwicze regularnie do tego więc oby jakieś efekty były...
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:58   #4
Goshh
Raczkowanie
 
Avatar Goshh
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
GG do Goshh
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

Serum z Kolastyny jest swietne, stosuję od dawna-lubię je bo ma taki rozgrzewający efekt takie przyjemne cieplo odczuwam po nalozeniu
co do efektów to myslę ze zaden tego typu krem nie zapewni spektakularnych efektów jesli ma się duży problem, ale na pewno przy regularnym stosowaniu plus cwiczenia mozna poprawic kondycje skóry,
Moja stała się bardziej napieta i jedrna- ale to wymaga systematycznosci w stosowaniu
ze swojej strony polecam, znalazlam w drogerii natura i mniejszych drogeriach prywatnych, w rossmanie nie spotkalam
Goshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:01   #5
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

Ja polecam te z Eveline, jeśli nie natrafisz na Kolastynę. Ujędrnia przy regularnym używaniu, napina skórę, nawilża, a przy ćwiczeniach pomaga w wyszczupleniu
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 13:29   #6
Milu Milu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

Jejku, zazdroszczę Wam że mozecie to nakładać. Ja kiedyś nałożyłam to mnie tak nieprzyjemnie rozgrzewało że wyrzuciłam. Tylko nie pamiętam marki, chyba eveline... Tych cjłodzących też nie trawię...
Milu Milu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 14:20   #7
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

kupiłam jak narazie STOP CELLULIT z Lirene. Zobaczymy jak sie sprawdzi.
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 14:21   #8
balbinka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

hej, niedawno zauważyłąm w rossmannie nowe serum Q 10 + Good-bye cellulite z nivea, opakowanie z pompką. Wcześniej używałam żelu z tej serii. Jak narazie po niecałych 3 tyg stosowania stwierdzam ,że serum jest lepsze od żelu. Używała któraś z was tego serum? jak wrażenia?
balbinka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:04   #9
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

Ja byłam zadowolona z termoaktywnej Bielendy, ale nie wystarczająco - szukam czegoś nowego.
Zresztą taka prawda, że ciężko znaleźć dobry kosmetyk tego typu.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:50   #10
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

DZIEWCZYNY! znalazłam to serum w Naturze. odrazu jak skonczy sie ten z Lirene to lece go kupić! ;D a co do tego Lirene to powiem wam, że nawet daje rade. + ćwiczenia na cellulit i uda i coraz lepiej. może do wakacji uda mi sie pozbyć tego dziadostwa.

STOP CELLULIT! WITAMY PIĘKNE UDA I POŚLADKI
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 08:36   #11
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Gdzie kupuje termoaktywne serum wyszczuplająco antycellulitowe kolastyna!?

W almie jest na promocji za 9.99 !
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.