Krzywe tragiczne brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 18:22   #1
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51

Krzywe tragiczne brwi


nie moge sobie z nimi poradzic od poczatku regulowalam je sama (choc zawsze zle) i zanim odrosly -czesciowo zamiast isc do kosmetyczki niestety znow probowalam cos z nimi zrobic.
najwiekszy problem jest taki ze jedna jest wyzej od drugiej i maja zupelnie inny ksztalt (tak wiem ze nigdy nie beda identyczne ale tu jest duza roznica)
nie wiem co robic isc do kosmetyczki i zapytac jak zapuszczac czy moze pozapuszczac z 2 miesiace(cos tam odrosnie ale nie zdaza cale) i wtedy moze ona sprobuje nadac im ksztalt?
pozatym u jednej wloski ukladaja sie ladnie do gory druga idzie jakby w bok-dol....
(problem w zapuszczaniu jest taki ze jak wyrwe jeden wlosek ktory rosnie bardzo daleko od brwi to zaraz nastepny i nastepny......a jak nic nie robie to kolezanki mowia zebym cos z nimi zrobila bo przeciez az tak ich nie zapuszczam......ale przeciez nie da sie wygladac schludnie jak sie je zapuszcza-...)

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

najgorsze jest to ze wyrywalam je kiedys od gory i teraz nie maja juz ksztaltu
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 18:44   #2
karlla
Przyczajenie
 
Avatar karlla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Krzywe tragiczne brwi

miałam kiedys podobny problem, udałam się do kosmetyczki w miare poprawiła ale konieczne było ich zapuszczenie, używałam olejku rycynowego- wyczyszczona szczoteczka z mascary zanurzonej w olejku czesałam brwi na noc(i rzesy tez ), bardzo ladnie szybko odrosły i odzyskaly ksztalt, oczywiscie po poprawkach kosmetyczki, ale żeby ładnie zapuścić i nie wygladać jak dziadek mróz starałam się wyrywać u dołu brwi pojedyńcze włoski które sprawiały ze brwi wyglądały niechlujnie, no i dostałam nauczkę żeby już z nimi samowolnie nie kombinować :P
teraz mam ładne, gęste i ciemne brwi
karlla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 16:52   #3
Esmerald
Raczkowanie
 
Avatar Esmerald
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 256
Dot.: Krzywe tragiczne brwi

Poczekaj aż brwi 'odrosną' i idź do kosmetyczki.

Ewentualnie możesz kupić gotowy szablon z kształtem brwi i sama sobie wyregulować
Esmerald jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.