Blizna na twarzy, pomocy!:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 12:15   #1
fevy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Unhappy

Blizna na twarzy, pomocy!:(


Jakieś 3-4 miesiące temu próbowałam wycisnąć pryszcza na brodzie(był jeszcze niedojrzały i chyba nic nie wyszło), więc wzięłam igłę i zaczęłam przekłuwać kilka razy w tym samym miejscu. Zrobiła się okropna gula I tak później przekłuwałam co jakiś czas i wyciskałam, żeby w końcu coś wyszło. Ale nic z tego. A jak się goiło to znowu robiłam to samo. Jestem taka głupia, że to rozdrapywałam. Gdybym zostawiła w spokoju, pryszcz już dawno by zniknął bez śladu. A teraz mam okropną, twardą, wypukłą bliznę. I w dodatku jest zaczerwieniona i ją widać Gdy już bardzo zmasakrowałam tego pryszcza, to leczyłam go kitem pszczelim. Wygoiło się i co? Została ta okropna blizna Jak ją rozmasuję to już nie jest wypukła, ale po jakimś czasie znowu wraca do poprzedniego stanu. Nie da jej się idealnie zamaskować
Smarowałam ją kilka razy (po rozmasowaniu) kremem na blizny Cepan, ale mam wrażenie, że on nic nie daje. I przestałam. Cepan miał spłaszczać bliznę, a mi się wydaje, że robił na odwrót.
Co mam z tym robić? Czy dalej ją masować? Czymś smarować? Dziewczyny pomóżcie!

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
fevy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 13:14   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Blizna na twarzy, pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez fevy Pokaż wiadomość
Jakieś 3-4 miesiące temu próbowałam wycisnąć pryszcza na brodzie(był jeszcze niedojrzały i chyba nic nie wyszło), więc wzięłam igłę i zaczęłam przekłuwać kilka razy w tym samym miejscu. Zrobiła się okropna gula I tak później przekłuwałam co jakiś czas i wyciskałam, żeby w końcu coś wyszło. Ale nic z tego. A jak się goiło to znowu robiłam to samo. Jestem taka głupia, że to rozdrapywałam. Gdybym zostawiła w spokoju, pryszcz już dawno by zniknął bez śladu. A teraz mam okropną, twardą, wypukłą bliznę. I w dodatku jest zaczerwieniona i ją widać Gdy już bardzo zmasakrowałam tego pryszcza, to leczyłam go kitem pszczelim. Wygoiło się i co? Została ta okropna blizna Jak ją rozmasuję to już nie jest wypukła, ale po jakimś czasie znowu wraca do poprzedniego stanu. Nie da jej się idealnie zamaskować
Smarowałam ją kilka razy (po rozmasowaniu) kremem na blizny Cepan, ale mam wrażenie, że on nic nie daje. I przestałam. Cepan miał spłaszczać bliznę, a mi się wydaje, że robił na odwrót.
Co mam z tym robić? Czy dalej ją masować? Czymś smarować? Dziewczyny pomóżcie!

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
do dermatologa! ino raz!
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:04   #3
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Blizna na twarzy, pomocy!:(

Mam podobnie, tylko zrobiłam sobie takie coś pod okiem skóra jest wypukład, błyszcząca i czerwona i nie wiem co zrobić z tym, nie wiem jak się pokaze bez makijazu chłopakowi
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 12:44   #4
cuxia
Raczkowanie
 
Avatar cuxia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Murowana Goślina / Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: Blizna na twarzy, pomocy!:(

Poradziłyście sobie z tymi bliznami???? mam takie cos samego na policzku...
__________________
OSTATNIE CIĘCIE - 29,09,2014
olejowanie od 20.12.2012
ostatnie farbowanie - wrzesien 2012
intensywna pielegnacja wloskow od listopada 2012

Z kwasami zaprzyjaźniam się od 11.2014
cuxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 13:44:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.