jak rozjasnic brwi po hennie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-13, 08:01   #1
ankanis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4

Jak rozjaśnić brwi :)?????


jestem 46-letnią szatynką.rozjaśniam włosy od kilku lat ale delikatnie nie tam żdne wściekłe blondy ale denerwują mnie moje bardzo ciemne brwi .
jaka jest możliwość ich rozjasnienia.
dziękuję
ankanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 12:39   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: rozjaśnianie brwi

Te brwi są czarne? Pierwszy sposób to depilacja na na tyle wąskie, żeby się w czy tak mocno nie rzucały... Drugi sposób, to zrobienie henny szarej lub brązowej, a więc mniej rzucającej się w oczy niż czerń...

Ale jeśli mam być szczera jeszcze nie słyszałam o przypadku rozjaśniania brwi...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 00:44   #3
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: rozjaśnianie brwi

A ja słyszałam [img]icons/icon7.gif[/img]
I nawet widziałam. Można się też czegoś takiego dopatrzeć u gwiazd. Zdaje się, że panna B. Spears ma rozjasnione brewy [img]icons/icon12.gif[/img]

Babcia ma rację. Henna i już [img]icons/1ehem.gif[/img]
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 10:06   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: rozjaśnianie brwi

To prawda rozjaśnianie brwi jest praktykowne, ale nie wiem czy w każdym gabinecie kosmetycznym. Podejrzewam, że może to być wcześniej związane z rozjaśnianiem brwi, a potem nadaniem im konkretnego kolorku henną.

Niestety nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii. [img]icons/icon9.gif[/img]

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 12:02   #5
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: rozjaśnianie brwi

Ja sobie kiedyś sama rozjaśniłam brwi. Używałam wtedy olejku Permy do rozjaśniania włosów, który miał wnikać do cebulek i miały odrastać już blond [img]icons/icon10.gif[/img] MIAŁY, ale nie chciały. Ale miałam jasne brwi dopóki nie zaczęły mi odrastać, bo wtedy miałam czarno-blond. Uwierz znacznie lepsze są czarne, a jakakolwiek henna niestety tylko je uwidoczni [img]icons/icon40.gif[/img]
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 20:05   #6
łezka
Raczkowanie
 
Avatar łezka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 74
Czym rozjaśnić brwi?

Hejka. Ma ciemne czarne brwi czym je rozjaśnić żeby były brązowe?
łezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 23:08   #7
misia2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 24
rozjasnianie brwi o ton lub dwa

naturalnie mam brwi w ocieciu ciemnego brazu chcialabym rozjasnic je o ton lub dwa.tylko martwie sie czy czasem jak zaczne je farbowac z czasem nie wyplowieja i bede zmuszona farbowac je caly czas tylko ze przyciemniac.chce oddac sie w rece kosmetyczki i powiedzcie mi ile taki zabieg kosztuje i o jaki kolor mam poprosic bo slyszalam ze jest maly wybor odcieni i nie wiem czy lepiej potraktowac je blondem czy brazem.aaa i jeszcze jak dlugo utrzymuje sie henna na brwaich, pozdrowionka prosze pomozcie!!
misia2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-13, 16:39   #8
misia2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 24
Re: rozjasnianie brwi o ton lub dwa

up
misia2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-28, 19:03   #9
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
jak rozjaśnić brwi?

Witam Mam pytano,a mianowicie jak rozjaśnic sobie brwi? Jestem naturalna brunetka, od kilku lat farbowałam włosy na czarno, ale ostatnio postanowilam zrobić sobie jasne pasemka i wydaje mi sie że moje czarne brwi do tych jasnych włosów nie pasują...Jak je rozjaśnić z czarnych na brąz(kawa z mlekiem)..Dodaje fotke porównawczą...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 11:50   #10
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: jak rozjaśnić brwi?

Witam z rozjasnieniem brwi to raczej powinnas isc do kosmetyczki lub do kogos kto sie tym zajmuje .... wiesz ale nie wiem czy cos to da bo brwi podobnie jak rzesy czy inne wlosy na naszym ciele poprostu wypadaja i zeby pozniej jakas draka nie wyszla ze bedziesz miec pol brwi takiej pol takiej :|
Ja tez podobnie jak ty kiedys mialam ciemne wlosy i ciemne brwi ..teraz wlosy mam blond raz jasny raz ciemny raz jasny -zalezy od humoru teraz mam ciemny no i chce sobie zrobic pasemka ..ale po zmianie kolorku postanowilam zmiejszyc o polowe brwi no i efekt supe co prawda nadal sa ciene ale w miare ladnie to wyglada pierwsza wizyta u kosmetyczki sie opacila a pozniej brwi regulowalam sobie sama -pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 12:01   #11
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Re: jak rozjaśnić brwi?

ja z natury mam ciemne i geste brwi, teraz je reguluje ale na kolor(przy dosyc jasnych braz wlosach naturalnych kruczoczarne brwi) nic nie moglam poradzic. kiedys znajoma kosmetyczka poradzila mi raz na kilka dni(ok 4-5)przecierac same brwi wacikiem nasaczonym woda utleniona ale nie mocna tylko zwykla 3%. pomoglo-sa nieznacznie jasniejsze tak ze mi odpowiada. nie nalezy jednak robic tego za czesto(moga sie zbyt rozjasnic) i to sposob tylko na geste i mocne wloski (moje wyjatkowo sztywne sa)bo to jednak troszke zawsze jak to rozjasnianie oslabia wlos.pozdrawiam
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-29, 12:12   #12
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Re: jak rozjaśnić brwi?

Ja dokonuję czynów heretyckich i rozjaśniam sobie brwi chałupniczo. Zwykle używam tej samej farby co do włosów, tylko trzymam ją znacznie krócej. Kolor łapie bez problemu, tylko trzeba bardzo uważać na oczy.
Najlepiej gęstą farbą posmarowac płatek kosmetyczny i przyłożyć na kilka minut do brwi.
potem wystarczy tylko usuwać odrastające ciemne włoski i efekt jest świetny.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 01:11   #13
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: jak rozjaśnić brwi?

smaruj brwi cytryną domowy dobry sposób ;}
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 07:57   #14
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Re: jak rozjaśnić brwi?

Alishia...przeciez na kazdej farbie jest wyraznie napisane: NIE STOSOWAC DO FARBOWANIA RZES I BRWI.

Taka rada moze naprawde komus zaszkodzic...mojej kuzynce odpadly wszystkie wloski
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 14:50   #15
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: jak rozjaśnić brwi?

Moni@, mam wielka prośbe do ciebie : otóż jestem blondynka , ale od kilku lat farbuję się na czarno, ostatnio tez myśle o jasnych pasemkach , ale wielu fryzjerów kręci głową twierdzac że wyjda mi czerwone lub spala się włosy, ale znalazłam dwa salony , które stwierdziły , że to jest jak najbardziej do zrobienia, tyle że koszt jest wysoki. tak więc chciałam się zapytac : jaki wyszedł Ci kolor na czarnych włosach i czy bardzo je to zniszczyło. Gdybyś mogła odpowiedziec byłabym bardzo wdzięczna.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 08:05   #16
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Re: jak rozjaśnić brwi?

Witaj Mariti to prawda co mowią Ci fryzjerzy, bo mnie tez odsyłali i krecili glowami ze nic z tego nie bedzie, ale potrzeba duzo czasu i cierpliwosci...ja miałam do polowy włosów swoje juz odrosty a druga połowa przeżarta przez czarne farby dlatego poszłam do fryzjera.Robiła mi najpierw calych włosów kolor (zeby nie bylo duzej roznicy miedzy gornym kolorem pasemek a dolnym)potem robila pasemka farba Magma.Zrobila ich kilka wyszły b.ladnie ale koszt tych pasemek zabil mnie i moj portfel 200zł Wlosy niestety sa przesuszone zwłaszcza końce i potrzeba duzo czasu na ich regeneracje :/
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 08:07   #17
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Re: jak rozjaśnić brwi?

własnie chyba z tym farbowaiem brwi farbą to troszke kiepski pomysł...:/
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 17:25   #18
myszka_sko
Raczkowanie
 
Avatar myszka_sko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 50
rozjasnianie brwi

czy mozna samemu rozjasnic brwi i czym a tak w ogole to po co wykonuje sie ten zabieg??
myszka_sko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 17:45   #19
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: rozjasnianie brwi

Ja pytałam w kilku gabinetach kosmetyczncyh - panie były baardzo zdziwione

W niektórych dregeriach można kupić mocniejszą wodę utlenioną (20% chyba) Są też preparaty do rozjaśniania włosków, ale widziałam je tylko w katalogach - w drogeriach jeszcze się nie spotkałam.



A po co? No jak szatynka chce zostać blondynką to pzrecież nie zostawi sobie grubych czarnych brwii.
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-25, 19:15   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: rozjasnianie brwi

Ja tez chcialam rozjasnic - pytalam u kosmetyczki. Ta sama reakcja. Wielkie zdziwienie Na koniec stwierdzila ze moze to zrobie ta sama farba co wlosy... nie skorzystalam z rady.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 20:23   #21
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: rozjasnianie brwi

Można użyć wody utlenionej 3%, posmarowac pozostawić na trochę w zależnosci od tego jaki kolor chcesz uzyskać, a póżniej umyć wodą, posmarować odżywką i gotowe
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 20:33   #22
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: rozjasnianie brwi

Hej ja robilam woda utleniona 3% i nic nie działa ,właściwie to nie widziałam roznicy,wiec 2 razy zrobilam farbą do włosów i rozjasnilo ale jakos szybko zeszło.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 22:15   #23
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: rozjasnianie brwi

Znalazłam ten wątek i odpowiem, bo jestem trochę doświadczona w tej kwestii. Też swego czasu chciałam rozjaśnić brwi i nie wiedziałam czym, więc zrobiłam to 6% wodą utlenioną. Przetarłam brwi nasączonym nią wacikiem, ale to niewiele dalo, wiec pokropiłam brwi, tak żeby całe były w tej wodzie i tak zostawiłam na trochę czasu. Efekt był dobry - brwi stały się jasnobrązowe. Ale niestety, gdy potem przeczesałam je grzebyczkiem - wypadły Nie wszystkie, ale sporo włoskow. Musiałam sobie zamalowywać te dziury. Chyba sa jakieś profesjonalne kosmetyki do takich zabiegów, bo wiele aktorek ma rozjasnone brwi (dzisiaj widziałam u Joanny Brodzik, że już nie ma brwi czarnych jak niedźwiedź, tylko jasnobrązowe), niestety nie mam pojęcia gdzie można je dostać
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 22:33   #24
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: rozjasnianie brwi

Ja rozjasnialam moje brwi ta zwykla woda utleniona,a kiedys nawet sokiem z cytrynki i pomoglo
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 02:11   #25
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: rozjasnianie brwi

Ale fajny wątek . Myślałam, że tylko ja mam taki problem . Mam kasztanowe włosy i zupełnie czarne brwi. Też rozjaśniam je wodą utlenioną, efekt jest zauważalny po kilku "użyciach".
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 04:49   #26
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: rozjasnianie brwi

Fajnie ,że wątek odświeżony Właśnie tak jak pisałam wcześniej woda utleniona jakoś nie działa na moje brwi.Nie wiem czemu bo kolor naturalny to ciemny blond.Farby jednak boję się używać,bo niszczy strasznie.Jeszcze Lovisa mnie wystraszyła kiedy pisała o tej wodzie 6% ,a co dopiero tu mówić o farbie Napewno są takie specjalne preparaty do rozjaśniania brwi tylko gdzie?? Właśnie ostatnio widziałam fotę J.Alby i też ma rozjaśnione tylko kolorek jakis bardzo żółty jej wyszedł.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 19:04   #27
tajemnica
Raczkowanie
 
Avatar tajemnica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 147
GG do tajemnica
Dot.: rozjasnianie brwi

no własnie doszedł w koncu ktos do tego jak rozjasnic brwi na takie jak ma alba? bo ja sie wybieram do fryzjera z zamiarem przefarbowania na jasny blad a naturalne mam sredni braz a brwi ciemne...i co tu zrobić?
__________________

tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:37   #28
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: rozjasnianie brwi

Woda utleniona 3% powinna wystarczyć i nie zniszcz brwi, tyko oczywiste jest ze tzeba kilkakrotnie rozasniac najlepiej jednego dnia... na mnie podzialalo, ale to pewnie zalezy od rodzaju i grubosci wloskow jaki efekt bedzie
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 16:34   #29
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
jak rozjasnic brwi po hennie ??

witam!!
kolezanka uparla sie zebym zrobila jej henne po tym jak byla u mnie i akurat sobie robilam ja jej odradzalam bo ma jasne wlosy a wiem ze nawet brazowa nie wyjdzie w domku tak zeby jej pasowala ale ona sie uparla kupila sobie i przyszla z nia do mnie bo stwierzdila ze nie da 15 zl u kosmetyczki probowalam jej ten pomysl wybic z glowy ale powiedzila ze jak ja jej nie zrobie to sama to zrobi no to zrobilam a teraqz wariatka siedzi w lazience i ryczy ..... wiec czy znacie jakis pomysl zeby rozjasnic te brwi ??
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 16:36   #30
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: jak rozjasnic brwi po hennie ??

Zawsze troche sie domyje woda z mydlem, ew. przecierac sokiem z cytryny
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.