Nowa bardziej charakterna fryzura? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 13:19   #1
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40

Nowa bardziej charakterna fryzura?


Witam, chciałabym Was prosić o radę w sprawie mojej przyszłej metamorfozy :P Otóż wyglądam jak taka szara,ulizana myszka:P A chciałabym fryzurę (myslę o krótkiej,ciemnej), gdzie optycznie góra tzn korona będzie miała więcej objętości. Moje włosy są cienkie, delikatne, nie jest ich zbyt wiele Mam raczej małą, okrągłą twarz i żeby "jakoś" te włosy wyglądały muszę je zawsze tapirować (na zdjęciu też mam tapirowane). Wkleje zdjęcie fryzurki która mnie kusi od daaaawna ale czy pasowałaby mi>?? Proszę, doradźcie. Ps. Jeśli macie zupełnie inne "wizje" to tez napiszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 397607_356302041135437_1685794711_n.jpg (56,0 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie_fryzury_gwiazd_dorota_gardias_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg (28,6 KB, 126 załadowań)
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:40   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Masz tak ładne rysy twarzy, że będzie Ci ta fryzura pasowała i doda Ci charakteru.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 14:18   #3
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

też jestem zdania, że będzie Ci w niej bardzo ładnie
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 14:39   #4
signalfire
Raczkowanie
 
Avatar signalfire
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 197
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Według mnie będziesz wyglądała naprawdę świetnie w takiej fryzurze
signalfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:27   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Już miałam marudzić, że obie fryzury świetne, ale musisz wrzucić swoje zdjęcie, żebyśmy mogły Ci doradzić (w ten zawoalowany sposób chciałam Ci napisac, że jesteś prześliczna). Ścinaj śmiało, będzie super.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 16:47   #6
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Cytat:
Napisane przez madzias1987 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym Was prosić o radę w sprawie mojej przyszłej metamorfozy :P Otóż wyglądam jak taka szara,ulizana myszka:P A chciałabym fryzurę (myslę o krótkiej,ciemnej), gdzie optycznie góra tzn korona będzie miała więcej objętości. Moje włosy są cienkie, delikatne, nie jest ich zbyt wiele Mam raczej małą, okrągłą twarz i żeby "jakoś" te włosy wyglądały muszę je zawsze tapirować (na zdjęciu też mam tapirowane). Wkleje zdjęcie fryzurki która mnie kusi od daaaawna ale czy pasowałaby mi>?? Proszę, doradźcie. Ps. Jeśli macie zupełnie inne "wizje" to tez napiszcie
Rewelacyjny pomysł. Do dzieła!
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 22:36   #7
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

jaka jednogłośność cieszę się. A co z kolorkiem , myślicie, że też w stylu Gardiaski?

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

aaa i DZIĘKUJĘ WAM BARDZOO za tak szybkie odpowiedzi
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 07:13   #8
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Pasuje Ci fryzura a la Gardias A co do koloru moim skromnym zdaniem ciemny brąz też byłby OK lub taki kolor jak masz teraz. Masz bodajże ciepły typ karnacji? Swoją drogą zawsze podobały mi się też takie odważne odcienie jak miedziany rudy i burgund na takich krótkich fryzurach, ale to już kwestia gustu Jak to się mówi ładnemu we wszystkim dobrze, a Ty masz ładne rysy twarzyZobaczymy jak Ci inne wizażanki doradzą. Pozdrówka :-*
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:13   #9
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Wiecie co jest jedynie wieeeelkim minusem w tej fryzurce-jak tu z niej potem zapuszczać włosy :P hehe chyba już ją muszę mieć do końca życia :P aaa znalazłam fajny program i zrobiłam sobie metamorfozę Z GRZYWKĄ :P to też jest myślę opcja aby moja twarz nabrała charakteru, co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10356067_573711989394440_877416381_o.jpg (22,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10414088_573712656061040_1422089113_o.jpg (22,7 KB, 92 załadowań)
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:24   #10
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Też jest dobrze- z grzecznej dziewczynki zrobiła się elegancka kobietka I tak jak wcześniej ktoś wspomniał- ładnemu we wszystkim dobrze i jest w tym sporo prawdy- bo czy zetniesz włosy czy tylko zrobisz grzywkę będzie Ci ładnie. Natomiast bardziej charakternie na pewno w krótkich. A ten ciepły kolor bardzo Ci pasuje i bym go nie zmieniała.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:29   #11
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

aaa pisałyście też o rudym -też zrobiłam symulacje w wersji z grzywką. Tyle, żę to taki delikatny rudy bo mocnego rudaskowego mój mężuś niecierpi ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (29,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (32,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu22.jpg (32,7 KB, 35 załadowań)
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 10:32   #12
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

ja bym poszła w brąz. A ta fryzurka idealna dla Ciebie! Do tego szpileczki i będziesz tak charakterna
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:42   #13
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Pasuje Ci grzywka na bok i oba te kolory
A myslalas o takiej? Cos jak Rihanna? Moim zdaniem fryzura super i mega z pazurem. Ale to rzecz gustu oczywiście
http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...a3d5b065b7.jpg
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:16   #14
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Pasuje Ci grzywka na bok i oba te kolory
A myslalas o takiej? Cos jak Rihanna? Moim zdaniem fryzura super i mega z pazurem. Ale to rzecz gustu oczywiście
http://img.styl.fm/resize/w410/newsy...a3d5b065b7.jpg
Wiesz co właśnie takiej fryzury chcę uniknąć bo już taką miałam (wydawało mi się, że właśnie będzie z charakterem, a powiedzmy -jeszcze nie była z tych najkrótszych więc w miarę bezpieczna) no i byłam znów takim lizuskiem tzn zbyt gładko to wyglądało na górze i długość też powodowała jeszcze większe zaokraglenie twarzy i wtedy już zupełnie wyglądałam jak dziecko :P ale oczywiście dziękuję za zainteresowanie moim wątkiem
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:28   #15
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Cytat:
Napisane przez madzias1987 Pokaż wiadomość
Wiesz co właśnie takiej fryzury chcę uniknąć bo już taką miałam (wydawało mi się, że właśnie będzie z charakterem, a powiedzmy -jeszcze nie była z tych najkrótszych więc w miarę bezpieczna) no i byłam znów takim lizuskiem tzn zbyt gładko to wyglądało na górze i długość też powodowała jeszcze większe zaokraglenie twarzy i wtedy już zupełnie wyglądałam jak dziecko :P ale oczywiście dziękuję za zainteresowanie moim wątkiem
Reasumując- dlatego też, żeby nie być "takim lizuskiem" pasowałoby Ci to strzyżenie jak Gardias, ale koloru bym nie zmieniała, bo idealnie Ci pasuje
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:53   #16
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Reasumując- dlatego też, żeby nie być "takim lizuskiem" pasowałoby Ci to strzyżenie jak Gardias, ale koloru bym nie zmieniała, bo idealnie Ci pasuje
No taaak. A nie uważasz, że do krótkich fryzur kolor musi być również "widoczny" czyli brąz,ostry rudy lub jasny blond?
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:38   #17
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Zgadzam się z bernikula, masz prześliczną twarz i zdecydowanie będzie Ci gardiasowa fryzura pasować. Jeśli mogę coś od siebie doradzić to popytaj/rozeznaj się jaki fryzjer w Twoi mieście umie dobrze ścinać krótkie fryzurki, bo łatwo ją spartolić. Długi czas miałam krótkie włosy, czesto podcinane, ścinane, zmieniane (szybko się nudzę ) i wiem o czym piszę...
Co do kolorku to się zgadzam, jeśli rzeczywiście chodzi o charakterną, zadziorną fryzurkę to warto ją również podkreślić wyrazistym kolorem. Bo krótkie włosy, jak są w niewyraźnym kolorze, w dodatku niewystylizowane (bo o tym też trzeba pamiętać, że krótkie włosy wymagają zawsze przynajmniej szybkiego zwichrzenia gumą/żelem... ) to wygląda się jak pani Gienia spod piątki.

Życzę powodzenia.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:50   #18
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Cytat:
Napisane przez madzias1987 Pokaż wiadomość
Wiesz co właśnie takiej fryzury chcę uniknąć bo już taką miałam (wydawało mi się, że właśnie będzie z charakterem, a powiedzmy -jeszcze nie była z tych najkrótszych więc w miarę bezpieczna) no i byłam znów takim lizuskiem tzn zbyt gładko to wyglądało na górze i długość też powodowała jeszcze większe zaokraglenie twarzy i wtedy już zupełnie wyglądałam jak dziecko :P ale oczywiście dziękuję za zainteresowanie moim wątkiem
Aaa to zmienia postac rzeczy W zasadzie tak jak wiekszosc osob dalej uwazam, ze najlepiej byloby Ci w fryzurze a la Gardias albo grzywce...:-P Aczkolwiek obie te fryzury-niezaleznie od tego co wybierzesz, wymagaja codziennego modelowania/ukladania... Bo inaczej bedzie niechciany przez Ciebie "lizus" ;-)
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:46   #19
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Ścinaj na Gardiaske śmiało i pochwal się efektem
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 17:27   #20
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Zgadzam się z bernikula, masz prześliczną twarz i zdecydowanie będzie Ci gardiasowa fryzura pasować. Jeśli mogę coś od siebie doradzić to popytaj/rozeznaj się jaki fryzjer w Twoi mieście umie dobrze ścinać krótkie fryzurki, bo łatwo ją spartolić. Długi czas miałam krótkie włosy, czesto podcinane, ścinane, zmieniane (szybko się nudzę ) i wiem o czym piszę...
Co do kolorku to się zgadzam, jeśli rzeczywiście chodzi o charakterną, zadziorną fryzurkę to warto ją również podkreślić wyrazistym kolorem. Bo krótkie włosy, jak są w niewyraźnym kolorze, w dodatku niewystylizowane (bo o tym też trzeba pamiętać, że krótkie włosy wymagają zawsze przynajmniej szybkiego zwichrzenia gumą/żelem... ) to wygląda się jak pani Gienia spod piątki.

Życzę powodzenia.
haha noo racja -jak Pani Gienia nie chcemy wyglądać i właśnie jestem w trakcie poszukiwania dobrego stylisty fryzur. Niestety opinie na forach w internecie mam wrażenie są w 90% kryptoreklamą więc muszę znajomych podpytać. Aa jeszcze Ci powiem co do układania fryzury, że przy zwykłym rozpuszczeniu włosów w tej chwili muszę się pomęczyć trochę ze względu właśnie na brak objetości więc codzienne tapirowanie od nasady jest nieuniknione:/ także codzienne układanie -to już normalka
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 10:19   #21
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Troszkę ciemniejszy brąz i krótka fryzurka, bedzie ładnie
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 10:38   #22
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Nowa bardziej charakterna fryzura?

Krótka fryzura będzie super, masz śliczne, regularne rysy twarzy
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-21 11:38:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.