Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 10:33   #1
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406

Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)


Hej wszystkim Jakieś 3 lata temu zdecydowałam się na tzw. "boba" i byłam bardzo zadowolona, ogólnie wszyscy mówili mi, że bardzo ładnie wyglądam w tej fryzurze, po 1,5 roku zdecydowałam się na boba asymetrycznego i mam go ( a raczej jego resztki) do tej pory. Włosy znacznie mi odorsły (jakieś 7 cm, nie wiem dokladnie) i teraz nikt by nie powiedział, ze mam boba, tylko, że jestem wariatka, która z jednej strony ma wlosy dluzsze, a z drugiej krotsze :p

Mam dylemat, czy włosy zapuszczac (marza mi sie takie do polowy plecow...), czy zrobbic sobie znowu boba, ale bardzo delikatnego, bez zadnej asymetrii, jednak boje sie, ze bede musiala wrocic do prostownicy :/ a juz od prawie roku jej nie uzywam.

Mysle tez nad zmiana koloru, teraz mam swoje naturalne, ale myslalam o jakims ciemnym brazie (nie czarne! przerabialam to i ciezko mi sie bylo tego pozbyc ;p)

Proszę o jakieś rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (133,0 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1318.jpg (91,9 KB, 273 załadowań)
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:34   #2
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Myslalam tez moze o grzywce, bo strasznie nie lubie swojego czoła, jakies takie duze
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 11:08   #3
green_green_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 100
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Witaj,

na pierwszym zdjęciu wyglądasz świetnie, dlatego uważam, że najlepiej będzie Ci w dłuższych włosach, lekko falowanych- kolor ciemny blond/jasny brąz w jaśniejszymi, delikatnymi refleksami.
Twoje włoski wydają się być nieco niesforne, tzn. takie, które najlepiej wyglądają, gdy są wystylizowane (prostownica, lokówka itp.), dlatego korzystniej dla nich będzie, jeśli będziesz w dalszym ciągu je zapuszczać i o nie dbać. Jeśli skrócisz, będziesz musiała poświęcać im więcej uwagi- wiem z autopsji... ;p
Poza tym masz dość okrągłą buźkę, dlatego dłuższe włosy nieco ją wysmuklą. Odradzałabym grzywkę.

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
green_green_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 11:35   #4
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Cytat:
Napisane przez green_green_life Pokaż wiadomość
Witaj,

na pierwszym zdjęciu wyglądasz świetnie, dlatego uważam, że najlepiej będzie Ci w dłuższych włosach, lekko falowanych- kolor ciemny blond/jasny brąz w jaśniejszymi, delikatnymi refleksami.
Twoje włoski wydają się być nieco niesforne, tzn. takie, które najlepiej wyglądają, gdy są wystylizowane (prostownica, lokówka itp.), dlatego korzystniej dla nich będzie, jeśli będziesz w dalszym ciągu je zapuszczać i o nie dbać. Jeśli skrócisz, będziesz musiała poświęcać im więcej uwagi- wiem z autopsji... ;p
Poza tym masz dość okrągłą buźkę, dlatego dłuższe włosy nieco ją wysmuklą. Odradzałabym grzywkę.

Pozdrawiam serdecznie.
Dzięki! Tylko ja już cholera nie mam cierpliwosci... ostatnio gdzies przeczytalam zeby PIĆ drożdze...

A wlosy sa niesforne strasznie, dokola moich wlosow jest jeszcze taka otoczka z jakis niedobitkow, siano to nie jets, bo wlosy sa zdrowe w miare, ale puszą się niemiłosiernie :p

Czyli mowisz zeby nie malowac na troche ciemniejszy, tylko zostac przy naturalnym kolorze?
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 12:11   #5
green_green_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 100
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Powiem szczerze, że nie jestem specjalistką od włosów- kiedyś kupowałam masę kosmetyków do ich pielęgnacji, które niewiele zmieniały w ich wyglądzie.
Teraz używam jedynie szamponu z ekstraktem ze skrzypu polnego marki Farmona (jestem bardzo zadowolona- jest przeźroczysty, dobrze myje włosy, skóra głowy nie jest podrażniona, a włosy błyszczą, niczym po jedwabiu ;-)), od czasu do czasu eliksiru na końcówki marki Gliss Kur (chyba- rzadko używam :P) oraz łykam codziennie suplement diety z pokrzywą i skrzypem polnym. I muszę Co powiedzieć, że dość szybko rosną- nawet moja fryzjerka to ostatnio zauważyła. Muszę zaznaczyć, że moje włosy są bardzo trudne- grube, proste, sztywne, ciężkie. Ciężko się układają, loki się rozkręcają... Obecnie farbuję je na brąz, co dwa miesiące (odrost jest straszny- zwłaszcza, że mój narturalny kolor to mysi blond- nie dość, że kolor nie jest ciemny, to w dodatku taki popielaty).
Dlatego, jeśli nie masz zbyt wiele cierpliwości do włosów- jak ja - zalecam pozostanie przy naturalnym kolorze- teraz po lecie ma sporo jasnych refleksów, ale spokojnie- będzie powoli ciemniał- i zapuszczanie włosów. W przypadku niesfornych zalecane jest laminowanie (choć nie wiem, czy nie obciąża) i maski wygładzające strukturę włosa.
Oczywiście zrobisz to, co będziesz uważała a stosowne (może dziewczyny też coś doradzą), ale w pełni Cię rozumiem, że chcesz coś zmienić. Ja jeszcze dwa lata temu byłam długowłosą blondynką, a teraz mam brązowe włosy po ramiona, które postanowiłam zapuszczać (od jakiegoś miesiąca^^).

Wybacz, ze piszę nieco chaotycznie, ale jestem w pracy.

Powodzenia!
__________________
green_green_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 17:49   #6
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

podoba mi się kolor z pierwszego zdjęcia. Ten bardziej "przy głowie" :P Co do fryzury zdecydowałabym się na boba. Myślę, że ochy i achy znajomych nie były bezpodstawne i też widzę Cię w bobie. Nie masz zdjęć z okresu :bobowego" ?
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 19:48   #7
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

takie cuś mam, ogolnie podobam sie sobie w tej fryzurze, ajjj sama nie wiem, a w zwartek czas i pora wybrac sie do fryzjera, bo ostatnio byłam w lutym

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

potem dodam, bo cos sie nie wczytuje :/
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 23:10   #8
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Też bym obcięła włoski na boba
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 07:34   #9
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

tutaj z grzywą i asymetryczny bob
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (74,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiza.jpg (54,1 KB, 106 załadowań)
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 07:54   #10
innesska
Raczkowanie
 
Avatar innesska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Grzywka z pierwszego zdjęcia mi się podoba, taka na bok. Fajnie ukrywa wysokie czoło. Taka prosta mi się nie widzi.
innesska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:32   #11
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Cytat:
Napisane przez innesska Pokaż wiadomość
Grzywka z pierwszego zdjęcia mi się podoba, taka na bok. Fajnie ukrywa wysokie czoło. Taka prosta mi się nie widzi.
to jedna i ta sama grzywka, tylko to pierwsze zdjecie bylo robione dwa tygodnie pozniej :p Dobra idę do fryzjera dzis, tylko nie wiem czy asymetria, czy zwyly bob
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 17:44   #12
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

I jak tam po fryzjerze?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:32   #13
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
I jak tam po fryzjerze?
Mam ścięte na równo do ramion, grzywka na ukos i jestem bardzoi zadowlona Bo dużo nie trzeba było obcinać żeby było równo i zdrowo! ;-)
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 09:03   #14
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Super pokaż koniecznie zdjęcia
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 09:53   #15
takbanalnie
Przyczajenie
 
Avatar takbanalnie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 27
Dot.: Zapuszczac czy obciac? Zostawic naturlane czy pomalowac? :)

Też czekam na zdjęcia
takbanalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 10:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.