Kosmetyki naturalne Santaverde Phyts JMO Alterna i… - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 22:28   #1
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91

Kosmetyki naturalne Santaverde Phyts JMO Alterna i…


Mile Panie,

chciałabym porozmawiać o kosmetykach drogich, ale moim zdaniem wartych swej ceny… Santaverde, Phyts, JMO (John Masrters..), Alterna

Chętnie opowiem, i posłucham czy romans z nimi był owocny

Jestem też przede wszystkim ciekawa czy macie równie efektywne, tańsze alternatywy?

Zapraszam.
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 17:46   #2
zkremem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne Santaverde Phyts JMO Alterna i…

Witam.

Właśnie zakupiłam swój drugi kosmetyk marki PHYT'S. Mam już preparat o działaniu oczyszczającym, stymulującym i antyseptycznym. Teraz zakupiłam lotion do włosów mający stymulować i odżywiać cebulki. Możesz napisać, jakie produkty Ty już wypróbowałaś?

Pozdrawiam
zkremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 13:35   #3
LoveLuxury
Raczkowanie
 
Avatar LoveLuxury
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki naturalne Santaverde Phyts JMO Alterna i…

Ja stosowałam z Phyts'a Aqua Phyts Creme Hydratante świetnie sprawdził mi się późną☠jesienią i zimną, gdy ewidentnie potrzebuje nawilżenia ale takiego który nie pogłębi mi przetłuszczania strefy T. Miałam też mleczko do ciała Phytsa. Tu niestety największym mankamentem był zapach, który nie podpasował mi ani trochę. Teraz zastanawiam się☠nad ich serum do biustu...
__________________
Kocham kosmetyki
http://loveluxury.blog.pl
LoveLuxury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 11:00   #4
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki naturalne Santaverde Phyts JMO Alterna i…

Jak juz wspominałam na innym forum mam z John Masters Różano-aloesowy spray nawilżająco tonizujący.Niestety już jestem od niego uzależniona ,tak mi przypadł do gustu.Rano stosuję go zamiast toniku i właściwie tylko nim przemywam twarz ,a pózniej oczywiście krem.Ma bardzo wygodna buteleczkę i dobry dozownik-spray.Coś czuję ,ze buteleczkę wykorzystam sobie do przelania odżywki do włosów .Zapach ma taki trochę fermentujacychc winogron ale powiem szczerze mi on o dziwo odpowiada ,a wręcz rano daje orzeżwienie.Niestety jest drogi i w małej ilości ,to jedyny bół.Bardzo mnie ciekawią preparaty do włosów tej firmy.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:56   #5
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki naturalne Santaverde Phyts JMO Alterna i…

Oj szkoda ,że jak narazie jest tak niewielu ,którzy przekonują się do John Masters.
Ja wLaśnie odebrałam zapasik mojego ulubionego spray,tego o którym już wspoinałam.Dołączyli kilka próbek i właśnie przetestowała dwie próbki serum zielona herbata i róża.Starczyło mi na 4 razy łącznie z dekoltem.Nakładanie trochę mnie rozczarowało.Serum jakby tak się maziało ale przy drugim razie wklepałam i było ok.Zapach typowy dla zielarskich produktów ale sie ulotnij.Nie zauważyłam tez lepkości.Nalożyłam na nos ,a rano szczena mi opadała.W samochodzie co rusz zerkałam do lusterka.Szczególnie pięknie wygładził moje pory ,które rano często są rozpulchnione.Pomimo,że spałam blisko kaloryfera ,bużka nie była sucha ,wrecz elastyczna,cudo.W dzien spróbowałam nalozyć podkład i bardzo dobrze współgrał.Na szyje na noc dolozyłam olejek z granatu ,też z John masters i fajnie się połaczyło.Myślałam ,że daruje sobie kupowanie tego serum ale chyba latem ,kiedy w nocy gorąco ,skusze się na niego.Myślę ,że dobry też jest do 30 stki ale i ja się na niego skuszę.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 09:56:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.