Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-26, 09:36   #1
agee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
GG do agee

Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs


Witam
Przeglądałam archiwum i wiem, że pomogłyście skarbeczki niejednej pannie młodej. Ja też jestem w kropce...Suknia się już szyje ale nie mam zielonego pojęcia jaki będzie mi pasował bukiet...chciałam biały i delikatny np. ze storczyków, ale już sama nie wiem Dołączam swoje zdjęcie i zdjęcie bardzo podobnej sukni jaką będę miała...ślub jest w kwietniu więc jeszcze czas ale... aha i bardzo was proszę napiszcie w jakich kolorach powinnam mieć makijaż ślubny, wybieram się do kosmetyczki aby mnie wymalowała ale dobrych propozycji nigdy za wiele!!! Włosy mam iemne co widac na fotce a oczka dziwne tzn szaro zielone, a czasmi bardziej wpadają w niebieski więc w sumie nijakie cięzko określićPozdrawiam serdecznie i czekam na wasze sugestie, których sie juz doczekać nie mogę i z góry dziękuję !!!!!!!!!!!! narka
agee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 12:28   #2
agee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
GG do agee
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

chlip chlip ....na raze nic ale nadal czekam chodzi mi dziewczyny o to jaki ksztalt bukietu bedzie pasowal czy okragly czy taki opadajacy podluzny i jaki kolor kwiatow?? czy bialy wchodzi wogole w rachube?? a jak nie to jaki kolorek bylby the best?? nareczka buziaki**
agee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 12:59   #3
marti*
Raczkowanie
 
Avatar marti*
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wroclaw (chwilowo San Francisco)
Wiadomości: 127
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

Ja na szczescie swoj slub mam juz za soba, ale przezywalam takie same rozterki. Jezeli chodzi o makijaz to bylam tak bezradna ze poprostu skorzystalam z pomocy wizazystki i bylam zachwycona. Pani zrobila mi cudowny liliowo-wisniowy makijaz i pieknie rozswietlila twarz mieniacymi sie drobinkami. Natmiast co do bukietu to jednego bylam pewna, ze nie bedzie on z bialych kwiatow i ze musi byc bardzo zywy. Ostatnio bardzo mi sie podobaly kalie, to przepiekne, dystyngowane kwiaty w roznych kolorach, a poniewaz moj maz mial czarny garnitur i bordowo-zlota kamizelke moj bukiet byl z 7 olbrzymich, ciemno bordowych kalii, ozywionych 5 rozami(chyba nazywaly sie Vivaldii, piekne biale z rozowymi koncowkami plateczkow), ksztalt bukietu byl podluzny, wydluzajacy sie ku koncowami, takie wloskie bukiety przepieknie sie komponuja z dlugimi sukniami a juz napewno z sukniami slubnymi. Pozdrawiam
marti* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-26, 19:09   #4
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

Widzialam kiedys zdjecie bardzo oryginalnego bukietu i strasznie zalowalam, ze bylo to juz po moim slubie, bo bez watpienia skopiowalabym pomysl: bukiet zrobiony byl z dwoch rzedow czerwonych roz ulozonych w ksztalcie wachlarza, ciezko to opisac, te roze byly tak jakby powtykane w spod od wachlarza (bialy). Cudo!
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 08:01   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

poprzeglądaj strony zagraniczne z modą śubną - tam bukietów jest zatrzęsienie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiaty65.jpg (18,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty87.jpg (79,7 KB, 33 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 08:19   #6
agee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
GG do agee
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

Wiem sarenko mam ich pełno na kompie tylko kwestia jest taka że ja nie wiem jaki mi będzie pasować i o to się rozchodzi bo wiemże to się dobiera i do urody i do sukni i takie tam bajery ale te co mi wysłałas zwłaszcza ten z tulipanami to super takie nioklepany miodzio jeszcze raz DZIĘKI wszystkim za posty
agee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 08:30   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

Witaj
Do sukni załączonej przez Ciebie na zdjęciu pasuje za równo bukiet okrągły jak i podłużny (ten dodatkowo podkreśli wydłużony kształt sukni).

Wszystko zalezy od tego jakie 'klimaty' lubisz - bardzo ładnie wygladaja bukiety np. ze stokrotek poprzetykanych perełkami - bardzo delikatny i uroczy. Jeżeli wolisz coś bardziej eleganckiego to może właśnie storzyki lub kalla. Ja osobiście nie lubie bukietów ciemnych np. w kolorze bordo lub czerwieni - raczej coś bardziej pastelowego. W sumie slub Twój będzie na wiosne więc może jakiś kolorowy lekki i wiosenny bukiecik.

Generalnie bukiet powinien być w takiej samej tonacji, w jakiej planujemy oprawę całej uroczystości. Najczęściej są to pastele i złamane biele.pamiętaj, że połączenia monochromatyczne są gwarancją elegancji i harmonii, a kolor wiązanki powinien nawiązywać do stroju pana młodego (np. muszki, musznika lub kamizelki), a także makijażu panny młodej.


Co do makijazu to wskazana jest delikatnośc i naturalność. Nie musi to być jednak makijaż stonowany - mozesz poprosić wizazystke o nieco żywszy makijaz np. z odrobiną zieleni i rózu lub rozbielonego fioletu.

pozdrawiam i wszystkiego najlepszego

Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (23,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (31,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (17,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (14,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (12,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (18,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (89,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (38,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (10,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (23,5 KB, 15 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 08:31   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

agee napisał(a):
> wiemże to się dobiera i do urody i do sukni i takie tam bajery

Nie, jedyna zasada jest taka: bukiet ma się podobać pannie młodej To wszystko

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 09:29   #9
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

No, no, Sam, co ja widzę Znalazłaś ten sam bukiet (to ten szósty - beżowe różyczki z malutkimi czerwonymi), który prawie dwa lata temu wygrzebała z internetu moja siostra. Muszę przyznać, że w kwestii doboru bukietu zdałam się całkowicie na nią i nie żałuję. Mój bukiet był zrobiony z holenderskich różyczek sprowadzonych specjalnie dla mnie z hurtowni. Miał gąbkę, dzięki czemu cały czas był świeży i długo po weselu trzymał się dobrze. Teraz (ususzony)stoi u mnie w wazonie i wciąż nie mam go serca spalić
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-30, 20:29   #10
agee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
GG do agee
Re: Pomoc z bukietem dla panny młodej PLISSSSSSs

DZIEKUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!! naprawde bardzo milo z waszej strony...thx za wszytskie rady na pewno z nich skorzystam buzka wielka
agee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.