Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-14, 22:33   #2191
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Mi się ta nowa paletą świąteczna podoba, jestem ciekawa czy trafi do nas. I bardzo podoba mi się nowa kolekcja Ch. Tilbury Pillow Tolk.
Ja cały czas mam w koszyku róż
Tylko nie wiem czy nie będzie dla mnie za ciemny, na razie swatche i filmiki raczej u kobiet z ciemna karnacją. Wygląda na mocno napigmentowany...
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 08:00   #2192
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dzisiaj siadam do testów Fenty 140
wzięłam też duo różowe girl next door - w zamyśle używania jako cienie bo szukam ostatnio odpowiednich róży w klimacie naked lunch ( mój cień wszechczasów) - zobaczymy podoba mi się też ten jaśniejszy zestaw, wpadający w beż.

Mam też błyszczyk ten ciemniejszy, który kupiłam wcześniej i uważam go za geniusza ale mam dla niego duplikat jeżeli ktoś jest zainteresowany https://pl.iherb.com/pr/Pacifica-Enl...oz-2-8-g/57056
w opakowaniu też brązowy, na ustach drobinki w różnych kolorach dające bardzo podobny efekt, kiedyś jedna Sephorzanka zachwycała się tym efektem, musiałam jej błyszczol pokazywać, spisywała sobie. I jeżeli ktoś o to dba to ma bardzo dobry, mineralny skład.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 09:20   #2193
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

A tak jeszcze a propo podkładu Fenty. Przed testami stacjo ze zdjęc w necie 140 wydawał sie jasniejszy na swatchach niż 130. Ale jak maźnełam na ręce, to przeciwnie się okazało - 140 ciemniejszy od 130. To nie wiem, jakim cudem na niektorych zdjęciach to wychodziło inaczej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 09:38   #2194
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Czy w Sephora/Douglas zrobią mi pełny makijaż na wesele? Jeśli tak, to ile kosztuje?


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 10:06   #2195
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak jeszcze a propo podkładu Fenty. Przed testami stacjo ze zdjęc w necie 140 wydawał sie jasniejszy na swatchach niż 130. Ale jak maźnełam na ręce, to przeciwnie się okazało - 140 ciemniejszy od 130. To nie wiem, jakim cudem na niektorych zdjęciach to wychodziło inaczej
Kamera przekłamuje często, nie ma co się sugerować zdjęciami tak 1:1. 130 jest w bardzo żółtej tonacji, 140 w beżowej, wg mnie jest bardziej neutralne niż 150, ale to też zależy na jakiej skórze zdjęcie robione.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Czy w Sephora/Douglas zrobią mi pełny makijaż na wesele? Jeśli tak, to ile kosztuje?


Wysłane z iPhone'a
Pewnie tak, ale ja bym na taki makijaż nie poszła, to już prędzej poszukałabym np. na maxmodels wizażystki w Twoim regionie.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Teraz jest kod na pielęgnację to napisze dwa słowa o peelingu Frankbody Shimmer srub, trochę szkoda że dopiero teraz go odkryłam. Jak ktoś potrzebuje zrobić sobie glow na skórze np. przed imprezą to on to daje, zostawia taką poświatę. Jest dość ostry, ale mało w nim kawy głównie kryształki cukru no i pachnie ciastem.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 12:02   #2196
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Poddaję się, jeśli chodzi o podkład Fenty Z bazą, bez bazy, z lżejszym czy tłustszym kremem wygląda u mnie źle; sucho i "plastelinowo". Chyba za stara na niego jestem.
Jeśli któraś z Was chce, to mogę wrzucić go w wymiankowy (kolor 140), bo używać go nie będę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 12:14   #2197
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Poddaję się, jeśli chodzi o podkład Fenty Z bazą, bez bazy, z lżejszym czy tłustszym kremem wygląda u mnie źle; sucho i "plastelinowo". Chyba za stara na niego jestem.
Jeśli któraś z Was chce, to mogę wrzucić go w wymiankowy (kolor 140), bo używać go nie będę.

Ja . Zerkniesz do mojego wątku czy coś znajdziesz za niego?.
Mój wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2018-09-15 o 12:48
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-15, 13:38   #2198
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Poddaję się, jeśli chodzi o podkład Fenty Z bazą, bez bazy, z lżejszym czy tłustszym kremem wygląda u mnie źle; sucho i "plastelinowo". Chyba za stara na niego jestem.
Jeśli któraś z Was chce, to mogę wrzucić go w wymiankowy (kolor 140), bo używać go nie będę.
U mnie tez taki jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 13:40   #2199
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Jak myślicie, skoro fenty nie łapie się na większość zniżek, to do boxów będzie wchodziło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 16:13   #2200
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jednak nie kupiłam, talk w składzie mnie stopuje. Czekam natomiast na Ethereal Light z H. moje zamówienie z wczoraj rana w przygotowaniu jeszcze

Jak ktos chce zobaczyć jaki efekt daje ten jaśniejszy błyszczyk Fenty to https://www.youtube.com/watch?v=n5cyBsp4IFQ tu od ok. 4 min. ma go na ustach.
Daj znać jak dostaniesz Ethereal z H. Jestem ciekawa jak kolory?
Dziękuję.

Wie któraś z Was dziewczyny jakie kolory zawiera paleta Ethereal ( nie mogę znaleźć w necie,) a chciałabym bym zamówić dopóki jest rabat

Edytowane przez magda bajtek
Czas edycji: 2018-09-15 o 16:46
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 19:42   #2201
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czy ktoś widział może na żywo nowy (chyba???) róż Burberry w kolorze Glow Dark Earth? czy on jest rzeczywiście nowy czy coś przeoczyłam?
To nie jest nowy odcien w ofercie Burberry (premiera byla chyba rok temu). Jest ciemnieszy i zimniejszy niz Earthy. Zaleznie od karnacji blizej mu chyba do konturowania niz brazowienia.



---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Zerknelam pobieznie na watek i widze, ze toczyla sie dyskusja o podkladach Fenty. Widze, ze albo sie je kocha albo nienawidzi. Ja jestem w tej drugiej grupie - dla mnie to ciezka szpachla. Z Huda mam takie same doswiadczenia.

Ja niespodziewanie polubilam sie z CC Cream IT Cosmetics - polecam. Nie rozumiem czemu nazywa sie CC - bardziej przypomina podklad. Tak czy siak, krycie srednie, jak dla mnie przyzwoite - porownalabym do Armaniusza Luminous Silk, bo uzywam naprzemiennie. Daje bardzo mile dla oka i naturalne wykonczenie. Przypudrowanie (przynajmniej na mojej buzi) jest niezbedne, bo solo wyglada dla mnie za mokro. Trzyma sie calkiem niezle. Wydaje mi sie, ze dla tlustej buzi sie nie nada, ale dla mieszanej (jak moja) jak najbardziej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-15, 20:31   #2202
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ja cały czas mam w koszyku róż
Tylko nie wiem czy nie będzie dla mnie za ciemny, na razie swatche i filmiki raczej u kobiet z ciemna karnacją. Wygląda na mocno napigmentowany...
Dzięki, odechciało mi się różu. Cienie mają dobre opinie.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;85869341]To nie jest nowy odcien w ofercie Burberry (premiera byla chyba rok temu). Jest ciemnieszy i zimniejszy niz Earthy. Zaleznie od karnacji blizej mu chyba do konturowania niz brazowienia.



---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Zerknelam pobieznie na watek i widze, ze toczyla sie dyskusja o podkladach Fenty. Widze, ze albo sie je kocha albo nienawidzi. Ja jestem w tej drugiej grupie - dla mnie to ciezka szpachla. Z Huda mam takie same doswiadczenia.

Ja niespodziewanie polubilam sie z CC Cream IT Cosmetics - polecam. Nie rozumiem czemu nazywa sie CC - bardziej przypomina podklad. Tak czy siak, krycie srednie, jak dla mnie przyzwoite - porownalabym do Armaniusza Luminous Silk, bo uzywam naprzemiennie. Daje bardzo mile dla oka i naturalne wykonczenie. Przypudrowanie (przynajmniej na mojej buzi) jest niezbedne, bo solo wyglada dla mnie za mokro. Trzyma sie calkiem niezle. Wydaje mi sie, ze dla tlustej buzi sie nie nada, ale dla mieszanej (jak moja) jak najbardziej.[/QUOTE]
Dla mnie Fenty ma za mocne krycie, nie jestem do tego przyzwyczajona, ale poza tym bardzo fajny. Nie jest ciężki, mega trwały, nie ściera się i na bazie Fenty ma nawet fajne glow.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 21:00   #2203
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja . Zerkniesz do mojego wątku czy coś znajdziesz za niego?.
Mój wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826
Odpisałam u Ciebie w wątku

James, jeśli podoba Ci się it's skin to zerknij na CC krem Armaniusza Prima. Całkiem fajny kremik; ładnie rozświetla i nie wysusza skóry.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 21:47   #2204
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

A mnie się podkład Fenty nr 140 bardzo podoba, cały dzień w stanie niezmienionym, kolor idealny, dokładnie jak moja szyja, aplikacja super, dwie pompki na twarz i zakrywa wszystko. Faktem jest, że nieco obsusza, jutro chyba nałożę go na bazę ( dziś tylko na krem) - zobaczymy, na razie zachwyt. Kryje, lekki, dobry odcień i super trwałość. Dla kogoś kto ma co ukryć i lubi krycie.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 22:07   #2205
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Daj znać jak dostaniesz Ethereal z H. Jestem ciekawa jak kolory?
Dziękuję.

Wie któraś z Was dziewczyny jakie kolory zawiera paleta Ethereal ( nie mogę znaleźć w necie,) a chciałabym bym zamówić dopóki jest rabat
Odebrałam zamówienie. Trochę ponarzekam bo nie załączyli mi próbki nowego podkładu Diora i kolor opakowania sobie wybrałam inny, ale najważniejsze paragonu mi nie włożyli do tej ich koperty Jako ten dodatkowy gift miniaturka bazy pod cienie Too Faced- spoko bo myślałam, że wrzucą jakąś sephorową purchawkę No i oczywiście zero wypełniaczy, to wszystko latało w tym opakowaniu no dramat Patrząc na ostatnie wtopy to powinnam się cieszyć, że właściwy kolor pudru dostałam

Co do Ethereal to ma kolor biały i tak w sztucznym świetle widzę, że migocze, ale ktoś tu pisał że on transparentny jest. Kupiłam go z zamiarem pudrowania korektora, no zobaczymy. Jutro może jakieś foty zrobię to wrzucę
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 09:29   #2206
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;85869341]
Ja niespodziewanie polubilam sie z CC Cream IT Cosmetics - polecam. Nie rozumiem czemu nazywa sie CC - bardziej przypomina podklad. Tak czy siak, krycie srednie, jak dla mnie przyzwoite - porownalabym do Armaniusza Luminous Silk, bo uzywam naprzemiennie. Daje bardzo mile dla oka i naturalne wykonczenie. Przypudrowanie (przynajmniej na mojej buzi) jest niezbedne, bo solo wyglada dla mnie za mokro. Trzyma sie calkiem niezle. Wydaje mi sie, ze dla tlustej buzi sie nie nada, ale dla mieszanej (jak moja) jak najbardziej.[/QUOTE]

CC IT Cosmetics potwornie mnie uczulił (swędzenie i pieczenie, a właściwie palenie całej twarzy, koszmar ), ale efekt dawał zjawiskowy
Także strasznie żałuję, że nie mogę go używać, bo twarz wyglądała przepięknie. Faktycznie jest bardzo mocno kryjący jak na cc, ale w naturalny sposób (w sensie, że nie robi efektu szpachli).

Używam od kilku dni L'oreala Infallible Pro Glow (niedostepny w PL) i powiem Wam, że to naprawdę fajny podkład (ale zdecydowanie nie dla tłustych cer). No i nadal kocham Milk Aquarelle Rouge Bunny Rouge
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 10:08   #2207
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Po raz drugi mam dziś na ryjku fenty i jest miłość.
Ale u mnie jest zupełnie inny, niż ten, który opisujecie. Gdybym nie widziała, jaki podkład sephorzanka nalewala do słoiczka, to bym się zastanowiła czy mówimy o tym samym podkładzie!
Od jakiegoś czasu mam ogromny wysyp zaskórników na brodzie (może znacie jakiś super sposób jak ich się pozbyć? Jakiś zabieg u kosmetyczki?)
Ale do rzeczy, nałożyłam gąbeczką 3 warstwy podkładu, żeby zakryć przebarwienia i mimo, że nie uzyskałam pełnego krycia, to efekt jest bardzo zadowalający. Podkład ładnie się wtapia, nie mam żadnej maski, nie jest pudrowy (czego serdecznie nienawidzę). No cudo
Do tego mój największy krytyk podkładów nie ma żadnych zastrzeżeń, a to się zdarzyło pierwszy raz w życiu
Jeśli tylko znajdę jaśniejszego kolor, to to może być podkład idealny.
Dodam, że mam cerę normalną, ale bardzo humorzastą, czasem się przetłuszcza, czasem przesusza, nigdy nie wiem czym mnie zaskoczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 10:12   #2208
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;85869341]To nie jest nowy odcien w ofercie Burberry (premiera byla chyba rok temu). Jest ciemnieszy i zimniejszy niz Earthy. Zaleznie od karnacji blizej mu chyba do konturowania niz brazowienia.

[/QUOTE]
dzięki, coś przeoczyłam
cóż trzeba się będzie wybrać na oględziny, bo w sieci nie ma żadnych fotek
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 16:20   #2209
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Mam próbkę fenty w odcieniu 150 i jestem w drugim obozie - nie, nie i nie. O ile kolor dobrany idealnie, po nałożeniu wyglądał naprawdę spoko tak po 2h zaczęło robić się nieciekawie (później było jeszcze gprzej) - podkreślił pory, na czole (o dziwo) się zważył, na policzkach zebrał się w żółte placki i powchodził w bruzdy kolo ust. Nie pudrowałam go, bo mam skórę normalną a on dał ładny macik. Szkoda. Mimo że nie przepadam za rihanna tak podkładu byłam ciekawa.

A miałyście może podklad Burberry Cashmere Foundation?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-16, 17:41   #2210
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Mam próbkę fenty w odcieniu 150 i jestem w drugim obozie - nie, nie i nie. O ile kolor dobrany idealnie, po nałożeniu wyglądał naprawdę spoko tak po 2h zaczęło robić się nieciekawie (później było jeszcze gprzej) - podkreślił pory, na czole (o dziwo) się zważył, na policzkach zebrał się w żółte placki i powchodził w bruzdy kolo ust. Nie pudrowałam go, bo mam skórę normalną a on dał ładny macik. Szkoda. Mimo że nie przepadam za rihanna tak podkładu byłam ciekawa.

A miałyście może podklad Burberry Cashmere Foundation?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja miałam Burberry i zrobił mi to co opisujesz w przypadku Fenty :p
Mam skore mieszana.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Ja jestem bardzo ciekawa podkładów Hourglass. Tego lekkiego i w sztyfcie. Probowalyscie?

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

A z ostatnich odkryć bardzo polecam olejek/masło do demakijażu z Farmacy. Cud! Przyjemny w użyciu, skuteczny, pozostawia komfort na skórze, nie podrażnia, zdziera każdy makijaż.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 18:28   #2211
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Odpisałam u Ciebie w wątku

James, jeśli podoba Ci się it's skin to zerknij na CC krem Armaniusza Prima. Całkiem fajny kremik; ładnie rozświetla i nie wysusza skóry.
It's Skin nie znam. Pisalam o IT Comsetics .

Dziekuje, Armaniego na pewno wyprobuje, ale jak skoncze sie kwasic (odkrylam mnostwo skutecznych i mocnych kwasow - mam skore przyzwyczajona, wiec malo co u mnie dziala) i bez filtra troche boje sie wychodzic w te pogode. IT Comsetics ma SPF 50, takze na razie zostane przy nim, ale Armaniego na pewno kupie. Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
CC IT Cosmetics potwornie mnie uczulił (swędzenie i pieczenie, a właściwie palenie całej twarzy, koszmar ), ale efekt dawał zjawiskowy
Także strasznie żałuję, że nie mogę go używać, bo twarz wyglądała przepięknie. Faktycznie jest bardzo mocno kryjący jak na cc, ale w naturalny sposób (w sensie, że nie robi efektu szpachli).

Używam od kilku dni L'oreala Infallible Pro Glow (niedostepny w PL) i powiem Wam, że to naprawdę fajny podkład (ale zdecydowanie nie dla tłustych cer). No i nadal kocham Milk Aquarelle Rouge Bunny Rouge
O kurde, wspolczuje.

Dzieki za tip o L'oreal. Zerkne na pewno.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki, coś przeoczyłam
cóż trzeba się będzie wybrać na oględziny, bo w sieci nie ma żadnych fotek
Moze to cos pomoze?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 20:34   #2212
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki, coś przeoczyłam
cóż trzeba się będzie wybrać na oględziny, bo w sieci nie ma żadnych fotek
Zobacz tu Małgosiu
https://www.temptalia.com/burberry-d...otos-swatches/

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Na tej stronie jest porównanie Earthy i Dark Earthy
https://community.sephora.com/t5/Bra...es/m-p/2847990
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 22:42   #2213
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ja miałam Burberry i zrobił mi to co opisujesz w przypadku Fenty
Mam skore mieszana.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Ja jestem bardzo ciekawa podkładów Hourglass. Tego lekkiego i w sztyfcie. Probowalyscie?

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

A z ostatnich odkryć bardzo polecam olejek/masło do demakijażu z Farmacy. Cud! Przyjemny w użyciu, skuteczny, pozostawia komfort na skórze, nie podrażnia, zdziera każdy makijaż.
Również bardzo lubię Farmacy. Mam też maskę, świetna jest, ale tak wydajna, że nie wiem, kiedy ją zużyję. Szkoda, że u nas tak mało ich produktów, mam nadzieję, że z czasem pojawi się więcej. W sklepach wysyłających do Polski z UK Farmacy wypada drożej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;85871987]It's Skin nie znam. Pisalam o IT Comsetics .

Dziekuje, Armaniego na pewno wyprobuje, ale jak skoncze sie kwasic (odkrylam mnostwo skutecznych i mocnych kwasow - mam skore przyzwyczajona, wiec malo co u mnie dziala) i bez filtra troche boje sie wychodzic w te pogode. IT Comsetics ma SPF 50, takze na razie zostane przy nim, ale Armaniego na pewno kupie. Dziekuje .



O kurde, wspolczuje.

Dzieki za tip o L'oreal. Zerkne na pewno.



Moze to cos pomoze?[/QUOTE]Jaki masz kolor z IT? Planowałam zakup w ciemno, ale boję się różowych tonów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 10:18   #2214
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny znacie jakiś podkład podobny do Givenchy Balm?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:37   #2215
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

ABH wchodzi do S od 5 października, pewnie wiecie
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:47   #2216
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Lepiej niech juz wejda te nowe małe hudziątką, bo mam parcie na nie, jak na malo co
Od 17 miały być ogólnie, ale pewno u nas nim wrzucą, sporo wody w rzece jeszcze upłynie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 15:37   #2217
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Zdarzyło się którejś z Was ostatnio, że anulowano Wam zamówienie z Douglas?


Mi dziś anulowano całe zamówienie z powodu braku jednego najtańszego promocyjnego produktu. Miałam w nim fajne gratisy, użyłam kodu urodzinowego -20% ( ważny 3 miesiące).


Jako rekompensatę otrzymałam tylko kod -20%, ale ważny do końca miesiąca, czyli 2 tygodnie............No i czeka mnie oczekiwanie na zwrot pieniędzy.....


Czy to ich ostatnie zwyczaje?

Nie robiłam tam zakupów jakiś czas, może z jedno od zeszłego roku, kiedy to były problemy z brakującymi miniaturami i nie orientuję się, czy nadal klient jest złem koniecznym.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 16:00   #2218
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Zdarzyło się którejś z Was ostatnio, że anulowano Wam zamówienie z Douglas?
Nigdy mi nic nie anulowali tam, ani wcześniej ani teraz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 17:18   #2219
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lepiej niech juz wejda te nowe małe hudziątką, bo mam parcie na nie, jak na malo co
Od 17 miały być ogólnie, ale pewno u nas nim wrzucą, sporo wody w rzece jeszcze upłynie
Ja chciałam Amethyst (fioletową), ale po obejrzeniu swatch na youtibe kompletnie mi przeszło
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 17:28   #2220
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

No mnie też. Za dużo bordo i różu, chyba tylko ze dwa prawdziwe fiolety. Bez sensu, jeśli mam hudową Mauve. To już☠Topaz ciekawsza, ale z kolei bardzo podobna do koralowej z poprzedniej serii. O dziwo, chyba tym razem żadnej nie kupię.
Na co się czaicie z Anastasji?
Ja pewnie capnę Soft Glam, może coś brwiowego, klasycznie i nie wiem, co jeszcze warto z ABH?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.