Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 13:00   #4891
rudziak1301
Przyczajenie
 
Avatar rudziak1301
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny a gdzie polecacie zrobić headline styling we Wrocku?
rudziak1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 18:19   #4892
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez majbea Pokaż wiadomość
Ja chodziłam już do wielu fryzjerów i niestety różne wypadki mi się zdarzały...

Jeśli chodzi o Andiego Soleckiego to nie polecam. Za wszelką cenę chce osiągnąć cel, często kosztem włosów. Potrafi robić ciekawe rzeczy na włosach, potwierdzam, ale kosztem zdrowia włosów. Ja na pewno już do niego nie wrócę.

Jakiś czas temu za namową koleżanki poszłam do Upiększalni, tam trafiłam na Anetę Lech. Aneta co prawda odeszła juz z Upiększalni, ale można ją znaleźć obecnie na Saperów. Nie znam nikogo, kto z taką pasją podchodzi do swojego zawodu. Zawsze czuję się bezpiecznie w jej rękach i jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona a mam bardzo trudne włosy. Po spaleniu mi włosów przez inną osobę, ona je uratowała. To najlepszy fryzjer jakiego przez te wszystkie lata udało mi się spotkać!
Wybacz ale muszę to sprostować Beatko.
Nie musisz do mnie wracać i wiem, że tego nie zrobisz bo wypisałaś się z następnych terminów Rozumiem ale jest coś, o czym powinienem wspomnieć, żeby historia była dopełniona.

Potwierdzam, że włosy się zniszczyły, wręcz spaliły, ale chyba nie do końca jest to moja wina a Ty dobrze o tym wiesz, już wyjaśniam, a to co napiszę przyda się dziewczynom które mają zamiar zmienić fryzjera na nowego

Zanim zacznę pracę na nowych włosach, zawsze by dokonać prawidłowej diagnozy stanu i koloru włosów, proszę o jak najbardziej szczegółowe informacje o historii włosów, gdyż wszystko przez co włosy przechodziły zanim wpadły w moje ręce ma wpływ na ich dalszy los. Zawsze ostrzegam przed ewentualnościami jakich się mogę spodziewać jeżeli znam całą prawdę. Niestety los chciał aby u mnie stan włosów się pogorszył.

Kiedy do mnie przyszłaś miałaś ciepły blond na poziomie 9/10 a chciałaś białego, srebrnego koloru. Powiedziałaś że dotąd miałaś farbowane włosy TYLKO I WYŁĄCZNIE farbami kevin murphy, gdyż salon o jakim wspominasz na takich produktach pracuje (swoją drogą nie tylko na tym).
Istotne jest aby wspomnieć o tym iż zaproponowałem Ci kolor z ciemniejszą nasadą i wychłodzenie długości aby nie niszczyć włosów, na co w odpowiedzi usłyszałem "może kolejnym razem".

No więc położyłem Ci na całe włosy rozjaśniacz na wodzie 3% z Olaplexem, delikatniej się już nie da, następnie zamierzałem włosy stonować.

Po spłukaniu rozjaśniacza, gdy nakładałem Olaplex no.2 doznałem szoku gdy zobaczyłem ze większość włosów urywa się kilka centymetrów od nasady i powiedziałem Ci żę to jest dziwne, ze sytuacja nie jest dobra, ze musimy za wszelką cenę zadbać o włosy i nie rozjaśniać ich więcej. Na co odparłaś, że masz ich na tyle dużo na szczęście, że jak coś odpadnie to nie będzie widać. Oczywiście ja wiedziałem że z każdym kolejnym myciem będzie tylko gorzej. Włosy urywały się tylko w jednym konkretnym miejscu, a nie na całej długości która została nadal zdrowa.

Po stonowaniu i wysuszeniu włosów zrobiłem zdjęcie miejsca w którym włosy pękały, zamieszczam to zdjęcie niżej aby wszyscy zobaczyli. Gdy to zobaczyłaś przypomniałaś sobie o tym, że faktycznie te kilka miesięcy temu w salonie ktoś zrobił Ci żółte odrosty, przyszłaś na poprawkę i ponownie je rozjaśnili i wtedy właśnie ta partia włosów została przeorana że tak się wyrażę.

Napisałaś do mnie, cytuję:
"W Upiekszalni nie stosowali na nich rozjaśniaczy, widziałam moją kartę, zawsze była farba choć raz była położona dwa razy gdy miałam problem z odcieniem odrostu. Fryzjerki byly dość zaskoczone że zdecydowałeś się na rozjaśniacz. Uważają że to było bardzo ryzykowne. Piszę ku przestrodze, bo myśle że żadna dziewczyna nie chce skończyć po farbowaniu z włosami pół metra krótszymi "

Dwa razy wystarczyły aby przetrawić włosy w jednym miejscu, nie wiedziałem o tym, to się mogło stać w każdym miejscu. Co to znaczy zaskoczone że zdecydowałem się na rozjaśniacz? Rozjaśniacz jest produktem z którym pracuję przy 80% przypadków bo większość kobiet wymaga ode mnie jaśniejszych włosów bo taka jest moda, mimo moich propozycji (którą jak wspomniałem wyżej, skierowałem także ku Tobie). Gdybym Ci zrobił ciemniejszy kolor to pewnie napisałabyś tutaj post o tym, że nie potrafię zrobić jasnego i zimnego koloru

Stosowanie rozjaśniacza jest ZAWSZE ryzykowne, ale gdybym go nie używał to logicznie rzecz biorąc nie miałbym pracy, bo ciemnych kolorów robię średnio jeden na dwa tygodnie. Więc nie wiem, może proszę przejść na farbowanie henną albo rumiankiem żeby zmniejszyć ryzyko.

Myślisz, ze piszesz ku przestrodze, podważając moje umiejętności, a to ja piszę ten post ku przestrodze w kierunku każdej z was, abyście nie ukrywały nic przed nowym stylistą, żeby sytuacje nie kończyły się jak powyższa, bo potem jest płacz i cierpienie a fryzjer najgorszy bandyta. Pozdrawiam ciepło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28500501_10215838700866345_887135205_o.jpg (178,4 KB, 206 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2018-02-26 o 18:21
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 23:37   #4893
ewa_ka
Przyczajenie
 
Avatar ewa_ka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ferrytyna Pokaż wiadomość
i znalazłaś coś godnego polecenia?
Chodziłam długo do jednego salonu. Niestety dążenie do ombre spaliło mi końcówki.
Później dwa razy byłam w innym polecanym na wrocławskiej grupie - podobno delikatne farby itd.
Już chyba z 3 miesiąc próbuje przywrócić skalp do stanu w którym nie będzie swędział i się łuszczył
Dodatkowo dałam się namówić na kosmetyki /szampon, odżywka i serum/ które tylko pogarszały stan włosów a jak zaczełam czytać skład to złapałam się za głowę.

Nadal szukam fryzjera który zrobi ładny brąz, który nie będzie się wypłukiwał z siwych odrostów po tygodniu.....
Gdyby miał ostre nożyczki które tną a nie szarpią końcówki i terminy na wizyte bliższe niż miesiąc byłoby super
Miałam też w sumie podobne doświadczenie (włosy w nie trzymały farby) i nie widziałam co robić - próbowałam wszystkiego. Naczytałam się o różnych metodach regeneracji włosów, stosowałam je nawet sama ale nie było efektu.Poszłam na konsultację do salonu pani Natalii Kozłowskiej - NK Pracownia fryzjerska, bo mieli tam darmowe konsultację i wprowadzili dużo różnych regeneracji myślałam, że to pomoże , i w sumie nie byłam pewna po tym wszystkim co się naczytałam co robić, ale pani Natalia ma ogromną wiedze w temacie i doświadczenie i okazało się że co bym nie robiła to by się nie trzymała farba bo był problem z lekami które biorę - a nikt do tej pory nie zwrócił na to uwagi!! Strasznie się cieszę bo jak skończyłam kurację i odczekałam to farba zaczęła łapać przepięknie. Bardzo polecam jak chce się w temacie koloru zadziałać skutecznie ten salon nazywa się NK pracownia fryzjerska koło Dworca - Dąbrowskiego we Wrocławiu. Pozdrawiam!
ewa_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 13:00   #4894
antenoid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja szczerze polecam Paulinę z Salonu Urody Beata Trawińska, wizyta u fryzjera zawsze wiązała się u mnie, ze strachem, że obetnie za dużo , włosy będą za ciemne, za jasne , siedziałam jak na szpilkach. W końcu znalazłam miejsce w którym mogę się zrelaksować i po prostu zamknąć oczy - niech się dzieje co chce i tak wiem , że będzie dobrze :P od 2 lat robię tu ombre , przyszłam z krótkim bobem a teraz włosy mam do połowy łopatek i dwa razy więcej na głowie! nie wiem jak to się dzieje bo regularnie je przycinamy, po prostu rosną jak szalone i wyglądają mega zdrowo. Dodatkowo przemiła atmosfera i spokój... nie jak na targowisku
antenoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 15:46   #4895
Magg33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja polecam Sebastana Grobelnego, byłam dwa razy na cięciu i włosy super się układały. A Pan Sebastian bardzo sympatyczny.
Magg33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 18:57   #4896
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej,
polecicie jakiegoś fryzjera do fryzury ślubnej? Najlepiej z dojazdem/okolic Placu Grunwaldzkiego, Ołbina
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 22:06   #4897
mikanaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Hej,
polecicie jakiegoś fryzjera do fryzury ślubnej? Najlepiej z dojazdem/okolic Placu Grunwaldzkiego, Ołbina
Nie wiem, czy z dojazdem, ale w kwestii samego czesania bardzo polecam panią Anię Odziomek z Le Grand na Wita Stwosza. Profesjonalna fryzjerka, z klasą, przemiła osoba. Zbierała konkretne informacje nt mojego gustu, makijażu, prosiła o zdjęcia sukni. Konsultowała ze mną każdy szczegół, bym to ja czuła się dobrze. Uważa, że fryzura okolicznościowa powinna bazować na fryzurze codziennej, by czuć się przede wszystkim sobą w tym wyjątkowym dniu. Przepiękną sobą Pani Ania uratowała mój ślub, dwie pierwsze fryzury ślubne u innego fryzjera były kompletnie nie w moim stylu i moim zdaniem nie pasowały do mojej sukni. Uciekłam stamtąd i na ostatnią chwilę trafiłam w ręce Pani Ani. Przy pomocy maleńkich delikatnych prawdziwych różyczek wpinanych we włosy wyczarowała cudo upięcie z moich krótkich włosów, których nawet nie dawało się zebrać w koczek. Fryzura sprawiała wrażenie, jakby była z długich włosów (coś jak Kożuchowska) a do tego trzymała się rewelacyjnie.
mikanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 08:09   #4898
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kończę z zapuszczaniem włosów, polecicie kogoś, kto zrobi mi perfekcyjną krótką fryzurę?

Fryzjerka Kaja, do której miałam zaufanie, przeniosła się z Zagłębiowskiej gdzieś tam, oczywiście, nie chcą powiedzieć, gdzie...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 10:29   #4899
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziwnie się czyta że ktoś Andiego nie poleca, bo jeśli chodzi o kolor i stan włosów to chyba jedyny fryzjer we Wro który potrafi zrobić WSZYSTKO co tylko sobie zamarzycie i zostawić włosy po tym w normalnym stanie. Gość ma niespotykany talent i umiejętności a dodatkowo jest przesympatyczny.

Klasycznie z ręką na sercu można polecić salon Looxus w Wysokiej, obie tak Anię jak i Karolinę. Pracują na Welli.

No i Warsztat Fryzjerski też jak najbardziej, wszystko dziewczyny robią i robią porządnie. Pracują na Artego.

Widziałam też na żywo kilka prac Pauliny Lachowicz z Glamour i też nie bałabym się do niej pójść, tnie i koloryzuje bardzo spoko.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2018-09-08 o 10:41
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 15:23   #4900
natalia_maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mega polecam NK Pracownie Fryzjerską na Dąbrowskiego we Wrocku! Dziewczyny zrobiły mi mega koloryzacje i cięcie. Klimat w salonie mistrz!
Nie bez kozery mówi się, że Natalia Kozłowska to artysta w swoim fachu! Wielkie wow!
natalia_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 07:22   #4901
pauleila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez natalia_maj Pokaż wiadomość
Mega polecam NK Pracownie Fryzjerską na Dąbrowskiego we Wrocku! Dziewczyny zrobiły mi mega koloryzacje i cięcie. Klimat w salonie mistrz!
Nie bez kozery mówi się, że Natalia Kozłowska to artysta w swoim fachu! Wielkie wow!
Czy mogłabyś zdradzić ile zapłaciłaś za usługe?
pauleila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-23, 14:28   #4902
malgorzatkab78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy ktoś może wie gdzie pracuje Pani Ewelina - kilka lat temu pracowala w Royal Studio na Glownej (Stablowice). Moze ktos wie gdzie ja znalezc. Bede wdzieczna.
__________________
[perfectaB]638981[/perfectaB]
malgorzatkab78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 18:38   #4903
malawiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Wrocław fryzjer

Poszukuje fryzjera we wrocławiu mam bardzo mocno krecone włosy , kogos mi polecacie ??
malawiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 21:19   #4904
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Wrocław fryzjer

hej

Poszukuje dobrego fryzjera we Wroclawiu badz w Legnicy, ktory by sie podjal przedluzenia bardzo krotkich wlosow
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 09:57   #4905
Natasha123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny,

Poszukuję Pani Pauli z "Fryzurkowa" na ul. Skrzydlatej. Jeszcze w lutym byłam u Niej na cięciu włosów a teraz okazuje się, że już tam nie pracuje. Jedyny fryzjer do którego miałam pełne zaufanie. Będę wdzięczna za pomoc.
Natasha123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:58   #4906
DracarysDragon
Raczkowanie
 
Avatar DracarysDragon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Szukam fryzjera, który zrobiłby mi ładny, NATURALNY blond tzn nie kurczakowo żółty (moje włosy mają niestety tendencje do łapania piepłych odcieni) i nie szarą blatynę. Kogoś na prawdę kompetentnego, z dużą paletą barw, kto dopasuje mi naprawdę ładny, naturalny odcień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DracarysDragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 11:01   #4907
magicwoman
Przyczajenie
 
Avatar magicwoman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej dziewzyny, odświerzam wątek

Zanalazłam przez instagram Panią Anie Potapchuk - jej prace wyglądają super i chciałam się do niej umówić. Czy to jest ta słynna Ania która pracowała w salonie Looxus? Bo teraz pracuje w Carlo Biani (a raczej jak wyszperałam w necie) wynajmuje tam stanowisko. Byłam na konsultacji ale P. Ania wymaga wpłaty 100zł na konto żeby zarezerwować wizytę i zanim to zrobię chciałabym się upewnić, że trafię do dobrej osoby czy ktoś z was może ma jakieś doświadczenia? Będę wdzięczna za podpowiedź.

Generalnie szukam dobrego kolorysty, przeprowadziłam się tutaj 1,5 roku temu i nadal jeżdżę do mojego rodzinnego miasta bo boję się komuś na nowo zaufać - miałam koszmarne przygody z fryzjerami więc będę wdzięczna za polecenie
magicwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 13:00   #4908
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Nie, Ania z salonu Looxus jest Polką.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 13:00   #4909
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez magicwoman Pokaż wiadomość
hej dziewzyny, odświerzam wątek

Zanalazłam przez instagram Panią Anie Potapchuk - jej prace wyglądają super i chciałam się do niej umówić. Czy to jest ta słynna Ania która pracowała w salonie Looxus? Bo teraz pracuje w Carlo Biani (a raczej jak wyszperałam w necie) wynajmuje tam stanowisko. Byłam na konsultacji ale P. Ania wymaga wpłaty 100zł na konto żeby zarezerwować wizytę i zanim to zrobię chciałabym się upewnić, że trafię do dobrej osoby czy ktoś z was może ma jakieś doświadczenia? Będę wdzięczna za podpowiedź.

Generalnie szukam dobrego kolorysty, przeprowadziłam się tutaj 1,5 roku temu i nadal jeżdżę do mojego rodzinnego miasta bo boję się komuś na nowo zaufać - miałam koszmarne przygody z fryzjerami więc będę wdzięczna za polecenie
Bardzo niesympatyczna osoba
wysłałąm kilka pytań na Messengerze, odpisywała po chamsku...cena z kosmosu..... zrezygnowałam i poszłam do salonu Maribel - polecam pięknie zrobione sombre blond
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-09, 08:00   #4910
magicwoman
Przyczajenie
 
Avatar magicwoman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Nie, Ania z salonu Looxus jest Polką.
dzięki za info. A czy nadal tam pracuje?

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Bardzo niesympatyczna osoba
wysłałąm kilka pytań na Messengerze, odpisywała po chamsku...cena z kosmosu..... zrezygnowałam i poszłam do salonu Maribel - polecam pięknie zrobione sombre blond
dziękuję za polecenie - a u kogo byłaś w Maribel? Ja też mam blond tylko potrzebuje go ochłodzić i zlikwidować odrost...nie wiedzieć czemu moje włosy uwielbiają się wypłukiwać do żółtego
magicwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 08:43   #4911
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez magicwoman Pokaż wiadomość
dzięki za info. A czy nadal tam pracuje?

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



dziękuję za polecenie - a u kogo byłaś w Maribel? Ja też mam blond tylko potrzebuje go ochłodzić i zlikwidować odrost...nie wiedzieć czemu moje włosy uwielbiają się wypłukiwać do żółtego
Nie ma za co U Eweliny byłąm
moje tak samo, ale kupiłąm szampon do włosów blond z Matrixa i jest dużo lepiej
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 12:11   #4912
magicwoman
Przyczajenie
 
Avatar magicwoman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

super! dzięki za wszystkie informacje dziewczyny
magicwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 14:32   #4913
Albinoturtle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam. Czy ktoś wie jak można umówić się na wizytę do Andiego Soleckiego? Skrzynkę mailową ma zapchaną, bo moje wiadomości są odrzucane a facebooka nie posiadam.



Pozdrawiam.
Albinoturtle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 22:34   #4914
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Niestety tylko przez FB, możesz jeszcze spróbować na insta, ewentualnie jeśli interesują Cię podobne koloryzacje (niestandardowe) to jego dobra kumpela też takie robi (Anna Sarz MyDenity).
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 11:29   #4915
Albinoturtle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Instagrama tymbardziej nie mam. No trudno, dziękuje za odpowiedź

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Nie chodzi mi o żadną wymyślną koloryzacje ale o uzyskanie ładnego odcienia blondu z naturalnymi refleksami. Mój obecny fryzjer twierdzi, że nic jaśniejszego i chłodniejszego na mojej głowie nie da się osiągnąć a kolor żółto pomarańczowego blondu nie do końca mi jednak odpowiada.
Albinoturtle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 11:51   #4916
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Albinoturtle Pokaż wiadomość
Witam. Czy ktoś wie jak można umówić się na wizytę do Andiego Soleckiego? Skrzynkę mailową ma zapchaną, bo moje wiadomości są odrzucane a facebooka nie posiadam.



Pozdrawiam.
A wiesz może gdzie on przyjmuje i jak cenowo ?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 17:38   #4917
Albinoturtle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Właśnie nic nie wiem jakaś dziewczyna pisała, że za włosy średnio długie płaciła 300 zł z rozjaśnianiem czyli można założyć, że bierze kolo 300 - 400 zł
Albinoturtle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 21:48   #4918
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A wiesz może gdzie on przyjmuje i jak cenowo ?
Ja 2 lata temu byłam to okolice Zakładowej, cena 300 zł włosy do ramion (rozjaśnianie i tonowanie, ale bardzo delikatne, nie robiłam blondu).

Od blondów mogę z czystym sumieniem polecić jedną fryzjerkę z tym, że przyjmuje na Bielanach.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 09:30   #4919
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Albinoturtle Pokaż wiadomość
Właśnie nic nie wiem jakaś dziewczyna pisała, że za włosy średnio długie płaciła 300 zł z rozjaśnianiem czyli można założyć, że bierze kolo 300 - 400 zł
Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Ja 2 lata temu byłam to okolice Zakładowej, cena 300 zł włosy do ramion (rozjaśnianie i tonowanie, ale bardzo delikatne, nie robiłam blondu).

Od blondów mogę z czystym sumieniem polecić jedną fryzjerkę z tym, że przyjmuje na Bielanach.
Dzięki za odpowiedzi, choć na razie mnie nie stać Ale obserwuję go na Fb i bardzo podobają mi się fotki jakie wstawia.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 10:52   #4920
Albinoturtle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, a mogę spytać jak wrażenia odnośnie Andiego i jego pracy oraz czemu juz tam nie wróciłas?
Albinoturtle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.