Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-03, 12:10   #4771
sofia303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dostałam okresu, a po dwóch dniach już go nie było! Zawsze krwawienie miałam do 6 dni.
sofia303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 16:48   #4772
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sofia303 Pokaż wiadomość
Dostałam okresu, a po dwóch dniach już go nie było! Zawsze krwawienie miałam do 6 dni.
Uwalniane hormony mogły wpłynąć na skrócenie krwawienia. Ja tak miałam przy pierwszym blistrze tabletek anty.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 19:51   #4773
sofia303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Czuję się po prostu fatalnie! Plecy bolą, brzuch też. Nastrój jak u kobiety w ciąży, masakra!

Czuję jakieś dziwne przelewnie w brzuchu...

Mogłabym się położyć i leżeć cały dzień.



Czy po wyjęciu tego krążka, po 3 tygodniach krwawienie może być bardziej obfite, przez to że teraz było skąpe?
sofia303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 20:27   #4774
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sofia303 Pokaż wiadomość
Czy po wyjęciu tego krążka, po 3 tygodniach krwawienie może być bardziej obfite, przez to że teraz było skąpe?
To jak zareaguje Twój organizm to kwestia bardzo indywidualna, od siebie mogę powiedzieć, że nie zauważyłam podobnej zależności.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 07:42   #4775
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sofia303 Pokaż wiadomość
Ratunku!!!!!

Założyłam krążek Contraseton w poniedziałek tj 25.01.2019 bo pojawiło się krwawienie, na drugi dzień też było delikatnie jak pierwszego dnia. W środę okresu brak. Dzisiaj sobota i dalej nic! Objawy jak na okres.

Dodam że to mój pierwszy krążek. Nie brałam wcześniej żadnych tabletek.

Co robić??? HELP!!!!!!
Hormony z krążka często skracają krwawienie. Nie masz się czym przejmować.

Cytat:
Napisane przez sofia303 Pokaż wiadomość
Czuję się po prostu fatalnie! Plecy bolą, brzuch też. Nastrój jak u kobiety w ciąży, masakra!

Czuję jakieś dziwne przelewnie w brzuchu...

Mogłabym się położyć i leżeć cały dzień.



Czy po wyjęciu tego krążka, po 3 tygodniach krwawienie może być bardziej obfite, przez to że teraz było skąpe?
U mnie jest takie jak zawsze, ani mniej, ani bardziej skąpe.
Ale u każdej może być inaczej. Zwykle jednak przy antykoncepcji hormonalnej krwawienie jest nieco mniejsze niż naturalna miesiączka.
Myślę, że to, że wcześniej się skończyło w tym miesiącu, nie będzie miało większego wpływu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 12:29   #4776
SophieElis
Przyczajenie
 
Avatar SophieElis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny,

Pierwszy raz dzisiaj aplikowałam sobie krążek, ja mam z Adamedu i nie woem czy to problem nowicjusza w tej kwestii, ale mam z nim same problemy i mam nadzieję, że ktoś minpodpowoe czy to normalne czy jednak bede musiała zrezygnować z tej opcjii.

Po pierwsze, w momencie kiedy dostałam okres i rozpoczęłam próbę włożenia krążka, kompletnie mi się wyślizgiwał, wszystko było umazane krwią, a on się ciągle wysuwał.

Po aplikacji tampona, krążek się już "uspokoił" i mogłam normalnie się poruszać.

Przy zmianie tampona krążek mało co nie wypadł mi do toalety, tak mocno sie wysunał. Przy kolejnej zmianoe tampona bylo to samo.

Nie wiem co to będzie jak skończy mi się okres, będzie cały czas wypadał?

Dodam, że wepchnęłam go na prawde daleko, ale on sie ciągle przekręca nigdy też nie rodziłam dzieci, więc nie ma tam jakiegoś niespotykanego luzu



Czy to wszystko jest normalne?
SophieElis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 14:02   #4777
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez SophieElis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Pierwszy raz dzisiaj aplikowałam sobie krążek, ja mam z Adamedu i nie woem czy to problem nowicjusza w tej kwestii, ale mam z nim same problemy i mam nadzieję, że ktoś minpodpowoe czy to normalne czy jednak bede musiała zrezygnować z tej opcjii.

Po pierwsze, w momencie kiedy dostałam okres i rozpoczęłam próbę włożenia krążka, kompletnie mi się wyślizgiwał, wszystko było umazane krwią, a on się ciągle wysuwał.

Po aplikacji tampona, krążek się już "uspokoił" i mogłam normalnie się poruszać.

Przy zmianie tampona krążek mało co nie wypadł mi do toalety, tak mocno sie wysunał. Przy kolejnej zmianoe tampona bylo to samo.

Nie wiem co to będzie jak skończy mi się okres, będzie cały czas wypadał?

Dodam, że wepchnęłam go na prawde daleko, ale on sie ciągle przekręca nigdy też nie rodziłam dzieci, więc nie ma tam jakiegoś niespotykanego luzu



Czy to wszystko jest normalne?
Mnie Ginoring się wysuwał lekko (tzn obniżał, nie wysuwał się z pochwy), Nuvaring już nie.
Więc może musisz spróbować innych krążkow, jak tak dalej będzie.

Jeśli masz obfitą miesiączkę, może to być przyczyną i później tak nie będzie.

Przy wyjmowaniu tampona po prostu uważaj. Ja zawsze przy wyciąganiu wymacuję krążek i przesuwam go obok tampona, żeby nie wyszedł razem z nim. Po prostu tampon zahacza o krązek i go wyciąga. Normalne.

Mój krążek siedzi stosunkowo nisko, jakieś 2 cm od wejścia, czasem głębiej, czasem płycej. On się sam układa tam, gdzie powinien być i wcale nie chodzi o to, że im głębiej, tym lepiej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 15:17   #4778
SophieElis
Przyczajenie
 
Avatar SophieElis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dzięki za pomoc!
SophieElis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-05, 17:42   #4779
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez SophieElis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Pierwszy raz dzisiaj aplikowałam sobie krążek, ja mam z Adamedu i nie woem czy to problem nowicjusza w tej kwestii, ale mam z nim same problemy i mam nadzieję, że ktoś minpodpowoe czy to normalne czy jednak bede musiała zrezygnować z tej opcjii.

Po pierwsze, w momencie kiedy dostałam okres i rozpoczęłam próbę włożenia krążka, kompletnie mi się wyślizgiwał, wszystko było umazane krwią, a on się ciągle wysuwał.

Po aplikacji tampona, krążek się już "uspokoił" i mogłam normalnie się poruszać.

Przy zmianie tampona krążek mało co nie wypadł mi do toalety, tak mocno sie wysunał. Przy kolejnej zmianoe tampona bylo to samo.

Nie wiem co to będzie jak skończy mi się okres, będzie cały czas wypadał?

Dodam, że wepchnęłam go na prawde daleko, ale on sie ciągle przekręca nigdy też nie rodziłam dzieci, więc nie ma tam jakiegoś niespotykanego luzu



Czy to wszystko jest normalne?
Może to kwestia konkretnego produktu, ja mam od początku Nuvaring i nie mogę na niego narzekać - nie wysuwa się, nie wypada, nawet wtedy gdy zaaplikowałam go pierwszy raz pierwszego dnia okresu.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 10:22   #4780
annna26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Nie bardzo wiem jak dodać nowy post więc dodaj jako odpowiedź. Od obecnego cyklu zaczynam stosowanie Nuvaring chce się upewnić co do wyglądu krążka. Wcześniej czytałam ulotkę w pdf-ie i miałam wrażenie że jest przezroczysty (klarowny). Krążek jest matowy i ok 1 cm przezroczystą (klarowną) przerwą. Czy tak powinien wyglądać nowy krążek?
annna26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:21   #4781
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez annna26 Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiem jak dodać nowy post więc dodaj jako odpowiedź. Od obecnego cyklu zaczynam stosowanie Nuvaring chce się upewnić co do wyglądu krążka. Wcześniej czytałam ulotkę w pdf-ie i miałam wrażenie że jest przezroczysty (klarowny). Krążek jest matowy i ok 1 cm przezroczystą (klarowną) przerwą. Czy tak powinien wyglądać nowy krążek?
Tak. Też na początku wertowałam internety, by sprawdzić czy wszystko z nim okej
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 14:03   #4782
annna26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziękuję. Ulotka nie wiele mówi o wyglądzie a zdjęcia w interncie są mało wiarygodne, na każdym wyglada inaczej (pewnie zależy od światła i perspektywy). Jak przeczytałam że jest przezroczysty to miałam wrażenie że będzie klarowny.
annna26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-22, 10:37   #4783
emmma123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja pozbyłam się krążka po 17 dniach. Na samym początku było idealnie nic nie czułam, nic mi nie dolegało! Byłam szczęśliwa, że znalazłam idealną metodę antykoncepcji dla siebie . Niestety szybko skończyła się euforia, a zaczęła furia. Już po ok 1,5 tygodnia zrobiłam się bardzo nerwowa. Straszne wahania nastroju. Oczywiście libido poniżej zera, a przyjemność z seksu totalnie żadna. Osiągnięcie orgazmu graniczyło z cudem, ale to wszystko było do przetrzymania. Najgorsze zaczęło się kiedy zaczęłam mieć jakieś dziwne problemy z krążeniem. Dłonie nagle zaczęły się robić białe i zimne jak lód, zdrętwiałe, w okolicy serca czułam dziwny ucisk. Przy tych objawach nie było na co czekać od razu wyjęłam krążek. Czekam teraz na efekty jeżeli wszystkie objawy ustąpią niestety, ale krążek nie jest dla mnie chociaż bardzo żałuję bo taka forma antykoncepcji byłaby dla mnie IDEALNA!!

Czy któraś w Was też miała podobne skutki uboczne ??
emmma123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-03, 14:54   #4784
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny!
Ringa mam dopiero pierwszy miesiąc, nawet nie cały można powiedzieć. Założyłam go pierwszego dnia cyklu, okres trwał naprawdę krótko bo niecałe trzy dni, gdzie trzeci dzień to były właściwie tylko plamienia. Dzisiaj jest 14 dzień cyklu i dostałam niewielkich plamień. Lekko się niepokoję, wcześniej zazywalam tabletki i teraz po 2.5 roku zdecydowałam się na pierścień. Powinnam się niepokoić, czy coś takiego jest normalne?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-04, 21:09   #4785
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NiebieskaKoszula Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ringa mam dopiero pierwszy miesiąc, nawet nie cały można powiedzieć. Założyłam go pierwszego dnia cyklu, okres trwał naprawdę krótko bo niecałe trzy dni, gdzie trzeci dzień to były właściwie tylko plamienia. Dzisiaj jest 14 dzień cyklu i dostałam niewielkich plamień. Lekko się niepokoję, wcześniej zazywalam tabletki i teraz po 2.5 roku zdecydowałam się na pierścień. Powinnam się niepokoić, czy coś takiego jest normalne?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Normalne, poczekaj do następnego krążka, powinno być ok.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 09:54   #4786
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, przeszłam z tabletek leverette na ginoring bez robienia przerwy. Żadnych plamień, nic. Okres zaczął się na czas, ale zdecydowanie mniej obfity. To może być przez stres, zmianę metody, brak przerwy? Zaczynam panikować
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 10:34   #4787
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarnowlosaczarnooka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeszłam z tabletek leverette na ginoring bez robienia przerwy. Żadnych plamień, nic. Okres zaczął się na czas, ale zdecydowanie mniej obfity. To może być przez stres, zmianę metody, brak przerwy? Zaczynam panikować
Nie ma powodu do paniki.
Wszystko może być przyczyną - zmiana antykoncepcji, inna dieta, stres, choroba, a może i być tak bez powodu. Nie każde krwawienie wygląda identycznie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 13:56   #4788
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ok, czyli skoro krwawienie jest, to nie martwić się, że może ciąża? Chyba i tak zrobię test. Antykoncepcję biorę już pół roku, wcześniej krwaeienia miałam raczej dość obfite, więc trochę mnie to zaniepokoiło
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 14:21   #4789
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarnowlosaczarnooka Pokaż wiadomość
Ok, czyli skoro krwawienie jest, to nie martwić się, że może ciąża? Chyba i tak zrobię test. Antykoncepcję biorę już pół roku, wcześniej krwaeienia miałam raczej dość obfite, więc trochę mnie to zaniepokoiło
Spokojnie, zmieniłaś metodę antykoncepcji, więc krwawienie ma prawo wyglądać inaczej. Ba, nawet w ramach jednego preparatu może ono różnie wyglądać - raz być dłuższe, krótsze, obfite, bardzo skąpe. A może go w ogóle nie być.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 18:25   #4790
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dzięki, jestem trochę spokojniejsza
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:05   #4791
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć, wyjęłam nowy nuvaring z opakowania i na łączeniu miał wgniecenia. Spotkała się któraś z was z czymś takim? Wcześniej używałam ginoringów, one tak nie miały
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 14:13   #4792
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarnowlosaczarnooka Pokaż wiadomość
Cześć, wyjęłam nowy nuvaring z opakowania i na łączeniu miał wgniecenia. Spotkała się któraś z was z czymś takim? Wcześniej używałam ginoringów, one tak nie miały
Tak, to jest normalne na łączeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-19, 07:16   #4793
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziękuję za uspokojenie, po prostu zwątpiłam, czy te wgniecenia to nie uszkodzenie. A zdarzyło się, że był taki jajowaty, a nie okrągły?
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-19, 16:50   #4794
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Tak to wygląda:
Po lewej na łączeniu widać to wgniecenie, @OtoJa90, też masz na swoich coś takiego? Albo ktoś jeszcze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190319_082807.jpg (116,6 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez Czarnowlosaczarnooka
Czas edycji: 2019-03-19 o 17:03
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-19, 21:25   #4795
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czarnowlosaczarnooka Pokaż wiadomość
Tak to wygląda:
Po lewej na łączeniu widać to wgniecenie, @OtoJa90, też masz na swoich coś takiego? Albo ktoś jeszcze?
Już "trochę" tych krążków przerobiłam i nie raz zdarzało się coś takiego na łączeniu, także wydaje mi się, że możesz być spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 05:49   #4796
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ok, dziękuję Ci za odpowiedź
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 17:42   #4797
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Co do tych wgnieceń, udało mi się skontaktować z producentem i pani powiedziała mi, że oczywiście bez reklamacji i dokładnego przebadania krążka żadnej gwarancji udzielić mi nie może, ale tak między nami to takie reklamacje się już zdarzaly i po analizie krążków okazywało się, że tak ma być, bo to tak się czasem po prostu złączy Więc jestem już spokojna i piszę, bo może komuś się kiedyś to przyda i uspokoi takie panikary, jak ja
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-24, 17:35   #4798
Kazia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny. Ja moją przygodę z krążkiem zaczęłam ponad rok temu. Początki były super - w końcu pozbylam się bólu związanego z okresem i mogłam kochać się z moim partnerem bez obawy o wpadkę. Ale niestety to jedyne jego plusy w moim przypadku. Po roku stosowania zauważyłam u siebie dziwne napady paniki i lęku które pojawiały się coraz częściej, stany depresyjne brak ochoty na cokolwiek, libido równe zeru a dodatkowo ciągłe zdenerwowanie. Wspomnę że mam spokojne życie dobra prace idealnego faceta i nigdy wcześniej nie mialam takich objawów. Pomyślałam w koncu że to właśnie przez hormony mój organizm szaleje i odstawiam je. Właśnie przechodzę pierwszy cykl bez Nuvaring i powoli wracam do świata żywych. Zaczynam znów być radosna osoba. Miewam coraz mniej ataków lęku a seks znów stał się przyjemnością i co najważniejsze znów mam na niego ochotę. Wiem że to nie dla mnie i na razie nie zamierzam stosować żadnej antykoncepcji. Czy któras z Was miała podobnie? I czy możecie mi powiedzieć ile trzeba czasu żeby wrócić do siebie? Z góry dziękuję
Kazia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 17:38   #4799
Czarnowlosaczarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć. Stosuję drugi krążek i niedawno miałam pierwsze stosunki przy krążku (w pierwszym cyklu się wstrzymałam) i po stosunku delikatnie plamiłam, lecz tylko chwilę. Pomyślałam, że to jakieś uszkodzenie małe i się nie przejęłam. Dzisiaj powtórka z rozrywki, tylko plamiłam trochę mocniej. Czy któraś z was miała takie rewelacje z krwawieniami po stosunku?
Czarnowlosaczarnooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-25, 21:05   #4800
Malalalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Nie znalazłam niestety odpowiedzi na forum na moje pytanie a strasznie się martwię. Krążek miałam włożyć w niedziele o 22 (tj24.03) a przypomniałam sobie dopiero dzis i włożyłam o 8 rano (tj 25.03).

Czyli okolo 10 godzin spóźnienia.

Czy krążek dalej działa? Dodam ze kochałam się z mężem 23.03 w sobotę z finałem w środku. Mogę zajść w ciąże? Powinnam udać się do lekarza? Miała któraś z was taka sytuacje ?

I czy krążek mam wyjąc jak zwykle w niedziele czy już w poniedziałek?

Przepraszam ze w odpowiedzi pisze, ale nie mam tutaj miejsca na napisanie w wątku nie wiem dlaczego.
Malalalaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.