Pomocy 27 jak 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-04, 20:32   #1
Heathera69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4

Pomocy 27 jak 17


Może coś mi doradzicie. Ma prawie 27 lat, 3 dzieci, pracę a od pół roku prowadzę własną firmę. Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie bo wyglądam na dzieciaka...dają mi max 17 lat. Wszyscy mówią że to super, że na starość będą mi zazdrościć itd ale teraz jest to dla mnie bardzo uciążliwe, czuje że ludzie nie traktują mnie poważnie.
Wiem że ciemne włosy postarzaja ale chyba mi nie pasują. Brwi maluje henna, chodzę na paznokcie, zawsze maluje rzęsy, nie lubię się mocno malować ale też za bardzo nie umiem. Ubieram się głównie w czerń, szarość czasem jakiś zielony ciemny albo czerwony. Nie chciałabym tez wygladac jak w ubraniach ciotki. Przeważnie jeansy i bluzka lub koszulka. Na obcasach chodzić nie lubię ale też nie śmigam w adidasach tylko w botkach albo balerinkach. Jak zakładam spódnice to krótkie może powinnam zakładać dłuższe? Wiem że kolor oprawę mogłaby zmienić na jakieś ciemniejsze? Myślę e głównym problemem jest to że jestem bardzo niska i szczupła...
Może doradzicie mi jakąś fryzurę albo jakieś ubrania inne. Z góry dzięki

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-04-23 o 08:10 Powód: usunięcie zdjęc na prośbe autorki
Heathera69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:58   #2
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Wygladasz ladnie i mlodo czyli na 27 lat jak dla mnie (to mlody wiek i wedlug mnie nie ma roznicy czetso np. miedzy 24 a 29 ale to tez kwestia typu urody). Na pewno nie wygladasz na nastolatke czyli neidojrzala forme xd

Z pewnoscia Twoja drobna sylwetka skutkuje tym, ze automatycznie ludzie biora Cie za mlodsza.

Jesli chcesz dodac sobie powagi stylem to na bank postaw na klasyczne ubrania i nie mam tu na mysli garsonek Np zamiast t shirta we wzorki lub jakies napisy wybieraj jednolite. Dzinsy tez bez przetarc i udziwnien. Moze pomysl nad innymi bardziej wyrazistymi oprawkami?

Fryzure tez mozesz zmienic np na boba. Chodzi o to, ze scieta i wyprofilowana fryzura bedzie nadawac takiego profesjonalnego sznytu.
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 22:03   #3
Megg770
Przyczajenie
 
Avatar Megg770
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 7
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Nic tylko się cieszyć, wyglądasz super! I taka figura - wow! Ja bym pokombinowała ze strojem - to naprawdę ma wpływ na to jak jesteśmy odbierani. Myślę, że to wystarczy Fryzura to też coś co można łatwo zmienić, a może nam dodać bardziej "dojarzały" look. Mówi się, że długie włosy są dziewczęce, a przy krótkich wygląda się bardziej dojrzale. Może coś w te stronę?
Megg770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 15:06   #4
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Pomocy 27 jak 17

wcale nie wyglądasz jak siedemnastolatka.
Nie ma co się postarzać na siłę kochana
wyglądasz odpowiednio do swojego wieku.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 22:17   #5
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Zgadzam się . Żadna z Ciebie nastolatka Figure masz rewelacyjna . Nie pasują mi oprawki okularow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 12:01   #6
lifeswhatyoumakeit
Raczkowanie
 
Avatar lifeswhatyoumakeit
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 64
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Ja z kolei na podstawie tych zdjęć śmiało bym dał z 30 lat
Nie wiem skąd te pomysły z 17.
lifeswhatyoumakeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 19:08   #7
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Też bym dała 30, te oprawki mają z 12 lat co najmniej. Postaraj się odmłodzić wizerunkiem. Ubierasz się bezpiecznie wręcz zachowawczo w sprawdzone zestawy. Trzydziestka to czas szalenstw, najwiekszej zabawy modą (słynna Carrie z SATC to 30, tak samo Viola Kubasinska czy Paulina Febo z Brzyduli czy Agata z Prawa Agaty) każdy serial ma swoją świetnie ubraną 30latkę, a Ty zachowawczo jak blondynka to w czerni i niebieskim... Tylko fryzura mi u Ciebie pasuje.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-16, 01:57   #8
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 109
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Jak dla mnie w ogóle nie wyglądasz na 17.
Widać po rysach że 25+, ciało spoko
Ale okulary mogłyby być modniejsze
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 19:41   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Ludzie mówią, bo tak wypada odjąć gdy pytasz "ile byście mi dali" ale szczerze nie dałabym mniej niż masz, więc nie ma obaw. 27 lat to piękny wiek i nie ma nic złego w wyglądaniu akurat na tyle. Nie bierz tego jako atak.

Masz super figure i tak jak ktoś wyżej napisał experymentuj ze strojem, a co do makijazu, jesli chcesz porady, dodaj zdjęcie samej twarzy w dobrej rozdzielczości to coś doradzimy, widze chyba nieuregulowane brwi, więc trzeba by nadać im dobry kształt
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 11:11   #10
RebeliousPrincess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy 27 jak 17

A ja Ci odpowiem coś konkretniejszego (mam nadzieję)


Jestem Twoją rówieśniczką i sama też mam ten "problem", choć sama tego za problem nie uważam
--> Styl. Bo Twój faktycznie jest bardzo młodzieżowy i przez niego możesz mieć te "nieprzyjemności" - Twoja twarz wcale nie krzyczy "gimnazjum!" (u mnie pytania o testy gimnazjalne to standard ), jak zresztą zauważyli przedmówcy.

A teraz do rzeczy.
Moje doświadczenie mówi, że żeby wyglądać doroślej, trzeba odstawić na bok ostre, mocne kolory i pójść w rzeczy neutralniejsze i spokojniejsze - nie muszą być to beże czy brązy, u mnie np. świetnie się tu sprawdzają pudrowe róże czy brzoskwinie, tu już wiele zależy od samego typu kolorystycznego. I bardzo ważna rzecz - jak chcesz wyglądać na więcej lat, musisz bardziej pilnować "swoich" kolorów, a nie "okolicznych" (kłania się analiza kolorystyczna i Kibbe). Odstawiłabym na bok takie błękity (chociaż są piękne), czerń jeszcze bardziej, bo wbrew temu, co się wydaje, wcale nie pomaga - wręcz dodaje młodzieżowego stylu. Spróbuj też bardziej kobiece, miękkie kroje ubrań - zobacz, że ta sukienka ma dużo lepszy krój (jeśli chcesz dodać sobie lat), niż ten strój z czarnym topem. Bardziej obłe dekolty, luźniejsze góry ubrań (nie wiszące, ale nie przylegające).

Jak chcesz, to napisz na priv, to pogadamy więcej i mogę wtedy pokazać parę zdjęć do zobrazowania
RebeliousPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 17:21   #11
panthere
Przyczajenie
 
Avatar panthere
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kraków/Zagórzany
Wiadomości: 7
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Ja bym zmieniła okulary na jakieś ciekawsze oprawki, te są trochę staromodne. I może jak chcesz wyglądać bardziej dojrzalej, to jeśli chodzi o ubiór, postawiłabym na klasyczny, kobiecy minimalizm. Np Czarne eleganckie rurki (na kantkę), biała koszula, botki na lekkim obcasie itp.
panthere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-25, 10:33   #12
pandagrrl
Przyczajenie
 
Avatar pandagrrl
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy 27 jak 17

jak dla mnie w ogóle nie wyglądasz na 17 lat, 25 + na spokojnie.
może przez to tak mówią, że właśnie jesteś drobna


podcięłabym włosy, może na long boba, żeby miały kształt i wizualnie wyglądały na gętsze, no i tak już ktoś napisał okulary można wymienić.
pandagrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 16:29   #13
Heathera69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Wiecie to nie jest tak ze ja podchodzę i pytam na ile wyglądam i ktoś mi odpowiada tylko miałam w życiu już sporo takich sytuacji. Nie mówiąc o sprzedaży alkoholu i problemie wejściu na dyskotekę bo zapomniałam dowodu... Na placu zabaw już 2 razy twierdzili że jestem siostrą a nie matka synka. Pracuje w przedszkolu i kilku rodziców po wejściu do sali pytali potem dyrektorki gdzie jest Pani bo na sali siedzi tylko jakąś dziewczyn. A raz jak przyszli do mnie panowie że współdziała to zaczęli od pytania: gdzie są rodzice xd

Jutro idę do fryzjera
Oprawki mają 3 lata ale jak nazbieram kasę to wymienię.
Z tymi ubraniami to dobrze napisane, pastelowe może będą lepsze

Aż w szoku jestem że tyle z was pisze że wcale tak nie wyglądam Ja nic nie mam do swojego wieku, na trochę młodsza mogę wyglądać i by mi wszytsko pasowało. Nie pasuje mi to że myślą że jestem dzieckiem a nie dorosła odpowiedzialna osoba mająca 3 dzieci, własną firmę i pracę w przedszkolu xd
Heathera69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 19:07   #14
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Ja się moze źle wyrazilam, ten wzór oprawek ma co najmniej 12 lat. Wiem, bo moja mama miala wtedy takie. Też różowe z odcieniem fioletu.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 08:42   #15
Heathera69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Tak ja zrozumiałam tylko po prostu kupiłam je dość niedawno i nie stać mnie żeby co roku wymieniać, muszę trochę kasy uzbierać
Ogólnie wcześniej mówiłam soczewki ale po ciąży coś mi się stało że jak tylko nakładam to mam czerwone oczy jakby jakieś uczulenie:/ wcześniej w okularach w ogóle nie lubiłam chodzić
Heathera69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 10:09   #16
paprycjova
Przyczajenie
 
Avatar paprycjova
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Ja tam na zdjeciach nie widzę żadnej nastolatki, raczej nie masz sie czego obawiac
paprycjova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 10:32   #17
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Dziwni są ci ludzie. Może zachowujesz się dziecinnie, a nie o wygląd tu chodzi? Może masz jakąś manierę, albo nie dojrzały głos i stąd te pomyłki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 08:29   #18
Heathera69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Ooo w sumie głos mam taki dość dziecinny więc może być. A może na zdjęciach wyglądam na starszą
Heathera69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 13:56   #19
Traszanka
Raczkowanie
 
Avatar Traszanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Głos faktycznie moze odmładzać, tylko z nim da sie mniej zrobic
Traszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 20:51   #20
Mashka_be
Przyczajenie
 
Avatar Mashka_be
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 18
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Cytat:
Napisane przez RebeliousPrincess Pokaż wiadomość
A ja Ci odpowiem coś konkretniejszego (mam nadzieję)


Jestem Twoją rówieśniczką i sama też mam ten "problem", choć sama tego za problem nie uważam
--> Styl. Bo Twój faktycznie jest bardzo młodzieżowy i przez niego możesz mieć te "nieprzyjemności" - Twoja twarz wcale nie krzyczy "gimnazjum!" (u mnie pytania o testy gimnazjalne to standard ), jak zresztą zauważyli przedmówcy.

A teraz do rzeczy.
Moje doświadczenie mówi, że żeby wyglądać doroślej, trzeba odstawić na bok ostre, mocne kolory i pójść w rzeczy neutralniejsze i spokojniejsze - nie muszą być to beże czy brązy, u mnie np. świetnie się tu sprawdzają pudrowe róże czy brzoskwinie, tu już wiele zależy od samego typu kolorystycznego. I bardzo ważna rzecz - jak chcesz wyglądać na więcej lat, musisz bardziej pilnować "swoich" kolorów, a nie "okolicznych" (kłania się analiza kolorystyczna i Kibbe). Odstawiłabym na bok takie błękity (chociaż są piękne), czerń jeszcze bardziej, bo wbrew temu, co się wydaje, wcale nie pomaga - wręcz dodaje młodzieżowego stylu. Spróbuj też bardziej kobiece, miękkie kroje ubrań - zobacz, że ta sukienka ma dużo lepszy krój (jeśli chcesz dodać sobie lat), niż ten strój z czarnym topem. Bardziej obłe dekolty, luźniejsze góry ubrań (nie wiszące, ale nie przylegające).

Jak chcesz, to napisz na priv, to pogadamy więcej i mogę wtedy pokazać parę zdjęć do zobrazowania

Super napisane! Może sukienki z baskinkami? Są bardzo kobiece, ładnie podkreślą biodra, nadają figurze kształtów.

Trochę też generalizuję, ale uważam, że "dorosłość" widać też w postawie, figurze. Myślę że takie elementy jak nasza postawa (np. pewny krok, głowa podniesiona do góry, mocny uścisk dłoni itp.) wpływają na to jak jesteśmy postrzegani. Oczywiście nie wiem jak jest w Twoim przypadku, rzucam luźno do przemyślenia.
Mashka_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 00:30   #21
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Dot.: Pomocy 27 jak 17

moim zdaniem wyglądasz na swój wiek. może właśnie jesteś entuzjastyczna, spontaniczna, szczera i ludzie to kojarzą z dziecinnością

głupi ludzie

nie daj sobie wmówić czegoś czego nie czujesz, może właśnie asertywności brak?

ja jestem dziecinna ale to lubię i mam gdzieś co inni myślą, jak ktoś chce ci umniejszyć to zawsze coś znajdzie i żadne sukienki z baskinką nie pomogą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 10:45   #22
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Ja też bym Ci dała około 33 lat, na pewno nie wyglądasz na 17
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 12:34   #23
LaylaQ
Przyczajenie
 
Avatar LaylaQ
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 24
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Może koloryzacja ombre, albo przyciemnianie włosów przy głowie albo rozjaśnienie końcówek. Plus bardziej wyrazisty makijaż oraz marynarka / kurtka skurzana zamiast bluz.
LaylaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 17:39   #24
Milena_kos
Raczkowanie
 
Avatar Milena_kos
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 46
Dot.: Pomocy 27 jak 17

wow, przecież naprawdę świetnie wyglądasz i jak na mnie nie trzeba nic zmieniać! podziękujesz swojej urodzie jak będziesz miała 60 lat
Milena_kos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 06:30   #25
nojala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Dokładnie tak jak pisze Milena_kos. Chciałabym tak wyglądać mając 27 lat
nojala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 03:31   #26
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Pomocy 27 jak 17

3ja dzieci i taka figura???? Wow za☠☠☠ista jesteś ciesz się bo masz czym ja mam 30 a wyglądam na 20 jak już XD

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-20, 15:52   #27
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pomocy 27 jak 17

Wyglądasz na minimum 34, ale w 39 też bym uwierzyła. Zdradzają cię przede wszystkim zmarszczki na czole dość silne, zmęczone spojrzenie, szara ziemista cera.
Nie wiem czy ktoś tu nie wrzucił czyjegoś zdjęcia bez pozwolenia, bo aż ciężko uwierzyć w ten temat.
Jeżeli to prawda, to przede wszystkim dobra pielęgnacja, pij dużo wody, bo cera wygląda na bardzo odwodnioną nawet z takiej odległości (jeżeli naprawdę masz tylko 27 lat). Potem makijaż, przydałby się do okularów trochę inny, a na usta trochę koloru, trochę różu, rozświetlacza, itp. Włosy bym zmieniła, skrócić, bo są cienkie i jakieś takie oklapnięte, postarzają, może jakiś modny lob. Grubsze oprawki, pełne.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 12:35   #28
sophka
Przyczajenie
 
Avatar sophka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy 27 jak 17

O, to jak dokładnie o mnie :P

Nie ma co się postarzać, ani przede wszystkim przejmować się tym, co mówią o nas inni. Co komu do tego, że młodo wyglądamy?
sophka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 09:20   #29
SlodkaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy 27 jak 17

eleganckie ubrania będa lekko postarzac i na pewno będziesz w nich wyglądać poważnie. Krótsze włosy może. Odpuściłabym sobie tshirty z nadrukami bo to wygląda dziecinnie ale gladkie np z dekoltem w serek jak najbardziej. Może mocniejsza szminka
SlodkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 10:20:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.