Osypujący się tusz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-14, 18:20   #1
baby_doll
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar baby_doll
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 32
Angry

Osypujący się tusz


Drogie Wizażanki

Jak to jest z tym osypującym się tuszem, co- oprocz kosmetyku gorszej jakości- może to powodować?

Inwestuję w droższe tusze znanych marek, ponieważ jestem do tego poniekąd zmuszona:/ Nie jest najgorzej, jednak to cały czas nie to Niektóre moje koleżanki używają tuszy np. za 15-20 zl i przez cały dzień trzyma się u nich doskonale. Niestety, w moim wypadku taki tusz to tylko strata pieniędzy. Jednak nawet te dużo droższe nie są w pełni satysfakcjonujące.

Co może być powodem tego, ze tusz się osypuje? Znacie jakieś sposoby, aby temu zaradzić?

Być moze jest to u mnie spowodowane faktem, że mam bardzo długie rzęsy i czasami kiedy mam je pomalowane to "haczą" mi o brwi, ale myślę, ze nie do końca w tym tkwi problem.

Jednym z moich sposobów jest malowanie wytuszowanych rzęs bezbarwną odżywką (np. Constance Carrol), ale niestety wtedy rzęsy są dość obciążone, więc przy dłuższym stosowaniu nie jest to najlepszy sposob:/


Z góry dziękuję za odpowiedzi; pozdrawiam!
baby_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:48   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Osypujący się tusz

Znalazlam Ci dwa wątki o podobnej tematyce, może się przydadzą
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=osypuje
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=osypuje
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 18:29   #3
baby_doll
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar baby_doll
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Osypujący się tusz

Bardzo Ci dziękuję Joey, zawsze coś ) Pozdrawiam mieszkankę mojego/ naszego pięknego miasta
baby_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:27   #4
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Osypujący się tusz

Mam bardzo podobny problem, czyli obsypujące się tusze dobrych marek, przy czym nie wszystkie. Zupełna pomyłką jest dla mnie chyba już kazda maskara diora, straszliwie się obsypują. Troche lepiej jest z chanel, zwłaszcza z exstracils, przy czym maskara ta tylko podkreśla rzęsy i faktycznie zupełnie nie skleja - każda rząska jest osobno, chyba jeszcze bardziej zadowolona byłam z fly eye z givenchy, zero obsypywania. Zupełną pomyłką jest dla mnie także tusz dwufazowy, próbowałam l'oreala bodajże i mam koszmarne wrażenia - sklejanie ekstremalne, ale potem... faktycznie nie obsypywała się. A może baza pod maskarę będzie jakimś rozwiązaniem? Ja nie stosuję, ale jak widzisz trafiłam na maskary, z których jestem zadowolona. Może powodem jest ich długość, choć ja także mam długie rzęsy i jeśli je ambitnie wytuszuje sięgają niemal brwi, mimo tego nie wszystkie maskary mi sie obsypują.

Pozdrawiam
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.