bardzo proszę powiedzcie mi jaki jest mój typ kolorystyczny!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-07, 00:25   #1
kobri81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70

bardzo proszę powiedzcie mi jaki jest mój typ kolorystyczny!!!


naczytałam się już najróżniejszych opisów i nadal nie wiem..zacznijmy od tego,że czasem mam rozszerzone naczynka,nie mam rumieńców ale naczynka są.mam piegi(widać na załączonej fotce,które robią się bardzo łatwo.moja opalenizna nigdy nie jest bardzo brązowa,ale raczej nie mam skłonności do zaczerwienień po opalaniu,chyba,że na ramionach parę godzin w pelnym słońcu z małym filtrem..moje włosy wszyscy oceniają jako ciemny blond,ale moim zdaniem jest on blondem tylko latem,zimą raczej jestem szatynką.wszelkie sugestie co do makijażu są bardzo mile widziane i może powiecie mi też co powinnam zrobic z brwiami?moja twarz zdecydowanie należy do typu kwadratowego a ja jakoś nigdy nie miałam pomysłu jak powinny wyglądać..
kobri81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 09:01   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: bardzo proszę powiedzcie mi jaki jest mój typ kolorystyczny!!!

Martuś,fotki nie ma jak masz problemy z załączeniem,podeslij mi na maila aga_b-j@o2.pl to wkleje tutaj.
Mogłabyś jeszcze napisać,czy Twoja cera jest jasna,ciemna...w ciepłym odcieniu brzoskwini czy złocistego beżu ,a może raczej chłodna,porcelanowa w odcieniu różu?
Piegi masz-ale w jakim kolorze?Złotawo-brązowe czy szarawe?Opalenizna tak samo-jaki ma odcień?Złocisto-brązowy,czekoladowy czy raczej przykurzony szaro-beżowy?
Włoski masz ciemnoblond,ale mają przebłyski cieplejsze(złote czy nawet rudawe) czy są bardziej mysie,popielate?
Nie napisałaś o oczach,kolorze tęczówek( czy mają ciemniejsza obwódkę i jakieś plamki,czy są czyste?).Co z oprawą oczu(rzęsy i brwi)?
Jest jasna,prawie niewidoczna a może ciemna i wyrazista?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.