Dobre Salony Slubne W Warszawie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 19:01   #61
eMKa 84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

A ja polecam salon : Cymbeline na Zamoyskiego (Maggio Ramatti teraz).
Ten salon wygrał z pozostałymi (m.in z Młodą Parą czy Madonną) tym, że bez żadnego problemu można zmodyfikować wybrane przez siebie sukienki.
Ja mam niestety okropnie wybredną naturę, dlatego też w we wszytskich salonach jakie udało mi się zwiedzić nie znalazłam żadnej sukienki, która podobałaby mi się od początku do końca (nawet renomowanej firmy Pronovias).
A na Zamoyskiego - mogę mieć dół sukienki z innego modelu i górę z drugiego. A wszystko dzięki przemiłej obsłudze i obecności pani krawcowej na miejscu.
eMKa 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 22:20   #62
dreena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
Ja kupowałam swoją suknię w Madonnie na Kruczej. Szczerze mówiąc nie jestem zbyt wymagającą klientką - kupiłam jedną z trzech pierwszych sukien, które mierzyłam (no, może z 5) ale dokładnie tak jak pisała jedna z Was - klientki są traktowane anonimowo i taśmowo. Panie sprzedawczynie "wrzucają" na ciebie sukienkę z prędkością światła - nie zdążysz nawet dokładnie obejrzeć się w lustrze a już ja z ciebie zdzierają i wrzucają kolejną bo czas czas czas nagli. Dwa lata temu moja siostra kupowała suknię w Madonnie i w zasadzie nic się tam nie zmienia - Pani są bardzo miłe, owszem - nie szczędzą komplementów na temat urody, ale ja akurat tego nie lubię - jest to tani chwyt na wciśnięcie klientce sukienki bo "wygląda jak księżniczka" itp. Poza tym nie wiem dlaczego pani przynosiła mi do mierzenia najtańsze sukienki, albo przecenione. Może nie wyglądałam dla niej na wystarczająco bogatą osobę, która kupi suknię za 6 tysięcy?? I jeszcze warto wiedzieć, że ich oferta na stronie jest nieaktualna - 80procent sukienek, które sobie upatrzyłam na stronie nie było w salonie! Aha jeszcze jedno - warto po ostatecznej przymiarce sprawdzić, czy krój jest taki jak ma być. Mi po poprawkach inaczej przyszyto ramiączka z tyłu - zamiast naszyć je na suknię, tak jak było w oryginale zostały one po prostu ucięte przez co suknia została trochę oszpecona. Oczywiście zauważyłam to dopiero w domu (nie obejrzałam się dokładnie w salonie) a panie oczywiście mnie o tym nie poinformowały licząc zapewne, że jeśli nie zauważę to problem z głowy.
Aha i jeszcze jedno Nie warto nabierać się na chwyty w stylu: "akurat teraz suknia jest w super cenie, jutro może być o 30% droższa" - a tak właśnie zachęcano mnie do zakupu. Pani myślała, że przestraszę się ceny i kupię "póki tanio". Była widocznie niezadowolona kiedy powiedziałam, że jeszcze się zastanowię. Także uwaga na Madonnę - nie warto rezygnować z pięknych sukien ze względu na obsługę ale trzeba być ostrożnym i nie dać się
Też kupiłam suknię w Madonnie na Kruczej, ale moje odczucia były zupełnie inne. Pani, która mnie obsługiwała, na początku spytała, jaki styl sukni bym chciała kupić -i akurat obie się zgodziłyśmy, że suknie typu empire, "Zosieńka" czy jak je zwał, będą najbardziej pasować do mojej figury i temperamentu. I mimo to zaproponowała, żebym te suknie zamierzyła dopiero na samym końcu. Najpierw przyniosła mi suknie w zupełnie innych stylach, żebym mogła się mimo wszystko w nich zobaczyć i sprawdzić, czy przypadkiem nie będą mi bardziej odpowiadać. I zmierzyłam w sumie z 10 sukni - i wybrałam ostatnią A w międzyczasie chciałam jeszcze sama zamierzyć suknię, która na innej klientce spodobała się mojej mamie (tak, tak, armia doradców), i muszę powiedzieć, że pani z Madonny bardzo trafnie mi powiedziała, jak będę w tej sukni wyglądać, i że "zrobi" mi oponki na biodrach, których nie mam. Dlatego jestem bardzo zadowolona z "mojej" stylistki w Madonnie
dreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:07   #63
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

A ja bardzo polecam pracownie sukien slubnych Scarlett w Piasecznie. Dla niektorych moze byc troche daleko, ale naprawde warto sie wybrac. Panie ktore tam pracuja (mama z corka) sa przemile i baaardzo profesonalne Suknie tez maja przepiekne, takie oryginalne i inne niz wszystkie. Pani Justynka, jest po ASP i sama projektuje suknie. Obie panie bardzo dobrze doradzaja, kazda suknie dopieszcza jak dziecko i co najwazniejsze nie ma mowy zeby wyjsc niezadowolnym No i ceny sa bardzo bardzo przystepne. Ja szyje sobie suknie ze zdjecia i jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalismu i podejscia do klienta. Na stronie mozna zobaczyc sobie niektore projekty, ale w salonie jest duzo wiecej sukni i przede wszystkim nowe projekty. Pracownia nie jest jakas bardzo znana w szerszym gronie jak np Madonna, ale glownie mozna sie o niej dowiedziec z polecenia Dla zainteresowanych podaje link do strony http://www.suknia.net
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:21   #64
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny
Ja miałam trochę za mało czasu na wybieranie ślub 01.05.2010 więc miałam esencjalne,
Salon w ząbkach nie pamiętam nazwy masz możliwość przymierzenia 3 wybranych przez siebie sukni, marnie doradzają , stałam w sukni, pozostawiona sama sobie, a panie pomagały ubierać się kolejnej dziewczynie, duży przemiał ludzki, To co u nich pozytywne to ceny od 600 do 2800 najdroższa, ale dla mnie w ich sukniach czegoś brakuje. Przed przymiarką myjesz ręce. Ten salon zachwalały dziewczyny w pracy. Ja jestem na nie

"Młoda i Moda"
Koprzywiańska 46
na innym forach bardzo polecany ja wystawię im negatywną opinię. Zadzwoniłam, umówiłam się pani nie miała ochoty pokazywać mi sukien, zapytała co bym chciała, a dała mi w ogóle inne modele… Zależało mi na ramiączkach, w każdym usłyszałam że jest możliwość doszycia tu nie. Teraz myślę, ze może takich nie miała ogólne wrażenie to nie bardzo, malutki salon w podwórku


Mirella
weszłam z przypadku kobiety mnie przyjęły pomimo że nie byłam umówiona, dziewczyna która mnie obsługiwała była bardddzo głośna. Wrzeszczała mi do ucha ale ogólnie ok. tam chyba przymierzyłam najwięcej sukienek nie żałowały czasu, zachodu, pomysłu. Drogo. Chociaż była tam moja wymarzona hiszpańską, nie kupiłam gdyż za późno zaczęłam się rozglądać i cena odstraszała…


Carmen
Jana Pawła II 68
Byłam umówiona, bardzo w porządku, bardzo miła obsługa przymierzyłam 6 sukni, pani nieokazywana zniecierpliwienia, gdybym nie poszła dalej szukać zapewne u nich bym kupiła suknię. ceny do przyjęcia. Uświadomiła mi że koronka po praniu bardzo dużo traci, więc odpadły suknie z manekinów/wieszaków.

Susan Blanche
Kijowska 11

Bardzo pozytywnie . Pani nic mi nie wciskała najpierw pokazała co może mi się spodobać po wcześniejszej rozmowie. Wybrałam 3 sztuki i trzy przymierzyłam. Chociaż nic mnie nie powaliło na kolana. Ceny takie jak w większości salonów.

"Mystique"
Nowolipki 14

Wrażenia pozytywne, chociaż było inaczej. Tu usiadłam na kapnie i oglądałam katalogi, wybrałam jedną, dwie wybrała mi kobieta. Przymierzyłyśmy po czym okazało się, że najlepiej wyglądałam w tej co sama wybrałam hihihi. Miałam za mało czasu i nie mogłyśmy szaleć z modelami… L dziewczyna bardzo w porządku naprawdę, było późno kolo 18 a ona jeszcze miała cierpliwość do mnie i chęci. bardzo na plus salon i dziewczyny z niego.

"Tylko Ona"
Nowolipie 22A

Pełen pozytyw na datę ślubu krzyknęły „o rane no co wy dziewczyny tak późno”. Na początek powiedziały że tylko wystawa wchodzi w grę na co ja że w żadnym przypadku, podeszła do nas(byłam z siostrą ) p. Ela i powiedziała, że coś wymyślimy pokazała z czego możemy wybierać. Jedną ja wybrałam ona resztę, było chyba z 6 szt. jakoś tak. Wciągała i zciągała ze mnie jeśli jej się nie podobałam nawet siostrze się nie pokazywałam, co dla mnie duży plus bo wybór miałam ogromny i ona zawężała modele. Wybrany model zmodyfikowałyśmy, tak aby do mnie pasował, bo miał małe mankamenty, nawet welon będę miała wymarzony gdyż p. Ela powiedziała że sama mi ponaszywa koronkę taka samą co ma suknia więc jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA. Pierwsza przymiarka na początku kwietnia. Nie naciskała na kupno. Namawiała, aby pójść jeszcze do drugiego salonu gdzie też miałam faworytkę i przymierzyć jeszcze raz na świeżo. I się zdecydować, Dla mnie bardzo przystępna cena 2800 moja. Która podkreśla to co ma podkreślić, a maskuje to co powinna. Więc bilans dodatni. GORĄCO POLECAM


A tak na marginesie tam tez kupiliśmy garnitur dla ukochanego. Obsługiwał nas p. Tomek super facet podał chyba z 10 garniturów/ marynarek, Wyluzował mojego mężusia gdyż już jesteśmy rok po cywilnym i teraz kościelny bierzemy. Mój miły był nim zachwycony, profesjonalizmem, pomysłem aby tyle przymierzyć i tak różnorodne,Powiedział co odradza a na co warto zwrócić uwagę. Przymiarka garnituru na początku kwietnia.dostaliśmy mały rabacik na co ukochany jest łasy. Więc duży plus dla całego salonu.

Mam nadzieję że troszkę pomogłam udanych polowań i łupów.








Edytowane przez blekitka
Czas edycji: 2010-02-16 o 20:54 Powód: błąd w tekście
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 15:01   #65
magda84
Raczkowanie
 
Avatar magda84
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 112
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Polecam:
Madonna na Wilczej - sympatyczna obsługa, prześliczne sukienki, trudno mi było się zdecydować na tą jedną. Na początku się przestraszyłam cen - od 2500 zł do 30000 zł. Ale ostatecznie ta moja kosztowała "jedyne"- 2700zł.

Odradzam:
Młoda Para na Świętokrzyskiej - obsługa nie mrawa, sukienki jakby nie z tego sezonu (albo po prostu nie w moim stylu).
magda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 10:59   #66
tesiaczek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 31
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć Dziewczyny. Ja kupiłam suknie slubną w salonie "Biały Raj"...odwiedziałam ok 10 salonów (głownie w Centrum i na Pradze). Przyznam,że obsługa bardzo miła, świetna atmosfera...jedynie co mi się nie spodobało to brak konkretnego doradctwa,ale wsumie miałam siostre i ona w zupełności mi wystarczała- przyznam,że ma świetny gust !!! Suknie mają rewelacyjne...na prawdę świetny wybór Wysokie ceny,ale przynajmniej wiesz za co płacisz Szczerze polecam!!!

Edytowane przez tesiaczek123
Czas edycji: 2010-03-04 o 17:41
tesiaczek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:42   #67
mikig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Salon "Juliette" na Belwederskiej w Warszawie - niestety nie polecam zakupu sukni ślubnych w tym salonie. Ostatnio miałam okazję przekonać się sama co oznacza "Styl Juliette". Właścielka salonu jest osobą bezwzględną i nie szanującą klientów. Nie wie, co to znaczy profesjnalna obsługa. Przy zakupie sukni tzw. "wieszakowych" żąda zapłaty całej kwoty od razu. A potem nie wywiązuje się z umowy i oddaje suknie brudne, z oberwanymi nitkami i w zwykłej folii (ja właśnie taką byłam zmuszona odebrać). To co ma być początkowo zrobione w cenie okazuje się do dopłaty, mało tego właścicielka zmienia i winduje cenę za ewentualne poprawki (zaznaczam, że cena i zakres ustalony na pierwszej wizycie). Więc jeśli ktoś zdecyduje się zakupić suknię to przestrzegam przed nieuczciwymi praktykami właścicielki.

Salon Carmen w Warszawie w Al. Jana Pawła - polecam, obsługa jest przemiła, bez problemu można przymierzać dowolną ilość sukni, panie proponują od siebie i doradzają, zajmują się klientem.

Pracownia sukien ślubnych "Adrianna" w Al. KEN w W-wie wydaje się być godna polecenia, pewnie uszyłabym tam suknię, gdybym nie zwróciła uwagi na inną "gotową". Kobieta w salonie potrafi dobrać suknię do figury i zainteresować.

Salon Coline w Wesołej pod W-wą na Trakcie Brzeskim 71 - polecam z czystym sumieniem. Nie ważne czy kupuje się tam suknię gotową "wieszakową" z wyprzedaży czy specjalnie zamawia, w standardzie jest całkowite dopasowanie sukni, ewentualne poprawki, czyszczenie wraz z reparacją sukni, miłe dziewczyny wraz z właścicielką zajmują się klientką kompleksowo i w bardzo miłej atmosferze. Mają duży wybór dodatków biżuterii oraz wypożyczalnię halek.
mikig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 14:48   #68
Qaterina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Polecam salon Coline w Wesołej, wielki plus za atmosferę, Panie są młode i bardzo pomocne. Byłam w sobotę bez zapisywania się bo nie wiedziałam że trzeba i nie zostałam spławiona, tylko Pani pokazała mi katalogi, spytała się czy już mierzyłam suknie i co mi się podoba, zaproponowała mi spotkanie w ciągu tygodnia żeby bez pośpiechu, na spokojnie pomierzyć suknię, bo w soboty zawsze jest dużo ludzi. Szczerze mówią w czym jest dobrze a w czym nie, pokazują różne modele żeby można było zobaczyć siebie w różnych stylach. Jak coś mi się nie podobało w sukni to Panie mówiły, że na ile fason sukni pozwala to można robić przeróbki, i jest już to w cenie.
Nie jest tajemnicą jakie modele się mierzyło i ile one kosztują, po wcześniejszych wizytach w innych salonach jest to dla mnie miłe zaskoczenie. Jeszcze nie wybrałam sukni bo waham się między dwoma modelami ale wiem na pewno ,że suknię kupię właśnie tam.
Qaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:03   #69
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Emka84 Qaterina Mikiq
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:49   #70
madzik_k11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez Qaterina Pokaż wiadomość
Polecam salon Coline w Wesołej, wielki plus za atmosferę, Panie są młode i bardzo pomocne. Byłam w sobotę bez zapisywania się bo nie wiedziałam że trzeba i nie zostałam spławiona, tylko Pani pokazała mi katalogi, spytała się czy już mierzyłam suknie i co mi się podoba, zaproponowała mi spotkanie w ciągu tygodnia żeby bez pośpiechu, na spokojnie pomierzyć suknię, bo w soboty zawsze jest dużo ludzi. Szczerze mówią w czym jest dobrze a w czym nie, pokazują różne modele żeby można było zobaczyć siebie w różnych stylach. Jak coś mi się nie podobało w sukni to Panie mówiły, że na ile fason sukni pozwala to można robić przeróbki, i jest już to w cenie.
Nie jest tajemnicą jakie modele się mierzyło i ile one kosztują, po wcześniejszych wizytach w innych salonach jest to dla mnie miłe zaskoczenie. Jeszcze nie wybrałam sukni bo waham się między dwoma modelami ale wiem na pewno ,że suknię kupię właśnie tam.
WITAM, wszystkie PM
Qaterina
Zgadzam się z Twoją opinią odnoście salonu Coline! Sama zamówiłam tam suknię teraz czekam na pierwszą przymiarkę - ślub w maju Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to zarówno Panie z salonu jak i sama właścicielka są cudowne, przyjechałam do tego salonu jako ostatniego i udało mi si kupić prawie tysiąc zł tańszą sukienkę Można robić zdjęcia - co w innych salonach jest zabronione!! Polecam
__________________
nasz ślub 15.05.2010
madzik_k11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 14:13   #71
Qaterina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cieszę się że jest nas więcej
Qaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 22:04   #72
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

o proszę nie jestem sama

ja tez z czystym sumieniem mogę polecić salon Coline
pomijając już nawet fakt, że można robić zdjęcia, co po wizytach w kilku salonach było dla mnie lekkim szokiem - ale oczywiście bardzo pozytywnym
moim zdaniem cały sekret tkwi w tym, że te Panie znają się dokładnie na tym czym się zajmują
zamówiłam tam swoja suknie pod koniec lutego i wiem ze to był trafny wybór, naprawdę przemiła obsługa, nie zbywają, potrafią doradzic, same proponują różne rozwiazania
ja byłam bardzo mile zaskoczona
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:49   #73
garasia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

CZy możesz mi powiedzieć czy czy jesteś zadowolona z Białego Raju?
Ja się dużo złego naczytałam a jedna suknia naprawdę mi się podoba.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Witam Moje Drogie Panie
Teraz ja napisze parę rzeczy o salonach, gdyż w czerwcu biorę ślub i zwiedziłam ich już od groma
a więc - Salon Diana na Targowej - ehhh aż muszę wzdychać...nie polecam go. Nie miła obsługa....suknie - owszem są bardzo ładne ale obsługa fatalna...nikt nie doradza, albo patrza na Ciebie jak na trola....minus za obsługe...
Salon -Susan Blanche na kijowskiej-panie zupełnie niezainteresowane!! Siedziałam na kanapie a tu cisza...3 razy wertowałam katalog i nic...w końcu dopiero jak podeszłam to ktoś się spytał czy już wiem czego szukam...przymierzylam dwie ale na tym skończyłam...niemiłe panie a i materiały sukni nieciekawe...Nie polecam!!!
Salon Angel - miłe Panie... suknie całkiem ładne ale jednak nie znalazlam tam nic specjalnego rzucającego się w oczy
Salon Carmen - Panie bardzo mile...tłok był ale w ciągu 5 minut już ktoś mi pomógł w wyborze sukni z katalogu No ale tylko tyle...nic więcej w doradzaniu i omówieniu sukni.
Salon E.
Salon E.Mariage na targowej - o jeju jaka okropna baba!!! Spytałam o pewną suknię ze starej kolekcji a ona chyba tępa powiedziała, bym poszła do domu, zerkneła dobrze w internet i dopiero przyszła powiedzieć czegos zukam!!! Nie miła i zero sumiechu!!! Nawet nie radzę iść!! Co z tego że ładne suknie ale gburzyzna pachnie z daleka!!!
Biały Raj - Mój numer jeden!!!! Mile Panie!!! raz trafiłam jak juz było późno i może nie pałały extra uśmiechem ale obsłużyły rewelacyjnie i omawiały ze mną czy jakiś plus tej sukni jest a jaki innej która zamierzyłam itp! Potem jak przyszłam, nie mogłam się nadziwić!! Były nowe kolekcje i mierzyła kolejne trzy!! panie bardzo miłe - no wiadomo, każdy ma gorsze dni ale sama nie ubię jak u mnie klienci w sklepie przychodzą dosyć póxno - a to posptzątac trzeba itp. Ale teraz byłam wcześnie i obsługa rewelacyjna!! Miłe Panie!! Doradzały...w końcu zamówiłam suknie!! Moje marzenie!!! Mimo wszystko, potem przyszłam kolejny raz...znowu mierzyłam inne ale i tak zostałam przy swojej a obsługa rewelacyjna!! dzisiaj tez byłam w salonie!! Znowu nowa kolekcja a Pani przemila, pytała czy coś zmieniamy lub może suknia inna mi wpadła w oczko ja i tak zostałam przy swojej!! niedługo przymiarka uszytej sukni Potem inne takie Polecam gorąco!!! Wybór naprawdę rewelacyjny!! Może na stronie salonu nie za specjalne są suknie ale efekt w środku - piękne!!!

Witaj wczoraj zachwyciłam sie jedną z sukienek w Białym Raju.
Boję się tylko niespodzianke tak dużo naczytałam się w necie złego
garasia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 12:05   #74
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

garasia77:

Ja polecam salon Biały Raj Nikogo tam nie znam, więc nie mówię tego dlatego, że robię jakąs reklamę by zbojkotować zle opinie...opinie są wszędzie i dobre i złe i tam gdzie mowią o samych superlatywach gwarantuję, że mogę pokazać te złe Zresztą zwiedziłam wieeeele salonów w ostatnim czasie bo moje dwie koleżanki mialy wesela teraz i też zakupiły suknie w "Białym Raju"

Ja polecam ten salon nie tylko ze względu na obslugę Mogłam mierzyć każdą suknię tyle razy il;e chcialam...a swoją mierzylam chyba 5 razy :P Teraz mierzenie uszytej sukni przede mną...po raz kolejny ale otrzymam ją dopiero 2 tygodnie przed ślubem jakoś Bo wiadomo, że wszelkie poprawki mogą się trafić ale napewno troszkę schudłam bo pani biorąc kolejny raz moją miarę żmiała się, że dwa cm.musi odjąć

W każdym bądź razie, za każdym razem jak tam wchodzę, pytają czy coś zmieniam lub mam jakiś pomysl by coś doszyć itp. Nie powiem, i tak troszkę zmieniłam w mojej sukni rzeczy... Poprosiłam by doszyć mi pewne tasiemki itp. Jestem zadowolona z kontaktu z tymi Paniami...

I musze przyznać, że garnitury też maja piękne szczególnie taki srebrno stalowy, taki jasny piękny Ten właśnie wybral mój facet Wygląda nieziemsko..no ale oboje mamy wszystko szyte od nowa na miare Gdyż ja chce mieć suknie śnieżnobialą a mierzyłam taką kości sloniowej czy jakoś tak I wogóle nie robili problemu A mój misio jest taki z większym cialkiem więc też musi mieć dobrany garnitur a ten go wyszczupla i odmładza :P

Kochana...ja mieszkam 3 minuty od tego salonu wogóle więc w razie jakiś pytań - oto moje gg. - 8476043
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:14   #75
zukuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Dziewczyny pomocy!
czy któraś z was kupowała suknię w salonie "młoda para' na swiętokrzyskiej?
Byłam w piątek w kilku salonach i również w tym. Wrażenia samej obsługi pozytywne- pierwsza Pani która wzieła pod uwagę moje preferencje co do sukni+ powiedziała że suknię sprowadzą pod koniec czerwca( czyli w dwa miesiące )
dziś poszukałam opinii na temat tego salonu i jest ich niewiele _ a do tego są negatywne* moje pytanie czy któraś z was słyszała coś o tym salonie* jestem jeszcze przed wpłatą zaliczki dlatego się zastanawiam* dodam że własnie tam znalazłam TĄ suknię< od razu jak zobaczyłam się w lustrze wiedziałam że to ta
zukuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:05   #76
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

A ja zdecydowanie polecam salon Młoda i Moda. Warszawa, ul. Koprzywiańska 46,.
Ja mialam na wybor sukni tylko niecale 2 dni. Wczesniej wybralam sporo przez internet i umowilam sie z paniami na mierzenie (podobnie zreszta jak w kilku innych salonach tego dnia). Salon jest co prawda w podworku i lokalizacja malo powalajaca, ale wybor i jakosc sukien cudna. Przymierzylam tam chyba ze 20, przy czym niektore po kilka razy. Panie sporo mi doradzily, same proponowaly mi suknie, ktore moglyby mi sie spodobac i ani razu nikt nawet nie mrugnal ze marudze, przymierzam po 100 razy i zajmuje im czas. Nie moglam wybrac na koniec miedzy 2 i doradzily mi zebym 'przespala sie' z ta decyzja i przyjechala jeszcze raz nastepnego dnia. Tak tez zrobilam i znowu skoncylo sie a mierzeniu po 4 razy kazdej z 2 kiecek. Koniec koncow wybralam i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, bo przymiarka tydzien przed slubem....Z tym tez nie bylo problemu, powiedziano mi ze jak nie moge wczesniej to nie moge i jakby cos bylo nie tak, to one sie wyrobia z poprawkami. Do tego wszystkiego dostalam maly rabat, wiec naprawde nie moge narzekac))). Mam nadzieje ze w czerwcu tez wszystko pojdzie jak powinno))))).
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 20:44   #77
alabama19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cześć dziewczyny! A czy któraś z Was szyła sobie suknię w Rigore? (Nadarzyn)... słyszałam wiele dobrego o salonie i sama przymierzam się do tego, żeby tam zamówić swoją... ale chciałabym zobaczyć np. jakieś zdjęcia Waszych kreacji tam szytych (w salonie niestety jest tylko kilka takich "na pokaz" i do przymiarki ale wszystko podobno szyją, więc chciałam zobaczyć jak to w efekcie wygląda...)
alabama19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:33   #78
rosamarynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Wczoraj mierzyłam suknie w Warszawie i muszę powiedzieć, ze najlepiej wcześniej się zapisywać na przymiarki.
W Emmi Mariage na Kijowskiej super panie-szczególnie p.Agnieszka. Tylko sukienki strasznie drogie, jedna kosztuje 4800 bo ją podobno sprowadzają, a ja słyszałam w innym salonie, że szyją w Chorzowie...
Salon Lissa Ferrera: super biżuteria, ale suknie jakby wojnę przeżyły, wszystko brudne i dosłownie odpada, ale dziewczyny bardzo miłe.
Salon Diana na Targowej: kobiety niezbyt miłe, ale suknie ładne i niedrogie, np.księżniczki za 2 tyś.
Salon Panna Młoda na Kijowskiej, super dziewczyna ale mały wybór i modele raczej skromne.
Salon Ślubny na Kijowskiej naprzeciwko dworca wschodniego: dziewczyna niemiła i zarozumiała, na dodatek śmierdzi tam jak w szpitalu, a sukienki brudne.
Na koniec okropna, stara, tłusta baba w takiej małej budzie przy stadionie...można mierzyć 3 sukienki, za to nie można się nawet raz zakręcić, żeby zobaczyć czy się da w takiej sukni i ręce trzeba mieć za głową żeby nie pobrudzić. Jest jeszcze tam taka młoda dziewczyna, ale ta nie jest lepsza. sama wybiera sukienkę nawet nie pyta jaką sie chce, odradza wszystko, o nic się nie można zapytać. A jedna suknia była przepiękna, ale nie kupię u tego starego, wrednego babska! Znalazłam tę suknię w innym salonie.
Zgiń, przepadnij obrzydliwy i tłusty babolu!
rosamarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 20:08   #79
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja się zgodzę z większością opinii tu panujących:

Salon Diana ul Targowa
- nigdy w życiu moja noga nie postanie więcej w tym salonie, mimo ze ceny są atrakcyjne. Za to panie obsługujące obie ja bym natychmiast zwolniła z pracy - 0 uśmiechu, mina jakby ktoś im rodzinę zabił, ironiczne teksty, łaska że suknie podają, 0 pomocy (mimo obecności Pana, który był miły, ale aż za bo wszystko mu się podobało). Pani zaproponowała welon za darmo przy zakupie sukni tego samego dnia - chyba tylko tak zdobywają klientów...

Biały Raj ul Targowa - hmm, jestem na tak, Panie w większości miłe i uśmiechnięte, jako że sobota to tylko 3 suknie do zmierzenia. Bez zachwytu jakiegoś szczególnego ale ok.

Elle ul Targowa - no tu jestem zdecydowanie na tak. Panie bardzo miłe (zwłaszcza blondynka w okularach), doradzają, pomagają, wybór tez spory, ceny przystępne.

Susan Labo ul Kijowska - rewelacja, obsługa uśmiechnięta, pomocna, bardzo mila, wyrażająca swoje zdanie i potrafiąca doradzić, ceny bardzo ok, wybór bardzo duży. Zdecydowany faworyt.
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 00:33   #80
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

a ktory salon w wawie jest najwiekszy?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:07   #81
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
a ktory salon w wawie jest najwiekszy?
w każdym znajdziesz coś innego. Moim zdaniem tylko ona na Nowolipiu 22a
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:39   #82
sisi2508
Raczkowanie
 
Avatar sisi2508
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: to tu to tam....
Wiadomości: 152
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Godzinę temu wróciłam z Warszawy z wyprawy po salonach sukien ślubnych. Padnięta jestem jak pies pluto bo upał niesamowity był, do tego przejazdy tramwajami - uch... ale i zadowolona bo znalazłam kilka sukni dla mnie jak z bajki

Co do salonów to byłyśmy (z bratową) w pięciu:

1. Moda i Młoda - Koprzywiańska - tu byłam wczesniej umówiona na przymiarki. Obsługa - rewelacja, nie czuje się presji, można przymierzać do woli suknie samemu wybrane i te które proponują. Mnie obsługiwał Pan - baaaardzo miły, sympatyczny i znający się na rzeczy (byłam w szoku jak ten pan zna sie na wszystkim i nawet trafnie stwierdził że do mojego typu urody białe suknie pasują lepiej!). Suknie zaś pomagała mi przymierzyć Pani. Otwarcie mówią, w której sukni wygląda się najlepiej, ale jednocześnie nie usłyszysz od nich stwierdzenia: ta suknia nie jest dla Pani - jest dla szczuplejszych dziewczyn (jak to bywa w innych salonach) pozwalają by samemu utwierdzić się w przekonaniu, która suknia jest odpowiedniejsza. Jedyny, jak dla mnie, minus to mało sukni w kolorze bieli i bardzo wysokie ceny (suknie Mon Cheri - 5tys.)

2. Biały Raj - Targowa - i tu również byłam umówiona - faktycznie "raj"! Miła fachowa obsuga, najpierw wybrałam suknie, które mi się spodobały na manekinach potem je przymierzałam. Panie bardzo sprawnie pomagały w ubieraniu i rozbieraniu. Ceny niższe niż w poprzednim salonie a i suknie przepiękne! Tu również wszystko odbywało się w bezstresowej atmosferze. Mimo, że ślub mam dopiero w maju 2011 o czym Pani wiedziała, tak samo chętnie mnie obsługiwała jakbym już teraz miała zamówić suknię, doradziła zebym tez do nich zajrzała w styczniu kiedy to będą nowe kolekcje bo może tez coś ciekawego się pojawi. No i to właśnie w tym salonie przymierzałam suknie, która jest moją faworytką Na koniec otrzymałam wizytówkę z zapisanymi numerami modeli sukni i cenami - bardzo miły gest.

3. Salon Diana - (weszłam bez wcześniejszego umawiania się)
tak sztywnych ludzi (pan i pani) dawno nie widziałam! Wszystko robili jak wytresowane roboty. Przymierzyłam 2 suknie-były nawet nie złe i cena przystepna, ale ze względu na obsługę nie wrócę tam - mało przyjemnie Pan mi powiedział ze ta suknia o którą pytam jest dla szczuplejszych Pań (mam rozm. 40) - bez komentarza...

4.

Cytat:
Napisane przez rosamarynka Pokaż wiadomość
Na koniec okropna, stara, tłusta baba w takiej małej budzie przy stadionie...można mierzyć 3 sukienki, za to nie można się nawet raz zakręcić, żeby zobaczyć czy się da w takiej sukni i ręce trzeba mieć za głową żeby nie pobrudzić. Jest jeszcze tam taka młoda dziewczyna, ale ta nie jest lepsza. sama wybiera sukienkę nawet nie pyta jaką sie chce, odradza wszystko, o nic się nie można zapytać. A jedna suknia była przepiękna, ale nie kupię u tego starego, wrednego babska! Znalazłam tę suknię w innym salonie.
Zgiń, przepadnij obrzydliwy i tłusty babolu!
Wydaje mi się że właśnie i ja tam trafiłam - "salon" (phi!) Barbara - Targowa1 - masakra! Po co te baby tam siedzą?
By kawkę sobie popić?
Skusiły mnie dwie śliczne sukienki z wystawy. Od razu po "dzień dobry" zapytały mnie kiedy ślub, a usłyszawszy, ze w maju 2011 wrednie stwierdziły że teraz sukienek się nie przymierza bo wejdzie nowa kolekcja i co z tego że mi się jakaś teraz spodoba jak potem pewnie zmienię zdanie a nawet jak nie to i tak mi takiej nie uszyją bo już ona wyjdzie z kolekcji i jej przecież nie będzie! Tak niemiłych bab to jeszcze nie spotkałam! Nabuczone, robiące łachę - NIE POLECAM
a jednocześnie zastanawiam się czy któraś z przyszłych Panien Młodych kupiła tam suknię...Z ich podejściem wątpię bo one nie chcą sprzedawać....

5. Salon Jennifer Vaiano - Grochowska - i tu również weszłąm "z ulicy" - bardzo miła Pani dała nam katalogi, powiedziała, żeby coś wybrać (także z manekinów). Sprawnie i z ochotą pomagała mi w przymierzaniu, doradzała, mówiła o promocjach, bez steru, czy wymuszonych sztucznych uśmiechów. Ceny sukni normalne no i tu też zobaczyam swoją drugą i trzecią faworytkę
Na pewno zajrzę tu jeszcze bliżej ślubu.
__________________
Jeśli potrafisz marzyć, potrafisz także tego dokonać
sisi2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 23:43   #83
Megi1606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Witam,czy byłyście może w salonie MEGAN przy Alejach Jerozolimskich w budynku Millennium Plaza??
Bardzo gorąco polecam!!!! klaski:
Bardzo miła i profesjonalna obsługa,mają tam suknie francuskie i szwedzkie, można zamówić (czas oczekiwania 4 mce),wypożyczyć i uszyć suknię swoich marzeń.Nie ma limitu przymierzanych sukien tak jak w niektórych salonach,można robić zdjęcia,koszt szytej sukni do 3 tyś.
Byłam chyba już we wszystkich salonach w Warszawie,i w 90% wrócę do salonu MEGAN.Jeżeli chodzi o obsługę,bardzo miłe i przede wszystkim profesjonalne Panie. W 100 % polecam
Megi1606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:45   #84
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez sisi2508 Pokaż wiadomość
Godzinę temu wróciłam z Warszawy z wyprawy po salonach sukien ślubnych. Padnięta jestem jak pies pluto bo upał niesamowity był, do tego przejazdy tramwajami - uch... ale i zadowolona bo znalazłam kilka sukni dla mnie jak z bajki

Co do salonów to byłyśmy (z bratową) w pięciu:

1. Moda i Młoda - Koprzywiańska - tu byłam wczesniej umówiona na przymiarki. Obsługa - rewelacja, nie czuje się presji, można przymierzać do woli suknie samemu wybrane i te które proponują. Mnie obsługiwał Pan - baaaardzo miły, sympatyczny i znający się na rzeczy (byłam w szoku jak ten pan zna sie na wszystkim i nawet trafnie stwierdził że do mojego typu urody białe suknie pasują lepiej!). Suknie zaś pomagała mi przymierzyć Pani. Otwarcie mówią, w której sukni wygląda się najlepiej, ale jednocześnie nie usłyszysz od nich stwierdzenia: ta suknia nie jest dla Pani - jest dla szczuplejszych dziewczyn (jak to bywa w innych salonach) pozwalają by samemu utwierdzić się w przekonaniu, która suknia jest odpowiedniejsza. Jedyny, jak dla mnie, minus to mało sukni w kolorze bieli i bardzo wysokie ceny (suknie Mon Cheri - 5tys.)
O matko chyba zartujeszdla mnie w tym salonie panie byly niemile nadete, sztywne, niepomocne, traktowaly nas z gory jakbysmy sobie jakies biedne z ulicy przyszly sukienki poprzymierzac a i tak nic nie kupimy bo nas nie stac, zero usmiechu, zero zyczliwego slowa, customer service lezy i kwiczy
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:52   #85
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

jestes pierwsza osioba ktora to o nich mówi Wprawdzie nic tam nei kupiłam ,ale z kilku salonów w których byłąm ten był zdecydowanie najlepszy. BAbki kompetentne i pomocne. I pierwszy raz widziałam facetaq który am pojecie. Powiedział"W tej pani bardzo ładnie,a el wyglada pani na taką niepewną i przestaszona. W tamtej była pani taka wesoła". I dokładnie tak było!Są super. jedyny mankament to to, że PM walą drzwiami i oknami, mimo kiepskiej lokalizacji i trzeba czekać na przymiarki.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:58   #86
Megi1606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Nie polecam salonu ślubnego Pronovias na przeciwko Smyka
Pani która tam pracuję zapytała kiedy mam ślub,więc powiedziałam jej,że we wrześniu,i podeszłam do sukni która mi się spodobała,a ona do mnie W TAKIM RAZIE NIE MA SENSU NIC MIERZYĆ,BO NIE ZDĄŻYMY SPROWADZIĆ DLA PANI SUKNI,A NA MODEL Z SALONU SĄDZĘ,ŻE NIE STAĆ PANI...................i poszła do innej pani
Megi1606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:06   #87
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Hej.
ja mam slub w lipcu 2011 roku, ale w zwiazku z tym że jestem bardzo zapracowana wybrałam sie na wstepny przegląd juz teraz...
Na pierwszy ogień poszły salony na Jana Pawła.
Byłam tam dziś, czyli poniedziałek przed południem...
Generalnie makabra!!
Zaczęłam on tylko ona, a potem Abiu, wybór moze nia mały, ale sukienki mało oryginalne, wszystkie podobne do siebie... obsługa troche zdziwiona ze tak wczesnie, ale jakos nie kreciła nosem, przymierzyłam 2 suknie, pani mi zapisała je, podziekowałam i wyszłam...
promesa... Mimo ze była 11.55 panie dopiero odkurzały i mowy nie było zeby godzine po otwarciu salonu cos przymierzyc... dodam ze dziewczyna która siedziała na przymiarke( umówiona!!) czekala juz ponad pol godziny.
Panie kreciły nosem nawet na to zebym usiadla i obejrzala katalogi.. Ucieklysmy z krzykiem!!!
Przeszłysmy na druga strone ulicy do cymbeline i salonu obok, nie pamietam nazwy.
W cymbeline jakas stara sucha wiedzma smierdzaca papierochami spławiała nas w mniej niz 5 min, nie było mowy o przymierzeniu czegokolwiek, bo sa umówione klientki...aha, jasne
w tym salonie obok, przemiła pani, blondyneczka, wypytała o wszystko, zaproponowała 2 sukienki, przyniosła jeszcze 2 inne...

Generalnie proszę was o rade, czy dac sobie spokój z szukaniem, do listopada, kiedy wchodzą nowe modele...
a jeszcze jedno, zadnej z sukieniek upatrzonych w internecie na stronach nie było w salonie... i jak tu ułatwic sobie robote...

PS, czy zastanawiacie sie nad szukaniem sukienki w innym miescie, mniejszym? Bo ta wawa mnie swoim nadeciem powala!!
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:20   #88
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ta całą Promesa to jakas porażka jest. Tez tam bylam , na jakieś 5,5 miesiaca przed słubem, umowiona, i chciałam przymierzyć sukienkę co do której wiedziałam, ze pewnie nie bardzo mi będzie leżeć, ale TŻowi sie takie podobały. Jak te cholery zaczęły kręcić nosem, że pojęcia nie mam! Pieprzyły też jakieś swoje bez sensu teorie co to niby jest ładne (Pani była zwolenniczką bez-jej prawo,ale niech nie mówi, że to jest jedyna opcja) i sie upierała, ze w modelu który ostatecznie wybrałam (muślinowym, wysoko odciętym) będzie mi źle. Ona jedna- we wszystkich innych salonach racjonalnie stwierdzono, ze to dla mnie dobre rozwiązanie... I nie namawiano mnie do takiej sukni do halki na kilku kołach... Przy mnie baby obraziły jeszcze jedną klientkę. I jak wyszła to przy mnie gadały na nia " jak głupie pomysły ma to usłyszała". A jak po przymiarce sie ubierałam i chciałam sie zapytać o garnitury (sam badziew był) to już zajęte były plotkowaniem i focha strzeliły że o cokolwiek pytam. Masakra.
W Abiu mam super doświadczenia. Weszłam o 17, nieumówiona i po chwili czekania przymierzyłam wszystko co chciałam, a babka czuła klimat na maksa, była pierwszą osobą, która pokazała mi inną fajna dla mnie opcję. Super.

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2010-08-02 o 14:27
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:26   #89
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja swoja sukienke wlasnie kupilam w listopadzie 2010 mimo iz slub mam dopiero teraz w sierpniu, bo wcale nie tyje i byly ciut tansze i takiego tloku nie bylo w sklepach i cos znalazlam i tez tego co ja sobei upatrzylam w necie nie bylo w sklepach wiec po jakims drugim sklepie poszlam zywiol w sensie co mi w oko wpadlo w sklepie.
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:57   #90
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Martwie się tylko ze jedna z moich faworytek jest z kolekcji 2009 a jesnienia bedzie kolekcja 2011, i nie wiem czy wtedy można bedzie ja jeszcze kupic, nowa a nie jakas wyszarganą z salonu

Jakie sa wasze doświadczenia??
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.