Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-04, 22:45   #31
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że dziurę w szklance zrobią
A ja że mi się tv popsuł
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 00:08   #32
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
A ja że mi się tv popsuł
Też mi przyszło do głowy, czy mi się czasem internet nie zaciął.
Generalnie to ten odcinek był nudny... A rozmowy Jarka z Anielą o zakupach w lumpeksie wnoszą tyle do serialu...
Kinga może szuka chłopaka i chce się pokazać tylko dlaczego w "Chłopakach do wzięcia" pokazują dziewczyny?..
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 10:03   #33
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 114
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

a Asia Ryśka to się odnalazła czy nadal jest zaginiona?
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 11:59   #34
lomai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 34
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Gumiś w końcu nie ma do siebie żadnych zastrzeżeń, jak mówił na początku swojej przygody z serialem.
A co do oświadczyn po krótkiej znajomości, to co drugi już kupował pierścionek i się oświadczał. Chyba po tak długich poszukiwaniach wolą się ożenić dla świętego spokoju i stabilizacji.

Jarek jest chyba najbardziej aktywny, ma pracę, inwestuję w siebie - skuter, łańcuch, nowe bokserki i cały czas szuka dziewczyny, przegląda ogłoszenia, dzwoni, stara się poznać. nie narzeka, że i tak żadna go nie zechcę, bo nie jest bogaty, a dziewczyny lecą tylko na pieniądze, choć sam przyznaję, że patrzą, czy ciuchy nie z lumpeksu No i jakieś dziewczyny miewał.

Kinia to chyba patrzy na tę znajomość bardziej trzeźwym okiem, to Henio prędki do osładzania jej życia.
lomai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 14:19   #35
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Yvete Pokaż wiadomość
A z jakiej racji Gumiś ma rzucać fajki, aby utrzymać tę Asię i jej dzieci?
Ma racje!
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 18:13   #36
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
Ma racje!
Czyli jeśli dwie osoby sie kochaja to nie maja wspólnej kasy tylko każdy sobie? Jak tak macie w swoich związkach to gratuluje!!!
brofar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 20:15   #37
natalkaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

A mnie sie wydaje, ze Henio jest ojcem Kingi. Wczesniej ja ukrywal albo moze nawet tego nie wie. Sa tak podobni z wygladu i z gadki, ze az niepradopodobne, ze nie sa rodzina. Na dodatek blisko siebie mieszkaja, a wiadomo, ze to na wioskach roznie bywalo.
natalkaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 20:36   #38
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

O matko co za teorie. Ręce opadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 09:24   #39
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez natalkaja Pokaż wiadomość
A mnie sie wydaje, ze Henio jest ojcem Kingi. Wczesniej ja ukrywal albo moze nawet tego nie wie. Sa tak podobni z wygladu i z gadki, ze az niepradopodobne, ze nie sa rodzina. Na dodatek blisko siebie mieszkaja, a wiadomo, ze to na wioskach roznie bywalo.
Jakie blisko? Ok 50 km to ma być blisko? Dla tych ludzi to była bariera nie do pokonania. Spotkało się dwoje samotnych ludzi szkoda tylko że z taką różnicą wieku, bo mogłoby z tego coś wyjść
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 20:29   #40
vdk1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez natalkaja Pokaż wiadomość
A mnie sie wydaje, ze Henio jest ojcem Kingi. Wczesniej ja ukrywal albo moze nawet tego nie wie. Sa tak podobni z wygladu i z gadki, ze az niepradopodobne, ze nie sa rodzina. Na dodatek blisko siebie mieszkaja, a wiadomo, ze to na wioskach roznie bywalo.
Henio, w którymś z początkowych odcinków z jego udziałem powiedział, że nigdy w życiu nie był z żadną kobietą w związku, a i sam nie wygląda na takiego który miewałby kiedykolwiek jednonocne przygody. Tak więc nawet choćby chciał nie może być jej ojcem.
vdk1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 20:41   #41
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Bez przesady. Gdyby była jegą córką, to nie padały by teksty o tym że szkoda że dzieli ich różnica wieku, która jest przeszkodą w spróbowaniu bycia razem. No już bez jaj, takie sugestie by nie padały..
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 13:26   #42
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przecież Kinia mówiła,że znalazła ogłoszenie Henia 10 lat temu i zadzwoniła do niego ale okazał sie za stary i w ogóle ale zaprzyjaźnili się itd.
brofar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 22:24   #43
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Mama Ryszarda powinna związac się z Heniem. Oboje są spokojni i pokrzywdzeni przez los.
Kinga mogłaby być z Napoleonem tylko powinien podjąć pracę ewentualnie z Elvisem. Wszyscy są po przejściach :-(
Gumis jednak troszczy się o Asie i dzieci, czasem ma cięty język ale to jego styl
Jarek też w końcu będzie miał dla kogo żyć tylko zęby zrobi i będzie git. Oby Aniela nie namieszala
Nowy chłopak dzwonił do kobiety której wpadł w oko, mają wspólny temat.... pralka. Od czegoś trzeba zacząć

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Są momenty kiedy człowiek zasmieje się z niektórych wypowiedzi bohaterów, ale czasami kręci mi się łza w oku np dziś Henio poplakal się i ja też. Wkurza mnie ze ja siedzę w salonie zasiadam z rodziną do ulubionego serialu, mamy pracę, pieniądze i tak naprawdę niczego nie brakuje do szczęścia a tam są ludzie którzy marzą o takich zwykłych rzeczach jak druga połówka. Obecnie naszym problemem jest gdzie pojedziemy na wczasy, bo każdy ma inne zdanie, ale po obejrzeniu serialu moje problemy to mały pikuś
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 23:13   #44
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Szkoda tego Henia. Jednak on musi ogłaszać się w lokalnych gazetach, portalach a nie ogólnokrajowych. No i nie czarujmy się - jest facetem i dobrze byłoby żeby to on odwiedził kobietę, z którą nawiązuje kontakt. A nie tylko czeka aż to ona przyjedzie..

Bandziorek brak słów - higiena! On był cały brudny, nieogolony, poszarpany jakiś. Ręce opadają..
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 07:16   #45
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Też zaskoczyło mnie to ze Henio nie chce wybrać się do żadnej kobiety tylko czeka az one co odwiedzą, ale on ma jakieś gospodarstwo, zwierzeta więc być może w tym jest problem, nie może tak tego wszystkiego zostawić.
A co do pani Tereski to az zrobiło mi się jej żal, bo siedzi na tym odludziu, nawet wodę musi przynosić sobie sama gdzieś od sąsiada, tragiczne warunki..

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 08:33   #46
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dawniej faktycznie to mężczyzna przyjeżdżał do kobiety. Teraz czasy się zmieniły i bardzo często widziałam że to kobiety przyjeżdżają de facetów i nie ma w tym nic złego. Kwestia dogadania się. Np do Jacka od różowego domku też kobieta przyjechała i dobrze sobie żyją. Pan Henio nie może odjechać z gospodarstwa ponieważ jest sam. Przecież nie powie zwierzętom że nie będą jeść przez dwa dni bo pan wyjeżdża do kobiety. Jak wpadnie w oko jakiejś fajnej pani to nie będzie problemu z przyjazdem. Kinga jest młodsza i też do niego przyjeżdża. I daje sobie głowę uciąć że gdyby była starsza to byłaby z nich para.
Co do mamy szczeny to myślę że gops powinien się zainteresować tą kobietą. Jest 21 wiek a ona nie ma wody w domu to jest nie do pomyślenia. Jest kobietą starsza która potrzebuje pomocy. Przez ten czas żaden urzędnik nie zjawił się z pomocą
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 09:52   #47
Apatura Iris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Urzędnicy w Polsce wolą nie widzieć problemu aby nie mieć dodatkowej roboty, a każda taka rodzina musi mieć podejście indywidualne, a to wymaga od urzędnika czasu i zaangażowania, a w takich biednych gminach jest dużo takich rodzin a urzędników za mało aby mogli w 90% oddać się tej danej rodzinie. Bo jeszcze czeka do objechania 30 takich rodzin (na głowę) więc muszą znaleźć czas na wszystkie rodziny - pobieżnie tylko aby odfajkować.
Co do Tereski to zastanawiam się kto stwierdził, że ma wodę niezdatną do spożycia? Sama?
Pobór wody i zlecenie wykonania próbek bakteriologicznych wody pitnej zleca się PPIS, a to kosztuje nie małe pieniądze, więc albo faktycznie coś musiało się w tej studni utopić, albo woda gruntowa, która wylazła na wierzch dostała się do studni. Poza tym pewnie nie ma odpowiedniego węzła sanitarnego w domu więc nieczystości (produkty defekacji) być może przedostają się do wód podskórnych w sposób niekontrolowany.

Bandziorek chyba podarował sobie leczenie kielochów, bo temat umarł a i ćmiki jara jak do tej pory. Gdyby miał przymierzać się do odnowy swoich kielochów to by przynajmniej spróbował rzucić to jaranie, bo to jest obligatoryjne przy tego typu zabiegach.

Gumiś jako tako widać, że mu zależy i się stara ale Aśka to taka trochę niedorajda jest mino, iż też próbuje się starać to o wiele trudniej to jej przychodzi niż rozgarniętemu Gumisiowi, który po prostu ma taki styl bycia lekko buraczanego na wiosce pod Głogowem.
Apatura Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 10:08   #48
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Sytuacja pani Teresy jest taka od kilku lat. Chcesz nam wmówić że urzędnicy mają tyle pracy ze nie mają czasu się tym zająć? Przestań pisać bzdury, to trwa kilka lat a nie dni. Wszyscy tą rodzinę znają bo Asia mówiła że jak policja przyjechała po szczene to mówili na niego celebryta
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 14:55   #49
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Szkoda tego Henia. Jednak on musi ogłaszać się w lokalnych gazetach, portalach a nie ogólnokrajowych. No i nie czarujmy się - jest facetem i dobrze byłoby żeby to on odwiedził kobietę, z którą nawiązuje kontakt. A nie tylko czeka aż to ona przyjedzie..

Bandziorek brak słów - higiena! On był cały brudny, nieogolony, poszarpany jakiś. Ręce opadają..
Henio kiedys mówił,podczas rozmowy telefonicznej z któraś z kandydatek, ze on nie moze przyjechać bo nie może zostawić gospodarstwa nawet na pół dnia.
Troche mi sie go żal zrobiło, jak Kinga mówiła, ze kobiety go nie chcą bo skromnie mieszka.A widać ze to dobry chlopina,pewnie prosty ale serce ma dobre.
Szkoda ze mentalność wsiowa (co ludzie powiedzą ) nie pozwala im byc razem,bo widać że nadają na tych samych falach

Bandziorek w tym odcinku widać, ze był po jakimś alkoholowym cugu,on chyba jedyny jest w tym serialu p
Od początku

Taki w ogóle smutny odcinek,humor mi poprawil Robert jak sie podjaral,ze potencjalna kandydatka ma taka sama pralkę
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 18:00   #50
Virttutti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ziemia się ciągle kręci i nikomu to nie przeszkadza. Na rowerze inaczej też nie pojeździsz. Przykłady można mnożyć. Jedynie łza w oku kręci się niekręcąc

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Virttutti Pokaż wiadomość
Ziemia się ciągle kręci i nikomu to nie przeszkadza. Na rowerze inaczej też nie pojeździsz. Przykłady można mnożyć. Jedynie łza w oku kręci się niekręcąc
To a propos nieskończoności mieszania cukru w szklance z herbatą.
Swoją drogą zastanawia mnie jaki jest cel (poza kasą) kręcenia? tego typu reportaży. Bieda w Polsce jest powszechna, ale wstydliwa. Każdy stara się nawet z kurnej chaty zrobić przyjemny dla oka domek. Tymczasem mamy bohaterów, którzy nie starają się czegokolwiek zmienić. Zgodnie z zasadą: urodziłem się w chlewie, umrę w swoiskich klimatach. Prawda jst brutalna, to są często osoby upośledzone. Razi mnie kreowanie rzeczywistości na potrzeby programu i bezduszne wykorzystywanie tych naturszczyków. Przykład : wystawianie panienki Bandziorkowi. Wiem z doświadczenia, że część kobiet to wynaturzone, bezlitosne i puste potwory w ludzkiej skórze. Pytanie czy angażują się za namową reżyserów czy z własnej inicjatywy. Podejrzewam to ostatnie.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Henio kiedys mówił,podczas rozmowy telefonicznej z któraś z kandydatek, ze on nie moze przyjechać bo nie może zostawić gospodarstwa nawet na pół dnia.
Troche mi sie go żal zrobiło, jak Kinga mówiła, ze kobiety go nie chcą bo skromnie mieszka.A widać ze to dobry chlopina,pewnie prosty ale serce ma dobre.
Szkoda ze mentalność wsiowa (co ludzie powiedzą ) nie pozwala im byc razem,bo widać że nadają na tych samych falach

Bandziorek w tym odcinku widać, ze był po jakimś alkoholowym cugu,on chyba jedyny jest w tym serialu p
Od początku

Taki w ogóle smutny odcinek,humor mi poprawil Robert jak sie podjaral,ze potencjalna kandydatka ma taka sama pralkę
To wiedza podstawowa. Chciałabyś żeby chłopak uprał ci stanik za kilkaset zeta w betoniarce
Virttutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 18:30   #51
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kilkaset zeta? Tam ludzie nie noszą tak drogiej bielizny. Ktoś kto jeszcze pierze we frani to niemożliwe. Sama kupuje biustonosz za ok 150 zł. Kilkaset złotych to mogę zapłacić za płaszczyk a nie biustonosz
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 19:55   #52
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Henio kiedys mówił,podczas rozmowy telefonicznej z któraś z kandydatek, ze on nie moze przyjechać bo nie może zostawić gospodarstwa nawet na pół dnia.
Na godzinę, dwie czy trzy na pewno może. Nie przesadzajmy, bo gdyby tak było to by nawet żadnej sprawy w urzędzie osoba na gospodarce by nie mogła załatwić. Mimo sympatii do niego, to ja myślę, że to taka trochę wymówka i wynik nieogarnięcia.
I też dlatego mówię, że on powinien szukać kobiety lokalnie, blisko siebie.

Zgadza się, dawniej to mężczyzna przyjeżdżał do kobiety, dziś znaczenia to nie ma. Tylko miejmy na uwadze, że potencjalne kobiety dl Henia to Panie tej starszej daty i większość na pewno na to patrzy.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 20:41   #53
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Urzędowe sprawy załatwia się w najbliższym mieście a kobiety odzywają się z drugiej części Polski. Jakby jeszcze samochód miał to może i by wypaliło ale podróż pociągiem to raczej wyprawa na cały dzień. W dzisiejszych czasach większość ma auto to i pociągi nie jeżdżą tak często jak dawniej. Myślę że jak wpadnie komuś w oko to nie będzie problemu. Henio jest sam to kobietę przenocuje
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 20:49   #54
count
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 40
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Czy któraś kląkwa raczyłaby zapodać linka gdzie tą najnowszą kupe można obejrzeć zamiast pierdzielić głupoty, których nie można czytać???
count jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 20:53   #55
altair86
Przyczajenie
 
Avatar altair86
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Heniek prawdopodobnie nie ma samochodu więc nie pojedzie... ktoś tu dał niezły pomysl- mamę Ryśka wysłać do Henia razem mogłoby być im łatwiej przejść przez zycie Co do Kingi, wydaje mi się ze reżyserzy serialu nakrecaja im wątek potencjalnego romansu... W ogóle mam czasem odczucie ze osoby tworzące nasz ulubiony serial bardzo podpuszczaja bohaterów. Trochę tak bezwzględnie obnazajac ich wady. Te ukochaną bandziorkowi też mogli podstawić :/

Jarek faktycznie jest dość zaradny, ma mieszkanie,skuter,pracę i aktywnie działa na rzecz znalezienia miłości
altair86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 21:08   #56
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez count Pokaż wiadomość
Czy któraś kląkwa raczyłaby zapodać linka gdzie tą najnowszą kupe można obejrzeć zamiast pierdzielić głupoty, których nie można czytać???
To nie czytaj :P
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-09, 09:15   #57
Apatura Iris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Krysiakrystyna Pokaż wiadomość
Sytuacja pani Teresy jest taka od kilku lat. Chcesz nam wmówić że urzędnicy mają tyle pracy ze nie mają czasu się tym zająć? Przestań pisać bzdury, to trwa kilka lat a nie dni. Wszyscy tą rodzinę znają bo Asia mówiła że jak policja przyjechała po szczene to mówili na niego celebryta
Jak się nie ma w rodzinie urzędnika pracującego w OPS-ie to się nie wie jak to jest. Gmina miejsko-wiejska 9 tysiecy mieszkańców.
OPS w stolicy Gminy - pracowników 5. Z czego 1 kierownik, 2 księgowa i 3 pracowników na całą Gminę.
W jaki sposób te 3 osoby mają ogarnąć ubogie rodziny w Gminie, których jest blisko 150?
Bieda w rodzinach też trwa latami, a nie kilka dni.
Co z tego, że Ryszard celebryta? Tak go po prostu mogą nazywać, a problem ubóstwa mimo to istnieje, nawet gdy Ryszard jest rzekomym celebrytą.
Zresztą nie wiem kto w ogóle wierzy w to co Aśka mówi. Przecież ona w innym świecie żyje i gada od rzeczy. Ząb boli od ciąży... koń by się uśmiał. A jak Aśka mówi, że Ryszard celebryta to mogło to oznaczać, że do Hollywood leci.
Apatura Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-09, 16:34   #58
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Wystarczy obejrzeć uwagę w TVN. Pracownicy nic nie widzieli przyjechała telewizja i wszystko załatwione od ręki

Edytowane przez Krysiakrystyna
Czas edycji: 2017-05-09 o 17:06
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-09, 18:25   #59
vdk1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez altair86 Pokaż wiadomość
Heniek prawdopodobnie nie ma samochodu więc nie pojedzie... ktoś tu dał niezły pomysl- mamę Ryśka wysłać do Henia razem mogłoby być im łatwiej przejść przez zycie Co do Kingi, wydaje mi się ze reżyserzy serialu nakrecaja im wątek potencjalnego romansu... W ogóle mam czasem odczucie ze osoby tworzące nasz ulubiony serial bardzo podpuszczaja bohaterów. Trochę tak bezwzględnie obnazajac ich wady. Te ukochaną bandziorkowi też mogli podstawić :/

Jarek faktycznie jest dość zaradny, ma mieszkanie,skuter,pracę i aktywnie działa na rzecz znalezienia miłości
Fakt Jaruś wśród bohaterów serialu zrobił chyba największy krok naprzód. Na początku mieszkał razem z matką w malutkiej kawalerce, oboje żyli chyba z zapomóg z opieki społecznej, sam Jaruś był takim typowym miejscowym głupkiem. Dzisiaj jak piszesz ma dobrą pracę, swoje mieszkanie, skuter, w najnowszych odcinkach nawet wypowiada się dosyć rozsądnie (kto pamięta jego słynną wizytę w biurze matrymonialnym ? albo jak z matką zwiedzał zoo ? ) co było choćby widać po ostatnie dyskusji z panią Anielą. Myślę, że Jaruś prędzej znajdzie sobie wartościową kobietę niż choćby taki Bandziorek.
vdk1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-09, 19:20   #60
W_j_e_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

W początkowych sezonach ten serial oglądało się dla Bandziorka, teraz jego wątek już robi się nudny... Wielkie zmiany w planach, a po kilku odcinkach ten sam Bandziorek narzeka, że nie ma szczęścia i znowu wielkie zmiany w planach
W_j_e_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.