Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-06, 12:20   #1
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857

Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II


Link części I wątku poświęconego produkcji TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia": https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=978581

Strona programu: https://www.tvn.pl/programy/slub-od-...ejrzenia,40,pc
Fanpage programu: https://www.facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN/

Player.pl: https://player.pl/programy-online/sl...a-odcinki,4625
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:14   #2
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A wiecie może czy są jakieś zagraniczne edycje gdzieś do oglądania? Chętnie bym zobaczyła czy taka sama żenada zagranico..
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:17   #3
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
A wiecie może czy są jakieś zagraniczne edycje gdzieś do oglądania? Chętnie bym zobaczyła czy taka sama żenada zagranico..
Na pewno jest ukraińska, nazywa się „ślub, ślub i po ślubie” - niektóre odcinki są dostępne na playerze.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:18   #4
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:19   #5
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Na pewno jest ukraińska, nazywa się „ślub, ślub i po ślubie” - niektóre odcinki są dostępne na playerze.


Dzięki
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:20   #6
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:23   #7
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wklejcie od razu to o Krzychu, Paulinie i Martynie, bo pytać będą.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 21:24   #8
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

OMG mam z Przemkiem 4 wspólnych znajomych na fb, wszyscy studiowali w Raciborzu (licencjat, bo tam jest tylko Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa czy jakoś tak) i mieszkali w akademiku

A zdjęcie profilowe Przemka z fb i insta... Ja nawet nie zaczynam gadki z osobami, które mają tego typu poczucie humoru w wieku 30 lat. Diagnozuję, że Przemkowi akademik wszedł za mocno...

https://www.facebook.com/bulinka880321
https://instagram.com/stelmachprzemyslaw
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:26   #9
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dobrze ze ma prywatne konto bo tych 46 zdjęć nie dałoby się już odzobaczyć
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:37   #10
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Melduję się w nowym wątku.


Odcinek nadrobiłam.

Maćka i Agatę pokazywali max. 10 minut na cały odcinek :O Ależ oni są nudni... Dobrze psycholog powiedziała Maćkowie, że miał efekt wow z innymi wcześniej, ale gdzie one teraz są


Przemek. Żenada. Poziom tego sebixa z sezonu 2, Grzegorza. Myślę, że rzucał jej tym tekstem "wredna" kiedy próbował ją jakoś pocałować (na dworcu na powitanie i przy odbieraniu prezentu), ale ona za każdym razem tylko kumpelski uścisk i tyle. Raz mu powiedziała, że on się jej nie podoba, mógłby już zajarzyć.


Adrian, co mnie zaskakuje, wychodzi na najbardziej ogarniętego faceta tej serii, a może i wszystkich razem wziętych Anita jest dla mnie dość sztuczna, te jej wygięcia szyją, gdy jej tam kogoś przedstawiali w Szczecinie w szkole tańca. Gdy mówiła, że jest szczęściarą, że ma męża w kuchni, to wydawało mi się, że mówi to, bo czuje, że musi powiedzieć. Sorry, ale mamy XXI wieku i Adrian nie jest jakimś ewenementem na skalę światową w tym względzie Tak jakby zawsze musiała mówić tylko miłe rzeczy. Żadnych wątpliwości.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:39   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przemek urodził się o 10 lat za wcześnie. Fajnie jest być młodym duchem i w ogóle, ale on nie odróżnia bycia na luzie, nawet życia na luzie (bo nikt nie mówi, że trzeba się zadłużać na 30 lat, aby żyć "na serio") z pajacowaniem, ciągłym odstawianiem cyrków. I będzie to z wiekiem odczuwał coraz dotkliwiej, bo znajomi będą mieć poważne życie, rodziny, zobowiązania, a on będzie coraz bardziej odstawał. Fajny kumpel do pójścia na piwo, pośmiania się i takie tam, ale niekoniecznie do brania go na poważnie.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 21:41   #12
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie wiem nawet czy fajnie by było z takim Przemixem wyjść na piwo, bo czy miałabym o czym z nim gadać? Jestem od niego młodsza, a mam wrażenie, że dzieli nas przepaść...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:42   #13
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ale się pięknie wateczek rozkrecil
Haha dzięki za link do wykopa. Posty zrobiły mi dzień: nazywają Adriana zakolakiem ;D a przemixa ultra dzbanem ;D
A aferę miedzy Adrianem i Anita rozpracowali tak, ze poszło o tajemnicze rzęsy, których żywotność chciał poznać zakolak ;D
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 21:46   #14
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ale się pięknie wateczek rozkrecil
Haha dzięki za link do wykopa. Posty zrobiły mi dzień: nazywają Adriana zakolakiem ;D a przemixa ultra dzbanem ;D
A aferę miedzy Adrianem i Anita rozpracowali tak, ze poszło o tajemnicze rzęsy, których żywotność chciał poznać zakolak ;D
Umarłam!
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 22:15   #15
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Melduje się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 22:15   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86086717]Nie wiem nawet czy fajnie by było z takim Przemixem wyjść na piwo, bo czy miałabym o czym z nim gadać? Jestem od niego młodsza, a mam wrażenie, że dzieli nas przepaść...[/QUOTE]

Miałam na myśli jego znajomych - w każdej grupie znajdzie się właśnie taki Przemek, który nadal nie dorósł i na piwo jasne, że można z nim pójść raz na ruski rok, powspominać studenckie czasy i poczuć się na bieżąco, jeżeli chodzi o knajpy, gdzie młodzi bywają.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 22:24   #17
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Obejrzałam właśnie odcinek

Moim zdaniem, są dwie opcje dlaczego była się z przytulala z Przemkiem i szła z nim za rękę:
1. Albo Przemek ugadał się wcześniej z byłą, żeby odegrała z nim teatrzyk dla wzbudzenia zazdrości
2. Albo była poczuła się taka ważna i chciała się dowartosciować, że co by nie było i tak jest najlepsza.

Uderzyło mnie to, że rodzice Przemka tak zadbali o te Martyne i tak dopytywali, czy wszystko u niej ok, czy Przemek ją odebrał itd. Jakby doskonale wiedzieli, że Przemek może odpalić jakiś numer i chcieli dopilnować, by biedna dziewczyna nie uciekła od razu...

PS: też macie wrażenie, że Maciek lepiej dogaduje się z Panią Psycholog niż z Agatą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 22:26   #18
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
OMG mam z Przemkiem 4 wspólnych znajomych na fb, wszyscy studiowali w Raciborzu (licencjat, bo tam jest tylko Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa czy jakoś tak) i mieszkali w akademiku

A zdjęcie profilowe Przemka z fb i insta... Ja nawet nie zaczynam gadki z osobami, które mają tego typu poczucie humoru w wieku 30 lat. Diagnozuję, że Przemkowi akademik wszedł za mocno...

https://www.facebook.com/bulinka880321
https://instagram.com/stelmachprzemyslaw

OMG On to dopiero niesmaczny! Może po Tatusiu?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 22:59   #19
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2018-11-06 o 23:08
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 23:57   #20
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Maciej nie Przemek Z tym Internetem to zwykle im szybciej się poznasz z drugą osoba tym lepiej. Im później tym gorzej - powstaje w głowie wizerunek (czyli to co u Martyny), zupełnie bez Twojej wiedzy i woli. Potem ciężko, żeby w realu również zaiskrzyło.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Fajny koment na tym wykopie 'Nie ma tu studentów z tego akademika? Na wykopie chociaż jeden musi mieć konto chyba że jest jakaś klauzula i zakaz mówienia o nim' Nic dodać nic ująć. Ogólnie tam trafne komenty lecą, zwł. że tam faceci głównie piszą, więc ich przemyślenia fajnie się uzupełniają z naszymi komentami A wrażenia te same
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 23:57   #21
laida
Przyczajenie
 
Avatar laida
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Czytałam Was trochę na poprzednim temacie, jeśli pozwolicie to wtrącę też swoją opinię. I się przywitam przy okazji

Na mnie Martyna zrobiła pozytywne wrażenie i myślę, że jakby dostała faceta, który by się chociaż trochę postarał, to coś by z tego mogło być. Pomimo, że Przemek jej się nie spodobał z wyglądu to dała mu szansę, była jego ciekawa, kilkakrotnie pozytywnie się o nim wypowiadała (np. że jej imponuje jego pobożność, że chciałaby przejąć trochę jego luzu, podoba jej się jego obycie za granicą). Dla mnie Martyna jest też bardzo ładna, przypomina mi bliźniaczki Olsen kiedy jeszcze wyglądały normalnie.
Przemek - porażka, trudno to nawet komentować. On się tak zachowuje, jakby nawet jej nie lubił, a deklaruje, że chce z nią stworzyć związek. Jego pytanie, dlaczego Martyna nie szuka pracy w Krakowie - czy on się z choinki urwał?? Palcem nie kiwnął, żeby nawiązać jakąkolwiek relacje, pajacuje, ignoruje i upokarza tą dziewczynę, zastanawiam się co ona tam jeszcze robi? Przemek powinien dostać Paulinkę z II edycji to by mu pokazała jak należy się zachowywać
Istnieje jeszcze możliwość, że Przemek po prostu za bardzo wziął sobie do serca radę przyjaciółki Martyny, że ma ją trzymać na dystans to w ten cudowny sposób na pewno zdobędzie jej serce

Edytowane przez laida
Czas edycji: 2018-11-07 o 00:02
laida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 00:09   #22
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez laida Pokaż wiadomość
Czytałam Was trochę na poprzednim temacie, jeśli pozwolicie to wtrącę też swoją opinię. I się przywitam przy okazji

Na mnie Martyna zrobiła pozytywne wrażenie i myślę, że jakby dostała faceta, który by się chociaż trochę postarał, to coś by z tego mogło być. Pomimo, że Przemek jej się nie spodobał z wyglądu to dała mu szansę, była jego ciekawa, kilkakrotnie pozytywnie się o nim wypowiadała (np. że jej imponuje jego pobożność, że chciałaby przejąć trochę jego luzu, podoba jej się jego obycie za granicą). Dla mnie Martyna jest też bardzo ładna, przypomina mi bliźniaczki Olsen kiedy jeszcze wyglądały normalnie.
Przemek - porażka, trudno to nawet komentować. On się tak zachowuje, jakby nawet jej nie lubił, a deklaruje, że chce z nią stworzyć związek. Jego pytanie, dlaczego Martyna nie szuka pracy w Krakowie - czy on się z choinki urwał?? Palcem nie kiwnął, żeby nawiązać jakąkolwiek relacje, pajacuje, ignoruje i upokarza tą dziewczynę, zastanawiam się co ona tam jeszcze robi? Przemek powinien dostać Paulinkę z II edycji to by mu pokazała jak należy się zachowywać
Istnieje jeszcze możliwość, że Przemek po prostu za bardzo wziął sobie do serca radę przyjaciółki Martyny, że ma ją trzymać na dystans to w ten cudowny sposób na pewno zdobędzie jej serce
Witaj


Jak na kogoś religijnego to zupełne dno z jego strony Komentarze na wykopie: Martyna powinna dostać darmową terapię u Mosaka xD jej to powinien tvn dać jakiś medal że z nim tyle wytrzymała

Tiumon i Pumba - ju mejd maj dej xD

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

I jeszcze ''Pójdą do akademika, Pszemek bedzie spał razem z byłą, Martyna na materacu obok a brat na łóżku xd albo brat z Martyną razem'' xD
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 06:25   #23
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
A wiecie może czy są jakieś zagraniczne edycje gdzieś do oglądania? Chętnie bym zobaczyła czy taka sama żenada zagranico..
Oglądałam online 1 sezon amerykańskiej i australijskiej, z obu fajne pary są, co jakiś czas zerkam czy jeszcze są razem


Obejrzałam wczoraj nowy odcinek.
Na miejscu Martyny zrobiłabym jesień średniowiecza że dobrali mi takiego niedojrzałego pacana. Ktoś taki w ogóle nie powinien zostać zakwalifikowany, co to za eksperci są? 30-latek mieszkający w akademiku i który nie ma dwóch talerzyków to ma być materiał dla męża??? A ta dziewczyna to na bank nie była jego ex, zbyt atrakcyjna, pewnie wynajął koleżankę która chciała powyglupiac się przed kamerami.

Anicie i Adrianowi dalej kibicuję, a on coraz bardziej mi się podoba. Za to jego matka to typ którego nie znoszę - jestem młoda duchem czyli jak ktoś dobrze napisał dzidzia piernik z kolorowymi frotkami we włosach.

Agata i Maciek żenada, dorośli ludzie po 2 tygodniach nie są w stanie złapać się za rękę mimo że niby chcą. Maciek szuka efektu wow zamiast spróbować stworzyć fajną relację z kimś kto jest na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 09:35   #24
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

OMG, dzięki za namiar na wykop. Dawno się tak nie uśmiałam z komentarzy w necie
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 09:51   #25
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Hehe, zgadzam się z tym "memem" z Wykopu - najpierw człowiek "nie, nie będę oglądała tego g... głupie to i wyreżyserowane", a potem popcorn "znowu jakaś akcja, ciekawe jak dziewczyny to skomentują??".


Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-07 o 09:53
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 10:09   #26
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Hehe, zgadzam się z tym "memem" z Wykopu - najpierw człowiek "nie, nie będę oglądała tego g... głupie to i wyreżyserowane", a potem popcorn "znowu jakaś akcja, ciekawe jak dziewczyny to skomentują??".

Oj tak, zgadzam się ze mną nawet mąż zaczął oglądać mimo że na początku mówił, że to jest tak głupie, że aż nie wierzy że mogę to oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 10:20   #27
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
A wiecie może czy są jakieś zagraniczne edycje gdzieś do oglądania? Chętnie bym zobaczyła czy taka sama żenada zagranico..
Oglądałam amerykańską wersję ale mnie znudzila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 10:34   #28
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Śmiem twierdzić, ze to scenariusz
No nie wierze, ze kolejny sezon i kolejna akcja z jakaś panna

A mama Adriana jest taka jakaś podobna do kobiety ze szpitala czy cos. Nie oglądam tego ale czasami cos tak mignie kiedy człowiek przełącza kanały.
Myśle, ze ona odnajdzie sie w tym celebryckim świecie

Martyna na plus.

A ja myśle, ze Przemek po akcji w samolocie postanowil sobie upokorzyć Martynę.
Skoro ona nagadała mu jaki to on brzydki... to on uznał, ze ja oleje
I przy okazji zrobi na złość.

Brat Przemka jest juz lepszy. dogaduje sie z Martyna. Bym sie śmiała jakby oni razem pokręcili cos po programie a rodzice mówiliby nadal „córcia”
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 10:34   #29
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Oj tak, zgadzam się ze mną nawet mąż zaczął oglądać mimo że na początku mówił, że to jest tak głupie, że aż nie wierzy że mogę to oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moj tez oglada ze mna i strasznie sie z niego smialam jak sie bulwersowal zachowaniem Przemka bardziej niz ja :d
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 10:36   #30
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie no, komentarze na wykopie to złoto nie sądziłam, że tyle wykopków ogląda Ślub i jeszcze Rolnika. Płaczę ze śmiechu czytając, szkoda, że tak późno dowiedziałam się o tym
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.