Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-11, 15:24   #391
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Po przeczytaniu ostatniej wypowiedzi afaland78 stwierdzam, że czas zacząć robić swoją listę wykluczonych uczestniczek i zacząć do niej zerkać w trakcie organizowania rozbiórki. Ile nieprzyjemności można wtedy uniknąć mam nadzieję, że regulamin dopuszcza omówienie uczestniczce z uwagi na jej konfliktowy charakter?
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 16:06   #392
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Czy to nie idzie zbyt daleko? Strywializuję zagadnienie ale może za chwilę lokalny piekarz mi powie, że nie życzy sobie, żebym kupiła jego chleb (pokroiła!) i połowę oddała (za zwrot kosztów) sąsiadce (a już olaboga jak da mi do tego chleba papierową torbę z firmowym nadrukiem bo przecież jak sobie ją zostawię to się okrutnie wzbogacę a dać sąsiadce też nie mogę bo znak towarowy tam jest).
W punkt
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 17:43   #393
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Czyli afaland, miałaś konflikt z Emix i zamiast dać sobie po razie na PW to postanowiłaś [cenzura] całe wspólne zakupy, tak? Przeszkadza Ci coś tu? Ktoś każe Ci na siłę brać udział w rozbiórkach, które uważasz za niesprawiedliwe z powodu cennego flakonu? Jaką trzeba być ^*&%$# żeby zadać sobie tyle trudu tylko po to, żeby wszystkim tu nam to chcieć zabrać ???

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-13 o 00:09 Powód: Słownictwo.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 18:05   #394
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-10-11 o 18:06
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:13   #395
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Już koniec, tylko chciałam odnieść się jeszcze do stwierdzenia, że organizatorka jest sprzedawcą. Wydawałoby się, że sprzedać mogę coś co posiadam, prawda? A jeśli w momencie organizowania rozbiórki nie mam jeszcze flakonu tylko kupuję go dopiero kiedy znajdą się chętni i dostanę wszystkie przelewy? Wychodzi na to, że kupuję perfumy za wspólne pieniądze a nie za swoje, a potem je rozdzielam i każdy dostaje swoją część. I na logikę - skoro kupiłam perfumy za wspólne pieniądze a nie za swoje to chyba nic nie sprzedaję?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 00:40   #396
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Co prawda od dawna nie współodlewkowałam (strach użyć słowa 'kupowałam') bo mam przesyt, ale śledzę forum w wolnych chwilach. Sytuacja kosmiczna, aczkolwiek ludzie są różni, porypani też. Natomiast fascynuje mnie zjawisko, że jak komuś coś nie pasuje, to już zaraz natychmiast był u prawnika i wszystko skonsultował, a zaraz to będzie i u rzecznika.
Dłuższy czas temu z siostrą postanowiłyśmy pozbyć się części nabytego w Douglasie flakonu Flora by Gucci, to była bodaj wersja Glamorous Magnolia. Odlewkę nabyła pewna pani, wraz z paroma innymi próbkami. Odbiór w piątek, a w sobotę wysyp maili, że to podróbki (myślę, że chodziło o to, że tak naprawdę pomyliła sobie wersję przy zakupie), bo ona wie, jak TEN PERFUM pachnieć powinien, bo oczywiście go zna, lubi i kupuje od wieków, miała już sto flakonów. Reakcja na zdjęcia z kodami itp. - ona już SIĘ SKONSULTOWAŁA i oddała perfumy do analizy w lokalnym laboratorium (istotnie było takie - zajmowało się badaniem gleb) i znajdują się w nich - do dziś pamiętam - niedozwolone estry. Mam zwracać kasę albo idzie na policję (sprawa dotyczyła około 24 złotych). No i w końcu - bo ona jest prawnikiem i sama zadba o sprawiedliwość.
A wszystko to z soboty na niedzielę, ach te całodobowe laboratoria i bycie prawnikami...

Ucichła jak wspomniałam, że w rejestrze jej nie ma, a internet twierdzi, że jest nauczycielką w swojej lokalnkej podstawówce.

Więc teraz jak czytałam te wypociny o wielkich konsultacjach w perfumeriach, kancelariach prawniczych i u producentów, to pojawia mi się taka iskra podejrzenia, że to jednak wszystko tylko wielkie słowa, a prawdy to w tym zbytnio nie ma. Choć kto wie.

Z drugiej strony ciekawe, że uczestniczka nie miała czasu na zrobienie przelewu, bo ratuje ludzkie życia, ale na pisanie maili i chodzenie na konsultacje już tak. No tak bywa najwyraźniej.
Bardzo przykra sytuacja, współczuję serdecznie wszystkim rozbiórkującym wizażankom.

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2016-10-12 o 00:45
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 17:55   #397
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Dziewczyny to zapewne nie jest wątek od tego typu spraw, ale może pomożecie. Mianowicie tydzień temu wysłałam odlewkę do jednej z współzakupowiczek i do dni dzisiejszego nie widnieje ona na stronie poczty polskiej nawet jako wysłana (po nadaniu widać chociażby oddział nadania a tutaj jej nawet nie wynajduje). To był polecony priorytet. Wiecie ile się czeka żeby zareklamować? W okienku usłyszałam, że 14dni ale na stronie coś wspominają o 4 dniach jeśli chodzi o priorytet i sama nie wiem.

A jeśli nawet zareklamuję, to mam jakieś szanse, skoro to była odlewka a nie papiery?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 18:38   #398
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny to zapewne nie jest wątek od tego typu spraw, ale może pomożecie. Mianowicie tydzień temu wysłałam odlewkę do jednej z współzakupowiczek i do dni dzisiejszego nie widnieje ona na stronie poczty polskiej nawet jako wysłana (po nadaniu widać chociażby oddział nadania a tutaj jej nawet nie wynajduje). To był polecony priorytet. Wiecie ile się czeka żeby zareklamować? W okienku usłyszałam, że 14dni ale na stronie coś wspominają o 4 dniach jeśli chodzi o priorytet i sama nie wiem.

A jeśli nawet zareklamuję, to mam jakieś szanse, skoro to była odlewka a nie papiery?
Jeżeli nie ma nawet oddziału nadania to pani musiała jej nie wklepać do systemu - albo paczuszka leży gdzieś pod stołem albo od razu ją sobie wzięła (może to pierwsze i warto iść na pocztę zapytać czy się aby nie zapodziała przy okienku). Listy polecone, które giną (przynajmniej u mnie) mają zawsze wklepane "nadanie UP Wrocław", a potem jest brak innych statusów.

Reklamowałam zagubione listy polecone z odlewkami i zawsze dostawałam odszkodowanie - wpisywałam dokumenty + tusz do rzęs czy coś takiego.

Reklamować można chyba po 14 dniach.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2016-11-28 o 18:39
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 19:26   #399
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli nie ma nawet oddziału nadania to pani musiała jej nie wklepać do systemu - albo paczuszka leży gdzieś pod stołem albo od razu ją sobie wzięła (może to pierwsze i warto iść na pocztę zapytać czy się aby nie zapodziała przy okienku). Listy polecone, które giną (przynajmniej u mnie) mają zawsze wklepane "nadanie UP Wrocław", a potem jest brak innych statusów.

Reklamowałam zagubione listy polecone z odlewkami i zawsze dostawałam odszkodowanie - wpisywałam dokumenty + tusz do rzęs czy coś takiego.

Reklamować można chyba po 14 dniach.
No wlasnie bylam tam dzisiaj i Pani bez spojrzenia nawet za siebie cyt. "zapewnila mnie ze zadna paczka sie u nich nie zawieruszyla". Na moja odpowiedz ze nie wystarczaja mi jej zapewnienia, odpowiedziala ze reklamacje moge skladac po 14 dniach wlasnie ale czy w ogole moge reklamowac taka niewklepana paczke? Bo jedyny dowod jaki mam to moj swistek :/
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 19:28   #400
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No wlasnie bylam tam dzisiaj i Pani bez spojrzenia nawet za siebie cyt. "zapewnila mnie ze zadna paczka sie u nich nie zawieruszyla". Na moja odpowiedz ze nie wystarczaja mi jej zapewnienia, odpowiedziala ze reklamacje moge skladac po 14 dniach wlasnie ale czy w ogole moge reklamowac taka niewklepana paczke? Bo jedyny dowod jaki mam to moj swistek :/
Moim zdaniem paczka w ogóle nie wyszła z poczty, ale skoro masz świstek na pewno możesz reklamować.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 19:29   #401
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Moim tez. Pojde jeszcze jutro i moze bedzie inna Pani bo z tamta nie dalo sie gadac :/
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 19:35   #402
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Znalazłam coś takiego:

"Reklamację zgłasza się w przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania usługi.

1) Usługę uważa się za niewykonaną jeśli doręczenie przesyłki lub zawiadomienia o próbie jej doręczenia nie nastąpiło w terminie 14 dni od dnia nadania, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, albo w przypadku utraty przesyłki, przy czym za utraconą uważa się przesyłkę niedoręczoną w terminie 30 dni od dnia nadania".

"Reklamację można wnieść:
1) nie wcześniej niż po upływie 14 dni licząc od dnia nadania i nie później niż w terminie 12 miesięcy licząc od dnia nadania przesyłki.
4) nie wcześniej niż po upływie 4 dni licząc od dnia nadania w przypadku opóźnienia doręczenia przesyłki listowej rejestrowanej najszybszej kategorii (priorytet)".

"Za utratę takiej przesyłki przysługuje odszkodowanie do pięćdziesięciokrotności opłaty pobranej przez pocztę jako koszt nadania".

http://www.poczta-polska.pl/reklamac...ylka-polecona/


Czyli chyba można po 4 dniach, jeśli priorytet.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2016-11-28 o 19:37
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 21:07   #403
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No wlasnie bylam tam dzisiaj i Pani bez spojrzenia nawet za siebie cyt. "zapewnila mnie ze zadna paczka sie u nich nie zawieruszyla". Na moja odpowiedz ze nie wystarczaja mi jej zapewnienia, odpowiedziala ze reklamacje moge skladac po 14 dniach wlasnie ale czy w ogole moge reklamowac taka niewklepana paczke? Bo jedyny dowod jaki mam to moj swistek :/
o ile masz świstek, czyli dowód nadania z naklejonym paseczkiem z numerem to jak najbardziej możesz reklamować i to jak Fenris pisze - po 4 dniach

tylko niech Cię ręka boska broni przed oddaniem tego świstka - zrób ksero i dolącz do reklamacji, a reklamacja wyłącznie pisemnie (można i przez stronę PP, żeby nie użerać się z panią z okienka)

skoro nie ma paczki na śledzeniu, to nie została nawet zeskanowana, a przy kilku przesyłkach to możliwe jak pani gapa była i nie opuściła nawet poczty
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 21:40   #404
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Sam świstek wystarczy, składasz reklamację, świstek zostaje u ciebie i czekasz, i .... czekasz i czekasz. Ja dostałam zwrot za zagubioną przsyłkę po 63 dniach, kilku telefonach na infolinię i mailach (bez żadnego odzewu).
W reklamacji nie pisałabym, że była to szklana buteleczka, to pole nie jest obowiązkowe.
Na rozpatrzenie reklamacji mają 30dni, ale to też raczej mają w nosie.

PS. Moja przesyłka też nie opuściła poczty. Niestety, myślę że ktoś się na nią skusił. Był to zwrot do sklepu Simple.
__________________
[B]Uwolnijcie mnie od flaszek:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=127

Odlewki i próbki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...30&postcount=2

Ubrania, buty (dużo Simple):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=886741
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 23:00   #405
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Dzieki dziewczyny za pomoc w takim razie jutro ponownie ide rozmowic sie z Pania na mojej poczcie. Teraz wiem juz wiecej wiec nie bedzie mi w zywe oczy przynajmniej klamac...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 11:36   #406
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za pomoc w takim razie jutro ponownie ide rozmowic sie z Pania na mojej poczcie. Teraz wiem juz wiecej wiec nie bedzie mi w zywe oczy przynajmniej klamac...
Obawiam się, że nic nie załatwisz, przecież nie przyznają się do błędu chyba nie ma co się tam nawet fatygować.
Ja po 14 dniach złożyłam reklamację przez stronę poczty (trzeba zeskanować potwierdzenie), wnioskowałam o maksymalną kwotę i 2 dni po upływie terminu rozpatrzenia reklamacji dostałam pieniądze. Nie deklarowałam zawartości przesyłki, ale nie pamiętam, czy po prostu nie było takiej rubryki, czy też nie była ona obowiązkowa.
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 12:38   #407
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Confeti
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1050311
data ostatniego kontaktu - 09.12.2016
przedmiot problemu - brak kontaktu, adresu, wpłaty za odlewkę
czego oczekuję - już niczego, bo inna osoba wzięła jej odlewkę
opis kontaktów - 3 PW, wpis w profilu

Confeti wpisała się 7.12 w wątku rozbiórkowym, poprosiła o odlewkę 5ml w atomku szklanym 10ml Valentiny Poudre. Pytała też czy zostało jeszcze Bebe edp (a w pierwszym poście było info ile zostało - 50ml, także lenistwo na maksa). 9.12 napisała w wątku, że chce jednak tylko Valentinę. 11.12 zrobiłam odlewki, napisałam o tym i ponagliłam Confeti, bo nie dosłała mi adresu. Napisałam jej także PW, żeby dosłała mi adres, bo idę na pocztę w dany dzień - olała to.
Na szczęście po tygodniu inna Wizażanka wzięła jej odlewkę.

W czasie kiedy pisałam do Confeti PW oraz wpisałam jej się w profilu, ona wpisywała się na kolejne rozbiórki i była aktywna na forum.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2017-12-26 o 23:35
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 13:46   #408
Ania_november
Zakorzenienie
 
Avatar Ania_november
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 607
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

a ja mam problem zupełnie innego rodzaju, piszę tu bo nie wiem co z tym zrobić bo kasuję stare pw (skrzynka ma kiepską pojemność) a nie chcę wyjść na nieuczciwą organizatorkę więc zgłaszam żeby jakoś to rozwiązać
otóż 2 czy 3 dni temu, dostałam zwrot 2-óch odlewek (jedna koperta) z poprzedniej mojej rozbiórki (ElDO i Elle, gdzie teoretycznie wszyscy już potwierdzili odbiór, z adnotacją ze awizowane itd. ale jednak nikt nie odebrał i trafiło z powrotem do mnie. Nie wiem która to wizażanka, mam dane z adresem (mogę zrobić fotki modkom na życzenie)
Noo, i nie iwem co dalej Odsyłać jeszcze raz? Pisac po kolei do wszystkich pw? dodam tylko że nikt się nie zgłosił z pretensjami, wątek zamknięty


Edit 03.07.2017 : wiem już która to wizażanka, ale odzewu niet.. no nic, czekam cierpliwie
__________________
Moja Fragrantica


szukam chętnych do rozbiórki Rose America




Edytowane przez Ania_november
Czas edycji: 2017-07-03 o 08:03
Ania_november jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 21:41   #409
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy Wizażanki - wisioorek
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post74668211
data ostatniego kontaktu - 30.06.2017
przedmiot problemu - brak wpłaty za zamówione odlewki, niewiarygodne tłumaczenia i ogólne kombinowanie; licząc na solidność Wizażanki przygotowałam dla niej odlewki, bo początkowo deklarowała wpłatę po powrocie z wyjazdu za granicę; zapewne z nimi zostanę, bo już przestałam liczyć na dotrzymanie słowa przez wisioorka
czego oczekuję - nie wiem czy jest sens oczekiwać czegoś od osoby, która nie wywiązuje się z deklaracji i twierdzi, że "nie miała pojęcia, że przelew nie wyszedł" po moich dwóch PW dotyczących braku wpłaty
opis kontaktów - 3 PW z informacją o braku przelewu
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-03, 19:41   #410
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - wisioorek
link do wątku - KLIK
data ostatniego kontaktu - 22.09.17
przedmiot problemu - brak kontaktu, adresu, wpłaty za odlewkę
czego oczekuję - już niczego, spróbuję znaleźć kogoś na te ml
opis kontaktów - 3 PW, wpis w profilu

wisioorek wpisała się 22.09 w wątku rozbiórkowym, poprosiła o odlewkę 5ml Twilly d'Hermes. Potem cisza, zero kontaktu, ignorowanie moich wiadomości i brak wpłaty. Ostatnie logowanie - dzisiaj (3.10.17) - a więc loguje się, czyta i milczy.
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 17:40   #411
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

- dotyczy: hajo2
- link do wątku:https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post78943026
- ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem (data ostatniego kontaktu):19.11.2017
- przedmiot problemu: brak kontaktu, adresu, wpłaty za odlewkę
- czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: Niczeg0, wolne mililitry zostawiłam dla siebie.
- opis kontaktów (wyczerpanie wszystkich możliwych sposobów: 3x wysłana PW, nie logowała się od 19.11,2017.

Od napisania wiadomości odnośnie terminu płatności za odlewki zero kontaktu, cisza nie odpisuje na wiadomości i nie logowała się od ostatniego wpisu na rozbiórce.
Zależy mi tylko na zamknięciu rozbiórki.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 17:43   #412
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 22:43   #413
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy Wizażanki - wisioorek
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post79958081
data ostatniego kontaktu - 12.12.2017
przedmiot problemu - brak wpłaty za zamówioną odlewkę, brak jakiegokolwiek kontaktu pomimo logowania się
czego oczekuję - niczego, odlewkę zostawiam sobie
opis kontaktów - 15.12 wysłałam rozliczenie i cisza.
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 14:57   #414
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy Wizażanki - paulinciax07

link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261726

data ostatniego kontaktu - 27.11.2017

przedmiot problemu - brak wpłaty za zamówioną odlewkę, brak kontaktu po wysłaniu PW z danymi do wpłaty

czego oczekuję - nie bardzo wiem. Uzależniałam rozebranie się flaszki od liczby rozebranych mililitrów i bardzo mi to nabruździło

opis kontaktów - po wysłaniu PW z danymi do wpłaty (21.11) - brak kontaktu. W dniu 23.11 napisałam PW z pytaniem co się dzieje - cisza do 27.11. 27.11 otrzymałam od niej PW z przeprosinami, że zapomniała "na śmierć" o rozbiórce i pytanie, czy flaszka się rozebrała (pomimo moich dwóch poprzednich PW ). Ode mnie wyszła kolejna PW, że tak rozebrała się i czekam na wpłatę (27.11). Cisza. 29.11 ponownie wysłałam PW i od tej pory cisza na dobre.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 20:27   #415
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Edycja: cofam, sprawa wyjaśniona.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml

Edytowane przez allie
Czas edycji: 2018-12-10 o 09:45
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 19:04   #416
princess_of_incense
Rozeznanie
 
Avatar princess_of_incense
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 635
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy Wizażanki - kowal72

link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1263546

data ostatniego kontaktu - 14.01.2019 (deklaracja udziału w rozbiórce)

przedmiot problemu - brak wpłaty za zamówione odlewki, brak jakiegokolwiek kontaktu po zadeklarowaniu udziału w rozbiórce

czego oczekuję - nie mogę wymusić na użytkowniku zapłaty. Ciężko mi powiedzieć czego oczekuję, ale biorąc pod uwagę, że w jego profilu są już dwa wpisy dot. braku zapłaty, to może... ban?

opis kontaktów - 14.01.2019 r. kowal72 zadeklarował udział w rozbiórce; 02.02.2019 r. przesłałem mu dane do przelewu, a 13.02.2019 r. wiadomość z przypomnieniem o konieczności zapłaty. Nie otrzymałem od użytkownika jakiejkolwiek wiadomości, wyjaśnienia, ani usprawiedliwienia.
princess_of_incense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 17:39   #417
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez princess_of_incense Pokaż wiadomość
dotyczy Wizażanki - kowal72

link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1263546

data ostatniego kontaktu - 14.01.2019 (deklaracja udziału w rozbiórce)

przedmiot problemu - brak wpłaty za zamówione odlewki, brak jakiegokolwiek kontaktu po zadeklarowaniu udziału w rozbiórce

czego oczekuję - nie mogę wymusić na użytkowniku zapłaty. Ciężko mi powiedzieć czego oczekuję, ale biorąc pod uwagę, że w jego profilu są już dwa wpisy dot. braku zapłaty, to może... ban?

opis kontaktów - 14.01.2019 r. kowal72 zadeklarował udział w rozbiórce; 02.02.2019 r. przesłałem mu dane do przelewu, a 13.02.2019 r. wiadomość z przypomnieniem o konieczności zapłaty. Nie otrzymałem od użytkownika jakiejkolwiek wiadomości, wyjaśnienia, ani usprawiedliwienia.
Jest to pierwsze zgłoszone zdarzenie, więc proszę wszystkich o informowanie o takich sytuacjach w tym wątku (ew. priv).
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 16:34   #418
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Akashyca
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265184
data ostatniego kontaktu - 04.03.2019
przedmiot problemu - brak wpłaty za wspólne zakupy
czego oczekuję - niczego, bo ktoś inny wziął odlewkę
opis kontaktów - 2x PW, wpis w wątku

4.03 Akashyca zapisała się na odlewkę, po czym kontakt się urwał. Wpłaty były "na już", pisałam 2x PW - zero odpowiedzi, wyjaśnień, przelewu. Czekałam tydzień.

Edit:
Kontakt nastąpił 16.03, sprawa wyjaśniona.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2019-03-16 o 23:42
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 10:13   #419
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Przeglądam te wpisy i zastanawiam sie, czy w ogóle coś z tego wynika, no bo co z tego, że sobie coś tu napiszę. Widzę np. że są trzy wpisy dotyczące tej samej wizażanki, a ja mam problem też z wizażanką, która tu została wymieniona. Czy wobec tych osöb są wyciągane jakieś konsekwencje? Np. gdybym organizowała rozbiórkę i zgłosiła sie znowu któraś z tych osób, czy mam prawo odmówić jej wzięcia udziału w rozbiorze?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 11:58   #420
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Przeglądam te wpisy i zastanawiam sie, czy w ogóle coś z tego wynika, no bo co z tego, że sobie coś tu napiszę. Widzę np. że są trzy wpisy dotyczące tej samej wizażanki, a ja mam problem też z wizażanką, która tu została wymieniona. Czy wobec tych osöb są wyciągane jakieś konsekwencje? Np. gdybym organizowała rozbiórkę i zgłosiła sie znowu któraś z tych osób, czy mam prawo odmówić jej wzięcia udziału w rozbiorze?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzy wpisy tutaj to chyba ban dla użytkownika.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-08 11:06:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.