wiosna? jesien? i slub w zimie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-02, 09:25   #1
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236

wiosna? jesien? i slub w zimie!


witam serdecznie !juz w grudniu moj slub a nie mam pojecia jaki kok a chcialabym zeby fryzurka wytrzymala (do rana.)Mam delikatne wlosy w odcieniu teraz ciemny kasztan a naturalne to chyba jasny szatyn, moze ciemny blad?Oczy zloto zielono niebieskie i jasna karnacje z zoltawym zabariwniem. czy ja jestem wiosna a moze typem jesieni. sama lubie jasne ale soczyste kolory chociaz ostatniozgaszone roze i brazy. doradzice prosze co podkreslic a co zmienic! co ztymi moimi szalonymi wlosami, na pewno krotkie odpadaja, nie czuje sie najlepiej, moze bardziej wycieniowac? dobrze sie ukladaja ale sa za lekkie.pozdrawiam serdecznie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (72,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (52,2 KB, 12 załadowań)
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 09:34   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: wiosna? jesien? i slub w zimie!

Tez miałam ślub w zimie W lutym. Jesli będzie ładna pogoda, śnieg i słońce to zrób sobie kilka zdjęć na świeżym powietrzu - pięknie wygląda młoda para w scenerii zimowej (i oryginalnie bo w końcu większość ślubów odbywa się latem).
A fryzura sie nie martw, na pewno wytrzyma do rana (ja miałam koka ślubnego w niezmienionym stanie przez trzy dni ). Fryzjerki robią bardzo trwałe fryzury ślubne))
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 12:04   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: wiosna? jesien? i slub w zimie!

czesc
No to jeszcze troszke czasu do ślubu więc się nie martw - na pewno zdążysz dopiąć wszystko na ostatni guzik.Jeżeli będziesz malowała się sama i nie bedziesz korzystała z usług wizażystki dam Ci kilka porad. Jeżeli jednak zdecydowałabyś się na makijaż wykonany przez profesjonaliste, a chcesz w dniu ślubu być spokojna że wszystko będzie ok (przynajmniej z makijażem i fruzurą)to wykonaj wcześniej makijaż próbny( to samo tyczy się uczesania).
A teraz czas na porady...
Według tego co widze na zdjęciu to jesteś typem lata (czyli zimnym). Tak więc w uproszczeniu Twoje kolory to m.in róże, fiolety, niebieskości, zimna zieleń,...
Jednak nie przerażaj się tym, że w związku z taką paletą musisz wyrzucić wszystkie rzeczy w innych kolorach.

Jeżeli chodzi o ślubny makijaż powinien być bardzo lekki i naturalny. Proponuje Ci delikatne, lekko rozbielone róże, na powiekę możesz także dodać troszkę srebrnego cienia - mniej więcej na środku górnej powieki tuż nad linią rzęs - to optycznie otworzy oko. Masz ładny kształt oka więc pomalowanie go nie powinno sprawić trudności - oprócz różu i srebra możesz je podkreslić szarym cieniem.
Jako, że masz dość pociągła twarz róz powinnać nanieść prawie poziomymi pociągnięciami grubego pędzla (unikaj lini pionowych bo one jeszcze bardziej wydłużą Ci twarz).
Usta najlepiej obrysować konturówką, a następnie pokryć rózową (musisz sobie dobrac odpowiedni odcień)pomadką nakładajac ją pedzelkiem, następnie odcisnąć nadmiar pomadki w chusteczkę, przypudrować i pomalowac ponownie (dzięki temu będzie się dłużej trzymała). Na pomadkę nanieś jasno różowy błyszczyk. W trakcie trwania wesela możesz poprawic usta samym błyszczykiem.
Jezeli chodzi o fruzurkę nie muszisz sie bać tego, ze sie rozpadnie. Na dobrą sprawę gdybyc następnego dnia tej konstrukcji (np.koka) nie psuła to spokojnie trzymałaby się tydzień. Panie fryzjerki mają juz swoje sposoby żęby fryzura Ci sie trzymała podczas weselnych szaleństw. Moim zdaniem powinnas w ślubnej fruzurze zostawić grzywkę - bo ona skraca Ci nieco twarz. Możesz ja zaczesać na czoło, tuż przy czole (gładko). Takie asymetryczne ułożenie wyglada bardzo kobieco i powinno się dobrze sprawdzić w takiej fryzurce.

Pozdrawiam gorąco
Samanta
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 12:59   #4
atrament
Raczkowanie
 
Avatar atrament
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 466
GG do atrament
Re: wiosna? jesien? i slub w zimie!

hey, moge wiedziec jakiej farby do wlosow uzywasz?chodzi mi o konkretna nazwe i nr, Droga puszino
__________________
Kto żyje przeszłością, ten nie ma przyszłości
atrament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 13:18   #5
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Re: wiosna? jesien? i slub w zimie!

milo jest wiedzie ze komus sie podoba kolor moich wlosow. to jest Loreal Casting- bez amoniaku- mi trzyma sie juz miesiac ) a kolor to Amber ale nie pamietam numeru.
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 13:39   #6
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Re: wiosna? jesien? i slub w zimie!

dziekuje za porade. ciesze sie ze oko wksperta wreszcie mnie dookreslilo. zawsze chcialam wiedziec co ja jestem . mysle ze make up zrobi ktos "madry" i fryzurke tez. pedze zaraz po rożowy cien do powiek- juz sie ciesze na eksperyment i ciesze sie ze trafiam w swoje kolorki podswiadomie. pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz. same fajne babki tutaj!!!
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-02, 13:47   #7
puszina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 236
Re: wiosna? jesien? i slub w zimie!

oby pogoda dopisala , wiatrzysko nie chcialo mi urwac glowy nie spadaly z nieba zaby! to bedzie wspaniale! Mysle ze lakier i profesjonalizm zrobi swoje.pa.dziekuje
puszina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.