dziewczynki a moj typ ?? pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 19:27   #1
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235

dziewczynki a moj typ ?? pomozcie


witam bardzo bym chcial wiedziec jakim typem kolorystycznym jestem i licze na wasza pomoc!!
opisze sie troszke a jezeli jeszcze cos bedzie trzba to napisze !!
kolor oczu takie ciemniejsze piwo
wloski sredni braz
karnacja srednia
opalam sie dosc szybko na zlotawo brazowy kolor
zle sie czuje w czerwieniach, pomaranczach,zieleniach
lubie bialy, bezowy,niebieski,czarny i w tym tez chyba dobrze wygladam :p

licze na wasza pomoc wklejam 1 zdjecie ale z niego niewile widac mam inne ale sa za duze a nie umiem zmniejszac niestety wiec sie nie sugerujcie tym zdjeciem !
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 23:02   #2
Ollga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 38
GG do Ollga
Talking Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Ja Ci chyba nie pomoge bo srednio sie na tym znam tylko lekko zasugeruje ze powstaly setki watkow o typie kolorystycznym... Przejrzyj sobie wczesniejsze watki (poszukaj w wyszukiwarce najlepiej) . Tam jest napisane jaki typ jak ma
A do pomniejszania zdjec uzyj sobie paint'a.. (to chyba program ktory kazda z nas ma ) wejdz w opcje "obraz" nastepnie opcja "rozciagnij/pochyl" i tam zmniejsz sobie (np.do 50% ) w pionie i poziomie
To na tyle mojej skromnej rady Powodzonka! i Pozdrawiam cieplutko
__________________
Boisz sie nas? I slusznie, bo powinienes. W srodku mamy potepienie dla Ciebie i Twoich bliskich. Wybacz mi swoj strach... Jestem tylko noca.... Powstala w konkretnym celu... By gasic gwiazdy... Przepraszam ze gasze Twoja. Zabilam Cie.... Wybacz mi te chwile slabosci.........
Ollga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:50   #3
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

ja wiem ze jest duzo na ten temat ale i tak sama nie umiem okreslic mojego typu bo jak robie niby test to wychodzi zima a zima to ja raczej nie jestem a nie ma testu na ktrym wyjdzie jaka mieszanka jestem wiec prosze specjalistki aby mi pomogly przeciez to forum z poradami ...
dodam jeszcze kilka zdjec
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 11:09   #4
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

i co tyle osob oglada i nikt nie umie mi pomoc kurde ....
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:37   #5
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Justynko, Twój naturalny kolor włosów jest ciepły czy chłodny? Bardziej wpada miejscami w taki słomiany, popielaty, ciemny blond, czy bardziej w kasztan, rudy?

Jaki kolor włosów miałaś w dzieciństwie?

Czy masz piegi? (Jeśli tak to w jakim kolorze?)

Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:47   #6
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

cos mi sie wydaje ze jestes latem....tlyko te oczy mi nei pasuja.,.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 13:12   #7
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Cytat:
Napisane przez justynkaa
witam bardzo bym chcial wiedziec jakim typem kolorystycznym jestem i licze na wasza pomoc!!
opisze sie troszke a jezeli jeszcze cos bedzie trzba to napisze !!
kolor oczu takie ciemniejsze piwo
wloski sredni braz
karnacja srednia
opalam sie dosc szybko na zlotawo brazowy kolor
zle sie czuje w czerwieniach, pomaranczach,zieleniach
lubie bialy, bezowy,niebieski,czarny i w tym tez chyba dobrze wygladam :p

licze na wasza pomoc wklejam 1 zdjecie ale z niego niewile widac mam inne ale sa za duze a nie umiem zmniejszac niestety wiec sie nie sugerujcie tym zdjeciem !
]

Mnie się wydaje że jestes zimą, ale głowy sobie uciąc nie dam....lub może jakas jesionka....hmmmm....
Co z tymi piegami??Jaki kolor jes,lli masz??Pieprzyki??I czy ten braz na głowie to ciepły hjest czy zimny?/(tzn złotawy czy popielaty).....
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 13:15   #8
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Ale chyba jednak jesień.....cosik ....kurcze....chyba jestes tzw Trudnym typem do okreslenia
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 13:24   #9
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Mnie się tu widzi jakis cieply typ, wiosna-jesien, albo jesien... I wg mnie korzystniej wygladasz w tym czerwonym sweterku niz w granacie i niebieskim. Cera wydaje mi się ciepła, włosy również mają złoty poblask. Takie moje zdanie ale glowy sobie uciac nie dam.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:10   #10
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

nie mam zadnych piegow i nigdy nuie mialam moj kolor wlosow naturalny to braz wpadajacy w sloncu w rude releksy ale jesienia raczej nie jestem bardzo latwo sie opalam
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:56   #11
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Wiesz co? Wiosenno -jesienny typ obstawiam A tak na marginesie to idealnych typów jest niewiele, zawsze się coś znajdzie co nie przemawia za ciepłym lub zimnym typem A to, że szybko się opalasz hmmm nie wyklucza jesieni - dodaje jej cechę wiosenną. Hmm ależ ja tłumaczę no ale w każdym razie jak dla mnie jestes typem mieszanym. Bo zimą na pewno nie


mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 20:31   #12
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

hmm cos mi sie tez tak wydaje ze wiosenno-jesienny tylko ta karnacja mi nie odpowiada ...
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:34   #13
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Okresliłaś swoją cerę jako średnią - a ja nazwałabym ją w ciepłym odcieniu i wciąż upieram się na typ mieszany


mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:39   #14
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

A ja stawiam na jesień.

Wiecie dziewczyny z tym typem wiosenno-jesiennym jest dość dziwacznie. Tak naprawdę jest niewiele w necie na temat typów mieszanych (jeśli macie jakieś linki to bardzo proszę o podanie ). Właściwie tylko na jednej stronie znalazłam opisy wszystkich sześciu typów z paletami i przykładowym zdjęciem osoby z danego typu. To tu: http://www.indigo-farbberatung.de/05...sse/fr_he.html I ja tak sobie to ułożyłam w głowie, że typ mieszany wiosna-jesień to niekoniecznie mieszanka cech wiosennych i jesiennych. Wydaje mi się, że upraszczając sprawę - wiosna to typ o włosach ciemny blond, jesień ma brązowe włosy, ale ciepłe. A wiosno-jesień ma je rude. Tak jest na tej stronie.

Przy typach chłodnych jest tak, ze każdy kolejny typ ma bardziej intensywne barwy w swojej palecie: lato, potem lato-zima i wreszcie zima.

A u ciepłych typów tak nie jest. Bo najpierw jest wiosna, która ma żywe ciepłe kolory, potem wiosna-lato, której paleta zawiera kolory przybrudzone, delikatne, a potem jesień, której odpowiadają barwy ciepłe, nasycone , dość intensywne.

Tak więc wg mnie wiosno-jesien nie jest zbitką cech wiosny i jesieni, bo przecież oba te typy są dość intensywne, a wiosno-jesien raczej delikatna.

Ale tak generalnie zaznaczam, że to jest tylko moje myślenie, to co wywnioskowałam z tej strony. Jeśli ktoś ma jakąs sprawdzoną wiedzę, to bardzo bardzo proszę, żeby mnie poprawił.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:42   #15
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

daję zdjecia jesieni i wiosno-jesieni. Justynka pasuje mi bardziej do tej pierwszej.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:50   #16
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Heheheh. A ja myślałam że jak typ mieszany to miesza cechy z obu. Z tego co wiem - jesionki też mogą być rude? Ale nie jestem znawczynią w tej sprawie. Do jednego doszliśmy - zima i lato odpadają - ciepły typ
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:54   #17
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

April, wg mojego światopoglądu jesienie mogą być rude, ale CIEMNOrude A wiosno-jesienie to wg mnie te z rudymi włosami, od jasnych po średnie.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 22:16   #18
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Ojojojoj... skomplikowane to wszystko
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 06:32   #19
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

bardzo skoplikowane moze Pani Samanta by sie wypowiedziala ale na to chyba nie ma szans bo tych watkow o typach jest tyle ze pewnie na moj nie zajrzy...

dalej czekam na wasze rady.. jak robie test taki na typ to wychodzi zima...hehehe
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 07:10   #20
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Wiesz te testy nie sa do konca wiarygodne. Sama siebie za obiektywnie nie ocenisz... Ja tez mam problem, bo nie wiem czy moja skora ma odcien cieply czy nie bo przewaznie jestem blada a to dla mnie chlodno wyglada Uwazalam kiedys ze sie szybko opalam bo mialam ruda kolezanke ktorej w ogole nie lapalo. Ale jak pojechalam z przyjaciolka i zobaczylam ze ja zlapalo po jednym dniu - to ja az taka szybka nie jestem. DLatego to wszystko jest wzgledne i w takim tescie moze wyjsc to co chcesz a nie to kim jestes Na zime kompletnie mi nie wygladasz... Chyba ze fotki klamia ...Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 10:29   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Mnie sie zdaje, ze typ mieszany to jednak jest polaczenie dwoch typow - jesien moze byc ruda. Typ mieszany czerpie niektore cehcy od jednego typu, a niektore od drugiego - ale proporcje to spprawa bardzo indywidualna. Justynkaa moze miec wlosy od typu jesiennego, za to pisze, ze opala sie - to cecha wiosenna...

Ja mysle, ze Justynkaa jest typem mieszanym z przewaga cech jesiennych.

Joey - mam, wrazenie, ze Twoj swiatopodlad jest nieco za bardzo uproszczony Bo co jesli cieply mieszany typ wezmie wlosy od wiosny, a reszte od jesieni? Np nie bedzie sie prawie wcale opalac? Wtedy nie bedzie mozna powiedziec, ze to wiosna...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 11:16   #22
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Hej,
moze wykryjesz jakim typem jestes. Srebny piercionek oznacza chlodna karnacja, a zloty piercionek oznacza ciepla

Frühling - Wiosna
Sommer - Lato
Herbst - Jesien
Winter - Zima

Tinker
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img043.jpg (101,2 KB, 71 załadowań)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:02   #23
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

fajna rzecz, Tinker, tylko coś tam jest nie tak, no bo przecież nie ma typu wiosna-lato ani jesień-zima!
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:11   #24
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Cytat:
Napisane przez lexie
Mnie sie zdaje, ze typ mieszany to jednak jest polaczenie dwoch typow - jesien moze byc ruda. Typ mieszany czerpie niektore cehcy od jednego typu, a niektore od drugiego - ale proporcje to spprawa bardzo indywidualna. Justynkaa moze miec wlosy od typu jesiennego, za to pisze, ze opala sie - to cecha wiosenna...

Ja mysle, ze Justynkaa jest typem mieszanym z przewaga cech jesiennych.

Joey - mam, wrazenie, ze Twoj swiatopodlad jest nieco za bardzo uproszczony Bo co jesli cieply mieszany typ wezmie wlosy od wiosny, a reszte od jesieni? Np nie bedzie sie prawie wcale opalac? Wtedy nie bedzie mozna powiedziec, ze to wiosna...
Kurczę Lexie, ja już sie naprawdę pogubiłam w moim światopoglądzie dot. ciepłych typów Może ten problem z rozróżnieniem wiosny, wiosno-jesieni oraz jesieni bierze się stąd, że w poszczególne opisy różnią się jakimiś szczególami. Np. na wizażu jest inaczej a na gazeta.pl inaczej, a gdzies indziej jeszcze inaczej. Na tej drugiej stronie czytałam, że jesien właśnie albo ma złociste piegi i blada cerę, albo całą jest złocista (tzn. skóra), bardzo szybko właśnie się opala. Także Ci ktorzy np. czytali gazeta.pl uznają że Justynka jest typową jesienią, a ci którzy mają informację, że jesien bardzo trudno sie opala, uznają że szybkie opalanie "wzięla" od wiosny i zdiagnozują jako typ mieszany. A różnica w kolorach dla obu typów jest duża. No i bądź tu mądry, nie wiadomo kto ma rację.

Na dodatek jeszcze dochodzi to, że najczesciej opisywane są 4 typy, a to wg mnie źle, bo potem takie typy jak ja (lato-zima) nie pasują nigdzie Postanowiłam sobie, że jak znajdę chwilę to przetłumacze sobie te niemieckie opisy 6 typów, może coś mi się rozjaśni Mogę wkleić to potem na wizaż.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:19   #25
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Z tego zdjecia Tinker wychodzi mi ze jestem jesien-zima Nie wiem czy jest taki typ, wg naszych informacji nie ma, ale wszystko zalezy od zrodla

Joey - Ty sie tym interesujesz, moze znasz jakies strony gdzie sa opisane typy? Chce napisac krotki "przewodnik" po tym jak odrozniac typy, w punkcikach, zeby latwo bylo porownac Zrobimy moze z tego watek i przypniemy na forum, bo wiele osob nie wie nawet jakie sa te typy. Na gazecie cos jest? Najlepiej po polsku, moga byc spokojnie po angielsku i ewentualnie po niemiecku, tylko ze tu juz bede miala trudnosci z tlumaczeniem... ale pocwicze jezyk
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 16:23   #26
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Podoba mi się ten pomysł Fajnie byłoby przypiać na górze wątek o tej tematyce Ja wlasnie tłumacze opis wiosny z niemieckiej strony. Na gazeta.pl były dosć obszerne artykuly, niestety tylko o 4 typach, a własciwie trzech, bo link do jednej pory roku nie działał. Ale teraz nie mogę tego znalezc, może już nie ma tych artykułów.

Jesli ma powstac taki wątek to sugeruje brać materiały z jednego źródła, żeby nie bylo sprzecznych informacji. I po prostu MUSZĄ być opisy 6 typow. Jak narazie znam tylko tą jedną niemiecką strone z opisami wszystkich sześciu pór roku. Ale może poszukam jeszcze na jakichś angielskich stronach, chociaz mam wrażenie że juz kiedyś to robiłam -bez skutku.

Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 17:23   #27
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Cytat:
Napisane przez Joey
fajna rzecz, Tinker, tylko coś tam jest nie tak, no bo przecież nie ma typu wiosna-lato ani jesień-zima!
No tez dla mnie troche dziwne, nie bylam za bardzo pewna czy takie typy istnieja, bo sie nie znam.
Wiec, wedlug tej ulotki:
  • Wiosna-Lato jest np Mette Marit i Nadja Auermann ;
  • Wiosna sa Cameron Diaz i Catharine Deneuve
  • Jesien-Zima to np Audrey Hepburn i Penelope Cruz (no z Cruz sie zgadzam, bo ona typ sródziemnomorsk i pieknie wyglada w brazach, zato Królewnie Sniezce nie pasuja brazy).
  • Zima to Catharine Zeta-Jones i Elizabeth Taylor
Ja wiem ze jestem typem Zima na 1000000%, a mam brazowe oczy, co mnie kwalifikuje na typ Jesien-Zima. Ale ja strasznie wygladam w brazach i oliwkowach odcieniach. Zato pajuja mi turkusy mocne (patrz Zima) szczególnie bo mma brazowe oczy.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 17:57   #28
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Tinker, Joey... a co to moze byc jak sie wiosna przeteguje na ciemny braz? Chodzi o wlosy
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 18:07   #29
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

hehe co jak co ale zawsze jesien odrzucalam bo mi karnacja nie pasowala i to moje dosc szybkie opalnie...
dobry pomysl zrobcie watek taki i powklejajcie zdjecia przykladowe dziewczyn z wizazu wtedy kazda sobie wejdzie i porowna miej wiecej ze zdjeciem wizazanki a nie jakiej tam aktorki ...
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 18:12   #30
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: dziewczynki a moj typ ?? pomozcie

Justynko,
na tym pierwszym zdjeciu wygladasz mi na lato. Na tych 3 innych wygladasz na wiosne wiec wedlug mnie jestes wiosna. A jak sie czujesz w tych kolorach przeze mnie zalaczonych? odpowiadaja Ci jakies?

Tinker
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna paleta.jpg (46,6 KB, 10 załadowań)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.