Fryzjer w Tychach - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 15:35   #61
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
a kto najlepszy w salonie "Mariusz"?
Domyslam sie że chyba Mariusz ale czy napewno?
Na pewno!!!!!!
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 14:27   #62
monisia.mm
Przyczajenie
 
Avatar monisia.mm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Fryzjer w Tychach

Zaciekawił mnie bardzo ten wątek, więc chce coś napisać.
Ja od prawie dwóch lat chodzę do Pani Magdy Wolnik o której przeczytałam tutaj wiele miłych słów, na początku pracowała ona w TRD na bibliotecznej potem w Effekcie 06 na placu św. Anny a teraz ma swój własny salon, dla klientek które do niej chodzą mam smutną wiadomość Pani Magda musiała zwiększyć ceny głownie strzyżenia, bo L`Oreal zwiększył marżę i strzyżenie kosztuje 60zł. Ja jestem bardzo zadowolona z usług to Pani Magda wymyśliła mi niepowtarzalną fryzurkę na Studniówkę i to ona namówiła mnie do grzywki teraz nie widzę siebie inaczej. Zawsze ma fajne pomysły i jest przesympatyczna, i po mimo zwiększeniu cen mam do niej takie zaufanie że nie odważyłabym sie iść teraz do kogoś innego.
Co do "Tańca z gwiazdami" gdzieś na necie jest wywiad z Panią Magdą który leciał w Radio Express.

A jeśli chodzi o Studio 112 to też mogę coś niecoś powiedzieć na ten temat bo mieszkam w bloku obok tego studia. Główną fryzjerką jest tam Pani Aldona, która przez długi czas strzygła u Mariusza. Jest specjalnością z tego co słyszałam są wszelkie fryzury ślubne i wieczorowe. Moje znajome tam chodzą i są bardzo zadowolone..
monisia.mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:08   #63
niuńka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

cześć dziewczyny!!!wracam do wątku kosmetyczki, ja polecam salon na oś.K na ryneczku,jest tam świetna wizażystka pani Żaneta,naprawde mój makijaż ślubny był boski i trzymał się całą noc, są tam też inne usługi kosmetyczne,naprawdę na dobrym poziomie.Z ręką na sercu salon jest super i normalne ceny!pozdrawiam
niuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:39   #64
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez niuńka83 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!!!wracam do wątku kosmetyczki, ja polecam salon na oś.K na ryneczku,jest tam świetna wizażystka pani Żaneta,naprawde mój makijaż ślubny był boski i trzymał się całą noc, są tam też inne usługi kosmetyczne,naprawdę na dobrym poziomie.Z ręką na sercu salon jest super i normalne ceny!pozdrawiam
ten post powinien byc raczej napisany w innym watku. Ten watek nazywa sie "fryzjer w Tychach" a nie kosmetyczka...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 13:22   #65
andrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Usiłuję zlokalizować w Tychach dobrą fryzjerkę imieniem Elżbieta. Jeszcze niedawno pracowała w Katowicach.
Cytujac klasyka: pomożecie?
andrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:12   #66
Ewus!a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja się zapisałam do salonu p. Wolnik na czwartek na balejaż... mam nadzieję ze bedzie ok.
Czy może mi ktos orientacyjnie powiedziec ile zapłacę no i jaki bedzie efekt .,.. chcę tez zeby mi dobrali fryzurę do kształtu twarzy
Ewus!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:19   #67
maya84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witajcie, jestem pierwszy raz na tej stronce, mam problem.. jutro mam wazna impreze a fryzjerka z ktora sie umowilam na rano nie moze mnie uczesac bo sie rozchorowala Czy ktos moze mnie poratowac? jest w Katowicach ewentualnie sosnowcu jakis fryzjer otwarty 25 grudnia?? i to o 8 rano??
maya84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 22:50   #68
sweet152152
Przyczajenie
 
Avatar sweet152152
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z Miasta Sypialni
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Fryzjer w Tychach

Czesc! szukam namiarow na Aldone, ktora pracowala kiedys u Mariusza. Podobno ma salon w okolicach reala. Prosze o dokladniejsze dane
sweet152152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 14:04   #69
rapaniana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

za realem, jakbyś dalej szła ulicą bielską to dojdziesz do skrzyżowania i po prawej stronie zobaczysz biedronkę a po lewej stronie (na tej samej stronie co jest real) na parterze w niskim bloku jest studio 112 i tam pracuje Aldona (tylko nie wiem czy to akurat "TA" Aldona
podaje numer telefonu z wizytówki: 600 368 776
powodzenia!
P.S. możesz napisać coś więcej o tej fryzjerce? jak strzyże? w czym się specjalizuje? czy jest dokładna? itp.
rapaniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 12:21   #70
rapaniana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

Mógłby mi ktoś podać numer telefonu do salonu Trendy Hair na starych tychach i do kogo tam najlepiej iść jeśli chodzi o cieniowanie półdługich włosów?

a był ktoś w Trendy Hair naprzeciw Azetu? jest tam ktoś godny polecenia?
pozdrawiam
rapaniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 14:20   #71
rapaniana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam,
a był ktoś w salonie fryzjerskich koło Kauflandu, na przeciw Kościoła Karoliny? salon nazywa sie chyba Sublim i pracuje tam fryzjerka Bogusia. Proszę o opinie, zwłaszcza jeśli chodzi o strzyżenie półdługich włosów.
pozdrawiam
rapaniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 11:57   #72
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Fryzjer w Tychach

A co powiecie o salonie fryzjerskim "Balsam" miesci sie on na os R. Czy ktos korzystał z usług tego salonu. ???
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:36   #73
aniczkas
Raczkowanie
 
Avatar aniczkas
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 61
Dot.: Fryzjer w Tychach

Od kiedy pani Magda Wolnik otwarła salon chodzę tylko tam, konkretnie do Pani Eweliny - zawsze dobrze doradzi i modnie obetnie. Na początku chodziłam tylko do pani Magdy ale raz poszłam do pani Eweliny i jakoś "pozostałam jej wierna"
W salonie Mariusza byłam raz, bez zapisywania, przyjęto mnie od razu i porażka: powiedziałam, że zapuszczam ale chciałabym dla odświeżenia coś nowego, pani prawie w ogóle mnie nie strzygła tylko wymodelowała jak starą babę :/ (nawet nie pytał pani jak się nazywa bo postanowiłam już tam nie chodzić - pani była korpulentna) - być może miałam pecha ale w salonie pani Wolnik taki "pech" nigdy mnie nie spotkał, za to smaczna kawa kiedy przychodziłam do fryzjera prosto po pracy.
aniczkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:01   #74
iwona.sz2403
Raczkowanie
 
Avatar iwona.sz2403
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 203
GG do iwona.sz2403
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez aniczkas Pokaż wiadomość
Od kiedy pani Magda Wolnik otwarła salon chodzę tylko tam, konkretnie do Pani Eweliny - zawsze dobrze doradzi i modnie obetnie. Na początku chodziłam tylko do pani Magdy ale raz poszłam do pani Eweliny i jakoś "pozostałam jej wierna"
W salonie Mariusza byłam raz, bez zapisywania, przyjęto mnie od razu i porażka: powiedziałam, że zapuszczam ale chciałabym dla odświeżenia coś nowego, pani prawie w ogóle mnie nie strzygła tylko wymodelowała jak starą babę :/ (nawet nie pytał pani jak się nazywa bo postanowiłam już tam nie chodzić - pani była korpulentna) - być może miałam pecha ale w salonie pani Wolnik taki "pech" nigdy mnie nie spotkał, za to smaczna kawa kiedy przychodziłam do fryzjera prosto po pracy.

a gdzie ten salon? i jakie ceny za strzyżenie, pasemka? (włosy długie)
iwona.sz2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:51   #75
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Fryzjer w Tychach

mnie własnie genialnie z***ali włosy
chyba sie pochlastam mowilam 2 cm a nie 20
wycieniowali wszytko co mialam i wygladam jak smigol z władcy pierscieni

Nie polecam salonu Wella w metro
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 18:06   #76
sweet152152
Przyczajenie
 
Avatar sweet152152
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z Miasta Sypialni
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

nie polecam salonu FOKUS na ulicy Andersa....masakra...tak samo jak poprzedniczce..mowie 2 cm delikatnie wycieniowac a tu sie okazuje ze u gory kudlatek na nizej ledwo co...pol wlosow stracilam;(
sweet152152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:19   #77
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Tychach

Byłam u Mariusza w zeszłym roku... zrobił mi mega zmieniona fryzurę, która nie odpowiadała mi. Z pół długich włosów, ściął na krótko z grzywką ( a grzywka nie pasuje mi ). Mariusz lubi eksperymentować, ale to musi spodobać się innej osobie.
Dlatego szukam fryzjera w Tychach, który doskonale umie doradzić i dobrać fryzurę do twarzy. Który ma oko do tego
Jak nie mam idealnej fryzury, i proszę o radę...to najbardziej wkurzające jest pytanie ze strony fryzjera to: "a jak ścinamy?"
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 11:34   #78
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Fryzjer w Tychach

Wiecie co każdy zachwala tego mariusza on jest juz przereklamowany. Robi eksperymenty na klientakch jak niektore tu dziewczyny pisały a sam by cos ze soba zrobił bo wyglada tragicznie. Fakt mariusz wyrobił sobie renome i kazdy go zachwalał ale jesli kogos bardzo chwalimy pozniej schodzi na psy. takie jest moje zdanie.

Co do fryzjera to ja polecam salon balsam. miła obsługa ostatnio byłam zrobic sobie 2 kolory pasemek i podciąć końcówki. To co powiedzialam fryzjerce to zrobiła i wyszłam z salonu mega zadowolona Naprwde polecam ten salon.
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:47   #79
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Fryzjer w Tychach

Broń Boże nie idzcie do tego nowego salonu Elita na hotelowcu.
JA tam bylam i teraz musze zbierac na przedluzenie wlosow Wygladam koszmarnie
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2008-07-09 o 20:09
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 22:21   #80
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam, czy zna ktoś salon w którym wykonują trwałe prostowanie włosów na terenie tychów ??
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:26   #81
winly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Fryzjer w Tychach

Graża, Graża i jeszcze raz Graża! Zawsze wychodzę zadowolona, a za obcięcie z myciem lub bez płacę 25-30 zł. Super! W przyszłym tygodniu idę na farbę i obcięcie. Polecam z czystym sumieniem.
__________________
winly !
winly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:26   #82
winly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Oj lolek lolek, z ciebie to niezły wodolejca. Skoroś taki obcykany we fryzjerstwie to może zajmij się tym zawodowo? Jakieś czasopismo, strona www? Tam sobie wypisuj te Twoje bzdury. A tak oprócz tego, to tak, Graża istnieje i mieści się ...... Szczerze polecam właścicielkę - panią Grażynę, skrupulatna, fachowa osoba, doradzi i przede wszystkim zrobi to, o co się ją prosi. Słyszałam również, że reszta fryzjerek też jest bardzo fajna w tym salonie Ja i mój chłopak chodzimy do pani Grażyny i jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni. Ale ty, loleczku, pewnie taki nieprzekonany do salonów fryzjerskich, bo Cię mamunia obcina, a wiadomo, że u mamuni najlepiej.
__________________
winly !

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-09 o 00:03
winly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 21:26   #83
krasnianka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjer w Tychach

Graża- ścinała mnie p. Grażyna, niby fajnie ale plakalam 2 godziny bo jestem młoda osobą a sciela mnie dość krótko co spowodowało postarzenie o kilka lat. Baleyage wyszedł pozytywnie.

Trendy na starych Tychach - pracowala tam Martyna i zawsze byłam zadowolona, dobrze dobrana fryzurka i kolor - niestety ponoć już tam nie pracuje.

W ramach eksperymentu wybieram sie do Mariusza w tym tygodniu.

Z opinii koleżanek godna polecenia jest fryzjerka na osiedlu L ale nie pamietam imienia.

Zdjęcie 1. Fryzurka Martyny 2. Graża
HPIM1495.JPG

brzydalek.jpg
krasnianka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 18:09   #84
wiolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czesc! Szukam namiarow na Asie, ktora pracowala niedawno u Mariusza. Wie ktos moze gdzie teraz pracuje?
wiolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:58   #85
rapaniana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

czesc,
pytanie do krasnianka83 - o który dokładnie salon fryzjerski na os. L chodzi i jak nie pamiętasz imienia to proszę mniej więcej opisz jak wygląda ta fryzjerka?
dziękuję i pozdrawiam
rapaniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:40   #86
rapaniana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

czesc,
a słyszał ktoś o salonie fryzjerskim "Elegancja"?
rapaniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 20:06   #87
krasnianka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjer w Tychach

w bloku na przeciwko tego kościoła na L
__________________
krasnianka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 10:27   #88
weronika094
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam !!!
Potrzebuje namiarow na dobrego fryzjera w Tychach... chodzi mi o dobre i nowoczesne ciecie, koloryzacje i pasemka lub baleyage....
Slyszalam ze bardzo dobra jest Aldonka i studio Expres- l'oreara ale czy to prawda to nie wiem bo nie jestem z Tychow , wiec potrzebuje waszych opinii...
pomozcie mi bo jestem w kropce ... pozdrawiam
weronika094 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 16:13   #89
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez weronika094 Pokaż wiadomość
witam !!!
Potrzebuje Namiarow Na Dobrego Fryzjera W Tychach... Chodzi Mi O Dobre I Nowoczesne Ciecie, Koloryzacje I Pasemka Lub Baleyage....
Slyszalam Ze Bardzo Dobra Jest Aldonka I Studio Expres- L'oreara Ale Czy To Prawda To Nie Wiem Bo Nie Jestem Z Tychow , Wiec Potrzebuje Waszych Opinii...
Pomozcie Mi Bo Jestem W Kropce ... Pozdrawiam
Femme Fatale. I Kropka!!!!
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:54   #90
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Fryzjer w Tychach

Po przeczytaniu tego wątku poszłam do trendy hair na starych tychach i jestem średnio zadowolona. Obsługa miła, tną na suchych włosach co jest dla mnie wielkim plusem. Jeśli chodzi o fryzure to jest ona dobrze ścięta i w sumie nie jest najgorsza ale nie nadaje się ona kompletnie do moich włosów. W efekcie jak jest tylko troche wilgotno na dworze to wygląda to tak jakbym na głowie miała trójkąt równoramieny. Nie wyglądam a co za tym idzie nie czuje się najfajniej . Nadal musze szukać tego "jedynego" fryzjera.
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.