Chce sie uczyc!!!Czy to dobra szkola i jak sie przygotowac na rozmowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 23:43   #1
Sliczny23
Przyczajenie
 
Avatar Sliczny23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4

Chce sie uczyc!!!Czy to dobra szkola i jak sie przygotowac na rozmowe?


Witam serdecznie.Mam na imie Marcin i ostatnio zaproponowano mi bym zainteresowal sie wizazem i charakteryzacja.Czy MIEDZYNARODOWA SZKOLA CHARAKTERYZACJI MARII EWY DZIEWULSKIEJ jest odpowiednim krokiem?Wiem ze moja wiedza jest nikla na ten temat ale uwazam ze najlepiej powiekszy ja szkola a nie czasopisma i tv.One jedynie moga pomoc a grunt chce otrzymac w szkole.Dziekuje za szybka odpowiedz.Aha jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna i jak moge sie do niej przygotowac.Dziekuje i buziaki wraz z pozdrowieniami.
Sliczny23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 23:59   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Chce sie uczyc!!!Czy to dobra szkola i jak sie przygotowac na rozmowe?

Witaj,
na poczatek proponuję lekturę archiwum. Kojarzy mi sie, że temat dotyczący różnych szkół wizażu był poruszany (w tym szkoła o której wspominasz).
Skorzystaj najlepiej z wizażowej wyszukiwarki (opcja "szukaj" na panelu) Albo z wyszukiwarki wizazowo-googlowej (strona główna wizaz.pl na dole po lewej stronie)
Pozdrawiam
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 00:46   #3
ulefka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
GG do ulefka
Dot.: Chce sie uczyc!!!Czy to dobra szkola i jak sie przygotowac na rozmowe?

TYLKO NIE DZIEWULSKA!!!!!!!STRZEŻ SIĘ TEJ SZKOŁY!!!!!
Ja chodze do studium charakteryzacji i jest tam pare osób które juz były u Dziewulskiej z tego co mówią ta szkoła jest totalnie do bani a kasy biora strasznie duzo!!!Tak samo nie polecam FAM słyszałam ze no niby dobrze ucza ale biorą za miesiąc 1000zł i do tego nie daja jako szkoła kosmetyków na zajęcia tylko wszystko trzeba samemu kupic a taki kuferek to wydatek rzeędu conajmniej kilku tysięcy złotych!!!
ulefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 02:15   #4
Sliczny23
Przyczajenie
 
Avatar Sliczny23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Chce sie uczyc!!!Czy to dobra szkola i jak sie przygotowac na rozmowe?

Przegladalem archiwa i chyba zdecyduje sie na Beauty Art.Oczywiscie najpierw tam pojade i postaram sie jeszcze obejrzec inne szkoly.Dziewczyny powiedzcie czy mam szanse od zera sie nauczyc sztuki wizazu?Dziekuje za wszystkie informacje.
Sliczny23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 03:33   #5
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: Chce sie uczyc!!!Czy to dobra szkola i jak sie przygotowac na rozmowe?

To zależy czy Cię to pasjonuje. Czy masz choc odrobine talentu.
Jesli wybierasz ta szkołę, bo po prostu pomyślałes, że potrzebni są wizazyści (charakteryzatorzy) to nie nauczysz sie.
Wprawdzie nie mogłeś eksperymentowac na sobie makijazu jak my - wszystkie kobiety ale trening czyni mistrza i jeżeli odnajdziesz w tym swoja pasję to nie ma mocnych - szybko staniesz się fachowcem. Pozdrawiam.
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:46   #6
ulefka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
GG do ulefka
Dot.: Chce sie uczyc!!!Czy to dobra szkola i jak sie przygotowac na rozmowe?

Masz szanse nauczyć się od zera ale oczywiscie musisz chcieć i mieć duzo zapału!!!Ja teraz jestem na pierwszym roku i mimo ze jestem kobieta to sama na codzień się nigdy nie malowałam i raczej teraz tego nie robie a więc tez zaczynałam od zaraz!!!Osobiscie ja nie stawiałabym na jednoroczne studium bo według mnie(i nie tylko według mnie)zbyt krótki czas aby naprawde się wdrążyć w temat.Mam kilkoro znajomych którzy jesli decydowali się na jednoroczną szkołę to potem zapisywali sie do nastepnej,a takze takich którzy po jednorocznej zapisali się do tej co ja chodzę.Polecam ci jak najbardziej moja szkołę nie bede się rozwodzić na temat dlaczego więc jak chcesz znać szczegóły to napisz do mnie na mail ulefka@o2.pl
ulefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.