jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-27, 18:41   #1
chanelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 50

jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian


dziewczyny bardzo chcę coś zmienić,mam doła zaproponujecie cus?kiedyś wysyłałam fotki ale były bardzo niewyraźne przez to niezbyt mogłyście określić i typ urody i wogóle może teraz poprawicie coś u mnie licze na pomoc ...
buziaki
chanelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 18:55   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

Woww masz tak oryginalna urode ze trudno cos zmienic,polepszyc,jedyne co mi sie rzucilo w oczy to brwi moze troszeczke za cienkie jak na moj gust,a reszta super,swietny kolor oczu,super kosci policzkowe(powinnas je podkreslic rozem)wydaje mi sie ze jestes zima masz bardzo mocna urodeMoze zmiana fryzury?Ja niewiem co Ci poradzic,ale podbijam watek
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 19:10   #3
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

wydaje mi sie ze kolor wlosow jest niedpowiedni. rozjasnilabym go troche na Twoim miejscu no i brwi... wybacz ale zle wygladaja. za bardzo je podkreslasz kredka. tez moglyby byc troche jasniejsze i ciut krotsze na koncach od strony skroni. co do makijazu to tusz wydluzjacy rzesy. przy takich ladnych duzych zielonych oczach to mozna malowac oczka jak sie chce pieknie podkreslaja taki kolor fiolety - sprawdzilam to u siebie oprocz tego zloty kolor, czerwien, braz, szary, roz ktory uwielbiam w makijazu szczegolnie w polaczeniu z czernia... hmm a na kosci policzkowe jakis brazujacy puderek np? przy ciemnych wlosach i ciemnej karnacji(nie wiem jaka masz bo chyba zdjecie jest mocno przestwietlone, nie?) takie brazujace i rozswietlajace pudry z drobinkami wygladaja super. co do fryzurki to hmm moze grzywka nie koniecznie taka co zaslania cale czolo ale mozna wlosy dac troche tak bardziej na czolo. wydaje mi sie ze ladnie by ci byloo jakbys dala troche grzywki na bok.
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 19:13   #4
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

Ja tez uwazam, ze jestes bardzo wyrazna osobka Trudno cos zmienic...mysle, ze w tej postaci jestes bardzo charakterystyczna i trudna do niezauwazenia (wszystko oczywiscie w pozytywnym znaczeniu ) Podobnie jak Elf uwazam, ze moglabys troszke zmienic brewki tzn. sa troszke za cienkie i wg mnie za ciemne-za bardzo rzucaja sie w oczy i odwracaja uwage od twoich swietnych oczek (skad ty dziewczyno wzielas taki kolor! ) A i jeszcze troszke "upuszystnilabym" twoje wloski ( "moze brazylijska?" ) Pozdrawiam
__________________
http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 19:38   #5
chanelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 50
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

brwi są o wiele jaśniejsze bo są po poprawce "permanentnego" i musiałam strupki nasmarować linomagiem dlatego jest taki efekt.od dawna mam ochotę na grzywkę tylko nie mam pojęcia jaką nigdy grzywki nie miałam ;(
chanelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 19:44   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

Mysle ze ladnie by ci bylo w takiej fryzurce
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 19:46   #7
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

WOW Niesamowiet Masz oczy! Przypominasz mi trochę Kayah, moze skorzystaj z jej makijażu, można znaleźć jej niesamowite zdjęcia. Moim zdaniem ten kolor jest ok- trochę niebieskawy, ale może to tylko światło- ja wolałabym kruczo czarny, ale to kwestia gustu.
Co do grzywki- uwazam, że jesli niejest Ci potrzebna, bo masz ładne czoło, to lepiej jej nie robić- ale rozumiem potrzebę zmian
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 19:47   #8
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

Własnie zauważyłam, że Napisałas o makijazu permanentnym brwi- ja się nad takim zabiegiem zastanawiam, mogłabyś coś mi napisać? Wiem, zeto Twój watek, ale strasnzie jestem ciekawa Ile płaciłaś, i czy jesyes zadowolona?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 19:59   #9
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

Znalazłam Kayah z grzywką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka.jpg (17,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g2.jpg (22,7 KB, 1 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 20:03   #10
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

A przy okazji takie inne dwie wersje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (24,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (30,3 KB, 1 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 20:22   #11
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

witaj!za koleżankami powiem ze sliczne oczka a to moje propozycje fryzurek no i mysle ze wloski raczej ciemny braz niz czern, a moze delikatny baleyage?? pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 20:40   #12
chanelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 50
Re: jaka fryzurka i makijaż??help potrzeba mi zmian

jesteście kochane
makijaż permanentny mam już 4 lata , od czasu do czasu poprawiam sobie aby było wyraźniej jesli chodzi o ceny to włodzi wahają się od 500 do 800 zł. ja miałam farta bo robiłam mi je koleżanka która miała studio tatuażu i nie wyniosło mnie to nic oprócz odrobiny bólu
moja przyjaciółka jakis miesiac temu robiła usta a teraz brwi ale płaciła normalnie za usta chyba 450 a brwi nie wiem bo jeszcze się nie chwaliła.jestem bardzo zadowolona bo czasem nie mam ochoty na żaden makijaż wstaje rano i przelatuje tylko rzesy tuszem usta błyszczykiem i makijaz gotowy.przegladałam wasze propozycje i chyba zostanę bez grzywki skusze sie tylko na wycieniowanie aby nabrały puszystości i lekkosci bo sa te moje włoski troche cięzkie.jesli chodzi o kolor to myślałam aby dopiąć sobie sztuczne pasemka w jakimś kontrastowym kolorze bo wiem jak cięzko ściąga się czerń z włosów juz raz to zrobiłam i byłam niezadowolona zarówno z wygladu-nowy kolor jak i stanu włosów - musiałam ściąć do ramion.zdecydowanie wycieniować lecz nie chcę schodzić z długości bo w pracy musze mieć związane i najlepiej aby nic tam nie wyłaziło
chanelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.