Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 12:31   #1
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051

Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)


To już IX wątek świecomaniaczek!


Ogłoszenia i linki do powiązanych wątków umieszczam na samym początku, żeby się nie gubiły nowym użytkowni(cz)kom:

UWAGA do wymian wosków/swiec mamy oddzielny wątek:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685813
Pamiętajcie! Jedna osoba = jeden post

Mamy też miejsce, w którym się chwalimy i pokazujemy nasze kolekcje świec i wosków zapachowych.


I część wątku:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88293
II część:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666592
III część:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693741
IV część:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=719497
V część:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734423
VI część:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=754872
VII część:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=803205
VIII część
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=839062


Przeklejam informacje z pierwszego postu poprzednich wątków, ale skrócone - zawsze można wrócić do wcześniejszych wątków ;-)

_________________________ _


Świece zapachowe Yankee Candle

Świece zapachowe Yankee Candle są znane w całej Ameryce. Na szczęście dotarły również do Polski. Świece te charakteryzują się wyjątkowymi, długotrwałymi zapachami oraz niezliczonymi wyborami nut zapachowych.

Zapachy świec YC można podzielić na pięć głównych grup:
food & spice - zapachy "jadalne", kuchenne
floral - zapachy kwiatowe
fruit - zapachy owocowe
fresh - zapachy świeże, rześkie
festive - zapachy świąteczne / okolicznościowe

Skąd mam wiedzieć który zapach zalicza się do danej grupy?
Na świecach YC (nie na woskach) na naklejce w prawym dolnym rogu jest złoty znaczek z napisem danej linii zapachowej.


Świece YC możemy podzielić na słoiki, tumblery, pillary, sample, tealighty oraz woski.

Słoiki (jar) dzielimy na trzy rozmiary (wielkości):
duży słój - czas palenia 100 - 150 godzin, waga 623g (bez słoja)
średni słoj - czas palenia 65 - 90 godzin, waga 411 g
mały słoik - czas palenia 25 - 40 godzin, waga 104 g

Tumblery dzielimy dokładni tak samo jak słoje, tj:
duży tumbler - czas palenia 70 - 90 godzin, waga 623 g
średni tumbler - czas palenia 40 - 50 godzin, waga 354 g
mały tumbler - czas palenia 35 - 45 godzin, waga ok. 140 g

Pillary dzielimy na:
pillar - czas palenia do 90 godzin, waga 320 g
pillar xl - czas palenia 110 - 150 godzin, waga 538 g

Sample czyli małe świeczki palą się do 15 godzin, waża ok. 45 g.
Tealighty pakowane są po 12 sztuk, palą się ok. 4 godziny każda.
Woski palą się do 8 godzin, ważą 22 g.

Najczęściej wybieraną przez nas formą świec są woski. Jeśli nie wiecie jak się je pali, odsyłam do instrukcji na stronie Świat Zapachów --> http://www.swiatzapachow.pl/pl/i/Jak...zapachowych/11

_________________

Gdzie kupimy produkty Yankee Candle?

Przez internet:

otulzapachem.pl
swiatzapachow.pl
zapachdomu.pl
goodies.pl
mydlarnia-hebe.pl
candleroom.pl
pracowniasnow.pl
yankeecandle.com
homedelight.pl
bibeloty.com.pl
swiecomania.pl
cozazapach.pl
chocobath.pl



STACJONARNIE:

Stacjonarnie: woski YC można zakupić w punktach Organique oraz w Piotrze i Pawle (nie we wszystkich). W związku z coraz większą ilością punktów stacjonarnych kieruję do wątków poprzednich (pierwszy post), gdzie jest lista takich miejsc, ale nie jest ona aktualizowana, więc pewnie w każdym z miast jest już większa możliwość wyboru

BIAŁYSTOK
Sklep mieści się w Galerii Antoniuk - Wyspa Zapachów, narazie są kominki i woski

BYDGOSZCZ
Stara Mydlarnia, Batorego 1

GDAŃSK
Galeria Bałtycka, poziom -1, Mydlarnia no 1

GDYNIA
w Rivierze powstała wyspa YC,
Galeria Szperk - Plk. Dąbka W kwiaciarni Bukiet

KONSTANCIN-JEZIORNA
CANDLE ROOM, CH Stara Papiernia, al. Wojska Polskiego 3

KRAKÓW
ZAPACH DOMU, ul. Miodowa 33

LEGNICA
Sklepik z Marzeniami N.M.P. 14 A-D

LUBIN
"Stara Mydlarnia" na pasażu w Tesco

LUBLIN
"Stara Mydlarnia" w Realu
Sklep Serce Natury ul. Tulipanowa 6
Wyspa w pasażu w Tesco

OLSZTYN
CH Aura, sklep Qufer, na parterze
sklep Organique w CH Aura
sklep z pamiątkami "Prezencik"w CH Galeria Warmińska 1 piętro (na przeciwko TKMaxx)

OWIŃSKA
PRIMA FLORA, ul. Poznańska 15

OPOLE
Sklep Magiczny Dom
ul. Kominka 10, 45-032 Opole

POZNAŃ
sklep z YC w Mydlarni na ul. Wrocławskiej 8 ( wejście od Gołębiej),
Yankee World - Garbary 35
Fajowo.eu - Św. Marcin 47 Pasaż Różowy lok 7A

RZESZÓW
Zapach Domu, Galeria Rzeszów
Galeria Millenium Hall "Piotr i Paweł" Kopisto 1


SWARZĘDZ
MYDLARNIA EMPORIUM, CH ETC , ul. Poznańska 6

SZCZYTNO
GERA OGRODY CENTRUM OGRODNICZE IZABELLA RYGIELSKA, ul. Bartna Strona 44

TORUŃ
HOME & GIFTS,
teraz w Galerii Copernicus
Organique, Centrum Plaza, Broniewskiego 90

WARSZAWA
ŚwiatZapachów.pl , ul. 17 Stycznia 64
ŚwiatZapachów.pl , przejście podziemne przy Rotundzie
ŚwiatZapachów.pl, podziemia pod skrzyżowaniem Al. Jerozolimskich z Al. Jana Pawła II
theYANKEEstore, ul. Zwycięzców 17
GALERIA PIERROT, CH Klif, ul. Okopowa 58/72
Ursynów Vintage Dom ul. KEN 53 - szafa ze świeczkami
Wyspa Yankee Candle, C.H. Promenada, ul. Ostrobramska 75c

WROCŁAW
MYDLARNIA WROCŁAWSKA, ul. Kuźnicza 59/60

ZIELONA GÓRA
SALON GREY, Galeria Graffit, ul. Bohaterów Westerplatte 24

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2020-10-13 o 13:44
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 12:34   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

co tam dzisiaj ciekawego palicie?
U mnie MULBERRY & FIG DELIGHT ale stwierdzam że bez szału po kilku paleniach. Czas odpalic leaves and november rain
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 13:14   #3
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie Bahama Breeze w olejku. ^^ Niestety, kominek będzie dopiero w przyszłym miesiącu, chyba ze znajdzie się sponsor. a dostalam dzis z GC Acai Fruit oraz Homemade Brownies... <3

Rzuciłam propozycje wymiany kostkami woskow na forum - któraś z Was byłaby chętna może?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 13:38   #4
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cześć dziewczyny. Uzależniłam się od wosków 3 lata temu, a dopiero niedawno trafiłam na Wasz wątek☺. Jeśli można to pozostanę na dłużej😊. Wypaliłam już prawie wszystkie rodzaje YC - jestem coraz bardziej rozczarowana mocą i jakością zapachu. Znam też KC - o wiele lepsze. Lubię killery i dlatego ciekawi mnie GC, niestety nie mam dostępu stacjonarnie. Z wymianą u mnie gorzej, ale z chęcią natomiast odkupiłabym po kawałeczku na próbę.
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 14:49   #5
Mariposa58
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa58
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 55
Arrow Perfumy do domu + świeczki EZTI

Witam. Czy ktoś z was zna świeczki Ezti i może się wypowiedzieć na ich temat? Na stronie wyglądają świetnie, jednak nie chciałabym znowu trafić na słabej jakości produkty, jak to ostatnio miało miejsce.

Jeśli ktoś mógłby polecić jakieś eleganckie, trwałe i solidnie wykonane świeczki/odświeżacze w patyczkach innych, sprawdzonych firm, to też bym była bardzo wdzięczna. Chodzi mi o zapach, który będzie idealnie pasował do wystroju w stylu nowoczeno-minimalistycznym, w zimnych odcieniach. Bardziej by mi zależało raczej na tych wykonanych z wosku sojowego albo pszczelego. Więc jeśli przychodzi wam na myśl jakiś konkretny zapach, to bardzo proszę o wiadomość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (50,0 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez Mariposa58
Czas edycji: 2017-09-19 o 16:04
Mariposa58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 15:15   #6
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy do domu + świeczki EZTI

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1178141
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 16:30   #7
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Perfumy do domu + świeczki EZTI

Nie znam EZTI. Nie wiem jaki masz budżet, ale polecam zapachy do domu Diptyque, zarówno świeczki jak i klepsydry zapachowe. Ćwiek w tym, że 1) cena jest znaczna, i 2) woski Diptyque nie są sojowe ani pszczele, ale świeczki są naprawdę piękne i pachną cudownie.

A trudno dobrać zapach do wystroju wnętrza, bo minimalistyczne wnętrze w chłodnych tonach może pachnieć morzem, jaśminem albo drewnem, albo czymś zupełnie innym. Kwestia gustu osoby do której należy
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2017-09-19 o 16:31
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 16:44   #8
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
U mnie Bahama Breeze w olejku. ^^ Niestety, kominek będzie dopiero w przyszłym miesiącu, chyba ze znajdzie się sponsor. a dostalam dzis z GC Acai Fruit oraz Homemade Brownies... <3

Rzuciłam propozycje wymiany kostkami woskow na forum - któraś z Was byłaby chętna może?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym byla zainteresowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 17:36   #9
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Witam się, też jestem świecoholiczką u mnie dziś ostatnia kosteczka Kremu Brulee z Kringla.. pozwoliłam sobie na to, bo udało mi się upolować świecę, która już do mnie leci
Wymianą na razie nie jestem zainteresowana, ale jakby były jakieś wspólne zakupy na kosteczki to chętnie, zwłaszcza nowości 😁
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 18:06   #10
Mariposa58
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa58
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 55
Dot.: Perfumy do domu + świeczki EZTI

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Nie znam EZTI. Nie wiem jaki masz budżet, ale polecam zapachy do domu Diptyque, zarówno świeczki jak i klepsydry zapachowe. Ćwiek w tym, że 1) cena jest znaczna, i 2) woski Diptyque nie są sojowe ani pszczele, ale świeczki są naprawdę piękne i pachną cudownie.

A trudno dobrać zapach do wystroju wnętrza, bo minimalistyczne wnętrze w chłodnych tonach może pachnieć morzem, jaśminem albo drewnem, albo czymś zupełnie innym. Kwestia gustu osoby do której należy
Jak na razie miałam/mam tylko Figuier, Cypres i Fue de Buais (?) z Diptyque i trzeba przyznać, że zapachy mają rewelacyjne. No i oczywiście idzie to w parze z ceną. Ale biorąc pod uwagę czas użytkowania, wygląd i wpływ na psychikę, to zdecydowanie warto. O klepsydrach zapachowych nie słyszałam, będę musiała zaraz sprawdzić.
Aktualnie używam Black Vanilla z ZARY, ale zdecydowanie nie jest to coś na dłuższy czas. Świeczki/Spraye mające kilka nut zapachowych o wiele bardziej mi podchodzą, inaczej po krótkim czasie ma się dosyć.
Właśnie dlatego tutaj piszę, bo chcę zobaczyć z czym inni to kojarzą i przy okazji może znajdę coś ciekawego, co warto będzie kupić.
Tym bardziej, że w końcu udało mi się przeprowadzić z wynajmowanego z kimś mieszkania i nie ma nic lepszego niż zorganizowanie własnego SPA w domu, w którym nikt ciągle nie gada i nie użala się.
Mariposa58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 18:26   #11
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
co tam dzisiaj ciekawego palicie?
U mnie MULBERRY & FIG DELIGHT ale stwierdzam że bez szału po kilku paleniach. Czas odpalic leaves and november rain

No ja właśnie palę ten sławetny Coastal redwood z Cheerfula i ....jest ok, ale nie zakochałam się Ładny, perfumowany,w pewnym momencie był troche meski, ale mu przeszło dla mnie za mało drzewny swiecy nie będzie


Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
U mnie Bahama Breeze w olejku. ^^ Niestety, kominek będzie dopiero w przyszłym miesiącu, chyba ze znajdzie się sponsor. a dostalam dzis z GC Acai Fruit oraz Homemade Brownies... <3

Rzuciłam propozycje wymiany kostkami woskow na forum - któraś z Was byłaby chętna może?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi Ci o gąski ?


Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Uzależniłam się od wosków 3 lata temu, a dopiero niedawno trafiłam na Wasz wątek☺. Jeśli można to pozostanę na dłużej😊. Wypaliłam już prawie wszystkie rodzaje YC - jestem coraz bardziej rozczarowana mocą i jakością zapachu. Znam też KC - o wiele lepsze. Lubię killery i dlatego ciekawi mnie GC, niestety nie mam dostępu stacjonarnie. Z wymianą u mnie gorzej, ale z chęcią natomiast odkupiłabym po kawałeczku na próbę.

Hey Aniaprze jak lubisz killery, to gaski na pewno dla ciebie. A jakie zapachy lubisz? to ci cos podpowiemy


Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
Witam się, też jestem świecoholiczką u mnie dziś ostatnia kosteczka Kremu Brulee z Kringla.. pozwoliłam sobie na to, bo udało mi się upolować świecę, która już do mnie leci
Wymianą na razie nie jestem zainteresowana, ale jakby były jakieś wspólne zakupy na kosteczki to chętnie, zwłaszcza nowości 😁
Własnie mamy kosteczkową wymiane z Cheerfula. Bruised ogarnia

Figaro, tę lampę https://www.pachnacawanna.pl/pl/p/La...e-Warmers/2935


A tak w ogóle to mamy juz IX część
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 19:04   #12
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Uzależniłam się od wosków 3 lata temu, a dopiero niedawno trafiłam na Wasz wątek☺. Jeśli można to pozostanę na dłużej😊. Wypaliłam już prawie wszystkie rodzaje YC - jestem coraz bardziej rozczarowana mocą i jakością zapachu. Znam też KC - o wiele lepsze. Lubię killery i dlatego ciekawi mnie GC, niestety nie mam dostępu stacjonarnie. Z wymianą u mnie gorzej, ale z chęcią natomiast odkupiłabym po kawałeczku na próbę.
Ja mam sporo wosków gąskowych, po kosteczce mogę sprzedać. Odezwij się na priv

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No ja właśnie palę ten sławetny Coastal redwood z Cheerfula i ....jest ok, ale nie zakochałam się Ładny, perfumowany,w pewnym momencie był troche meski, ale mu przeszło dla mnie za mało drzewny swiecy nie będzie




Chodzi Ci o gąski ?





Hey Aniaprze jak lubisz killery, to gaski na pewno dla ciebie. A jakie zapachy lubisz? to ci cos podpowiemy




Własnie mamy kosteczkową wymiane z Cheerfula. Bruised ogarnia

Figaro, tę lampę https://www.pachnacawanna.pl/pl/p/La...e-Warmers/2935


A tak w ogóle to mamy juz IX część
Dembi podrzuć linka do akcji kosteczkowej cheerfulowej
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 19:20   #13
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Perfumy do domu + świeczki EZTI

Cytat:
Napisane przez Mariposa58 Pokaż wiadomość
Jak na razie miałam/mam tylko Figuier, Cypres i Fue de Buais (?) z Diptyque i trzeba przyznać, że zapachy mają rewelacyjne. No i oczywiście idzie to w parze z ceną. Ale biorąc pod uwagę czas użytkowania, wygląd i wpływ na psychikę, to zdecydowanie warto. O klepsydrach zapachowych nie słyszałam, będę musiała zaraz sprawdzić.
Aktualnie używam Black Vanilla z ZARY, ale zdecydowanie nie jest to coś na dłuższy czas. Świeczki/Spraye mające kilka nut zapachowych o wiele bardziej mi podchodzą, inaczej po krótkim czasie ma się dosyć.
Właśnie dlatego tutaj piszę, bo chcę zobaczyć z czym inni to kojarzą i przy okazji może znajdę coś ciekawego, co warto będzie kupić.
Tym bardziej, że w końcu udało mi się przeprowadzić z wynajmowanego z kimś mieszkania i nie ma nic lepszego niż zorganizowanie własnego SPA w domu, w którym nikt ciągle nie gada i nie użala się.
O to powodzenia z urządzaniem SPA! Brzmi fantastycznie

Z Diptyque też lubię Feu de Bois, polecam też Geranium Rosa i mirrę. Paliłaś kiedyś świeczki Astier de Villatte? Villa Medicis i Marienbad to przecudne zapachy
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 20:50   #14
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi, ja bym chciała wypróbować wszystko A swoje typy już mam, bo podczytuje wątek i widzę, że mam podobny gust jak Ty i Sweet Sunday. jak opisujecie woski, które znam, to ja w nich czuję DOKŁADNIE to samo Trochę mi nie dawały spokoju Wasze zachwyty nad White Woods Kringle - kupiłam w tamtym roku wysyłkowo w ciemno, raz zapaliłam... i za chwilę wietrzyłam chałupę Pachniało mi to zdartą do soku korą z gnijącej brzozy. Nie wiem wprawdzie jak pachnie taka kora, ale może to była sugestia obrazkiem na opakowaniu hahaha. Wosk schowałam w najciemniejsze zakamarki, razem z Apple & Pine Needle YC (ten to był dopiero..., nawet nie chcę o nim myśleć) i zapomniałam. No a teraz czytam Wasze opinie i myślę, co jest, taka zbieżność "nosów", a tu taka rozbieżność. Nie dawało mi to spokoju, więc wczoraj podeszłam do White Woods jak do jeża, odkroiłam kawałek, rozpaliłam ostrożnie i ...kurcze, fajny jest, ale musi się rozbujać Tak więc lubię to, co Wy, i Waszymi ulubieńcami będę się kierować. W tym roku przymierzam się wreszcie do świecy, na 100% będzie to Cozy Cabin KC (paliłam woski zimą w tamtym roku i miłość nie minęła), chciałabym też słoik pianek z GC, ale na razie nie widzę, żeby były dostępne. Wydaje mi się, że świece KC i GC to najlepsza opcja. Uff.. ale się rozpisałam
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 21:00   #15
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Dembi, ja bym chciała wypróbować wszystko A swoje typy już mam, bo podczytuje wątek i widzę, że mam podobny gust jak Ty i Sweet Sunday. jak opisujecie woski, które znam, to ja w nich czuję DOKŁADNIE to samo Trochę mi nie dawały spokoju Wasze zachwyty nad White Woods Kringle - kupiłam w tamtym roku wysyłkowo w ciemno, raz zapaliłam... i za chwilę wietrzyłam chałupę Pachniało mi to zdartą do soku korą z gnijącej brzozy. Nie wiem wprawdzie jak pachnie taka kora, ale może to była sugestia obrazkiem na opakowaniu hahaha. Wosk schowałam w najciemniejsze zakamarki, razem z Apple & Pine Needle YC (ten to był dopiero..., nawet nie chcę o nim myśleć) i zapomniałam. No a teraz czytam Wasze opinie i myślę, co jest, taka zbieżność "nosów", a tu taka rozbieżność. Nie dawało mi to spokoju, więc wczoraj podeszłam do White Woods jak do jeża, odkroiłam kawałek, rozpaliłam ostrożnie i ...kurcze, fajny jest, ale musi się rozbujać Tak więc lubię to, co Wy, i Waszymi ulubieńcami będę się kierować. W tym roku przymierzam się wreszcie do świecy, na 100% będzie to Cozy Cabin KC (paliłam woski zimą w tamtym roku i miłość nie minęła), chciałabym też słoik pianek z GC, ale na razie nie widzę, żeby były dostępne. Wydaje mi się, że świece KC i GC to najlepsza opcja. Uff.. ale się rozpisałam
O tak Cozy cabin jest mega Też muszę się zaopatrzyć w świece, jak będą dostępne Niestety co do pianek to raczej marna nadzieja na to, że sie pojawią. Z nieznanych (dla mnie) przyczyn pianki zostały wycofane, chociaż ja uwielbiam i z chęcią bym przygarneła słój
Teraz mam zamair zakupić świecę Kaszmirkową z cheerfula
Ania dostałaś odpowiedź na priv? Bo kurcze nie wiem, czy mi wiadomość wysłało...
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach

Edytowane przez martula13
Czas edycji: 2017-09-19 o 21:03
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 21:16   #16
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Martula, dostałam Dzięki
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 21:36   #17
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja się już doczekać nie mogę paczuchy z Cheerfulami, oby jutro dotarła A dziś drugi dzień z rzędu palę Christmas Cookies GC. Pachnie mi waniliowymi krówkami
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 07:53   #18
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

Figaro, tę lampę https://www.pachnacawanna.pl/pl/p/La...e-Warmers/2935


A tak w ogóle to mamy juz IX część
Dla mnie jednak świeca, to świeca. Musi się palić Trochę szkoda by mi było tyle kasy wydać i nie mieć płomienia, a potem jeszcze się bawić ze strzykawką :P ale ja to ja, mam chyba takie małe zboczenie z tymi świeczkami W sumie, to dlatego się przełamałam i zaczęłam je kupować mimo ceny, bo jednak kominek za mało światła mi dawał. Fajnym rozwiązaniem by było, gdyby te lampiony były jakoś ogrzewane i świece bym mogła normalnie w nich palić
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 08:13   #19
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Ja mam sporo wosków gąskowych, po kosteczce mogę sprzedać. Odezwij się na priv

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------


Dembi podrzuć linka do akcji kosteczkowej cheerfulowej
Martula, napisz na priva do Bruised,ona ogarnia Cheerfula

Cytat:
Napisane przez Mariposa58 Pokaż wiadomość
Witam. Czy ktoś z was zna świeczki Ezti i może się wypowiedzieć na ich temat? Na stronie wyglądają świetnie, jednak nie chciałabym znowu trafić na słabej jakości produkty, jak to ostatnio miało miejsce.

Jeśli ktoś mógłby polecić jakieś eleganckie, trwałe i solidnie wykonane świeczki/odświeżacze w patyczkach innych, sprawdzonych firm, to też bym była bardzo wdzięczna. Chodzi mi o zapach, który będzie idealnie pasował do wystroju w stylu nowoczeno-minimalistycznym, w zimnych odcieniach. Bardziej by mi zależało raczej na tych wykonanych z wosku sojowego albo pszczelego. Więc jeśli przychodzi wam na myśl jakiś konkretny zapach, to bardzo proszę o wiadomość.
A takie ? https://markoweswiece.pl/pl/c/Patyczki-zapachowe/111


Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
Dembi, ja bym chciała wypróbować wszystko A swoje typy już mam, bo podczytuje wątek i widzę, że mam podobny gust jak Ty i Sweet Sunday. jak opisujecie woski, które znam, to ja w nich czuję DOKŁADNIE to samo Trochę mi nie dawały spokoju Wasze zachwyty nad White Woods Kringle - kupiłam w tamtym roku wysyłkowo w ciemno, raz zapaliłam... i za chwilę wietrzyłam chałupę Pachniało mi to zdartą do soku korą z gnijącej brzozy. Nie wiem wprawdzie jak pachnie taka kora, ale może to była sugestia obrazkiem na opakowaniu hahaha. Wosk schowałam w najciemniejsze zakamarki, razem z Apple & Pine Needle YC (ten to był dopiero..., nawet nie chcę o nim myśleć) i zapomniałam. No a teraz czytam Wasze opinie i myślę, co jest, taka zbieżność "nosów", a tu taka rozbieżność. Nie dawało mi to spokoju, więc wczoraj podeszłam do White Woods jak do jeża, odkroiłam kawałek, rozpaliłam ostrożnie i ...kurcze, fajny jest, ale musi się rozbujać Tak więc lubię to, co Wy, i Waszymi ulubieńcami będę się kierować. W tym roku przymierzam się wreszcie do świecy, na 100% będzie to Cozy Cabin KC (paliłam woski zimą w tamtym roku i miłość nie minęła), chciałabym też słoik pianek z GC, ale na razie nie widzę, żeby były dostępne. Wydaje mi się, że świece KC i GC to najlepsza opcja. Uff.. ale się rozpisałam
Kochana , to koniecznie musisz kupic Autumn Romance z GC, pianki z GC niestety wycofali wiec bedzie ciezko , polecam także Crunchy Leaves tak na jesień i zimę , Holiday Embers, winter splendor i Balsam Fir jest tez boskie. Z nowosci gąsek to kotki i swiatełka tez piękne Cashmir z Cheerfula jest boski, są jeszcze cudne coloniale


Ja dopalam Coastal redwood i jest fajny ale bardzo podobny do cashmirka
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 08:38   #20
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

To chyba odpuszczę tego redwooda sobie przy następnym zamowieniu. Czeksm aż będą mieli Cloud 9 i Peachwood.
Nawet ja nie będą mieli to i tak robię zamówienie na dużą ilość Cheerful w przyszlym miesiącu,świetne są,killery z nich niesamowite i jeszcze urzeka mnie to z jak wielką łatwością wyskakują z kominka Za to Coloniale są w wyciąganiu okropne,nie da rady ich ruszyć nawet po wsadzeniu do zamrażarki.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 10:13   #21
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To chyba odpuszczę tego redwooda sobie przy następnym zamowieniu. Czeksm aż będą mieli Cloud 9 i Peachwood.
Nawet ja nie będą mieli to i tak robię zamówienie na dużą ilość Cheerful w przyszlym miesiącu,świetne są,killery z nich niesamowite i jeszcze urzeka mnie to z jak wielką łatwością wyskakują z kominka Za to Coloniale są w wyciąganiu okropne,nie da rady ich ruszyć nawet po wsadzeniu do zamrażarki.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
ale za to Coloniale są sojowe może spróbuj lekko podgrzać kominek i wtedy wyciągnąć? albo wsadzić płatek kosmetyczny
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 11:02   #22
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
ale za to Coloniale są sojowe może spróbuj lekko podgrzać kominek i wtedy wyciągnąć? albo wsadzić płatek kosmetyczny
Tylko metoda na płatek działa,ale to już tylko niestety wtedy gdy chcę już wyrzucić wosk,a ja mam tendencje do chowania na poźniej . Oprócz tego jednego mankamentu to,zeby nie było uwielbiam CC.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 13:18   #23
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

No i przegralam walkę ze sobą😡 poszło zamówienie: kotki z GC, Peppermint GC,Pure cane sugar GC i Vanilla orange Bridgewater. W nastepnym miesiącu tylko Cheerfule,nic więcej,przysięgam!

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 13:27   #24
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No i przegralam walkę ze sobą😡 poszło zamówienie: kotki z GC, Peppermint GC,Pure cane sugar GC i Vanilla orange Bridgewater. W nastepnym miesiącu tylko Cheerfule,nic więcej,przysięgam!

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ło matko, a gdzie udało Ci się dostać Pure Cane Sugar? :O
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 13:32   #25
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
Ło matko, a gdzie udało Ci się dostać Pure Cane Sugar? :O
A tego wosku akurat nie kupiłam przez internet,tylko dorwałam dziś w mydlarni,bo przeczytałam gdzieś,ze jest wycofany i nie mogłam sobie odpuścić,bo to jeden z najpiękniejszych zapachów jakie miałam.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 13:34   #26
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A tego wosku akurat nie kupiłam przez internet,tylko dorwałam dziś w mydlarni,bo przeczytałam gdzieś,ze jest wycofany i nie mogłam sobie odpuścić,bo to jeden z najpiękniejszych zapachów jakie miałam.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Eh.. już myślałam, że gdzieś się pojawił i pojawiła się nadzieja 😝
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 13:35   #27
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
Eh.. już myślałam, że gdzieś się pojawił i pojawiła się nadzieja 😝
Miałaś go kiedyś? Ja jestem w tym zapachu kompletnie zakochana.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 13:45   #28
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Miałaś go kiedyś? Ja jestem w tym zapachu kompletnie zakochana.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Właśnie nie i jak napisałaś, że kupiłaś to pojawiła się iskierka nadziei, że w końcu poznam.. naczytałam się tylko, że piękny.. a nigdzie go kupić już nie można.. to samo mam z piankami z gąsek.. jak żyć?
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 15:12   #29
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To chyba odpuszczę tego redwooda sobie przy następnym zamowieniu. Czeksm aż będą mieli Cloud 9 i Peachwood.
Nawet ja nie będą mieli to i tak robię zamówienie na dużą ilość Cheerful w przyszlym miesiącu,świetne są,killery z nich niesamowite i jeszcze urzeka mnie to z jak wielką łatwością wyskakują z kominka Za to Coloniale są w wyciąganiu okropne,nie da rady ich ruszyć nawet po wsadzeniu do zamrażarki.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Naprawdę ten redwood to nic takiego, zeby az swiece kupować. Ładny i tyle
tez uwielbiam jak cheerfule wyskakuja z kominka a CC to ciezko latem, jak jest cieplo to i ciezko z pudełka wyciągnąć

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No i przegralam walkę ze sobą😡 poszło zamówienie: kotki z GC, Peppermint GC,Pure cane sugar GC i Vanilla orange Bridgewater. W nastepnym miesiącu tylko Cheerfule,nic więcej,przysięgam!

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

jestesmy uzależnieni i koniec

Ja teraz dumam, bo skoro redwood mi serca nie skradł,to sie zastanawiam, czy nie zrobię wiekszego haulu w pazdzierniku na cheerfule,milki i classicki bo beda juz nowosci

Wosków mam jeszcze dużo, to po co 2 razy robic zamowienie. No i pazdziernik juz zaraz

W pazdzierniku szykuje sie na mega wydatek : swieca kaszmirek, swieca Winter Splendor ( jak bedzie , bo MS pisali mi, ze nie ma u dystrybutora ) moze i swieca CC Vinatge Christams, moze i swieca Village Balsam Fir, druga czesc nowosci gąsek, nowe i zalegle cheefurle,nowe WW i pewnie village juz cos puści

No cóz, nie bede jadła przez miesiąc, bede jezdzic tramwajem, a nie autem,bede pracowac do 24,00, to moze udami sie wyjsc na zero
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 16:15   #30
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
W pazdzierniku szykuje sie na mega wydatek : swieca kaszmirek, swieca Winter Splendor ( jak bedzie , bo MS pisali mi, ze nie ma u dystrybutora ) moze i swieca CC Vinatge Christams, moze i swieca Village Balsam Fir, druga czesc nowosci gąsek, nowe i zalegle cheefurle,nowe WW i pewnie village juz cos puści

No cóz, nie bede jadła przez miesiąc, bede jezdzic tramwajem, a nie autem,bede pracowac do 24,00, to moze udami sie wyjsc na zero
Haha, dokładnie tak samo myślę Miałam robić zamówienie tydzień temu, ale czekam na zimowe woski, więc myślę, że jednak poczekam do października. A na razie palę Soft Blanket, bo mam kilka samplerów z Yankee, które dostałam za darmo (dzięki szwagier) i muszę je przerobić na woski.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 12:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.