Aaa!!!! Ratunku!!! Moje paznokcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 10:19   #1
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53

Aaa!!!! Ratunku!!! Moje paznokcie!!!


Dziewczyny pomóżcie! Kupiłam 3 tygodnie temu odżywkę do paznokci (nie powiem jaką, bo nie chcę robić kryptoreklamy, ale odżywka jest oryginalna ze sklepu od znanego producenta!). Przed zastosowaniem kuracji moje paznokcie były w miarę ok, tylko gdy je bardzo zapuszczałam to jeden czy dwa łamały się lub rozdwajały.. Chciałam mieć jeszcze dłuższe i mocniejsze paznokcie, więc postanowiłam zastosować odżywkę! I co? Po trzech tygodniach stosowania mam tak zniszczoną płytkę, że nie jestem w stanie pokazać się bez lakieru!!! WSZYSTKIE paznokcie są połamane i rozdwojone! Jeden nawet rozdowił się na całej długości płytki i musialam go zerwać! Dziewczyny, powiedzcie co robię nie tak? Bo odżywka była polecana przez wiele z was jako przynosząca rewelacyjne efekty! Stosowałam ją tak: malowałam codziennie jedną warstwę przez 3-4 dni, a potem po tygodniu zmywałam... Tak jak było napisane na instrukcji... Czy którejś z was się to przytrafiło? Słyszałyście może o takiej nietolerancji na odżywki do paznokci?
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:32   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Aaa!!!! Ratunku!!! Moje paznokcie!!!

Kryptoreklamą się nie przejmuj tylko mów od razu co to za marka
Może masz uczulenie na jakiś składnik tej odżywki?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:01   #3
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Aaa!!!! Ratunku!!! Moje paznokcie!!!

Nie bój się, na tym forum bez przerwy gnoimy jakieś kosmetyki i nie ukrywamy nazw
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:28   #4
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Aaa!!!! Ratunku!!! Moje paznokcie!!!

Podaj nazwę odżywki. Jeśli to odzywka o jakiej myślę, to na mnie działała super, a moja siostra zapuściła z nią długie, mocne paznokcie. Wygląda na to, że tobie ten konkretny kosmetyk nie służy, może to uczulenie, jakaś reakcja paznokci na jeden ze składników?
Odstaw odżywkę, skróc paznokcie i na wzmocnienie mocz w ciepłej oliwie z cytryną.
Podobno dobry jest balsam do paznokci tisane, ostatnio czytałam o nim na KWC i zamierzam kupić na próbę, chociaż moja paznokcie są w całkiem dobrej kondycji.
Nie maluj paznokci żadną odzywką narazie. Daj im się zregenerować bez przykrywania warstwami lakieru.
A może razem z tą odżywką zmieniłaś zmywacz do paznokci? Podobno bardziej niż malowanie pazokcie niszczy zmywanie lakieru.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.