Depilacja pulsującym światłem- trwałe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 15:05   #1
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Question

Depilacja pulsującym światłem- trwałe


Witam,
Jeśli był ten temat poruszany to z góry przepraszam nie udało mi się znaleść na forum nic na ten temat. Zastanawiałam się czy umieścić ten temat tutaj czy na emigrantkach ale widziałam, że tą metodą są też wykonywane zabiegi w polsce tak więc chyba tu będzie właściwe miejsce.
Otóż podczas mojej ostatniej wizyty w Boot'sie w oko wpadła mi nowinka- urządzenie do trwałego usuwania owłosienia z wykorzystaniem pulsującego światła (tak to sobie przetłumaczyłam (intense pulsed light pernament hair reduction), szukałam troszkę w internecie, są opisane zabiegi z wykorzystaniem tej metody w salonach w polsce. Ponoć jest prawie bezbolesna i sprawa wrażenie przyjemniejszej niż laser. Należy to zastosować kilkukrotnie w czasie wzrostu włosa i nie można stosować tego na ciemną skórę. Tylko, że na niektórych była mowa o owłosieniu a na niektórych stronach o nadmiernym owłosieniu. i tu moje pytanie: czy może któraś z Was korzystała z tej motedy ew wie coś na ten temat?? Czy nadawało by się to do usunięcia owłosienia z nóg, pach, bikini? I czy na prawdę jest to usunięcie stałe? Może któraś mieszka w UK i zakupiła to urządzenie i może się pochwalić efektami? Pozdrawiam
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.