Kosmetyki Aquolina - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 19:42   #1
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha

Kosmetyki Aquolina - ZBIORCZY


HI
Zauważyłam, że Aquolina własnego wątku jeszcze nie ma. Nie znam tych kosmetyków... zainteresowałam się nimi, ponieważ szukam balsamu do ciała ktory będzie długo pachniał i wiernie "oddawał" zapach cukru pudruj/ wanilii/ waty cukrowej Nie musi posiadać super własciwości pielęgnacycjnych.. liczy się sam zapach, trwałość.
Jak pachnie cukier puder aquoliny? Co sądzicie o pozostałych wyznalazkach i kompozycjach zapachowych tego producenta?
Czekam na relacje

... tak btw.. a znacie może cukier puder firmy Athena's Dolce Tentazione? Gdyby tak porównać?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:36   #2
Astoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 60
Dot.: Kosmetyki Aquolina - ZBIORCZY

moje ulubione! balsam do ciała icing sugar (lukier) i caramel - polecam pięknie pachną, zapach długo się utrzymuje, na poziom nawilżania również nie narzekam. Wydajność nie budzi zastrzeżeń - jedynie opakowanie mało wygodne w użytkowaniu.

Od paru dni używam płynu do kąpieli o zapachu kasztanowym - rewelacja bardzo dobrze się pieni, łatwo rozprowadza na ciele i nie wysusza dłoni.

Mam też peeling do ciała o zapachu kawy. Sam w sobie jest bardzo interesujący - iście kawowy. Jednak gdy go używam to po pewnym czasie trochę męczy, jest zbyt intensywny i ma za mało granulek złuszczających.

Edit: Nie miałabym nic przeciwko gdyby trochę obniżyli ceny
__________________













Edytowane przez Astoria
Czas edycji: 2009-02-24 o 22:42
Astoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.