Depilacja twarzy u meżczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 19:16   #1
meries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4

Depilacja twarzy u meżczyzny


Witam.

Mam 17 lat :i chce usunąć sobie zarost na twarzy. Mam na myśli zastosować depilacje woskiem na gorąco i najlepiej jak by to było w domu. Jaki wosk do depilacji polecacie?? Co zrobić aby zapobiec zapaleniu mieszków włosowych?? Jak długa brodę zapuścić?? Jeżeli mam mały trądzik to coś to przeszkadza ( raczej nie mam stanów zapalnych ale czasem się zdarzy...). Co jeszcze możecie powiedzieć o depilacji twarzy??

Pozdrawiam
meries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:41   #2
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny



Wyobraziłam sobie ten ból... Lepiej nie kombinuj i użyj maszynki. Depilacja woskiem naprawdę na początku boli i nigdy nie uzyskasz pełnej gładkości.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:19   #3
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny

Jeśli wytrzymasz ból -proszę bardzo ... Mnie tam nie ruszają plastry na twarzy ; )) W sumie mogę ich używać wszędzie oprócz (uwaga - paranoja!) nóg ... Polecam za pierwszym razem wybrać się do kosmetyczki, która zrobi to profesjonalnie i wszystko objaśni. Zachęcam również do przeszukania forum - było dużo wątków o wosku na ciepło oraz o tym jak wykonać taką depilację.
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:05   #4
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny

Ja bym Ci nie radziła depilować woskiem. Nie uzyskasz zapewne efektu o którym marzysz... a poza tym twarz może Ci spuchnąć i zrobić się czerwona (czerwone krostki). I będziesz musiał trochę zapuścić tej brody bo włosy nie będą chciały się przyczepić do wosku, to monotonna praca...
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:34   #5
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny

A co ty koleszko gejem jakimś jesteś ?? czy co ?? Nie wiem jak normalny chłopak może wpaść na taki durny pomysł.Może jeszcze niech Ci jakiś makijaż szałowy dobiorą normalnie www.żal.pl !
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:03   #6
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
A co ty koleszko gejem jakimś jesteś ?? czy co ?? Nie wiem jak normalny chłopak może wpaść na taki durny pomysł.Może jeszcze niech Ci jakiś makijaż szałowy dobiorą normalnie www.żal.pl !
Nawet jeżeli jest gejem to co z tego?
Jeżeli zwracasz się do kogoś to pisz wielką literą (Ty,Ciebie itp.)
Swoim komentarzem pokazujesz na jakim jesteś poziomie kulturalnym i intelektualnym .

"koleszko" piszemy przez "ż"
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:32   #7
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
A co ty koleszko gejem jakimś jesteś ?? czy co ?? Nie wiem jak normalny chłopak może wpaść na taki durny pomysł.Może jeszcze niech Ci jakiś makijaż szałowy dobiorą normalnie www.żal.pl !
czy to juz sezon na buraki?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 16:33   #8
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Nawet jeżeli jest gejem to co z tego?
Jeżeli zwracasz się do kogoś to pisz wielką literą (Ty,Ciebie itp.)
Swoim komentarzem pokazujesz na jakim jesteś poziomie kulturalnym i intelektualnym .

"koleszko" piszemy przez "ż"
Nie znasz mnie więc daruj sobie swoje "opinie" .Intelektu mam tyle ile trzeba , kultury również.Po prostu nie wiem jak może NORMALNY facet
chcieć sobie zarost depilować !! To trochę tak jakby Kobieta pytała się w jaki sposób ma sobie odciąć piersi - bo jej przeszkadzają ! Facet miał/ma/i będzie miał zarost tego się nie przeskoczy i pytania o depilację tegoż stawiane przez NORMALNEGO faceta są nieco "dziwne"
.Przepraszam jeśli kogoś uraziłem - wszak zapomniałem że era gogusiowatych metroseksualistów kwitnie.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Nawet jeżeli jest gejem to co z tego?
Jeżeli zwracasz się do kogoś to pisz wielką literą (Ty,Ciebie itp.)
Swoim komentarzem pokazujesz na jakim jesteś poziomie kulturalnym i intelektualnym .

"koleszko" piszemy przez "ż"
Nie znasz mnie więc daruj sobie swoje "opinie" .Intelektu mam tyle ile trzeba , kultury również.Po prostu nie wiem jak może NORMALNY facet chcieć sobie zarost depilować !! To trochę tak jakby Kobieta pytała się w jaki sposób ma sobie odciąć piersi - bo jej przeszkadzają ! Facet miał/ma/i będzie miał zarost tego się nie przeskoczy i pytania o depilację tegoż stawiane przez NORMALNEGO faceta są nieco "dziwne"
.Przepraszam jeśli kogoś uraziłem - wszak zapomniałem że era gogusiowatych metroseksualistów kwitnie.
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:46   #9
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Depilacja twarzy u meżczyzny

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Nie znasz mnie więc daruj sobie swoje "opinie" .Intelektu mam tyle ile trzeba , kultury również.Po prostu nie wiem jak może NORMALNY facet
chcieć sobie zarost depilować !! To trochę tak jakby Kobieta pytała się w jaki sposób ma sobie odciąć piersi - bo jej przeszkadzają ! Facet miał/ma/i będzie miał zarost tego się nie przeskoczy i pytania o depilację tegoż stawiane przez NORMALNEGO faceta są nieco "dziwne"
.Przepraszam jeśli kogoś uraziłem - wszak zapomniałem że era gogusiowatych metroseksualistów kwitnie.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------



Nie znasz mnie więc daruj sobie swoje "opinie" .Intelektu mam tyle ile trzeba , kultury również.Po prostu nie wiem jak może NORMALNY facet chcieć sobie zarost depilować !! To trochę tak jakby Kobieta pytała się w jaki sposób ma sobie odciąć piersi - bo jej przeszkadzają ! Facet miał/ma/i będzie miał zarost tego się nie przeskoczy i pytania o depilację tegoż stawiane przez NORMALNEGO faceta są nieco "dziwne"
.Przepraszam jeśli kogoś uraziłem - wszak zapomniałem że era gogusiowatych metroseksualistów kwitnie.
Odróżniaj metroseksualistów od homoseksualistów. Pomocne każdemu intelektowi, nawet takiemu na miarę Leosia da Vinci, będzie również zaznajomienie się z pejoratywnym znaczeniem słowa "gej".
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.